Ľahká kuchyňa s patinou v klasickom štýle

  Ľahká kuchyňa s patinou v klasickom štýle vyzerá veľmi štýlovo, módne a slávnostne. Dizajnéri neprestanú prekvapiť rozmanitosť navrhovaných variantov, medzi ktorými bude aj ten najnáročnejší kupujúci schopný nájsť slušnú možnosť. Kuchynské slúchadlá, vyrobené v jasných odtieňoch, doplnené patinovanými fasád, vyzerajú nádherne, rozprávkové a nezabudnuteľné.

  Zvláštnosť

  PAATINA bola pôvodne prirodzeným účinkom, ktorý sa dosiahol pri starnutí drahého nábytku z prírodného dreva. Dnes môžete dosiahnuť účinok straty svetla s umelým spôsobom, čo dáva nábytok nový druh. Kuchyne bielej, béžovej alebo svetlo sivého odtieňa s patinou na fasádach vyzerajú slávnostne, elegantné a neodolateľné. Je to taký účinok, ktorý je ideálny pre uskutočnenie klasického štýlu v interiéri.

  Je potrebné dodržiavať opatrenie podľa výberu farieb, ako aj dekoratívnych prvkov. Každá položka musí byť vybraná s chuťou. Stainfall je dekorácia klasických kuchýň. Vďaka aplikácii patiny môžete použiť minimálne dekor a príslušenstvo. Dizajnéri sa odporúčajú pri výbere svetlej kuchyne s klasickým štýlom patiny, venovať pozornosť výške horných upevňovaných skriniek. Ideálnym riešením bude ich výškou na strop.

  Nezabudnite na kombinované verzie, ktoré zahŕňajú nepočujúce fasády a mriežku alebo glazované úseky. Kombinovaná kuchyňa vyzerá nenápadne.

  jedenásť

  Fotografia

  Ak sa používa veľký počet reliéfnych výčnelkov, rezbárstvo, rôzne dekoratívne armatúry, potom stojí za to pomocou patiny, vyrobené výlučne v zdržanlivých farbách. Strieborné alebo zlaté je lepšie nepoužívať, aby sa zabránilo účinku boja. Stojí za to zvážiť, že moderné vybavenie s „starším“ nábytkom vyzerá nezaujímavé, takže to stojí na to, aby ste ho skryli pre nepočujúcich fasády.

  Zvyčajne patina zdobia svetlé povrchy. Strieborná alebo Golden Patina dáva fasáda eleganciu, sofistikovanosť a originalitu. Biela kuchyňa so zlatým patinou vyzerá nie vždy výhodným – v tomto prípade stojí za to preferencie striekanie zelenej, modrej alebo fialovej tieni. Hoci kuchyňa reprezentovaná v neutrále môže byť doplnená rôznymi farbami, voľba závisí od osobných preferencií zákazníka. Ľahká kuchyňa s Patinou je vhodná pre malé aj priestranné izby. Stojí tiež za zmienku, že klasika zostáva vždy v móde, a jasná kuchyňa, doplnená patinou, bude relevantná pre mnoho rokov.

  Názory

  Výrobcovia nábytku sa používajú na vytvorenie účinku starožitnej patiny rôznych odtieňov, s použitím niekoľkých technológií. Voľba farby patiny závisí od spustenia farby základne, na ktorý sa bude ďalej aplikovať. Dnes, odtiene ušľachtilých kovov často požadujú pre kuchyňu. Mnohé nábytkové výrobky sú zdobené čiernou, hnedou, žltou alebo sivom odtieňov. Stojí za to platiť pozornosť najjasnejším riešeniam.

  • Strieborná alebo zlatá. Takáto patina sa používa na výrobu nábytku. Vyzerá to skvele na fasádach bielych alebo čiernych kvetov, ale povrch musí byť nevyhnutne matný, pretože na glitzer skrine patina vyzerá menej svetlé.

  • Kontrast. Pomocou kontrastných farebných riešení môžete výrazne zdôrazniť reliéfne prvky na nábytok. Zvyčajne sa používa meď, bronz, striebro a zlaté tóny. Spočiatku sa zloženie zvoleného odtieňa aplikuje na rohy a kĺby a potom sa aplikuje tónovacia vrstva. Táto možnosť vám umožňuje rozlíšiť vzorované prvky, dať im nejakú expresivitúciu.
  • Craquelo alebo Krakle. Táto možnosť vám tiež umožňuje vytvoriť účinok zloženia na nábytok pomocou špeciálneho lakového laku. Keď sa lak vyschne, začne prasknúť, ale proces nekončí. Po úplnom vysušení laku vo výsledných trhlinách trením patinu, potom je všetko upevnené vrstvou upevňovacieho laku.

  Výhody a nevýhody

  Ľahká patinovaná kuchyňa, vyrobená v klasickom štýle, má mnoho výhod.

  • Neobvyklý, štýlový dekoratívny efekt. Ak spočiatku Patina označovala extrémne film, ktorý bol použitý na vytvorenie dreva, dnes tento koncept rozšíril a kombinuje všetky metódy, ktoré sa používajú na vytvorenie rozsahu odrezku. V súčasnej dobe môžete nájsť patinu, ak si kúpite špeciálne zloženie. Napríklad kuchynské fasády z MDF s patinou „bude hrať“ v novom spôsobom.

  • Praktickosť. Nezvyčajné tranzitné tóny umožňujú skryť rôzne chyby na fasádach. Zostávajú takmer neviditeľné miesta, ktoré sa často objavujú na kuchynských skrinkách počas varenia.
  • Dodatočná ochrana. Patina je pokrytá dodatočnou vrstvou laku, ktorá zaisťuje spoľahlivé ochranu nábytku pred vystavením vlhkosti, čo výrazne zvyšuje životnosť kuchyne.

  Ak hovoríme o nevýhodách, patinovaná kuchyňa je vhodná pre uskutočnenie klasického štýlu a avantgardy, ale v iných smeroch štýlu to nie je vhodné. Je nevyhnutné, aby sa bývalo priblížiť k výberu výberu farieb, takže účinok kompozície zdobia nábytok jeho pridávanie, čo nie je vždy získané skúsenými dizajnérmi.

  Techniky

  Patina môže byť dva odrody:

  • Prirodzené alebo prírodné;
  • Umelé – vytvorené aplikovaním rôznych techník.

  Stojí za to zvážiť techniky vytvárania náplastí, ktoré sa používajú na rôzne kuchyne.

  Akrylová farba

  Tento nástroj je vhodný na vytvorenie efektu na kuchyňu z rôznych materiálov. Treba si vybrať farbu farby, aby sa harmonicky pozeral s dotykom kuchynských fasád. Ak potrebujete ozdobiť kuchyňu svetla, napríklad s fasád farby slonoviny, potom môžete aplikovať farbu rôznych farieb. Mnohí preferujú zlato alebo striebornú preferenciu.

  Farba by sa mala aplikovať na depresie a vydutie kuchynskej headsetu s roztrhanými škvrnitými, pričom ich vykonávajú s pohybmi svetla. Všetky hladké povrchy musia zostať nedotknuté. Môžete zvážiť dlhší proces, v ktorom je fasáda úplne zakrytá v niekoľkých vrstvách. Potom, s pomocou brúsneho papiera, vyberte miesta, kde sa prejav Patina. Táto metóda vám umožňuje vytvoriť viac filigránovej práce, pretože účinok kompozície vyzerá prirodzene.

  Cracking umelý spôsob

  Táto technika má známy názov cracker. Táto metóda je drahá a zložitá, takže to nebude fungovať pre začiatočníkov. V špecializovaných predajniach si môžete kúpiť hotové zloženie s názvom Fucking lak. Po sušení sa povlak začne prasknúť, vytvára požadovaný účinok. Mnohí odborníci sa naučili pripraviť toto zloženie samostatne, s použitím komponentov, ako sú vaječné proteíny, PVA lepidlo a iné domáce výrobky.

  Morilka

  Ak potrebujete dať drevený povrch účinku SERM, potom je použitie Arterioli perfektné. Zvláštnosť je, že môže byť použitý výlučne pre prírodné drevo, pretože vám umožní zdôrazniť reliéf a kresbu stromu. Je zakázané požiadať o fasády z MDF.

  Tipy

  Stojí za to vziať do úvahy niektoré tipy zo skúsených dizajnérov.

  • Vizitka klasiky je strieborná alebo zlatá odtieň, takže pre jasnú kuchyňu stojí za to vyzdvihnúť tieto tóny.
  • Kuchyňa by mala mať matný povrch – nemali by ste ani snažiť vytvoriť účinok odierania na lesklý fasády, pretože to bude prakticky nepostrehnuteľné.
  • Farebné vykonanie patiny musí byť harmonicky kombinované so základným pozadím kuchynského nábytku. Napríklad, jasne farebná kuchyňa bude slušná, aby ozdobila zlatú patinu.

  Ale nezabudnite, že príslušenstvo je potrebné zvoliť v tóne.

  10

  Fotografia

  Krásne príklady

  • Veľká kuchyňa vyzerá celkom štýlovo a slávnostne. Je reprezentovaný v krémom, zdobený zlatým patinou a rafinovaným reliéfnym dekorom.

  • Snow-Biela kuchyňa so striebornou patinou vyzerá veľmi módne a inteligentné. Prítomnosť zrkadlových fasád zdôrazňuje eleganciu kuchyne. Mramorová pult je dokonale kombinovaná s farebným rozhodnutím fasád kuchynskej headsetu.

  Pozri nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: