Všetko o motorových čerpadlách Wacker Neuson

Mnohí ľudia na čerpanie veľkého množstva vody používajú špeciálne motorové čerpadlá. Najmä toto zariadenie sa často používa v letných chatách. Koniec koncov, s pomocou takéhoto zariadenia, je ľahké naliať aj veľkú záhradu. Často sa používa na čerpanie znečistenej vody počas výstavby. Budeme hovoriť o motora Wacker Neuson.

Zvláštnosť

Dnes, Wacker Neuson vyrába rôzne typy motocyklov, vybavené spoľahlivými a výkonnými japonskými motormi. Agregáty sú schopní vyrovnať sa s vysoko znečistenými tokmi vody. Často motorové čerpadlá tohto výrobcu sa používajú na veľkých staveniskách. Môžete ich tiež aplikovať na veľké pozemkové pozemky. Zariadenia Wacker Neuson sa vyznačujú vysokou výškou absorpcie vody, ktorá poskytuje vynikajúci výkon. Všetky prvky motorového čerpadla tejto značky sú vyrobené z ťažkých materiálov (liatina, nehrdzavejúca oceľ).

Väčšina zariadení vyrábaných touto spoločnosťou má relatívne malú hmotnosť a malé rozmery, čo umožňuje s nimi výrazne zjednodušiť ich dopravu a pracovať s nimi.

LineUp

V súčasnej dobe, Wacker Neuson Uvoľňuje rôzne odrody pohybového čerpadla:

 • Pt 3;
 • Pg 2;
 • Pts 4V;
 • MDP 3;
 • PDI 3A;
 • Pt 2a;
 • Pt 2h;
 • Pt 3a;
 • Pt 3h;
 • Pg 3;
 • Pt 6ls.

Pt 3

Wacker Neuson PT 3 Motor PT 3 je odroda benzínu. Je vybavený výkonným štvortaktným motorom s funkciou chladenia vzduchu. S nízkym olejom v jednotke sa automaticky vypne. Na zadnej strane obežného kolesa tohto MOTORPOME sú umiestnené ďalšie čepele. Neumožňujú nečistoty a prach akumulovať na kolieskach. Telo prístroja je vyrobené z vysokej pevnosti, ale ľahké hliník. Model PT 3 je vybavený špeciálnym ochranným rámom.

Pg 2

Wacker Neuson PG 2 pracuje na benzíne. Najčastejšie sa používa na čerpanie slabo znečistenej vody. Táto vzorka je vybavená výkonným japonským motorom HONDA (3,5 litra. s.). MOTORPOME má silný samonosný mechanizmus a relatívne kompaktné veľkosti. To vám umožní používať takýto agregát pre krátkodobú prácu na malých územiach.

Zariadenie PG2 sa vyrába so špeciálnym obežníkom liatiny. Má jednoduché nastavenie, poskytuje najdlhšiu životnosť zariadenia.

PTS 4V

Tento motorpóm je silné benzínové zariadenie na čerpanie znečistenej vody. PTS 4V je vyrobené s ťažkým štvortaktným motorom Briggs & Stratton Vanguard 305447, vyrobený so špeciálnym automatickým vypínacom systéme pri nízkej úrovni oleja v jednotke. Wacker Neuson PTS 4V je vyrobený z trvanlivého hliníka a jeho čerpadlo je vytvorené s dodatočným keramickým tesnením. To vám umožní používať motorpouse aj v najťažších podmienkach.

Prečítajte si viac  Juniper Rocky: popis, odrody a kultivácia

MDP 3

Tento benzínový motor je vybavený značkovým motorom Wacker Neuson WN9 (jeho výkon je 7,9 litrov. s.). Má tiež obežné koleso a slimák. Sú vyrobené z ťažkých liatiny. Takéto zariadenie sa môže použiť aj pre vysokú vodu. Wacker Neuson MDP3 sa často používa na čerpanie vody s veľkým obsahom veľkých pevných častíc. Koniec koncov, toto zariadenie má širší otvor, určený na dodávku vody na obežné koleso a špeciálny dizajn kanála kanála motorových čerpadiel umožňuje preskočiť aj veľké prvky.

PDI 3A

Takýto benzínový motor je určený na čerpanie znečistených vodných prúdov. To môže ľahko preskočiť veľké častice. PDI 3A je vyrobený s japonským motorom Honda (Power dosahuje 3,5 litra. s.). Je vybavený automatickým systémom vypnutia s nedostatočným množstvom oleja v jednotke. Dizajn Wacker Neuson PDI 3A umožňuje vytvoriť priame vodovodné potrubie. To vám umožní urobiť straty kvôli upchatému bahenným časticiam minimálnym. Pri jednom tankovaní môže zariadenie nepretržite pracovať približne 2,5 hodiny.

Pt 2a

Tento model je tiež benzín, vyrába sa s motorom HONDA GX160 K1 TX2. Táto technika je určená na čerpanie vody toky s malými časticami (priemer častíc by nemal prekročiť 25 milimetrov). Najčastejšie sa takýto komplex motocykla používa na staveniskách, ktoré potrebujú rýchlo suché. Wacker Neuson PT 2A sa rozlišuje významnou výškou sania. To vám umožní zvýšiť výkon zariadenia.

Takéto zariadenie na jednom plnom tankovaní (objem palivovej nádrže je 3,1 litre) môže priebežne pracovať dve hodiny.

Pt 2h

Táto špecifikácia je dieselový pohyb na čerpanie vody s časticami, ktorých priemer nepresahuje 25 milimetrov. Je vybavený výkonným motorom HATZ 1B20 (Power dosahuje 4,6 litra. s.), ktorý má špeciálny systém vypnutia pri minimálnej úrovni oleja v zariadení. Rovnako ako v predchádzajúcom modeli, Motorpóm PT 2H sa vyznačuje významným saním vysokým a výkonom. Pri jednom tankovaní môže zariadenie pracovať do 2-3 hodín. Objem palivovej nádrže tejto vzorky je tri litre.

Prečítajte si viac  Pleetted Rose "Polka": Popis odrody, zariadení výsadby a starostlivosti

Pt 3a

Takéto motorové práce na benzíne. Používa sa na kontaminovanú vodu s časticami, ktorých priemer nepresahuje 40 milimetrov. PT 3A sa vyrába s japonským motorom Honda, ktorý je vybavený systémom vypnutia s minimálnou hodnotou oleja v zariadení. Na jednej technike tankovania môže pracovať bez prestávok 3-4 hodiny. Objem palivového priestoru Takéto motorové čerpadlo je 5,3 litrov. PT 3A sa rozlišuje relatívne veľkou absorpčnou výškou tokov vody (7,5 metra).

Pt 3h

Táto technika je nafta. Pomocou takejto motorovej pumpy môžete čerpať vodu s veľkými bahennými časticami (nie viac ako 38 milimetrov priemerov). PT 3H je vyrobený s HATZ Engine. Jeho kapacita je takmer 8 konských síl. Tento model môže fungovať hladko na jednej vrh asi tri hodiny. Objem palivovej vetvy tejto techniky dosiahne 5 litrov. Maximálna výška absorpcie vodných prúdov dosahuje 7,5 metra. Táto vzorka je relatívne veľká. Je to takmer 77 kilogramov.

Pg 3

Takýto benzínový pohyb môže byť použitý len pre slabo stupeň vody toky. Priemer častíc vo vode by nemal presiahnuť 6-6,5 milimetrov. PG 3 je k dispozícii s motorom Honda Značky. Jeho kapacita dosiahne 4.9 konských síl. Na jednom tankovaní pracuje do dvoch hodín. Objem kamenivej palivovej nádrže je 3,6 litra. Podobne ako predchádzajúce odrody je PG 3 absorpčná výška vody 7,5 metra.

Je ľahké prepravovať na pozemku, pretože táto vzorka je relatívne malá hmotnosť (31 kilogramov).

Pt 6ls

Wacker Neuson Pt 6Ls je dieselová voda na čerpaciu vodu. Obežné koleso a slimák Táto technika je vyrobená z odolnej nehrdzavejúcej ocele. Tento model je vytvorený pomocou najnovších technológií, takže to funguje takmer ticho, zvládňuje sa aj s vysoko znečistenými tokmi vody s časticami a vyznačuje sa špeciálnou účinnosťou.

Prečítajte si viac  Kosačky na trávu a trimery HYUNDAI: Druhy, modelový rozsah, výber, prevádzka

Takáto vylepšená jednotka má významnú rýchlosť čerpania tekutiny. Zariadenie je vybavené množinou špeciálnych snímačov, ktoré kontrolujú bezpečnosť jeho prevádzky a dokonca prispievajú k životnému prostrediu prevádzky motora. Toto zariadenie je tiež vybavené vynikajúcim hydroizolačným systémom. To vám umožní výrazne zvýšiť podmienky technológie.

Výkon tejto techniky je oveľa vyšší ako výkon všetkých ostatných motorových čerpadiel tejto značky.

Odporúčania na výber

Pred zakúpením motorizovania by ste mali venovať pozornosť niektorým detailom. Treba teda mať na pamäti, že nie všetky modely sú určené na čerpanie vysoko časticovej vody s veľkými časticami. Stojí aj za to, aby sa venovala pozornosť typu motorového čerpadla (diesel alebo benzín). Odroda benzínu má tvarovací puzdro a spaľovací motor. V tomto prípade sa kvapalina prenáša pripojením hadíc.

Ak si chcete kúpiť benzínový motor, potom by ste mali venovať pozornosť spotrebe paliva, pretože je menej ekonomická ako v dieselových jednotkách.

Dieselové motorové čerpadlá sú určené pre dlhšie a nepretržitú prevádzku zariadenia. Výrazne prevyšujú odrody benzínu pre moc a vytrvalosť. Okrem toho sú oveľa ekonomickejšie.

O Wacker Neuson PT3 MOTOOMPE Pozrite si viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: