Všetko o plotoch od zainteresovaných strán

Držanie pozemku, mestského alebo vidieckeho domu, nemôžete zabudnúť na svoju vonkajšiu ochranu. Uistite sa, že územie nepreniknuteľné pre útočníkov – a zároveň ho zdobia. Štadiónové ploty sú vhodné na to.

Zvláštnosť

Môžete vidieť plot od ErshRokel pomerne často. Vo svojom vzhľade ErshTroker pripomína profesionálne podlahy. ale K dispozícii je tiež jasný rozdiel – rozlišujú sa oddelené úseky, ktoré môžu byť umiestnené na kovové rúrky.

Výhody a nevýhody

Samozrejme, rovnako ako všetky materiály, ErshTer má pozitívne a negatívne strany.

Je to iné:

 • odolnosť voči požiaru;
 • Absolútna požiarna bezpečnosť;
 • Racionálna hodnota a pomer kvality;
 • Dlhé obdobie služby (podľa výrobcov, môže zastaviť 15-20 rokov);
 • cirkuláciu vzduchu;
 • Vynikajúca priepustnosť pre slnko.

  Použite takýto plot dostatočne jednoduchý a jednoduchý. Môže sa vykonávať v rôznych farbách. Okrem toho, ak potrebujete, môžete ľahko zmeniť farbu.

  Treba však mať na pamäti, že ErshTer je drahší ako drevo. Nebude to môcť rýchlo namontovať, ale odpor voči vandálom a únoscov je malý.

  Typy SABYKA

  Jednostranný a bilaterálny

  Môžu sa postaviť rôzne ploty z Štankika. Presne si zaslúži pozornosť bilaterálnej Ereshera. Z jednostranného, ​​rozlišuje sa tým, že obrobok je natretý na oboch stranách. Na základe vlastného uváženia sa vyberajú povlak na farbu a lak. Je však potrebné sledovať dekoratívnu ochrannú vrstvu z dvoch strán dosky úplne zhodnutého, inak plot bude vyzerať škaredo.

  Horizontálny

  Najobľúbenejšie s modernými dizajnérmi má horizontálne stekenk. Toto riešenie výrazne zjednodušuje inštaláciu. Okrem toho je stylisticky kompatibilný aj s najsofistikovanejšími možnosťami pre domácnosť. Horizontálne ploty sa používajú v mestských domovoch a v Dachase a okolí Elite Chaty. V každom prípade sú tyč alebo iné bloky fixované vertikálne na 2, 3 a viac priečnych vodiacich prvkov.

  S polykarbonátom

  Niektorí ľudia kombinujú polykarbonát. V tomto prípade kovové časti zvyčajne vykonávajú rámec. Mobilný polykarbonát sa najčastejšie používa na ohnutých častiach plota. Ale môžete ho použiť „hrad“ poddruhy – výsledok nebude horší. Ak sa prvé miesto ukáže, aby bola pevnosť a trvanlivosť materiálu, musíte si vybrať bloky listov.

  Pod stromom

  Z estetického hľadiska je však oveľa atraktívnejší riešenie je zainteresovaným subjektom zdobeným pod stromom. O technických vlastnostiach a stupňoch spoľahlivosti neovplyvňuje. Stále stojí za to zvážiť rozdiel medzi vzorkami rôznych tvarov. Nájsť v t-tvare ERUPKENER TRHUMENTU. Ale výrobky formátu tvaru m sú oveľa častejšie.

  M, n a p-tvar

  Spodná čiara je, že sa používa pár zakrivených štruktúr s vlnitým povrchom. Tieto detaily majú mierne vychýlenie. Takéto vykonanie je charakterizované zvýšenou tuhosťou sám. Preto bude možné namontovať podiel na jednej samoľúbovej skrutke, ukladania upevňovacích materiálov. Tlakové trapezoidy sú celkom rozšírené.

  Tento podiel na okrajoch sú ploché bočné steny. Skrutka bude musieť byť priskrutkovaná z dvoch strán. Inak sa nedosiahne dostatočná celková tuhosť.

  R-tvaru SAXIK Ocení vynikajúce aerodynamické vlastnosti. Treba tiež zaznamenať, že nebude vyzerať žiadny štandard a pridať druh zvýraznenia na vzhľad pevnej oblasti.

  Možnosti pre ploty

  Bez ohľadu na to, koľko druhov veľmi zainteresovaných strán – variácie plotov z neho budú výrazne viac. Veľmi zaujímavý typ – oplotenie s tehlovými stĺpcami. Na vykonanie vzhľadu ešte atraktívnejšie sa môže použiť:

  • fasádne omietky;
  • falošný diamant;
  • Prírodný konečný kameň.

  Piliere sú zvyčajne pokryté kovovými čiapkami alebo betónom. Ale tieto čiapky sú určite natreté v rovnakej farbe ako celý plot ako celok – potom je externá nekonzistentnosť vylúčená. Kombinované štruktúry, kde je kovový stekenk doplnený tehlovými stĺpcami, sa oceňujú pre optimálnu kombináciu:

  • atraktívne vonkajšie vlastnosti;
  • pevnosť;
  • životnosti prevádzky;
  • Celková spoľahlivosť aj vo väčšine nepriaznivých podmienok.

  ale Uistite sa, že plot môže byť vyrobený nielen z kovových častí. Pekné oplotenie plastových surovín. Nemyslite si, že takáto bariéra je ľahko dostupná pre útočníkov. Naopak, na prerušenie alebo natiahnutie z terénu, vysoko kvalitné plastové bloky sú mimoriadne ťažké. Servostavba plastového plot je 20-25 rokov: je menšia ako PVC okná, ale aj intenzita vplyvov vplyvy počasia.

  Polymérny materiál je ako chladia ako kvalitná oceľ, a nemení svoju formu aj v najťažšom teple. Zároveň je absolútne odolné voči korózii a výrazne jednoduchšie ako oceľové stelesné. Okrem toho plastové zahrieva menej a nezničí rastliny. Dotýkajte sa ho v chladnom alebo v horúcom dni. Samozrejme, polymér, a kovové a drevené typy stekenkovej môžu byť použité pre viacstupňový plot.

  Ploty z duálneho kovu stekenk sa nazývajú „šach“. Takéto riešenie znamená posuvné dosky v hodnostiach navzájom. V dôsledku toho vidíte, čo sa deje na oplotenom území, bude to takmer nemožné. Ale svetlo a vzduch prejde takmer neobmedzené. O priepustnosti pre slnečné svetlo a vietor „šach“ ďaleko pred pevnou profesionálnou podlahou.

  Pokiaľ ide o usporiadanie, dobrý pohotový plot je najčastejšie vykonávaný s bránou a bránou. Je vhodné zadať a ísť cez bránu. Brána sa používa, keď potrebujete preskočiť auto alebo veľkú skupinu ľudí alebo dať (render) ťažký objemový náklad. Umiestnenie bránky a brány, ich výška, šírka Všetci ľudia si vyberú podľa vlastného uváženia.

  Tí, ktorí chcú dosiahnuť zvýšené dekoratívne charakteristiky a vytvárajú pôvodnejší plot, môžu využiť jednotlivé prvky s kovaním.

  Podobné pridanie vyzerá elegantné a luxusné. Stojí za to, že spojenie jednotlivých častí s využitím zvárania zjednodušuje a znižuje náklady na prácu, avšak estetické kvality ploty sa zhoršujú.

  Niektorí ľudia dávajú prednosť slepým plotom zo strany zainteresovaných strán. Ich vlastnosťou je, že lúmeny zostávajú medzi konštrukčnými prvkami. A napriek tomu, že dobre premyslený dizajn vám umožní zabrániť zníženiu sily, ktorá sa bojí mnohých zákazníkov.

  Existujú dokonca aj možnosti, v ktorých kolíky. To vám umožní zmeniť osvetlenie na krytej oblasti. Odborníci poznamenali, že takéto riešenie bude dokonale chránené pred hlukom, a ďalší slepý plot môže byť vhodný na relatívne krátky čas.

  Odporúčanie: Okrem toho zvýšenie estetickej kvality plota pomôže použitie neštandardnej brány vo forme oblúka. ale Ak sa rozhodne, že nie je na kov, ale na drevenom stekeniku, potom stojí za to premýšľať o takejto originálnej verzii ako prútie.

  Čo je zaujímavé, „opláchnutie“ alebo „rakúsky opláchnutie“ možno zbierať z hotových polymérnych blokov, ktoré teraz produkujú mnoho firiem. Vo väčšine prípadov je však hlavným konštrukčným materiálom typickou doskou.

  Výber zvislého alebo horizontálneho tkania zostáva pre spotrebiteľa. Namontujte plot bude rýchly. Je však nepravdepodobné, že by slúžilo viac ako 12-14 rokov.

  Viac trvalých oceľových plotov vytvárajú veľké zaťaženie a vyžadujú si dobre premyslený, silnú základňu. Osobitnú pozornosť si zaslúžia dvojnásobné ploty a štruktúry s tehlovými stĺpcami.

  Jedna z najlepších možností podpory – základom na skrutkových pilótoch. Je vhodný aj pre pomerne komplikovanú pôdu, ktorá neumožňuje používať iné typy nadácií. DÔLEŽITÉ: kúpiť pri nákupe pilotov je drahšie, a ak to umožňuje rozpočet, je lepšie okamžite objednať najkvalitnejšie zosilnené návrhy.

  Pomerne často však ploty, ktoré položili na základ. Je spoľahlivý a môže vydržať dokonca tehlové alebo vyrobené z betónu, prírodných stĺpikových pilierov.

  Jednodielne vykonávanie je populárnejšie ako pásový tím, pretože technológia sa ukáže byť jednoduchšie. Malý chovná základňa pre Štepnutie nebude zapadnúť, to vám umožní vyložiť, že mriežka je výzvou. Pod ERUPKER potrebujete „hlbokú“ podporu, ktorá bude najmenej 30 cm pod mraziacou čiarou.

  Ale možné variácie nekončia. Môžete tiež „hrať“ s farebným rozhodnutím Štetého, nie je obmedzený na jednoduché miesta bieleho alebo sivého materiálu. Veľmi atraktívna voľba v mnohých prípadoch sa stáva „zeleným machom“.

  Ploty z hnedej, bielej, čiernej a sivého materiálu – originálna klasika. Budú vyzerať atraktívne takmer všade. S pomocou takýchto farieb sa vytvorí aj na vytvorenie vynikajúcej kontrastnej kompozície. Použitie jasných tónov je však ďaleko od vždy odôvodnené. Prax ukazuje, že sa zvyčajne rýchlo obťažujú a potom spôsobujú podráždenie vôbec. Je rozumnejší dosiahnuť pôvodný typ, takže dvojfarebný alebo viacfarebný plot s kombináciou hlavných farieb, ich odtieňov a poltón.

  Uistite sa, že architektúra domu, okolité budovy, vlastnosti oblasti. Takže, na pozadí zelených rastlín, atraktívny samo o sebe je vizuálne „stratený“. Ak stále chýba štandardné farby, potom môžete vyskúšať iné nezmysel farby:

  • krém;
  • gaštan;
  • citrón;
  • béžová;
  • svetlo modrá.

  Ako si vybrať?

  Príprava na umiestnenie plota pre chatu, musíte najprv vybrať príslušný typ materiálu. Samozrejme, je potrebné si ho objednať len z osvedčených dodávateľov alebo vo veľkých firmách s pevnou reputáciou.

  • Barrera Eurficker Je potrebné použiť, kde je kritický odpor voči korózii. Udržiava atraktívny vzhľad na dlhú dobu aj v najťažšej situácii. Dosky NOVA sa oceňujú pre zvýšenú úroveň.
  • Ekonov nemá také množstvo tuhosti. Ale táto verzia je vhodná pre tých, ktorí sú veľmi obmedzené na financiách.
  • Unix v dôsledku atraktívneho vzhľadu. 16 tuhých rebier zaručuje dostatočnú stabilitu tohto typu lamiel. Pre ďalšie zvýšenie životnosti sú všetky časti pokryté zinkovou vrstvou.

   Stekenk môže byť použitý pre plot aj na nerovnomete. Všetko závisí od strmosti lana. Ak je to malé, atraktívne bude vyzerať plot, ktorý opakuje prirodzenú geometriu terénu.

   S vážnejším svahom, budete musieť dodatočne urobiť zarovnanie alebo krokovú základňu. Ale výstavba plota na krokoch, ktorá postupne zvyšuje podľa potreby, zanecháva príliš veľa priechodov pre zvieratá a dokonca aj pre potenciálnych votrelcov.

   Ako šiť?

   Môžete vytvoriť jednoduchý solídny zložitý riadok. Ale táto možnosť často vyzerá príliš jednoduché a nudné. Kde vyzerá s väčšou pravdepodobnosťou „konvexné oblúk“. Takýto plot je nastavený niekoľkými krokmi. Dostal svoje meno pre charakteristický vzhľad vrcholu. Ešte lepšie, ak sú časti spojené nie sú v obvyklom poradí, ale na oboch stranách.

   Hovoríme o dopyte mnohých ľudí „šach“. Okrem spoľahlivého ochrany pred zvedavými očami poskytuje estetické vykonávanie plota všeobecne. Treba tiež za zmienku, že cudzie štyri polohové bytosti sa určite nedodržiavajú na území, kde je takýto plot dodaný. Ak chcete začať s, všetok pracovný priestor je vyčistený od odpadu, odstráňte všetky rastliny, ktoré môžu interferovať. Potom predstavuje presnú schému, na ktorej sú uvedené všetky jemnosti nadchádzajúcich prác.

   Pri navrhovaní systému sa určí:

   • s zaujatosťou, ktoré by mali mať plot;
   • s medzerou medzi doskami;
   • so šírkou brány a bránou;
   • S metódou pripojenia hlavných prvkov.

   Na ich dokovaciu stanicu:

   • Zváracie práce;
   • Montážne klipy;
   • Kotvové držiaky;
   • Rohy.

   Štadiónové dosky po inštalácii podporných pilierov sa často skracujú na požadovanú veľkosť. Rezy na kovových častiach budú musieť pokryť špeciálnu ochranu proti korózii.

   Medzi doskami a pozemkami by malo byť minimálne 5 cm voľného miesta. Vzdialenosť medzi recitáciami by mala byť rovná šírke časti jednotky (alebo dokonca menej).

   Krásne príklady

   Okrem čistých technických jemností je užitočné vziať do úvahy a dizajn ploty zo stekenice. Tak napríklad to vyzerá ako kombinácia erutýchových a tehlových stĺpcov. Weave čierne a červené farby vyzerá sobfle a zaujímavé. Vidieť niečo cez takýto plot je takmer nemožný. A sám sám je harmonicky vnímaná na pozadí svetlo sivého obrubníka a zelenej trávy.

   Voliteľne však používajte tradičné stĺpy červených farieb. V tomto uskutočnení sú natreté v tmavozelenej farbe, ktorá je dokonale kombinovaná s nezmyselným bielym vertikálom.

   Multicolor plot môže byť pomerne elegantný roztok. Vyzerá to, že napríklad kombinácia bielym modrým vlnitým plotom a impozantným tmavým červeným bránam zarámovaným hnedými piliermi.

   Ako si vyrobiť krásny plot z kovového stAkenist, pozrite sa do videa.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár