Vianočné luky na vianočný stromček

  Premýšľajte o dekorácii novoročného vianočného stromu nie je potrebné v decembri – taká príjemná obsadenie môže byť spustená raz. Pretože rituál dekorácie ELI dáva potešenie aj v štádiu plánovania. A pretože každý rok môže byť vianočný stromček zdobený novým spôsobom, pomocou módnych techník a neočakávaných nápadov. Ak zostanete tradičnom, spolu s girlandami a hračkami na hlavnom novoročnom ročnom symbolu sa môžu objaviť luky.

  Možnosti Bowder

  Materiály vhodné na výrobu lukov, početné. Zdá sa, že môžete robiť konvenčné stuhy, FATIN, ale nie – Počet možností je pôsobivý a inšpiruje organizovať skutočnú tvorivú dielňu doma.

  Bates na vianočnom strome sú odlišné.

  Z saténových pásov

  Nemôžete múdry, ale kúpiť viacfarebné saténové stuhy, ktoré stoja lacné, a kravatu ich do luku. Ozdobte jadro misy môže poraziť, perly, mäsiače, kamienky.

  Táto možnosť je čo najjednoduchšia, ako je to možné, a umožní vám rýchlo urobiť dekoráciu aj tých, ktorí neboli dlhú dobu zapojení do tvorivosti.

  Od organza

  Tento materiál vytvorí Jednoduchý, jemný dekor, ktorý nebude plytvať celkové zloženie dekorácie vianočného stromu. Okrem toho si môžete vybrať taký odtieň organza, ktorý vytvorí ilúziu snehových vločiek.

  Z FATIN

  Materiál, ktorý vám tiež umožňuje vytvárať vzduchové dekorácie, jemné a mäkké. Mnohí sa z neho bojí, vzhľadom na to, že je neprášený, ale vyzerá to len.

  Z papiera

  A tu sú nastavené možnosti, pretože papier môže byť iný. Pri pohľade v akom štýle je vianočný strom navrhnutý: tóny pieskov, ktorý sa zastavil na dekoratívnej téme Boho, modrej a textúrovanej – ak vyžaduje tradičné riešenie farieb.

  Vlnitý papier

  Inak sa nazýva silná. Je to z neho krásne kvety, a preto môžeme experimentovať s luky. Ukazuje sa mi pomerne trvanlivú možnosť, ktorá pravdepodobne trvá mnoho rokov.

  Z burlap

  Originálny dekor, zbavený hojnosti lesku, farieb a iných „hlučných“ novoročných atribútov, je tiež veľmi v dopyte. Ak chcete tichý, delikátny dekor, krásny v jeho prirodzene, zlodeji sa bude vyrovnať s touto úlohou.

  Z mishura

  Môžete vytvoriť luku z sovietskeho Nového roka „Rain“, Hlavná vec nie je zriediť s takýmito luky celý strom úplne – príliš aktívny dekor vyzerá ťažkopádne, tvrdé.

  Z Foamyranu

  Ide o kaučuk pre kreativitu, ktorá sa líši pod tepelnou expozíciou. Takže, z neho môžete urobiť nejaké brány – viacfarebná, dvojvrstvová, volumetrická.

  Materiál je zaujímavý v práci, hotový výrobok môže byť zmätený s obchodom.

  Z fólie

  Ak chcete smrek lesk a iskru, môžete hrať s fóliou. Je dobre si vedomý, záhyby, pomerne silné. Niekedy je tu dokonca fóliový obal z čokolády – má zmysel zbierať ich na jeden rok, aby nový život pred sviatkom.

  Z tkaniny

  Najväčšie možnosti sa pravdepodobne otvárajú prostredníctvom tejto položky. Luky môžu byť vyše manuálne a na písacom stroji, ozdobiť výšivky, korálky. Nakoniec si môžete vytvoriť zbierku nových rokov hračiek z jednoduchej bavlnenej tkaniny, kde bude kôň, hviezdy, cukríky, perník muži a luky. A budú držané pre pretekárske prívesky.

  Fétor

  Čo je krásne táto tkanina, že je možné pracovať s ňou aj bez stroja, hrany plsti nemusia byť spracované. Okrem toho je tkanivo husté, dokonca aj vizuálne teplé, čo je optimálne pre nový rok.

  Kanzashi

  Táto japonská technika sa často používa pri vytváraní vlasových dekorácií, najmä kvetinových. Ale môžete urobiť luky z rovnakých širokých pásov, všetko podľa požiadaviek technológie.

  Drôt

  Drôt môže byť vo vnútri luku, najmä ak je vytvorený z korálkov alebo korálkov. Ale môžete urobiť plne drôtené dekoratívne dizajn, pretože drôt je viacfarebný a rentabilne transformovaný na kreatívne ruky.

  Od vrčania a dekoratívneho kábla

  Môžete si tiež pamätať na techniku ​​makrame a tkanie pomôže vytvoriť veľmi originálny dekor. A môžete tiež úplne zdobiť vianočný stromček len makrame produkty – nezvyčajné a krásne.

  A môžete robiť kombinované výrobky, kombinovať rôzne materiály, bez strachu z experimentov. Napríklad, kravaty luky z lepenky alebo zdobia guľôčky Burlap pečené chyby. Alebo možno urobiť výšivku na fetre – niečo určite funguje.

  MASTER CLASS

  Najjednoduchšou možnosťou pre nováčikov je tkanivový pás. V ideálnom prípade musí byť páskový.

  Musia prijať:

  • 50 cm širokej pásky 25 mm;
  • Stuha opakovaná 25 mm široká;
  • nožnice;
  • Šablóna – Červený obdĺžnik so štrbinou;
  • ľahší;
  • svorky;
  • lepidlo pištoľ;
  • vlákno a ihla.

  Krok za krokom algoritmus.

  1. Je potrebné merať dve segmenty pásky, každý 25 cm dlhý. Potom odrežte kusy, načrtnite stred.
  2. Na výsledný segment pásky je umiestnený Vzor, koncové obaly cross-cross. Podrobnosti sú upevnené svorkami.
  3. Luk pásu je umiestnený na kartónový vzor, ​​uprostred vlákna. Potom sa produkt odstráni zo šablóny. Potrebujeme len ťahať závit pevne, vietor okolo luku a konsolidovať.
  4. Tipy na pásmo by mali byť Cut „roh“, A potom nezabudnite napáliť rezy svetlejšieho.
  5. Teraz sa musíme starať o srdce. Repovaya Ribbon tvorí odmeny uzliny, konce drží za uzlom.

  Takéto luky vyzerajú úplne ako na vrchole vianočného stromu a všetkých vetvičiek.

  Burlap Bow – Vianočné dekorácie.

  Potreba pripraviť:

  • samotná Burlap (predané stuhy v roliach);
  • nožnice;
  • drôt;
  • nudiče;
  • lepidlo horúce pištoľ;
  • Stationery Stapler;
  • nohy.

  Môžete si však vziať Burlap z ekonomickej tašky (hlavná vec je, že je nové). Prázdna stuha šírka – 5-7 cm, v závislosti od veľkosti luku. Môžete urobiť šírku a ďalšie, rozhoduje o pánovi.

  • Usporiadať dvojhodu, Potrebujete znížiť pásku 70-100 cm (Špecifická dĺžka závisí od šírky).
  • Po prvé, páska musí byť zložená na polovicu, oslavuje svoje centrum. Tkanina môže byť mierne akceptovaná alebo použiť krovu na mieru (len na odstránenie musí byť potrebné). Oba konce pásky obal potrebujú tak, aby ich križovatka bola účtovaná presne označená stredná.
  • Ventily musia byť opravené, musia mať rovnakú veľkosť. Stuha musí stlačiť prsty jednej ruky v strede, takže všetky 3 plátna v záhybe. A toto miesto je plaché. Obe ruky budú zadarmo, to znamená, že môžete pokračovať v opravení luku.
  • Drôtený by mal byť konsolidovaný, a extra koncové plodiny bližšie k miestom twist.
  • Teraz od Burlap by mali byť odrezané z úzkeho pásu, ktorých dĺžka je 10-15 cm, šírka závisí od šírky hlavnej časti luku. Táto páska by mala byť zablokovaná drôtom, zabalená posledným 2 alebo dokonca 3-krát. Kresba je potrebné zviazať uzol, konce obloženia veľmi stručne.

  Táto master trieda je štandardnou schémou konvenčnej burlapovej misy v rustikálnom štýle. Ale možnosti jeho následnej transformácie sú veľa.

  Avšak, sebestačná verzia takéhoto luku je dobrá, bez ďalších krokov.

  Ako krásne zdobia vianočný strom s luky?

  Predpokladajme, že luky sú vybrané, vyrobené a čakajú na ich obrat, keď začnú visieť, striedať sa s loptičkami, kvetmi, hviezdami, korálkami a inými. Zvážte možnosti dekor na úspešné príklady.

  12 vianočných stromov zdobené krásnymi luky.

  • Tu je roztomilý Phoamyrus Bow Situped špecificky tento jedľa, pretože jeho farebná schéma je harmonizovaná s inými dekoráciami. Farba červenej zlaty takmer víťazná verzia.

  • Ďalší príklad Gold Paper Luky, ktoré sa ľahko pripájajú, a dokonca aj v malom množstve rýchlo robia smrek veľmi elegantný.

  • Jednoduché strieborné luky môžu husté jedle. Na vrchole nie sú obzvlášť vyzerajú dobre, ale po celom obvode nového stromu – celkom slušné. V tomto prípade sú luky strieborné, ale v závislosti od výberu farebných riešení môže byť vianočný stromček čokoľvek. Napríklad biela alebo ružová.

  • Na tejto fotografii možno vidieť, ako sa pozerajú na zelené vetvičky rustikálne šperky z Burlap, a veľké luky. A môžu byť pripojené k farebným kancelárskym klipom – najjednoduchší spôsob.

  • Cool a nekomplikovaná verzia oblečeného vianočného stromu – to sú luky s „kučeravými“ tipmi. S takýmto podsvietením z girlandu, jedľa vyzerá obzvlášť slávnostné. Podobný luk môže byť zdvihnutý na vrchole.

  • Červená guľôčka vďaka svojej textúry bude svietiť a pretekať. Dokonale, ak bude niekoľko takýchto nádherných dekorácií.

  • Luky s zvončekmi vyzerajú roztomilý a bude vyzerať dobre na bujné a vysoké jedli.

  • Jednoduché zlaté luky dokonale sa pripojili k celkovému konceptu. Veľmi elegantný a magický vianočný strom sa ukázal.

  • Môžete zámerne kúpiť pásku s novoročným výkresom a získať také tematické dekorácie.

  • Plne zlaté riešenie – veľmi aktívny dekor pre nový rok. Ak sa takáto jedľa objavuje v miestnosti, bude to vezme všetku pozornosť seba samého. Preto je potrebné, aby sa zvyšok dekorácie miestnosti skromnejší.

  • Malé vianočné stromčeky tiež potrebujú dekoráciu, prečo nie. Namiesto iných dekorácií môžete okrem bitov používať skutočné orechy a hrbole.

  • Bates z darčekových krabíc – tiež dobré riešenie pre novoročné veže. Zvlášť ak sa zhodujú s farbou s celkovou myšlienkou oblečeného vianočného stromu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: