Dokončiť prášok pre umývačky riadu

Umývačka riadu uľahčuje život, vám umožní rýchlo umyť veľký počet riadu naraz. Takže toto umývačky riadu spokojní s čistotou a žiarivosťou, je potrebné použiť dobrý detergent. Mnohí uprednostňujú práškové práškové tablety. Jedným z najobľúbenejších je dokončovací prášok.

Zvláštnosť

Dokončiť prášok na umývačky riadu na dlhú dobu nepotrebuje reklamu. Keďže tieto výrobky sú testované podľa času a početné cykly umývania riadu.

Finančné prostriedky tejto značky sa odporúčajú na použitie a niektorých výrobcov umývačiek riadu. Výhody dokončovacieho prášku sú v cenovo dostupnej cene a kompozícii, ktorá zahŕňa:

  • 30% z celkového množstva látok tvorilo soli kyseliny triolyposforečné, ľahko sa vyrovnať s tukmi;

  • Nie viac ako 5% bielidla obsahujúceho kyslík, ktoré prispieva k odstráneniu plaku z čaju a iných tmavého odolného znečistenia;

  • Penové povrchovo aktívne látky;

  • Enzýmy – enzýmy, ktoré rozdeľujú škvrny proteínov a sacharidov prírody aj pri nízkych teplotách;

  • Nenápadné chute.

V zásade je kompozícia pomerne typická, s výhodou neprítomnosti fosfátov, ktorá je teraz umiestnená ako nebezpečná pre zdravotné zlúčeniny.

Okrem týchto látok je povrchový prášok doslova preložený ako „škvrna tlaku“, a to je jeho prítomnosť v kompozícii pomáha vypustiť prášokZariadenie StarOaker môže byť zahrnuté – tajný vývoj značky. Sugar Ripstick alebo Káva.

Rovnako ako účinná látka preniká do sušených vrstiev, urýchľujú ich rozpúšťanie pre dokonalú čistotu riadu.

Rozsah

Pôvodne bol do domáceho trhu priniesol do domáceho trhu. K dnešnému dňu, balenie rôznych objemov sa dodáva z Dánska, Fínska a Poľska. Práškové funkcie v plastových nádobách.

  • Dokončiť klasické S namáčacím účinkom. K dispozícii v nádržiach s hmotnosťou 1 kg alebo 1,5 kg. Cena klasickej kompozície je asi 500 rubľov.

  • „Dokončiť Kalgonit“. Vhodné umývačky riadu akéhokoľvek typu. Dodáva sa v 2,5 kg nádrži. Cena za tento objem približne 1100 rubľov.

  • „Dokončiť kalgonitový citrón“. Kolónka 2,5 kg. Za cenu 1000 rubľov.

Ako použiť?

Podobne ako akýkoľvek prášok alebo iná umývačka riadu, povrchová úprava by mala byť dávkovaná podľa pokynov. Detekcia dávkovania nie je povolená. Pre pohodlné meranie časti sa odporúča použiť meracie pohár (lyžičku). Pre jednu sťahovanie 20-25 g práškového prostriedku. Zaspáva sa v práškovom zásobníku. V mnohých modeloch umývačiek riadu sa nachádza na vnútornej strane na dverách.

Ak potrebujete použiť možnosť „predbežná namáčanie“, potom sa do nádrže musí byť naplnená ďalších 5 g prášku s označením „C“.

To označuje optimálnu sumu pre úplnú zaťaženie.

Ak chcete objasniť, koľko prášku je potrebné umyť riad, môžete experimentovať, s prihliadnutím na zaťaženie, stupeň kontaminácie príborov a hrniec, ako aj tuhosť použitej vody. Keďže sa môže líšiť, časť fondu nebude rovnaká. Môže to byť, že v umývačke riadu dostatočne naliate len 15 g suchého výrobku. Nemalo by byť v rozpakoch, pretože až po niekoľkých cykloch bude schopný pochopiť, ako bude množstvo prášku optimálne.

Spolu s práškom sa odporúča používať Špeciálna úprava Regeneračná soľ a firemné opláchnutie. Prítomnosť soli obnovuje činnosť výmenníka zmäkčovania vody.

Opláchnutie dáva jedlá kryštálového žiarenia, keď sa pridá, príbory sa sušia lepšie, spokojní s nedostatkom rozvodov na povrchu.

Recenzie Recenzie

Väčšina rozhovorov používateľov strojov na umývanie riadu, ktoré sa ukázali ako 70%, odporúčané práškom, chváliť jeho kvalitu. Súdiac podľa pozitívnych recenzií, dokončenie sa vyznačuje mnohými atraktívnymi vlastnosťami.

Dokonale zacvičovače Najviac pretrvávajúce znečistenie, vrátane tuku a NAARS. Potom, že prášok riadu nie je len iskra s čistotou, ale dokonca široké. Spôsobuje príjemné pocity a dojmy výsledku.

Ekonomicky strávil. Jeden cyklus v umývačke riadu vyžaduje dosť. Dokončovacie balenie stačí na 2 mesiace s miernymi výdavkami.

Jedným z dôležitých kritérií je nedostatok silného a nepríjemného zápachu. Takto niekedy nie je dosť pre mnoho prostriedkov na manuálne alebo automatizované umývanie riadu. Dokončenie je príjemne prekvapené neutrálnou arómou bez výrazných chemických vôní.

Nízke náklady. To je príjemná skutočnosť, že naklonená kúpiť povrchový prášok. Samozrejme, v predaji môžete nájsť prostriedky lacnejšie, ale oveľa horšie zloženie a efektívnosť.

Existujú rôzne balenie. Dokončiť prášok pre moderné umývačky riadu prichádza v boxoch pre 2,5, 2, 1,5 a 1 kg. Môžete si vybrať možnosť, ktorá je najvhodnejšia za cenu a objem.

Prášok tohto výrobcu nie je nezvyčajný v obchodoch.

Nástroj má typickú kompozíciu pre tento typ výroby. Ale zjavnou výhodou dokončovacieho prášku je absencia nebezpečných fosfátov.

Prášok sa predáva v plastových nádobách vybavených pohodlnou rukoväťou pre prenos a úzke hrdlo.

V takomto balíku, prostriedok nevenuje vlhkosť, je ľahké ho dostať a merať určité množstvo.

Čo je negatívne, môžete sa dozvedieť o prášku z pripomienok?

Dotknutá hlinka, umývačka riadu niekedy ponecháva výrazné rozvody na umytých jedál. Je potrebné ho manuálne opláchnuť. Nie je známe, ako dobré sa chémia stane v tomto prípade.

Kompozícia nie je vhodná pre koncepciu „ECO“. Neexistujú žiadne prírodné zložky medzi chemickými zlúčeninami.

Niekedy používatelia si všimnú, že pri nízkych stupňoch sa prášok úplne nerozpustí. Samozrejme, že sa to deje nielen s týmto práškom, ale aj s analógmi iných firiem, ako aj pilulky. Tento mínus sa však koná, najmä preto, že produkt takejto kategórie cenovej kategórie často očakáva bezchybnú prácu.

To je veril Len v kombinácii s oplachovaním a soľou z práškovej značky, poskytne najlepší účinok umývania riadu v modernej automatickej umývačke riadu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: