Vlastnosti a metódy hustoty

Demontáž DERN je jedným z potrebných postupov pre usporiadanie lokality. Časom, trávnik „lysiet“, ktorý je povinný ho aktualizovať. Stojí za to zvážiť, aký je súčasťou postupu, a aké spôsoby narezania vrchnej vrstvy pôdy existujú.

Čo môže trvať?

Vytvorte krásny a dokonca trávnik nie je tak jednoduché, ako budete musieť najprv pripraviť základ, a to: Vyčistite pozemok z farieb, koreňov, kvetín a bremena, ak existuje. Z vegetácie sa môžete zbaviť 3 spôsobov.

 • Herbicídy. V tomto prípade bude potrebné zásobovať potrebné lieky, ktoré pomôžu urobiť čistič trávnika.
 • Blnyon lopaty.
 • Rýpadlo alebo pod rezačkou. Jedna z nákladných možností znamená prenájom špeciálnych zariadení alebo prenajímajúcich špecialistov, ktorí úlohu vyriešia.

Každá metóda má svoje výhody a nevýhody, ako aj súbor materiálov a nástrojov, ktoré sa môžu vyžadovať pri vykonávaní práce. Odstránenie trávnikov – zodpovedná práca, ktorá si vyžaduje veľké množstvo síl. Preto by mal byť postup starostlivo pripravený. Hlavný zoznam, čo môže byť užitočné:

 • záhradnícke náradie;
 • Kombinézy a rukavice;
 • Herbicídne prípravky;
 • železničný;
 • Utesnené balíky určené na vývoz rezaných trávnikov.

Metódy odstránenia

Ak hovoríme o odstránení trávnika z veľkých oblastí, potom bude najlepšia možnosť buldozér alebo kultivátor. Táto metóda však nie je vhodná na spracovanie domáceho trávnika. Vrchnú vrstvu pôdy môžete odstrániť pomocou nástroja typu Shant. Takže napríklad valcovaný trávnik je ľahšie odstrániť lopatu alebo iným mechanickým nástrojom. Ak chcete vyrovnať sa s úlohou cez lopatku, budete potrebovať:

 • Nosiť kombinézy a rukavice;
 • Jemne narezané do čepele lopatách pásu starého trávnika do hĺbky 10 až 15 cm;
 • Výsledné prúžky.

Lepšia práca na vykonávanie spoločne, potom proces prejde rýchlejšie. Jeden bude držať a riadiť lopatu, a druhá s pomocou lana, ktoré bude musieť zviazať na jej kritét, vytiahne sa na seba, otáčaním otočenia a odstraňuje ho do tašky.

Ak horná vrstva pôdy nie je kontaminovaná priemyselným odpadom, odporúča sa byť pripísať najbližšiemu lesa. Rovnako ako cut-off turf môže byť použitý na kompost v záhrade.

Ak chcete ručne znížiť hornú vrstvu pôdy, môžete použiť obvyklú lopatku a soviet. Druhá možnosť je vhodnejšia, pretože nevyžaduje špeciálne úsilie majiteľa a pomôže rýchlo odstrániť vrstvu bez ďalšieho popisle. Pozemok, na ktorom bol rezaný trávnik vykonaný s vlastnými rukami, stane sa pod pôvodnou úrovňou o 10-15 cm. Ak potrebujete vrátiť územie predchádzajúcej výšky, budete musieť znížiť čerstvú pôdu alebo chernozem.

Prečítajte si viac  Intex Nafukovacie bazény: Charakteristika, sortiment, skladovanie

Existujú aj iné spôsoby, ako odstrániť trávnik.

 • Zahraničný Torf Iron Tool. Pohodlné zariadenie, vzhľad pripomínajúce plochú ostrú špachtľu na ohnutom stonke. Čepeľ má formulár list, ktorý pomáha dosiahnuť rýchle a efektívne rezanie trávnika. Bolo dokázané, že osoba s Torfom železom môže mať pár cez vrchnú vrstvu zeme. Predaný nástroj najmä v zahraničných predajniach. Na rezanie otočenia je potrebné pripojiť vrstvu požadovanej hrúbky a podporovať stierku dopredu a na boku. A s použitím Torf Žena, môžete zabaliť odrezaný trávnik do rolí.

 • Dernoreschik. Nedostatok manuálnych nástrojov – nízka účinnosť. Dlho nefungujú s takýmito príslušenstvom, pretože to trvá veľa času a úsilia. Najlepší a rýchly spôsob, ako odstrániť povrchovú vrstvu pôdy – použitie zariadenia pracujúcich na benzínovom motore. Konštrukcia strojov na rezanie trávnika zahŕňa prítomnosť dosky, ktorá vykonáva rez vrstvy požadovanej hrúbky a otočí ho do rolka.

 • Motorový kultivátor. Pred začatím práce sa odporúča starostlivo vyčistiť oblasť od odpadu, ktorá môže interferovať s prácou čepelí. Celá oblasť na spracovanie motora-kultivujúceho sa okamžite neodporúča, je lepšie to urobiť v etapách. Najprv budete musieť zvládnuť pár štvorcov, potom rozdeliť vytvorené auto hrudky a odstráňte obrat s koreňmi. Keď zostávajúca pôda je zarovnaná s hrable, môžete prejsť na nasledujúcu časť.

 • Herbicídy. Cesta pre tých, ktorí sa neboja chémii a môžu si dovoliť vynechať jedno sedadlo sedadlá. Herbicídy sa predávajú v kvapalnej forme a suchom alebo prášku. Podľa typu expozície sú lieky rozdelené na neselektívne a selektívne. Prvé sú určené na zničenie všetkých druhov rastlín, druhá sa pomôže zbaviť určitej vegetácie na stránke. Podstatou metódy – spracovanie Zeme s drogami, ktoré zabíjajú rastliny. V procese striekania, vrcholy rastlín a korene umierajú. Stojí však za zmienku, že jednorazové ošetrenie nebude poskytovať 100% výsledku, pretože pôda obsahuje malé korene a semená buriny.
Prečítajte si viac  Rosa "Santana": funkcie a odporúčania pre starostlivosť

V procese mechanického alebo obrábacieho trávnika sa odporúča otáčať rezné vrstvy na valce a vyhodiť ho alebo ich posunúť na špeciálne pripravené miesto. Okrem toho stojí za to zaplatiť pozornosť tomu, že nie je vždy možné úplne odstrániť trávnik z lokality. Ak sa chcete zbaviť starého trávnika, použite biopreparácie, kombinovať ich s mechanickým spracovaním územia.

Na dosiahnutie požadovaného výsledku budete musieť vykonať niekoľko akcií.

 • Odstráňte trávnik pomocou akútnej bajonetovej lopaty. Je dôležité, aby hladký povrch pôdy. Odstráňte reznú vrstvu pôdy z voliteľného miesta.
 • Polovica tuľka s riešením biologických výrobkov, ktoré pomôžu urýchliť rozklad organických zvyškov. Populárne lieky: „BAIKAL 1“, „Emchka“. A môžete si tiež kúpiť iný nástroj, ktorý obsahuje mikroorganizmy.
 • Riešenie biologických prípravkov na dodatočne rozprašovanie trávnika na pokrytie maximálnej plochy vegetácie.
 • Zakryte mulčovací čierny film ošetrený trávnik, ktorý sa potom ľahko odstráni z miesta.

Pre lepšie spracovanie organizácií mikroorganizmami, ktoré sú obsiahnuté v zložení biologických výrobkov, pôda musí byť vlhká.

Odporúčania

Rezanie trávnika – potrebný proces poľnohospodárstva a usporiadania územia. Odstránenie burín a poškodená pôdna vrstva zomrie potrebu pravidelne a poskytovať príležitosť pre vylodenie oboch rôznych kultúr a roztomilý trávnik. Spracovanie starého trávnika vyžaduje veľa času a úsilia. So správnym prístupom bude možné nielen urýchliť proces, ale tiež dosiahnuť spoľahlivý výsledok.

Mali by sme počúvať radu skúsených záhrad.

 • Neodporúča sa používať čerstvý hnoj, aby ste sa stali stránkou. Organické hnojivo obsahuje mnoho semien burín, ktoré rýchlo vyjdú v novej pôde a vytvárajú problémy s použitím pôdy.
 • Aby sa zabránilo poškodeniu hornej vrstvy pôdy, Je lepšie zasadiť kultúrne rastliny čo najviac priestoru. Buriny milujú prázdnotu.
 • Pristátie by malo byť pečať. Zároveň by rastliny nemali byť úzko.
 • Orezanie trávnika by sa malo konať pravidelne. To umožní rýchlejšie zničiť buriny, ktoré prestanú získať prístup k živinám v pôde.
 • Spracovateľské lôžka odporúčané POD. Ak budete vykonávať lopatu, potom môžete rezať rhizome burinu, pretože sa zvýši počet výhonkov nežiaducej vegetácie.
 • Manuálne buriny sa ušetrí z častého rezacieho trávnika. Pest rastliny vo väčšine prípadov rásť z hornej časti koreňa. Ak organizujete pravidelnú manuálnu manuálnu, môžete zabrániť šíreniu burín a zlepšiť kvalitu hornej vrstvy pôdy.

Kvapkové zalievanie zníži počet burín. Škodcovia tiež potrebujú vlhkosť a jeho neprítomnosť povedie k ich smrti.

O tom, prečo odstrániť trávnik na pozemku a je to ziskové, pozrite si nasledujúce video.

Prečítajte si viac  ODDIELY BURGUNDY PEONIES A ICH KONTROLY
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: