Vlastnosti a tipy na prevádzku benzínových drevotlačov

Pre majiteľov súkromných domov alebo chatiek s vaňou je vždy relevantná otázka včasného obrobku palivového dreva. A čím viac ich objem, tým častejšie si ľudia myslia o akvizícii rezačky dreva. Poďme zvážiť typy moderných drevorov a tiež sa dozviete o vlastnostiach aplikácie benzínového zariadenia na brúsenie palivového dreva.

Názory

Moderné spoločnosti produkujú 3 typy produktov palivového dreva. Jedná sa o manuálne, elektrické a hydraulické zariadenia. Zvyčajne sú stĺpec skrutky (kužeľ), nazývaný ľudia „mrkvy“.

Ak je s prvými dvoma odrodami viac-menej jasné, že tieto vyžaduje dodatočnú pozornosť. Hydraulický drevený kotúč robí brúsenie ako hydraulický lis: valec podporuje obrobok na ostrý klin, ktorý je rozdelený. Takéto zariadenie je poháňané v dôsledku benzínu av niektorých prípadoch dieselový motor.

Moderné modely Rover s motorom sú odlišné hlavne vo výkone a firme. V Rusku sa dá ľahko kúpiť domáci (napríklad „gorynych“) a zahraničné zariadenia. Z druhej, MTD LS 550 benzínová rover môže byť rozlíšená, ktorá je schopná vyvinúť silu 25 ton a pracovať ako vo vertikálnej aj horizontálnej polohe.

Podmienky aplikácie

Použitie takýchto zariadení je sprevádzané určitými rizikami, ale pri vykonávaní bezpečnosti a vedomostí o pracovných znakoch, môžu byť minimalizované. Nuansy prevádzky benzínových drevorezieb je možné rozdeliť do štyroch hlavných častí (príprava, kontrola jazdného pruhu, pracovného procesu, starostlivosti), ktorý budeme podrobne študovať.

Príprava na prácu

  • Pred začatím zariadenia je potrebné vykonať externú kontrolu poškodenia a úniku. V prípade neffunkčnej detekcie musí byť zariadenie odoslané do špeciálneho servisného strediska, aby ich eliminoval.
  • Skontrolujte polohu povrchu, na ktorej sa predpokladá inštalácia streľby. Musí vydržať jej hmotnosť, byť hladká a horizontálna. Malá odchýlka pracovného povrchu je prípustná len smerom k páke, ale v žiadnom prípade z rezného klinu. Takže nie je možné spoľahlivo umiestniť zariadenie, ale aj svoju plnú moc.
  • Na ochladzovanie nástroja počas prevádzky je tzv. Vzduchová ginlerová skrutka. Pred začatím ho musí byť odskrutkovaný na pár – Troika sa otočí.
Prečítajte si viac  Žltá ľalia: Špecifikácie a odporúčania pre pestovanie

Zvyky letov

Rýchla predbežná kontrola a príprava palivového dreva v niektorých prípadoch sa vyhnúť poruchám a drahé opravy. Faktom je, že drevo môže obsahovať nechty, ktoré zasahujú do separácie plnej a poškodzujú rezný nôž. Okrem toho, drevená vina nemôže vyrovnať sa s príliš veľkou veľkosťou obrobkov.

Proces banky

Práca vypaľovania začína s výkonom na svojom motore. Po množstve maximálneho počtu otáčok je potrebné uviesť do prevádzky piest, ktorý sa pohybuje do noža. Zariadenie potom znižuje drevo a proces dokončíte znížením páky.

V procese prsteňa je možné rozdeliť palivové drevo, keď sa zariadenie nedokáže vyrovnať a začne prehriať. V tomto prípade musíte zastaviť drevený a pokúsiť sa znova spustiť po zmene polohy protokolu. Ak to nepomohlo, je lepšie ho úplne odložiť a zapojiť sa do iných.

Starostlivosť

Po úplnom zastavení zariadenia, čistenie pripravených pruhy a vedenie objednávky na pracovnej ploche by sa mali vyčistiť streľbou. V prvom rade, v starostlivosti a čistení z odpadu a extra lubrikanty potrebujú sprievodcu a colong. Prvý je možné čistiť mokrou a suchou handričkou a druhé skrutky sú kontrolované, ak je to potrebné, nôž je naskladaný.

Užitočné poradenstvo

  • V prípade problému s rozdelením palivového dreva v žiadnom prípade sa pokúsite „pomôcť“ zariadenie s rukami. Toto je nebezpečné. Skúste zmeniť polohu bodu a znova spustiť streľbu.
  • Zvýšená vlhkosť môže vyvolať výskyt skratu, takže zariadenie nepoužívajte v surovom počasí na ulici.
  • Sledujte hladinu oleja a dopĺňajte ho včas, aby ste sa vyhli výstupu zariadenia.
  • Práca so strojom môže ľuďom, ktorí v nej vedia, ktoré poznajú a vykonávajú bezpečnostné predpisy.
  • Eliminácia malých problémov a veľkých členení lepšie zveriť špecializované služby, najmä ak je drevo v záruke.

Hydraulické benzínové drevené dielne sú zariadenia, ktoré môžu významne uľahčiť proces zberu palivového dreva na zimu. Okrem vysokého výkonu však majú špecifické nuansy operačného procesu.

Použitie tohto zariadenia vyžaduje jasnú implementáciu všetkých bezpečnostných predpisov. Len aby ste sa mohli vyhnúť zraneniu, zvýšiť efektívnosť a čas prevádzky prístroja.

Prehľad plynovodu s benzínom výrobcu LLC „ArtMash“ sledujte video nižšie.

Prečítajte si viac  Všetko o kultivátoroch benzínu
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: