Ako vybaviť miesto na spanie v kuchyni?

V malých bytoch, a ešte viac, takže v jednej miestnosti často otázka vzniká: Ako vybaviť miesto na spanie v kuchyni? A vyriešiť tento problém existuje mnoho možností. Všetko závisí od veľkosti samotnej kuchyne a možnosti rozdelenia do zón. Ale aj v najmenšej kuchyni, môžete vybaviť miesto na spanie tak, že nebude mať veľa miesta, ale vyrieši problém, keď potrebujete, napríklad umiestniť hostí.

Názory

Môžete organizovať miesto na spanie zo širokej škály nábytkových položiek, Hlavná vec je, že sa zmestí do hlavného interiéru.

 • Najjednoduchšia a rozpočtová možnosť – skladacia stolička. V deň bude slúžiť ako pohodlné sedadlo, a v noci sa zmení na posteľ pre vyvýšený hosť. Dobré na takomto prípade mať matrac pre pohodlný spánok. Umiestnite stoličku je lepšia, aby stála na stenu alebo oknom a pri rozložení ho nikto nebráni. No, ak je zmestka do interiéru a zhodovať sa s farebnou schémou s inými dekorovými prvkami.

 • Pri použití určitého štýlu v jedálni môžete umiestniť kuchynský obchod. Môže byť vyrobený z drevených aj mäkkých sedadiel. V každom prípade môže byť táto téma interiéru použiť aj ako dočasné lôžko za predpokladu, že tam bude matrac alebo mäkká deka.

 • Pravidelná banketa môže tiež vykonávať rôzne funkcie. Počas dňa je to pohodlné sedadlo v čase, keď rodina ide na stôl. Okrem toho sú najčastejšie takéto modely skladovací kontajner. V prípade potreby sa banquette ľahko zmení na veľmi kompaktnú posteľ, nie príliš pohodlné, ale celkom prijateľné stráviť jednu alebo dve noci na ňom.

 • Úspešnejšia voľba bude osmanská alebo pohovka, ktoré môžu byť široká škála modelov. Rozdiel medzi nimi je, že tacht, spravidla, nemá operadlo alebo môže nahradiť krásne vankúše. Pohovka má späť a lakťové opierky, ale jedna výška. Obaja môžu jemne dopĺňať kuchynský dizajn. A okrem toho môžu pohodlne postovať hosťa a dokonca aj dva. Pretože mnohé moderné modely sú premyslené, aby sa odklonili. A ak je kuchynský priestor umožňuje, takýto nábytok ozdobí akúkoľvek izbu.

 • V malej miestnosti je najlepšie použiť uhol pre nábytok. Takže uspeje dobre šetriť miesto. Akákoľvek uhlová pohovka v kombinácii so stolom slúži ako pohodlný jedálenský kút. A nastavte ho ako polohu nie je ťažkosti.

 • Veľká kuchyňa je neobmedzené možnosti. Možno rozdeliť na zóny. A v takom priestor môže čudovať akýkoľvek čalúnený nábytok. A dokonca aj veľký headset bude vhodné. V tomto prípade môžete ľahko ubytovať niekoľko hostí.

 • Optimálna možnosť pre malú kuchyňu, kde samotný priestor vyžaduje inštaláciu kompaktných položiek, usporiadanie usadzovania, ktoré s pomocou špeciálneho mechanizmu sa rozvíja ako police vo vlaku. A počas dňa nie je obsadený priestor, ktorý sa mení na konvenčnú stenu. TRUE, Pre vybavenie takéhoto pôvodného miesta musíte pripojiť všetky svoje schopnosti dizajnéra, takže to všetko vyzerá harmonicky a zapadá do celkového interiéru. Ale takáto myšlienka na úsporu miesta a usporiadanie miesta rekreácie je dokonca pozvať dizajnérov, ktorý kompetentne platí priestor, a špecialistu, ktorý túto myšlienku zníži do života.

Výber nábytku V závislosti od štýlu

V zariadení postele musíte navigovať nielen na priestore, ale aj na celkovom štýle miestnosti. Koniec koncov, každý štýl predpokladá a jeho interiérové ​​položky, ktoré v jednom vyzerá skvele, a v druhom sú jednoducho schopní zabiť celý nápad. Takže čo by sa malo zamerať aj na to.

 • Pri výbere štýlu loft Skladacia polica s povrchom mäkkého kože sa môže priblížiť, čo je jeden pohybový pohyb, ktorý sa vracia a stáva sa súčasťou steny. Vhodné je aj kožená pohovka, ktorá môže byť umiestnená v samostatnej oblasti pre rekreáciu alebo jednoducho v špeciálnom výklenku, ak je kuchyňa nie je veľmi veľká.

 • Moderný štýl Môže zahŕňať a usadiť posteľ s skladacou stoličkou, pohovkou, rohom, malá banketa. To všetko môže byť použité odvážne, dopĺňať prvky dekorov.

 • Východný štýl Bude úspešne doplnený mäkkou pohovkou, potiahnutými kobercami a vankúšmi. Vhodné a Otta, ktoré môžu byť tiež ozdobené vankúšmi. Doplnok k takejto rekreačnej oblasti bude mäkké stoličky. Takéto priestranné a pohodlné miesto na spanie je možné vytvoriť vo veľkej kuchyni. Avšak, ak je východný štýl zvolený v malej kuchyni, môžete úplne nainštalovať kompaktnú pohovku, ale mäkké a útulné.

 • V štýle Provence SOFA ALEBO OTTTA sa dobre zapadajú, čalúnené handričkou v jemných farbách, kvety sú vhodné ako vzor. Vedľa takejto pohovky bude vyzerať dobre jednoduchý drevený alebo prútený nábytok.

 • Chata alebo rustikálny štýl môže prevziať umiestnenie dreveného obchodu. Ale malo by to byť celkom široké a pohodlné, takže v prípade, že je možné na ňu dať matrac, skladovať posteľ a premeniť sa na improvizované posteľ.

Príklady dizajnu

V každej kuchyni, dokonca aj najmenší, môžete vždy vybaviť miesto na spanie a aké vyššie uvedené príklady hovoria nižšie. Okrem toho môžete vždy vybrať materiály, odtiene, nábytok a dekorové prvky, takže všetko bude vyzerať harmonické a štýlové.

 • Tu je malá pohovka zapadajú do rohu v mnohých kuchyniach a urobiť útulnú zábavu v kuchyni. Malý stôl, farebné vankúše dopĺňa tento roh. Najmä víťazstvo to vyzerá na pozadí veľkého okna.

 • Úzka a dlhá kuchyňa vám tiež umožňuje správne ovládať priestor a usporiadať objekty v ňom, aby bolo všetko vhodné. Tam je miesto pre pracovisko, a na stolovanie, a pre útulnú pohovku, ktorá sa hodí do okna. V takejto kuchyni, samozrejme, veľké množstvo hostí sa nezmestí. Ale pre malú spoločnosť je myšlienka dosť vhodná.

 • Nádherné, keď je príležitosť mať takýto výklenok. Útulné miesto v kuchyni je ťažké prísť. Široká osmanská s vankúšmi slúži ako vynikajúca dekorácia, a navyše, potrebné veci môžu byť umiestnené dole. Je to veľmi úspešné na stene televízora.

 • V malej kuchyni môže vyzerať spací priestor. Všetko je veľmi skromné, kompaktné a elegantné. Veci sú kombinované medzi sebou a vo všeobecnosti vyzerajú harmonicky, vytvárajú pohodlie na veľmi malej kuchyni.

 • Takže štýlové a originál môže byť vybavený malým priestorom. Nič tu nie je prítomné, všetky najviac potrebné. Ale je tu miesto, kde si môžete relaxovať a dokonca spánok, rovnako ako najesť a tráviť čas okolo čajového pohára.

 • Táto možnosť je vhodná na ukladanie priestoru. V deň, sme len polica s dekorovými prvkami alebo kníh. A ak je to potrebné, časť steny sa transformuje na miesto na spanie, celkom pohodlné. Zvyšok miesta bez toho, aby bol dotknutý priestor, je obsadený potrebným nábytkom, bez ktorého v kuchyni nemôže robiť.

 • Priestrannejšie priestory vám umožňujú rozdeliť kuchyňu na zónach a položiť všetky potrebné skrine, police, nočné stolíky – čokoľvek hostesky. Samostatný priestor má jedálenský stôl s stoličkami. A je tu miesto pre pomerne veľkú pohovku, ktorá môže byť tlačí a umiestniť hostí na to.

 • A ak to umožňuje výšku stropov, je možné otočiť a vybaviť veľkú spálňu priamo na druhom poschodí. A zároveň môžete prijímať hostí pri stole, krmivo alebo večeri. A niekto môže a odvážne relaxovať od cesty v útulnej druhej triede. Takéto moderné a krásne rozhodnutie, s najväčšou pravdepodobnosťou, možno v súkromnom dome, ale v byte môžete prísť s takým možnosťou a umiestnite poličku na spanie pod stropom.

Všeobecne platí, že všetko závisí od fantázie samotných majiteľov a samozrejme z finančných príležitostí.

Riešenia Existuje skvelá sada, stačí si vybrať a pochopiť, čo je vhodný v každom prípade.

Prehľadávať pohovku do kuchyne pod posteľným miestom Pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: