Vlastnosti a populárne modely Manuálne zametacie stroje

Čistenie rôznych území sa často vykonáva zametaním. Ale je možné urobiť metlu, metla môže čistiť verandu alebo malého dvore. Ak je potrebné vyčistiť väčší priestor, použite manuálne zametacie stroje.

Charakteristika

Podobné mechanizmy sú charakterizované zvýšeným výkonom. Tam, kde bude musieť metla na vlnu 4-6 hodín, sweeper bude pracovať 30-40 minút. Stroj na čistenie jazdy na ulici na kolieskach. AD ALEBO NIZIKOU VŽDY má kefu, niekedy niekoľko kefiek. Na výrobu kefiek platí:

 • drôt;
 • nízka tuhosť nylon;
 • Ostatné vláknité materiály.

  Zametanie mechanickej techniky efektívne zameta a čerstvý sneh a piesok a prach a padlé listy. Takéto zariadenia môžu byť použité na pôdnej lokalite, na asfalte a cementu, na dlaždice a iných povrchoch. Je povolené používať podobné zariadenia:

  • Pri čistení rôznych skladov a výrobných workshopov;
  • pri odstraňovaní nečistôt na chodníkoch na ulici;
  • V priebehu čistenia automobilových spôsobov spoločného využívania a prístupových ciest;
  • Odstrániť kontaminanty vo dvore súkromných domov;
  • Pri opustení území okolitých hotelov, obchodov, oficiálnych inštitúcií, kancelárií a tak ďalej.

  Čistiaci stroj možno použiť na udržanie objednávky na parkovisku, parkoviská a technologických lokalít.

  Odrôd zariadení

  Zametacie stroje s manuálnou jednotkou môžu byť vybavené doplnkovými zariadeniami, vrátane pomocných kefiek. Zariadenia s dvomi čistiacimi prvkami vám umožňujú starostlivosť o rôzne územia oveľa efektívnejšie ako možnosti. Výber vhodného mechanizmu, musíte sa zamerať na rozsah úloh, ktoré by sa mali vyriešiť. Dávaj pozor na:

  • Intenzita čistenia;
  • veľkosti miesta alebo miestnosti na ulici;
  • odrody vyčisteného odpadu;
  • Závažnosť znečistenia.

  Plne mechanické zariadenie sa vyznačuje skutočnosťou, že bude musieť tlačiť vpredu. Počas pohybu je kefa točiť. Táto možnosť sa považuje za optimálnu voľbu pre súkromný dom alebo oblasť krajiny. Nie je potreba elektrickej energie alebo kvapalného paliva zvyšuje funkčnosť zariadenia. Treba však mať na pamäti, že pre priemyselné priestory a pouličné oblasti veľkej plochy je mechanické vybavenie vhodné veľmi málo. Ak sa vyžaduje rozšírené zariadenie mobility, zachrániť výkon prevádzkovateľa, by mal byť pod dohľadom na dobíjateľné mechanizmy. Treba pripomenúť, že takmer všetky takéto prehnané stroje sa musia pohybovať ručne. Pre najviac racionálne využívanie energie, takmer vždy batéria slúži len ako kefka. Ale takáto inovácia vám umožňuje výrazne zvýšiť produktivitu. Nabíjateľné zametacie stroje utiahnite prach do špeciálnych plastových kontajnerov.

  Benzínové jednotky sa vyznačujú najvyšším výkonom. Sú skvelé, keď je potrebné vyčistiť rozsiahle otvorené oblasti. Kapacita benzínovej nádrže je dostatočná na 4-5 hodín. Je to sweepering stroj s DVS by sa mal použiť, ak sa plánuje stavebný odpad, ktorý sa má odstrániť. Zvýšená tvrdosť takéhoto odpadu znamená, že zariadenie musí byť vybavené tuhými drôtenými kefami.

  Na čistenie snehov sa odporúčajú benzínové prístroje. Odporúča sa zabezpečiť vybavenie mechanizmu s kefami rôznych tuhosti v závislosti od toho, či bude odstránený len čerstvo padlé sneh alebo nie. Pri výbere zametacej jednotky na čistenie od rastlinného odpadu je potrebné navigovať len na požadovanom výkone zariadenia. Domáce znečistenie je najlepšie odstránené batériami a mechanickými zametacími strojmi. Získať mechanizmus na benzín na čistenie všetkých priestorov.

  LineUp

  Nie zlé výsledky dáva Sweeper Karcher S 650. Toto zariadenie dokonale odstraňuje nečistoty a odpadky z domových dráh, street chodníkov a terasov. Výrobca vyhlasuje, že takýto model je vhodný na stavebný poriadok na území skladových objektov a priemyselných zariadení, parkovacích miest. Hodinový výkon zariadenia dosiahne 1800 kV. M. Súdiac podľa recenzií, rýchlosť čistenia v porovnaní s používaním metód a metód sa zvyšuje 4-6 krát.

  Je povolené nainštalovať bahno kontajner vo vertikálnej polohe. Preto, keď je uložený KARCHER S 650 je celkom kompaktný. Pohodlná rukoväť, ktorá sa výrazne zjednodušuje. Vďaka páru bočných rukovätí je zaručené najúčinnejšie čistenie stôp v záhrade. Odstráňte a nainštalujte kontajnery môžu byť bez priameho kontaktu s odpadom.

  Výrobky značky COMAC sú vyrobené v Taliansku. Tento typ čistiaceho zariadenia patrí do profesionálnej triedy. Model CS 50 BT sa vyznačuje kompaktnosťou a spoľahlivosťou. Celkový výkon môže dosiahnuť 2250 kV. m za 60 minút. Zariadenie môže byť vyčistené a výroba a skladovanie a nákupné oblasti.

  LAZTER PRO BSW 375 ET systém je dodávaný s batériou a nabíjačkou.

  Mechanizmus je vyhlásený za schopný odstrániť až 1000 m2. m poschodie za hodinu. Spolu s hlavnou kefou sú tiež bočné kefy typu disku. Veľmi účinne čistite územie v blízkosti stien, v iných miestach s ťažkopádmi.

   Výrobky značky FIMAP sú dobrou alternatívou. Modifikácia FS 50 H nemá pohonnú jednotku na kolesá. Sweeper je súčasne vybavený benzínovým motorom. Zariadenie je určené na čistenie plochy do 4000 kV. M. Hlavná kefa má priemer 50 cm a spolu s bočnými doplnkami môže súčasne vyčistiť pás na 65 cm. Elektrické možnosti FS 50 H.

   Ukážka zametacieho stroja KARCHER S 650 je možné vidieť v aplikovanom videu.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: