Vlastnosti opravy MOTOBLOCKS „NEVA“

MOTOBLOCK „NEVA“ je široko používaný na vidieckom chate väčšinou na výsadbu sezónnej zeleniny. V tomto svetle je toto zariadenie nevyhnutné pre usporiadanie krajinného dizajnu a dizajnu záhrad a recepčných oblastí. Sériová výroba jednotiek „NEVA MB 2“ a „NEVA MB2K“ bola predstavená z druhej polovice 80. rokov, pretože potom mnohí milovníci záhradnej a záhradnej práce sa nebudú súčasťou tohto zariadenia.

Zariadenie a hlavné charakteristiky

Prístroje MB 2 je dnes veľmi populárne, v poľnohospodárstve je jednoducho nevyhnutné. Táto línia MOTOBLOCKS „COMPAKT“ je k dispozícii pod jednou značkou, ale má rozdiel v motore:

 • „Neva“ s indexom 2K je vybavený domácim výrobným motorom, takže cena takéhoto zariadenia je oveľa nižšia ako v cudzích analógoch;
 • Druhá skratka 2B označuje, že tento mini traktor má dovážaný motorový motor;
 • Skratka 2c označuje profesionálne prvky v štruktúre zariadenia, ktoré sa používajú na spracovanie pôdy.

Charakteristika motora by sa mala zvážiť pri výbere agregátu s cieľom úspešne spracovať požadované množstvo pôdy, či už ide o tucet cez Zem alebo oblasť je oveľa viac. Konštrukcia jednotky je nasledujúci systém.

 • Prevodovka prevodovky je umiestnená v špecializovanom kryte, ktorý je vyrobený z hliníka. Jeho hlavnou úlohou je vysoká rýchlosť agregátu. Štyri programy vpred majú zariadenie a pár späť na prevrat. Maximálna rýchlosť 12 kilometrov za hodinu, takže toto zariadenie môže byť použité aj na prepravu tovaru.

 • Na spustenie tohto malého traktora sa používa motor so štartérom.
 • Rám, ktorý vykonáva úlohu podpory, má špeciálnu montáž, ktorá sa nachádza na zadnej strane a vpredu a používajú sa ako hmotnostné spotrebiče.
 • Na riadiacom zariadení sú niektoré páky, ktoré sa používajú počas prevádzky mini traktor.
 • Typový prenos kliniky vytvára priepustnosť uzla spojky z remenice, špeciálnej páky a klinového popruhu.
 • Jednotka je kompaktná a jednoduchá, dokonca aj veľmi ťažká možnosť má váhu len 97 kilogramov. Tento stroj je ľahko dodávaný kdekoľvek aj v bežnom aute.

Obrovské príležitosti majú agregát s skratkou MB 2, môže vykonávať veľké množstvo práce v poľnohospodárstve, ako sú: pozemné orbu, pestovanie, pristátie osiva, proces uzavretia a burín medzi radmi a zberom. Všetky tieto „neva“ produkuje pomocou veľkého výberu zariadení, ktorý sa používa v prílohe, ako aj vďaka veľkému počtu inovácií. Funkcie technického plánu sú reprezentované „NEVA“ MB 2 takto:

 • Doplňte jednotku odporúča len benzín;
 • Power hardware 7,6 l. s.; \ T
 • Ruský motor DM-1K, 4 zdvihový motor a s jedným valcom;
Prečítajte si viac  Champion Champions: Vlastnosti, Typy a ich zariadenie

 • K dispozícii je objem motora 317 kubických metrov;
 • Motor sa začne manuálne;
 • chladenie vzduchom a kvapalinou;
 • objem nádrže 2,8 l;
 • Editor Gear, reťazec;
 • Palivo sa spotrebuje 2,9 l za hodinu.

Ďalšími charakteristickými znakmi sú:

 • V procese kultivácie je zachytávanie 160 cm;
 • Hĺbka hlinenej časti je 16-26 cm;
 • Dĺžka traktora je 1750 mm, výška je 1350 mm, šírka je 630 mm;
 • Asi dvanásť akrov za hodinu môže vypracovať tento mini traktor.

Montáž a prevádzka

Majiteľ chaty, nadobudnutia „Neva“, sa už stáva vlastníkom plne zmontovaného a pripraveného zariadenia, ale s cieľom pracovať s ním, je potrebné nastaviť hlavné uzly, napríklad a Palivový systém a motor. Nastavenia systému ventilu vám umožnia plynulé spustenie a fungovanie motora. Ak to chcete urobiť, rozoberte karburátor a odskrutkujte skrutky z horného a malého písmena a vyčistite všetky tieto prvky. Až potom odporúčame začať zmenu nastavenia ventilov motora. Prvá vec je dokončiť skrutky na nastavenie plynu na minimálny limit, po ktorom sú odskrutkované a motor sa spustí.

Treba pripomenúť, že pred upevnením niečoho vo ventilovom systéme sa motor zahreje asi päť minút. Potom je páka vystavená dolnej polohe, bude podporovať trvalo udržateľnú rev. Potom je motor nakonfigurovaný na minimálnom odbočení, keď to funguje neustále a bez prerušenia. Po pokynoch zariadenia môžete na dlhú dobu predĺžiť životnosť svojej práce.

 • Mal by sa pozorovať smer nôh, ktorý musí byť umiestnený v priebehu toho, ako sa zariadenie pohybuje pri inštalácii zariadenia používanej na pestovanie.
 • Okrem toho môžete náklad pripojiť, ak je kolesá v procese práce v procese, keď stroj dáva opačný.

 • Správne používajte iba čisté a vysoko kvalitné palivo.
 • Použite ventil prispôsobený na zastavenie prívodu vzduchu, keď sa práca ešte nezhrievaná. Ak je motor vyhrievaný, tento prvok nestojí za blízky.
 • Po vychádzaní z polohy rudy je poloha XX nastavená, potom, čo sa má motor zahrievať tri minúty. Keď je motor motora zahrieva, je zakázané, aby sa počet otáčok na maximum.
 • V prvom prvku, ktorý filtruje vzduch, olej nemá klesať, musíte nasledovať.
 • Pred začatím prístroja by ste si mali prečítať pokyny a starostlivo ju študovať.
Prečítajte si viac  Zemiaky pre MOTOBLOCKS "NEVA": TYPY A TIPY NA POUŽITIE

Časté poruchy a ich príčiny

Hlavné vlastnosti dočasných porúch značiek Markup MB 2 a „NEVA MB2K“, v ktorých sú nováčikovia zvyčajne „plávajúce“, Mali by sa pripísať nasledujúce.

 • Nesprávne regulovaný ventilový pás, havaruje. Doprava a dopredu v MotoBlock sa vykonávajú pomocou klinového pásu. Ak hnací pás hojdačky, jednotka začne pracovať nesprávne. Môžete určiť požadovanú dĺžku a šírku, meranie segmentu od kladky do valcov. Odporúča sa vybrať nasledujúce parametre: Šírka – 0,75 cm, dĺžka – 0,65.
 • Zariadenie sa zastaví pri vysokom zaťažení. Nesprávne fungujúce žľazy môžu spôsobiť zlomenie.

 • Nesprávne vyladený karburátorový systém, jednotka sa nespustí. Pred vykonaním tohto postupu by ste mali vždy konfigurovať odstredivý regulátor pomocou dodaného pokynov.
 • Odomknuté zapaľovanie, pohlavie sa zmení zle. Príčinou rozbitia môže byť absencia iskry, ktorá vyvoláva horľavý horľavý v vnútornej spaľovacej komore.
 • Sviečka chyby, tlmenia tlmiča a dym, ide o čierny dym. Je možné, že zariadenie nemôže pokračovať v práci presne preto, že sviečky sú chybné, je potrebné sa uistiť.

Riešenie problémov

V prvom prípade, na opravu, musíte vytiahnuť pás a prvú vec, aby ste odstránili puzdro. Ďalej napäťová skrutka štandardnej časti pásu pásu na oslabenie a zatlačenie všetkých skrutiek, ktoré držia držiak na jednotke jednotky. Stará položka musí byť odstránená a vytvoriť nastavenie švu. Miesto určené na novú časť by mala byť vymazaná a rana. Po nainštalovaní nového pásu je potrebné skontrolovať, jedna časť musí byť pripojená k hrubej časti a druhá s remenicou.

Akcie Ak chcete vymeniť pečate prevodovky, sa vykonávajú v niekoľkých stupňoch. Prvé odstraňovacie frézy z časti hriadeľa, potom ju vyčistite a vyčistite veko z nečistôt a zvyšnej olejovej tekutiny. Skrutky zo strechy sa odstránia, mali by sa dobre opláchnuť. Stará náhradná časť je nahradená iným a utrite mechanizmus všade. Kryt je umiestnený na mieste a fixovaný so špeciálnymi skrutkami.

Prečítajte si viac  Biberstein Tulip: Popis druhov, Pravidlá pristávacieho a starostlivosti

Nastavenie karburátora začína tým, že skrutky sú skrútené na maximum, po ktorých sa zapnú 1,5 otáčky. Klapka, ktorá má typ škrtiacej klapky, je nastavený tak, že existuje určitý voľný segment požadovaných parametrov medzi základňou a vzduchovým kanálom. Potom sa motor znova snaží. Za predpokladu, že motor zamieril, potom krok za krokom by mal konať: Malo by sa čakať, keď sa zahrieva, potom je ovládacia rukoväť nastavená na malý obrat, je potrebné, aby sa malé otáčky na nečinnosti, pomocou skrutky, ktorá je škrtiacej klapky. Otáčky sú nastavené na maximálnu rýchlosť a používa sa malá plynová skrutka. Tieto dve akcie by mali byť znovu vykonané pred začiatkom, keď je motor hladko fungovať.

Ak chcete nastaviť Motoblok zapaľovania, musíte najprv nastaviť hriadeľ, ktorý by sa mal otáčať tak, že označenia, ktoré boli vykonané na kladke a na plynové zariadenia sa navzájom zhodovali. Zodpovedný za distribúciu plynových tokov Runner by mal byť nasmerovaný na drôt, ktorý prechádza prúdom vysokého napätia. Potom oslabuje maticu a získajte vysokonapäťový drôt z krytu tejto schémy. Kontakty sú umiestnené na malom segmente, niekde polovičný acemeter z mechanizmu. Potom by malo byť zapaľovanie zabalené a nasadené v opačnom smere. Po vystúpení iskier by mal rýchlo dotiahnuť skrutku.

   Ak chcete skontrolovať stav sviečky, musíte odskrutkovať svietnik, vyčistiť elektródy a odstrániť NAGAR. Kľukový hriadeľ by sa mal otočiť do polohy, keď sa zmestí kladky a plynové zariadenie zhodujú. Sprievodca Runnerom na vysokonapäťovú plochu valca a oslabuje skrutku, dostanete drôt. Kľúč zapaľovania by sa mal otáčať, ak nie sú iskry, to znamená, že sviečky sú chybné a musia byť vymenené.

   O tom, ako opraviť prevodovku MOTOBLOCK „Neva“, pozrite sa na nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: