Vlastnosti Suchkores Gardena

Odstránenie puzdra sa vyskytuje s kefovými rezačkami. Ale ak potrebujete vyrovnať sa s jedinými výhonkami, je potrebný ďalší záhradný nástroj – Suchkorev. Tento produkt dodáva spoločnosť GARDEA.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Nástroj zvýšenej presnosti

Hovoríme o modeli Gardena 680 B Classic. Toto zariadenie s ostro ostrým čepeľami môže odrezať sučku s priemerom až 3,5 cm. Nachádza sa na vrchole čepele je pokrytý materiálom, ktorý vylučuje lepenie listov a častí pobočiek. Opísaná GARDENA TAKÉ PRÍPRAVA MODATEĽA ZARIADENÝCH. Geometria rezu je udržiavaná veľmi prísne, nevyžaduje významné úsilie.

Ďalšie výhody sú:

  • Pevnosť držadiel;
  • ergonómia držiteľov;
  • Minimálne zaťaženie zápästia;
  • Záručná doba 25 rokov.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Vlastnosti Suchkores Gardena

Produkt s račňovým mechanizmom

Ak potrebujete tento Suchkoreau, mali by ste venovať pozornosť modelu inteligentného rezu (08773). Porovnanie s výrobkami menej známych firiem ukazuje, že tento záhradný nástroj je dosť drahý. Zvýšená kvalita a premyslená, najpohodlnejšia dizajn plne odôvodniť túto cenu. Spoločnosť je pripravená dať jej dlhú záruku.

Pomocou zariadenia len 60 cm môžete rezať vetvy s hrúbkou až 4,5 cm.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Vlastnosti Suchkores Gardena

Klasický 610 B

Tento model sa ukáže, že je dobrý doplnok zo secuteurs tej istej spoločnosti. Je to považované za pomerne lacné a zníženie ceny sa dosiahne výrazným zjednodušením zariadenia. Dizajnéri opustili niektoré funkcie:

  • Odpisové prvky;
  • Rozšírené rukoväte;
  • Račňové mechanizmy.

Jednoduchý výkon uľahčuje a zlepšuje spoľahlivosť nástroja. Súdiac podľa recenzií, tento tajomník je skvelý pre prácu s ovocnými stromami. Pri prevádzkových sťažnostiach sa nevyskytuje.

Štandardné rukoväte sú celkom pohodlné a hmotnosť nespôsobuje problémy. Dokonca aj neprofesionáli môžu používať takéto suchá.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Vlastnosti Suchkores Gardena

Kontaktný nástroj

V niektorých prípadoch stojí za to kúpiť SACHKORS GARDENA 700 B Premium. Zariadenie môže byť natreté v bielej a čiernej farbe. Model 700 B sa vzťahuje na profesionálnu triedu. Je to zmysel primárne používať ho, nadšení záhradníci.

S dĺžkou 70 cm, vysoko kvalitné ostrenie umožňuje odrezať vetvy na 4 cm bez problémov v priemere. Niektoré významné poškodenie rastlín sú vylúčené.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Teleskopická možnosť

S pomocou Suchkores Gardena 650 BT Comfort, je možné rozrezať vetvy s priemerom až 4,2 cm. Výrobca zaručuje dôsledné ostrenie nožov nožov. Na zvýšenie ich stability je poskytnutý špeciálny povlak, ku ktorému nie sú dodržané cudzie predmety. Rukoväte sú vyrobené z hliníka, ak je to potrebné, dĺžka, na ktorej sa dá dosiahnuť, zvýšiť o 25 cm v dôsledku teleskopickej náplne.

Preto nie je ťažké rezať pobočky aj z vrcholov veľmi vysokého kríka. Užívatelia poznamenali, že výrobok je celkom bezpečný. Držte sa na rukoväť v tvare drop-tvar.

Špeciálny plastový nárazový dizajn znižuje únavu. Konfigurácia čepelí je premyslená tak, že prerezávanie nastáva čisto a ľahko.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Nástroje s lopatkami 70 cm

Nákup Gardena Premium BL 130, bude možné odrezať vetvy s hrúbkou až 4 cm. Na výrobu lopatiek aplikoval vybranú nerezovú oceľ. Dobre premyslený prenosový systém vám umožňuje zvýšiť kinetickú energiu do 18-krát. Jedna z čepelí vykonaných kovaním.

Pri brúsení sa použili metódy presnosti a pracovné rukoväte sú vyrobené s výpočtom maximálnej pevnosti, ktorá je veľmi dôležitá pre orezávanie stromov.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Ďalšia možnosť

Vynikajúca akvizícia pre mnohých záhradníkov bude BUMPING GARDNA 500 AL COMFORT. Hmotnosť tohto modelu nepresahuje 0,6 kg. Nachádza sa na vrchole noža, je spoľahlivo chránený pred lepením lístia a štipka, okrem, geometria sekcií je optimalizovaná. Výrobca sa podarilo urobiť maximálne svetlé rukoväte. Patent vydaný prevodu reťazca ukazuje, že je účinnejší ako obvyklé takmer 40%.

Vlastnosti Suchkores Gardena

Recenzia Model Gardena 610b Pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár