Desktopové plynové dosky s dvoma horákmi: funkcie a výber

Desktop plynový sporák je vynikajúca možnosť pre dávkovanie, čo má množstvo výhod. Najväčší dopyt je presne dvojverovými modelmi bez rúry. Sú praktické a ľahko ovládateľné. Aký je vlastnosť takéhoto sporáka a ako si vybrať najlepšiu možnosť – je to o tom, čo sa hovorí v našom materiáli.

Vlastnosti a výhody

Prenosné plynové dlaždice s dvoma horákmi má množstvo funkcií, vďaka ktorej mnohé spoločnosti DACKETS Urobí voľbu v jej prospech.

Nasledujúce možnosti prenosných platničiek môžete nájsť nasledujúce možnosti:

 • Pod balónom plynu, ktoré sú dobre vhodné pre krajiny, kde nie je zapojenia zemného plynu;
 • Modely so špeciálnymi jiklermi, Práca z hlavného zemného plynu;
 • Univerzálny Desktop dosky z známych značiek, ktoré pracujú z hlavného a balónového plynu, ktorý je významným plus takýchto návrhov.

Desktopové plynové dosky majú nesporné výhody, ktoré by sa mali spomenúť samostatne.

 • Ich hlavná plus je za prijateľnú cenu, ktorá priťahuje mnoho moderných spotrebiteľov.
 • Okrem toho je oveľa ekonomickejšie pre plynové sporák v porovnaní s modelmi, ktoré pracujú na elektrine.
 • Tabuľkové dosky sa vyznačujú kompaktnými veľkosťami, a preto neobsahujú veľa miesta v kuchyni. Takýto plus je veľmi relevantný pre väčšinu vidieckych domov, letné verandy alebo malé apartmány. Vďaka kompaktným dimenziám sa tieto plynové kachle ľahko prenášajú z miesta na miesto, ľahko sa prenáša. S vonkajšími doskami to nie je tak jednoduché.
 • Ďalším plusom je, že je celkom možné vybrať variant s dvoma koními a mosadznou skrinkou. Mať takú dosku, bude možné plne pripraviť širokú škálu riadu, ako aj pomocou konvenčnej plynovej dosky pre byty.

Dva horáky sú dosť dosť na prípravu obeda alebo večeru pre rodinu troch alebo štyroch ľudí. A ak si vyberiete možnosť s rúrou, potom môžete pečiť a malý koláč.

Ak hovoríme o minerách, určite majú, ale len za príliš lacné možnosti. Napríklad, ak si vyberiete najvhodnejší plynový sporák, potom nebude mať nejaké ďalšie funkcie.

Napríklad, ako napríklad riadenie plynu, ktorý neumožňuje výstup plynu s neočakávaným ukončením spaľovania horáka, ktorý je veľmi dôležitý pre bezpečnosť.

Okrem toho môže byť samotný kuchynský panel vyrobený z nízko kvalitných materiálov s použitím lacného smaltu, ktorý sa zhorší príliš rýchlo. Preto stojí za to dôverujúcim dokázaným výrobcom, ktorí sa osvedčili len na pozitívnej strane.

Hodnotenie populárnych značiek

Slávny Spoločnosť GEFEST Dlhodobo produkuje rôzne stolové modely plynových dosiek. Dosky tejto značky sa vyznačujú spoľahlivosťou a bezpečnosťou a na predaj sa môžete stretnúť s truhlinnými plynovými doskami s rúrou a bez nich. Hlavným znakom stolných dosiek tohto výrobcu je, že majú trvanlivý tepelne odolný smaltovaný náter, ktorý sa nepokazuje s náhradou dovolenkou.

Spravidla sú všetky modely z nôh GEFEST sú nastaviteľné výšky, čo je veľmi pohodlné. Ďalšou funkciou je, že modely sú vybavené možnosťou „malého plameňa“, čo umožňuje pripraviť ekonomicky. Vďaka tejto možnosti bude plameň opravený v rovnakej polohe a nemusíte neustále monitorovať jeho úroveň.

Ďalšia populárna značka, z ktorých stolné plyny sú vo veľkom dopyte – je Darina. Spoločnosť vyrába kompaktné dvojdverové dosky s mechanickým ovládaním. Povrch modelov je vyrobený zo smaltu, ktorý sa vyznačuje trvanlivosťou. Treba však zapamätať si, že tento povrch nemožno čistiť abrazívnymi prostriedkami, inak sa na ňom vytvoria škrabance.

Modely z tejto značky majú taktiež takú ďalšiu funkciu ako „malý plameň“.

Značka „Dream“ tiež vyrába možnosti desktop pre plynové dosky, ktoré sú v dopyte od moderných spotrebiteľov a získajú pozitívnu spätnú väzbu. Dosky z tohto výrobcu sú spravidla vybavené pohodlným mechanickým ovládaním, povrchom trvanlivého smaltu a pohodlných horákov.

Dvojstranné plynové lavice z spoločnosti „AKSINYA“ Ukázali byť pozitívne. Praktická mechanická kontrola, pohodlné horáky, ktoré sú chránené vyššie s spoľahlivými poruchami a prijateľnou cenou. Takýto kompaktný model nebude mať veľký priestor v kuchyni.

Povrch varenia je smaltovaný, ľahko čistený kvapalinovými detergentmi.

Tipy a odporúčania

A nakoniec existuje niekoľko užitočných odporúčaní, ktoré vám pomôžu vybrať kvalitný a trvanlivý model.

 • Výber jedného alebo iného modelu, Venujte pozornosť prítomnosti nôh s gumovou základňou. Vďaka takýmto nohám je možné desktop nainštalovať na ľubovoľnom povrchu a nebude kĺzať, čo zabezpečí bezpečnosť pri varení.
 • Nevyhnutne Venujte pozornosť dostupnosti možností, ktoré sú zodpovedné za bezpečnosť používania plynového zariadenia. Vyberte si možnosti, ktoré majú elektrické alebo Piezo-RISI. To bude bezpečné zapáliť horák. Okrem toho, dvojnásobne bezpečný model s možnosťou kontroly plynu, ktorá neumožňuje nehodu extrahovať horák.
 • Výber verzie desktopu s 2 komfortom, premýšľajte vopred o tom, kde sa bude nachádzať. Všimnite si, že budete potrebovať ďalšie miesto na uloženie plynového valca (Ak z diaľnice nie je žiadny zemný plyn). Hlavnou vecou je, že balón je ďaleko od sporák (a najlepšie – za stenou stavbou) a vykurovacích zariadení. Pri inštalácii zapamätajte si bezpečnosť.
 • Ak ste si vybrali Model s mosadznou skrinkou, potom venovať pozornosť tomu, že dvere majú dvojité sklo. Takéto možnosti sú bezpečnejšie a riziko, že sa vypália, je minimálna.
 • Venujte pozornosť ochrannej mriežke, ktorý sa nachádza nad horákmi. Musí byť vyrobený z trvanlivého materiálu, ktorý je schopný vydržať vysokú hmotnosť a časom sa nedeformuje.

V nasledujúcom videu čakáte na prehľad desktop gefest gefes 700-03.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: