Vlastnosti kultivujúcich greenworks

V modernom svete je ťažké si predstaviť čas, kde naši rodičia a progenitory zaobchádzali manuálne. A nemali v krajine v krajine trávy a boli znepokojení dobre upravené kvetinové postele a postele so zeleninou a ovocím. Teraz existuje mnoho agregátov na domácich pozemkoch, ktoré môžu zjednodušiť záhradnú prácu. Mnoho DACMS a poľnohospodárov našej krajiny úspešne používajú kultivátory GreenWorks GTL9526, G-MAX G40TL a ďalšie.

Funkcie technológie

Kultivátory zjednodušujú prácu pôdy. Tento model je pohodlný a ľahko pokrýva pôdu, eliminuje buriny, vytvára hladké postele. Je schopná kultivovať veľa cez zem. Kultivátor GreenWorks sa počíta pre triedu pľúc, jeho hmotnosť je až 30 kg, čo spočiatku robí vašu prácu ľahkú váhu.

Všetky kultivátory bez výnimky sú vybavené miliónmi. Ak existuje niekoľko z nich, potom pôda nebude explodovaná a varená, ale tiež obohatená kyslíkom. Je potrebné distribuovať hnojivo na povrch pôdy vopred, potom budú dokonca zmiešané so zemou. Mechanizmy majú malú šírku práce, čo umožňuje robiť elegantné a plynulé riadky.

Ak potrebujete zúžiť veľkosť šírky spracovania pozemku, môžete odstrániť dve zo štyroch frézy.

Špeciálna príprava zariadenia na prácu s pôdou nie je potrebná. Po použití jednotky v práci, nastavenie na rukoväť, frézy sa ľahko vyčistia. Pri použití kultivujúceho spoločnosti GreenWorks na osobné účely jeho výkonu je to dosť 10 rokov, a ešte viac. Skladacia rukoväť robí kultivovateľa o niečo menej, takže pri uložení to má minimálne miesto. Táto jednotka je veľmi vhodná v doprave a ľahko sa zapadá do auta.

Kultivátor tichý v práci. Majiteľ tohto zariadenia nepoužije fyzickú silu na vyrovnanie sa vibrácií, ktoré existuje takmer nie. Tieto zariadenia sú vybavené kolieskami, na úkor, z ktorých sa stáva ľahšie pracovať a zvyšuje strojové zariadenia.

Funkcia kultivátorov zelených prác tiež spočíva v tom, že nemajú škodlivé výfuky, takže môžu byť použité v uzavretých priestoroch, ako sú skleníky a skleníky.

Elektrický model GreenWorks GTL9526

Tento rozpočet model má zaujímavý dizajn a dobré zhromaždenie.

Hlavné charakteristiky sú nasledovné:

 • Motorový výkon – 950 W;
 • Typ motora – elektrický;
 • Cutter – 4 ks.; \ T
 • Hmotnosť -17,9 kg;
 • Počet otáčok / min – 320;
 • množstvo nožov – 4;

 • Počet ozubených kolies – 1 dopredu;
 • Šírka výbuchu – 25 cm;
 • Hĺbka výbuchu je 15 cm;
 • hladina hluku – 3 dB;
 • Priemer kolesa – 16 cm.

Zariadenie nepotrebuje palivo paliva, používa sa na uvoľnenie pôdy. Tento model získal popularitu kvôli tomu, že je veľmi manévrovateľná a kompaktná. Pomôže to s veľkou presnosťou zaobchádzať s pôdou medzi lôžkami bez poškodenia jednej rastliny. Akýkoľvek pozemok s naklonením alebo uhlom neovplyvní prácu kultivujúceho. Rukoväť tohto zariadenia je pokrytá pogumovaným materiálom pre pohodlné uchopenie.

Je veľmi dobre nasekaný koreňmi rastlín, zmení kamene. Vynikajúce multifunkčné charakteristiky ukazujú s silným rezačom, ktoré idú do pôdy do hĺbky 19,5 cm a majú šírku 20-25 cm (nastaviteľné). Najväčšia bezpečnosť poskytuje tlačidlo zaradenia. Zariadenie má predĺžený drôt a beží od siete 220 V.

Vlastnosti pestovateľov batérií

Vlastnosti sú, že nefungujú z výstupu, menovite z batérie. Pracuje 50-60 minút, čo zvyšuje oblasť spracovania pôdy. Batéria v tomto zariadení môže byť odstrániteľná, ako aj nie odnímateľná. Vďaka nej, kultivujúci vám umožní bezpečne pohybovať všade na pozemku, bez toho, aby sa nechal zamieňať v drôte. Toto sú vlastnosti nabíjateľných kultivujúcich.

Batéria má otvory, ktoré zabraňujú prehriatiu. Jednotka je považovaná za šetrnú k životnému prostrediu, ľahký a nízky hluk. Prenos je veľmi spoľahlivý. Zlé daždivé a surové počasie neovplyvní výkon tohto modelu. V kultivátore sa nachádza pracovný uzol – prevodovka. Môže to byť dva druhy, červ alebo reťaz. Prvá má nízku cenu, nízku hmotnosť.

Reťaz pozostáva z ozubených kolies a reťazí. Dlho nenosí.

Postup na začatie tohto mechanizmu je veľmi jednoduchý. Pre úplnú bezpečnosť od náhodného spustenia musíte vykonať nasledujúce akcie. Ak má stroj blokovač bloku, mechanizmus nezačína bez neho. Pri spustení je potrebné nielen stlačiť tlačidlo Štart, ale aj kliknite na bezpečnostnú páku.

S batériou by nemala byť žiadny problém. Najžiadanejšie je udržanie nabíjania batérie. Je potrebné účtovať poplatky za 8 hodín. Ak chcete nabíjať tento kultivujúci, použite GreenWorks firemnú nabíjačku, ktorá sa považuje za najlepšie vo svete pri výrobe modelov batérií.

Výberu

S cieľom riadne vybrať kultivovateľa pre domáci pozemok, Potrebné poznať niektoré dôležité body.

 • Moc. Čím je silnejšia jednotka, tým rýchlejšie a hlbšie budú spracovanie pôdy. Technika má väčší zachytenie spracovaného pásu, čo znižuje čas práce.
 • Kvality. Je to inherentne „lopaty“, že pôda je spracovaná. Preto by nože mali byť z vysoko kvalitnej ocele. Potom budú slúžiť dlhú dobu a kvalita spustiteľnej práce bude optimálna.
 • Hmotnosť. Hmotnosť kultivujúceho závisí od výkonu. Čím ťažšie je jednotka, výkon je vyšší.

O tom, ako nainštalovať rezačky na Zelenoworks G40TL nabíjateľný kultivátor, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: