Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Dnes mnohí majú radi záhradníctvo a starostlivosť o krásu ich záhrady alebo oblasti krajiny. Ale záhradníctvo nie je len úvodným postojom k kvetinovým lôžkom, exotickým rastlinám, pravidelným účesom trávnikov a dekoratívnych kríkov, ale aj obsah v čistote všetkých skladieb. Samozrejme, starostlivosť o dizajn krajiny je veľmi ťažká a vyžaduje nielen úsilie, ale aj určitý inventár. So metlom GARDENA, je veľmi ľahké obsahovať vašu záhradu v upratanej forme.

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Charakteristický

Flat Gardena metla pre ulicu pomôže rýchlo odstrániť stránku a priniesť ju do správneho formulára kvôli jeho vlastnostiam:

  • Obsah syntetickej polypropylénovej hromady prichádza do 600 gramov;
  • Dĺžka kefy bez rukoväte je 30 centimetrov, jeho šírka je 40 centimetrov a hrúbka 7 centimetrov;
  • Môže sa použiť pri teplotách od -40 do +40 stupňov;
  • Plastová metla je prispôsobená na prácu aj s vysokou vlhkosťou;
  • Výrobca ho urobil z vysoko kvalitného trvanlivého materiálu, ktorý umožňuje použitie metly denne.

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Popis

Plochá metla s kotletami určená na zber veľkých pouličných priestorov výlučne pre starostlivú starostlivosť. Plastická kefa Gardena je odlišná od inej ženskej nadýchanej hromady a rozsiahlej pracovnej ploche. Kefa obsahuje vysoko kvalitný polymér, ktorý je úplne environmentálny a nepoškodzuje životné prostredie. Dokonca aj po dlhodobej prevádzke môže byť GARDENA BEARDEROVANÁ NA PRODUKTU.

Okrem toho je syntetická hromada vyrobená podľa špeciálnej technológie a vyznačuje sa natiahnutými vozidlami vytvrdnutými na dlhodobé použitie.

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

A tiež táto technika prispieva k dobrej stabilite a spomaľuje proces straty tvaru a opotrebovania. Každé vice je bezpečne upevnené zvnútra, aby sa zabránilo ich vypadnutiu. Plochá kefa Gardena sa vyznačuje jeho hromadu, pretože je kvitnutý na tipoch – Umožňuje oveľa lepšie očistiť terén odpadu rôznych veľkostí. Drevená rukoväť pevne fixovaná nitou na bloku. Tento spôsob pripojenia je veľmi pohodlný, pretože je možné rýchlo vymeniť rezne, ak je to potrebné, a ľahko vyrábať dopravu.

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Klady a zápory

Výrobcovia vyvinuli metlu, takže má rad výhod v porovnaní s inými analógmi. Zvážte vlastnosti záhradnícke metly, takže sa považuje za jeden z najlepších na trhu:

  • Vyrobené z materiálu odolného voči mrazu;
  • Aj po dlhodobej prevádzke zostáva závoj elastický a škodlivý;
  • jednoduché a pohodlné použitie;
  • Jednoduchý dizajn zaručuje pohodlie pri prevádzke metly.

Táto kefa je možné zakúpiť ako kompletné s príslušenstvom a bez neho.

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Vlastnosti Bnowledge Gardeda

Drevené kotlety sú vyrobené výlučne z tvrdého dreva a je určený pre slušné zaťaženie. Jeho rozsah používania je pomerne rozsiahly. Samozrejme, že je väčšinou nadobudnutý na zber záhrady alebo ulice, ale môže byť tiež odstránený vo vnútri domu. A najdôležitejšou vecou je, že taká metla je veľmi lacná, a za prijateľnú cenu dostanete vynikajúcu pohodlnú metlu, ktorá bude slúžiť z jedného roka.

Prehľad metlových metód a iných záhradných zariadení z značky GARDENA, pozri nižšie uvedené video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár