Ako si vybrať nábytok pre rúru?

Dnes, výber mnohých spotrebiteľov už už nie je na kombinovaných peciach, ale samostatne na vloženej rúre a rovnakom povrchu varenia. Obaja individuálne inštancie techník nemôžu fungovať sami – predpokladá sa, že budú zabudované do určitej trubice alebo krabice, ktoré umožnia pripojenie všetkých kuchynského nábytku a pomôcť odolať jediného dizajnu štýlu. Šatník pre rúru môže byť vybraný v obchode, objednať si prenajatých majstrov alebo dokonca to sami, ale najprv by sa malo pochopiť, ako to urobiť.

Typy modulov

Technicky, najjednoduchší spôsob, ako získať perfektný penaltu pena, je volať špecialistov, ktorí vedia, ako rozmery nábytku závisí od dimenzií samotného sveta, chápu všetky jemnosti, a skutočne, zbierajú telo už okolo existujúcej jednotky. V dvoch ďalších prípadoch je úloha trochu zložitejšia – je potrebné jasne pochopiť, že hľadáme alebo budeme zbierať.

Pomerne často, varenie a rúra, dokonca zakúpené oddelene, všetko rovnaké s pomocou nábytku, ako to bolo, v jednom poschodí. Výsledok sa pripomína klasickú jednodielnu dosku s tým rozdielom, že existuje aj zatiahnuteľná polica v dizajne, ktorá bude umiestnená na úrovni základnej, zdvíhanie rúry alebo medzi ňou a vareným povrchom. Výhody tohto prístupu sú značné úspory kuchynského priestoru a výpočtu na vlastníkov o každom raste. Existujú však aj nevýhody: Nie je však vždy vhodné, aby sa dostal k najnižšej rúre, a dokonca existuje riziko, že hosteska nebude milovať pečenie jednoducho, pretože je nepohodlné riešiť.

Jednou z hlavných výhod nezávislej mosadznej skrinky je, že môže byť použitý úplne oddelene od povrchu varenia.

V takýchto podmienkach je možné starať sa o to, že prístup k nej je mimoriadne pohodlný – pretože táto technika môže byť umiestnená v samostatnom pokuse, ktorá bude zvýšená o úrovni hrudníka. Najjednoduchším riešením bude inštalácia konštrukcie na stojan so zásuvkami, hoci potom prístup bude komplikovaný. A môžete visieť do steny na stene vôbec, predbežne zabezpečené.

Treba mať na pamäti, že pri nákupe skrine, aj keď je vhodný vo veľkosti, ale nie je určený špeciálne na ukladanie pecí v ňom, budete musieť vypočítať ďalšiu modifikáciu nábytku. Bez ohľadu na typ energie, pec bude vyžadovať prístup k komunikácii – elektrickým zásuvkou alebo plynovým potrubím a otvory pre tých, ktorí musia byť prísne na správnom mieste. Z vyššie uvedeného je možné dospieť k záveru, že nezávislé (alebo ruky majstrov na objednávku) výroba dizajnu bude oveľa praktickejšie rozhodnutie.

Výpočet gabaritov

Výber nočného stola alebo ich navrhnúť sami, by ste mali byť odpudzované z celkových rozmerov. Z tohto dôvodu je výhodné najprv rozhodnúť o technike, a až potom prejdite na výber nábytku, pretože majstri vás zhromažďujú koniec mosadznej skrinky, ale je nepravdepodobné, že by sa opačná operácia.

Čo je zaujímavé, koncepcia štandardných embarpasters vstavanej rúry sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Napríklad na západe sa typická šírka takýchto zariadení považuje za 90-120 cm, ale pre domáci trh s našimi drobnými kuchyňami, pece zvyčajne dodávajú žiadne širšie 60 cm a sú tu úplne malé – až 45 cm.

Výška zvyčajne nie je v žiadnom prípade štandardizovaná. Len v prípade, že sa vykonáva o takejto povrchu varenia nad mosadzným skrini, je asi na úrovni spodnej časti ruky, takže priemerná výška môže byť nazývaná približne 85 cm.

Hĺbka väčšiny modelov tiež pripúšťa určitú variabilitu, zvyčajne sa nachádza v intervale medzi 50 a 55 cm.

Ak ste zrazu, už máte nočné stôl, a zostáva si vybrať len dobrú rúru k nej, nie je zadarmo nájsť ideálnu kompatibilitu. V skutočnosti, nová technika nemusí byť nevyhnutne presne sa blížiť k veľkosti Tresta – hlavnou vecou je, že je normálne v ňom, aby sa zmestili a ak je to možné, v ňom neviním. Teoreticky si môžete vybrať aj oveľa najmenšiu rúru. Treba pripomenúť, že maximálne prípustné rozmery sa merajú externými stranami krabice, ale interným, potom, čo by sa mal, len v prípade, aspoň niekoľko centimetrov by mali byť odobraté z každej z indikátorov. Zodpovedne by sa malo priblížiť k meraniu samotného zariadenia – uistite sa, že aspoň to nemá vyčnievajúce časti, ktoré neberiete do úvahy pri odstraňovaní opatrenia.

Nezávislá výroba

Ak sa vlastník kuchyne používa na prácu s rukami a má určité zručnosti na spracovanie dreva, zbieranie penny za mosadznú skriňu akéhokoľvek typu pre neho to nebude ťažšie ako obyčajný stôl. Takéto riešenie zasiahne rodinný rozpočet menej, v priemere za zber kabinetu z nulových listov asi tri hodiny.

Materiály a nástroje

Aby sme neboli rozptyľovaní v procese, pred začatím práce by ste mali všetky potrebné. Ako hlavný materiál používaný pre steny, môžete použiť obyčajný faneer s hrúbkou 18 mm, ale pre stolovú dosku (najmä ak to neplánuje vložiť povrchu varenia) a na dno by mali byť vybrané drevené materiály nie sú tenšie 30 mm. Ak ešte nemyslíte na zložitosti kuchynského dizajnu ako holistickú miestnosť, zo všetkých farieb materiálov, dávajte prednosť matice – takýto spotrebný materiál je ľahšie nájsť, zatiaľ čo oni sú normálne vnímané na oko a dobre sa dostanú do väčšiny Neutrálne interiéry.

Ak dizajn tiež predpokladá prítomnosť zásuvky, uistite sa, že si zakúpite súbor sprievodcov.

Do boxu nie je stáť priamo na podlahe, môžete si kúpiť plastový nábytok podporuje. Vyplňte všetky vyššie opísané vlastné testy – a súbor materiálov je pripravený. Pokiaľ ide o potrebné nástroje, zvyčajne nájdu predvolené v akomkoľvek dome, kde človek vie, ako pracovať s drevom. Technicky najkomplexnejšou jednotkou je skrutkovač, všetky ostatné nástroje sú mimoriadne jednoduché: píla na rezanie dreva, merania pásky alebo meracej čiary a značkovej ceruzke.

Kreslenie

Bežnou chybou v nezávislej výrobe nábytku je dôvera, že zozbieraný dizajn je príliš jednoduchý, aby sa na to, aby bol výkres. V skutočnosti, musíte nakresliť príkladný diagram hotového boxu a nevyhnutne označujú všetky veľkosti jednotlivých častí. Ak je dizajn dosť komplikovaný a z jedného uhla nie je možné vyhodnotiť všetky jeho položky, nenechajte sa leniví, aby ste nakreslili ďalšie alebo viac výkresov, ktoré ukážu budúci nábytok z iného uhla.

Ak sa nezapojíte do montáže nábytku profesionálne a každý deň, s vytvorením výkresu a jeho implementácii je lepšie ponáhľať. Skúsení ľudia radí nováčikom, aby nakreslili kreslenie dlhé pred začiatkom montáže a rezných častí, takže, už, už na čerstvej hlave, opäť, pokiaľ je to správne. Kontrola schémy, skontrolujte, či sú splnenie všetkých parametrov, takže dizajn má správny obdĺžnikový tvar.

Upozorňujeme, že aj miesta budúcich prílohách by sa mali uplatňovať na výkrese.

S presným výpočtom rozmerov nezabudnite, že ste odpudzovali z veľkosti rúry. Zmerajte ho všetkými vyčnievajúcimi časťami a pridajte do každého parametra najmenej 1 cm – táto zásoba zabezpečuje, že technika sa zmestí do nábytku. Získané rozmery sú interné, na výpočet vonkajšieho, musíte tiež vziať do úvahy hrúbku priľahlých stien. Takže, ak je šírka mosadznej skrinky 560 mm, vnútorná šírka krabice by mala byť najmenej 570 mm. V rovnakej dobe, doska bude ležať na bočných stenách, a ak má každý z nich hrúbku 18 mm, celková šírka hornej časti tabuľky bude aspoň 606 mm – a potom za predpokladu, že je dokonale nastavená, a nemali by vykonávať.

Ďalším dôležitým detailom – ventilácia. Bez ohľadu na to, ako dobrá tepelná izolácia rúry nezabudnite, že v pracovnom stave je schopný ohrievať až na viac ako 200 stupňov a v režime samočistenia, niektoré modely sa zohriajú až 500 stupňov. Tak, že technika nie je tak horšia a nevytvárala nebezpečenstvo pre headsetu a iný okolitý nábytok, box by nemal robiť pevne upínanie zo všetkých strán. Ak necháte väčšiu medzeru medzi stenou rúry a stenou trestného, ​​dizajn kuchyne nepokazuje, ale rozšíri život rúry. Zadná stena takéhoto skrine sa často neurobí, vo všeobecnosti, ak je to, môžete urobiť nábytok hlbšie, ale nedosiahnite spodnú časť na zadnú stenu, takže tam ponechá dieru prístupu vzduchu.

V ideálnom prípade nakreslite výkres po naučil pokyny pre zakúpenú rúru.

Môže obsahovať špecifické informácie o tom, ako by sa mali z pracovného zariadenia odstrániť iné položky, a to pomôžu správne vypočítať všetky rozmery.

zhromaždenie

Keď je výkres s rozmermi všetkých častí pripravený a niekoľkokrát sa skontroluje, môžete prejsť na rezanie preglejky na kúsky požadovanej veľkosti. Po obdržaní požadovaného množstva detailov pre budúcu zásuvku, uistite sa, že na každom z nich použijete značku, ktorý zobrazí miesto potenciálnej inštalácie spojovacích materiálov. Takže nielen nielen roztriešte skrutky skrutiek, ale aj zóny upevňovacích vodíkov na zásuvky. Keď je Markup pripravený, „posúvajte“ podrobnosti navzájom a uistite sa, že všetky výpočty boli správne, a všetky uzly sú vhodné.

Potom sú domáce diely preglejky vybavené zakúpenými: na steny rámu v blízkosti umiestnenia budúceho boxu, vodiace lišty sú priskrutkované a spodná časť, počítanie v priemere 5 cm od okrajov do stredu, nohy sú pripojené. Potom sa spodná časť umiestni rebro, v tejto polohe je najjednoduchšie pripojiť bočné steny. Bočné steny naskrutkované s vlastným dôkazmi, ako je to možné, upevňovacie prvky by mali byť flush – takže nie ste o tom opitý v budúcnosti.

Uistite sa, že všetky uhly mali 90 stupňov, po ktorých môžete upevniť veko.

Ak by to bol trest oddelene pre nezávislú mosadznú skrinku, zostáva zostaviť zásuvku (ak bola poskytnutá na výkres) a dať ju a celkovú kabinetu na svoje právne miesta – na tomto nábytku je pripravený. Ak potrebujete vybudovať povrchu varenia v tomto ráme k tomuto rámu, máme ďalšiu etapu práce, pre ktorú budú potrebné ďalšie nástroje – vŕtajte a elektrolybiz.

Zmerajte vonkajšiu dĺžku a šírku varnej dosky, ako v prípade pece, pridajte do rozmerov niekoľkých milimetrov na každej strane. Určite stred zásuvového krytu, zmerajte ho, aby ste ho merali tak, aby bola budúci otvor v jednotnej vzdialenosti od všetkých hrán. Nenechajte sa ponáhľať na rezanie veka – najprv aplikujte kontúry budúcej diery ceruzkou a opäť sa uistite, že sú celkom normálne vhodné na povrchu dosiek.

Ak chcete preskočiť elektrickú zaujatosť píly cez stolný stôl na ďalšie rezanie, pomocou vrtáka vŕtacej vrtáku v dreve. Zvážte, že celý priemer budúcej diery by mal byť vo vnútri obvodu načrtnutého obvodu, inak budete musieť zvýšiť jeho rozmery kvôli získaniu dokonalého štvorca štrbiny. Potom vložte rezacích píl a cez ťahaný obvod jemne rozrežte priestor pre inštaláciu povrchu varenia.

Keď je otvor pripravený, skúste do nej vložiť povrch varenia.

Ak sa otvor ukázal byť príliš malý, rozbaliť, ak je povrch varenia normálny, môžete navyše pieskovať okraje brúsneho papiera – minimalizuje pravdepodobnosť zranenia počas prevádzky kuchynských spotrebičov. Dodáva sa s varnými doskami, zvyčajne sa dodávajú špeciálne upevňovacie prvky, s ktorým by mal byť bezpečne zabezpečené zariadenie vo vnútri slotu. Skontrolujte, či je povrch varenia spoľahlivo držaný pripojením určitej sily k nemu, a ak spočívajú kuchynské spotrebiče a nespadá, to znamená, že výrobca mosadznej skrinky je pripravený.

Ako nainštalovať nábytok pre skriňu rúry v kuchyni, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: