Desktop Elektrické Mini Pece s konvekciou

Kompaktné služby pre domácnosť v kuchyni sú v súčasnosti veľmi populárne. Takéto zariadenia zahŕňajú pracovné elektrické mini-pece s konvekciou.

Zvláštnosť

Moderné mini-pece s konvekciou sú dnes zastúpené vo veľkých množstvách. Výrobcovia takýchto zariadení sa snažia spojiť kompaktné veľkosti s pomerne veľkou funkčnosťou. Väčšina modelov pracovnej plochy Mini-pece má niekoľko režimov prevádzky. Takéto možnosti umožňujú hostiteľom výrazne zjednodušiť proces varenia lahodných jedál pre ich domácnosti.

Konvekcia je dôležitou funkciou, ktorá má mnoho kompaktných elektrických zariadení. Viac a viac ľudí nedávno vybralo platby, ktoré majú túto možnosť. Táto funkcia má mnoho výhod. Jedným z nich je čas varenia riadu. Potraviny, ktoré sa pripravuje v režime konvekcie, sa výrazne pripravia rýchlejšie ako pri použití štandardných režimov.

Mnoho hostesky používajú elektrické mini-pece a na prípravu lahodného pečenia. Poznamenávajú, že konvekčný režim pomáha pripraviť napríklad koláče alebo koláče sú lepšie, pretože jedlá sú dokonale rozpačité. A tiež pri použití tohto režimu, horná kôra z pečenia získava krásnu a chutnú farbu.

Čo tam je?

Elektrické mini-pece môžu mať inú veľkosť. Malé zariadenia zariadenia sa nazývajú zoznam. Sú skvelé na prípravu lahodných pečených sendvičov alebo sendvičov za pár minút. Často sa takéto zariadenia nazývajú ľudia len na vyprážanie. Objem rosterov je zvyčajne malý – len 9-12 litrov.

Iné typy elektrických mini-pece majú objem 18-22 litrov. Sú najčastejšie zvolené pre rodinné použitie. Prostredníctvom takéhoto spotrebiča môžete okamžite zahrievať niekoľko jedál. Môžete ich použiť na varenie.

Lords z väčších dosiek Ich pozornosť by sa mala venovať zariadeniam s objemom 20 až 45 litrov. Špecialisti si uvedomujú, že takéto dosky sú už alternatívnou možnosťou na výmenu obvyklých veterných skríň. S ich pomocou môžete variť nielen chutné pokrmy a pečivo, ale aj piecť mäso, ryby alebo hru.

Prečítajte si viac  Kuchyňa Design Možnosti s Black Tabletop

Mini-pece sa líšia v ich zariadení. Takže najjednoduchšie zariadenia majú len 1-2 vykurovacie telesá. V tomto prípade môže každý taký prvok fungovať buď nezávisle, alebo obe spolu.

Niektoré modely elektrických desktopov s objemom 40-45 litrov a častejšie majú špeciálny pľuvanie. S týmto zariadením môžete ľahko pripraviť lahodné mäso alebo kurča.

Dosky s objemom 50-60 litrov majú dobrú vlastnosť. Takže, medzi ďalšími funkciami v takýchto zariadeniach, je tu možnosť grilu. Tento režim vám umožňuje pripraviť pokrmy s voňavou chrumkavou chrumkavosťou. A táto funkcia vám umožňuje výrazne šetriť čas držaný v kuchyni na prípravu jedál.

Mini-nábytkový ovládač môže byť iný. Existujú zariadenia, ktoré majú mechanickú kontrolu. S použitím takýchto zariadení sa niekto vyrovná, ako je to celkom jednoduché.

Milovníci moderných inovácií však môžu najprv podobať pece, ktoré majú elektronickú kontrolu. Takéto zariadenia majú krásny dizajn a vyzerajú dokonale v kuchyni, dopĺňajú interiér.

Parné konvekcie Mini Pece dnes sú jedným z populárnych modelov. Takéto zariadenia majú veľkú funkčnosť a niektoré modely majú dokonca špeciálny samočistiaci program z nečistôt a zápachu (napríklad Panasonic Nu-SC101WZPE). Vzhľadom k tomu, para sa používa pri príprave riadu, umožňuje vám znížiť množstvo vynaloženého vegetatívneho oleja. Odporúča sa venovať pozornosť takýmto zariadeniam ľuďom, ktorí starostlivo sledujú svoje zdravie.

Ako si vybrať?

Výber elektrickej mini-pece pre domácnosť – lekcia nie je vždy jednoduchá. Domáce spotrebiče sa odporúča pred zakúpením takéhoto tovaru, nezabudnite venovať pozornosť nielen jeho vzhľadu a nákladom, ale aj na určitých špecifikáciách. Jedným z týchto dôležitých bodov je súbor dostupných možností.

Tak, v niektorých zariadeniach, okrem štandardných režimov varenia, je tiež schopnosť rýchlo rozmrazovať. Takéto zariadenia sú dobre vhodné rušné hostesky, pretože im umožnia výrazne šetriť čas rozmrazovania a potom varenie potravín.

Režim grilu možno tiež pripísať užitočným funkciám a programom samočistenia rúry.

Ďalšou dôležitou charakteristikou, ktorá sa odporúča zvážiť pred nákupom mini-pece, je sila zariadenia.

Ak nechcete stráviť dlhú dobu po čakaní na prípravu jedál alebo rozmrazovanie mrazeného mäsa, potom v tomto prípade je vaše preferencie lepšie dať elektrické zariadenia, ktoré majú väčšiu moc.

Tento technický ukazovateľ nevyhnutne označuje výrobcu. Možno nájsť v pokynoch zariadenia.

Prečítajte si viac  Typy priamych pohoviek pre kuchyňu a tipy na ich výber

K dnešnému dňu existuje mnoho modelov elektrických mini-kachlí, ktoré majú dobré špecifikácie. Jedným z týchto zariadení je supra MTS-210. Takéto zariadenie si vybrať mnoho rodín 3-4 ľudí. Táto mini-pece má objem 20 litrov. Napriek relatívne malým objemom však možno porovnať aj s niektorými veľkými vetrovými skríňami.

S použitím takéhoto zariadenia môžete ľahko pripraviť obrovské množstvo rôznych pestovaných jedál, ako aj prosím, váš domov lahodný pečenie. Môžete tiež s takýmito minimúrou rýchlo rozmrazovaním polotovarov alebo na poter toasty. Tam je tiež funkcia a gril, ako aj pľuvanie. Takéto zariadenie je v prevádzke pomerne pohodlné, pretože má tiež funkciu automatického vypnutia.

Ďalším pekným obľúbeným modelom je ROLSEN KW-2626HP. Takéto zariadenie má pec s konvekčným režimom.

Jeho pohodlie je tiež v skutočnosti, že horná časť pece má vykurovacie horáky.

Takto môžete súčasne variť niekoľko jedál naraz. Často je takéto zariadenie zvolené na použitie v krajine. A tiež takáto mini-pece môže mať rád študentov, ktorí nemajú iné bývanie alebo možnosť získavať veľkú dosku v plnej veľkosti.

V konfigurácii tohto modelu je pľuvanie, ako aj vnútorné osvetlenie fotoaparátu. Objem mosadznej skrinky je 26 litrov. Zariadenie má 4 spôsoby prevádzky a teploty do 250 stupňov. Nevýhody tohto zariadenia zahŕňajú skutočnosť, že jeho telo pri použití rúry je dosť ohrievané.

Ďalší zástupca mini-kachľov, ktoré sú hodné zváženia, je de’longhi eo 20792. Toto zariadenie má veľmi zaujímavý vzhľad a tvar sa podobá lichobežníkovi v dôsledku zúženia prednej časti. Táto mini-rúra je vyrobená v tmavo sivých a čiernych farbách. Aby bolo možné otvoriť skladacie dvierka, bol to jednoduché, výrobca zamyslene sa týkal prítomnosti špeciálnej rukoväte striebro. Toto zariadenie je pomerne stabilné, pretože má stojan pod jej základom.

Táto mini rúra má pomerne veľkú funkčnosť. Možnosti zariadenia obsahujú takto:

 • rozmrazovanie;
 • gril;
 • varenie riadu pomocou pľuvania (k dispozícii);
 • pekárenské výrobky;
 • konvekcia;
 • jemný prípravok;
 • Automatické vykurovanie.
Prečítajte si viac  Indukčné platne Adaptér: Voľby a výroba s vlastnými rukami

Táto pec má dobrú energiu – 1300 W. Okrem toho výrobcovia takéhoto zariadenia všimnite, že maximálna spotreba energie nastáva po dôkladnom úplnom ohreve celého povrchu mosadzovej komory. V tomto prípade je možné zmeniť výkon zariadenia na rôznych režimoch prevádzky. Napríklad, keď používate funkciu grilu strávili len 700 W.

Ako použiť?

Mnoho ľudí si myslí, že Mini-rúra je v skutočnosti mikrovlnná rúra. Odborníci na domáce spotrebič sa však s tým nesúhlasia. Poznamenávajú, že toto zariadenie v jeho množstve možných funkcií a rad technických charakteristík je významne odlišné od mikrovlnných rúrok.

S pomocou takého malého kompaktného asistenta, dokonca aj začiatočník hostesky ľahko pripraviť veľa jedál a tiež prekvapiť vašu rodinu voňavé pečenie.

Použite elektrickú mini-rúru s ohľadom na vlastnosti jeho prevádzky, ktoré sú nevyhnutne uvedené v návode na tento produkt. Každý model má svoje vlastné nuansy pri vykorisťovaní. To je dôvod, prečo pred prvým použitím je potrebné prečítať pokyny pripojené k mini-pece.

  Niektorí ľudia poznamenávajú, že po prvom použití ich mini-pece sa cítili nepríjemný zápach. Odborníci tvrdia, že takýto účinok môže byť skutočne, pretože vykurovacie telesá zariadenia môžu byť špeciálnou chemikáliou. Niektorí výrobcovia ho používajú, aby sa zabránilo možnému poškodeniu počas prepravy. Zvyčajne sa objav nepríjemnej vône dočasným účinkom, ktorý úplne prechádza cez 1-2 aplikácie zariadenia.

  Video o výbere stola Mini rúra s konvekciou Pozrite si viac.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: