Dokončiť soľ na umývačky riadu

Použitie umývačky riadu, podľa mnohých, ospravedlňuje sa z hľadiska úspory vody, času a sily. Takéto zariadenia však potrebujú aj údržbu a starostlivosť. Jeden z prostriedkov na udržanie použiteľnosti umývačky riadu, bude špeciálna regeneračná soľ. Medzi najobľúbenejšou povrchovou soli pre umývačku riadu. Odporúča sa používať takmer všetkých známych výrobcov takýchto zariadení. Pokúsime sa zistiť, aký druh solí sú a ako používať prostriedky.

Zvláštnosť

Soľ cieľovej značky je potrebná na prevenciu a prevenciu pokovovania na báze vápna. Druhým dôvodom použitia látky bude táto voda v systéme zásobovania vodou má veľmi vysokú úroveň tuhosti, čo ohrozuje účinnosť umývačky riadu. A to je napriek tomu, že zložky takmer všetkých detergentov pre riad sú zmäkčovadlá. Iba špeciálna soľ z mierky umožní údržbu stroja, vysoko kvalitné umývanie a trvanlivosť rôznych častí zariadenia, ktorá je priamo zapojená do kontaktu s tuhou vodou.

Na úplné pochopenie toho, ako také znamená, že prostriedky funguje, malo by sa pridať, že soľ na báze chloridu sodného, ​​zmiernenie vody nevykonáva. Ale pri interakcii so živicou v iónomeniči, tento proces je možné.

Môže sa zdať, že iónový výmenník a bez soli by mali zmierniť vodu.

Samotná živica sa však nelíši v trvanlivosti, a to je pre jeho regeneráciu a udržiavanie iónomeniče a je potrebný na použitie takéhoto nástroja ako soľ.

Spotreba látky bude závisieť od indikátora tuhosti vody. Môžete ho merať so špeciálnym testovacím pásom.

Okrem toho výrobca vyhlasuje, že predmetné výrobky vykonávajú tieto funkcie: \ t

  • Zhrtuje tvrdú vodu;

  • eliminuje nájazd a netesnosti z vody priamo na jedlá;

  • má pozitívny vplyv na procesy, ktoré sa vyskytujú vo vnútri umývačky riadu;

  • je profylaktický roztok, ktorý pomáha chrániť techniku ​​z mierky.

Ako je uvedené vyššie, cieľová soľ zahŕňa chlorid sodný, ktorý je jeho hlavnou zložkou. Mnohí sa domnievajú, že hovoríme o konvenčnej soli a skepticky sa týkajú používania takýchto látok. Ale toto je chybné stanovisko, pretože výrobca používa určitý typ soli, ktorý neobsahuje rôzne druhy nečistôt, ako je železo, uhlie, piesok. Dokončiť produkty sa vyrábajú vo forme veľkých granúl, čo vám umožní byť presvedčený, že rozpúšťanie soli bude jednotná a nie veľmi rýchlo.

Posledná chvíľa je mimoriadne dôležitá, pretože to zabezpečí viac kvalitnej ochrany prvkov priamo v kontakte s vodou.

Rozsah

Ak hovoríme o sortimente cieľových solí, ktoré sú prezentované na trhu, potom je to relatívne malé. Dokončiteľná soľ na umývačky riadu je implementovaná v rôznych zväzkoch. Môžete nájsť boxy s objemom 1,5 kg, ako aj balíky 3 kg a 5 kg. Hoci druhý možno nájsť v obchodoch viac a menej. Okrem toho sa na trhu začali objavovať balíky 4 kilogramov. Pridávame, že žiadne rozdiely v používaní soli z balenia s rôznou hmotnosťou.

A tiež nedávno sa soli objavili na domácom trhu, ktoré sú určené pre konkrétne európske trhy – Nemecko, Veľká Británia, Poľsko. Je to zvyčajne kapacita lepenky 1,2-1,5 kilogramov. Napriek problému, ktorým sú analógy pre európske krajiny lepšie, ukazujú absolútne rovnaký výsledok ako výrobky, ktoré sú vyrábané pre domáci trh. Zároveň ich náklady môžu byť mierne vyššie ako v prípade solí pre ruský trh v dôsledku dopravných príplatkov a ciel.

Ako použiť?

Teraz poďme hovoriť, ako používať cieľovú soľ na umývačky riadu, takže jeho účinnosť je maximum a získaný objem bol dosť dlhý čas. Aby sme to urobili, dávame malú inštrukciu, ktorá pomôže dosiahnuť vyššie uvedený výsledok.

Najprv musíte nastaviť tvrdosť vody. To pomôže zariadeniu čo najpresnejšie a vypočítať, koľko soli bude potrebná. Hodnota indikátora sa nachádza v miestnom servise na zásobovanie vodou, ktorá slúži oblasťou, kde človek žije. Buď to môže byť určené nezávisle pomocou špeciálnych testovacích pásov. Mnohí výrobcovia umývačiek riadu poskytujú svoje techniky.

Po definovaní úrovne tvrdosti musíte nakonfigurovať umývačku riadu. Môžete to urobiť, vedené inštrukciou, ktorá je vybavená špecifickým zariadením. Zvyčajne existuje zodpovedajúca časť v prípade použitia takýchto látok.

Teraz môžete pokračovať priamo na použitie soli. Na to je potrebné zaspať na špeciálny priestor, ktorý sa zvyčajne nachádza vedľa separácie, kde je detergent umiestnený. Priestor musí byť úplne naplnený a látka sa musí doplniť ako výdavky. Obaly s objemom 1,5 kilogramov pri normálnom používaní je dosť pre približne 27-30 cyklov prania.

Treba dodať, že mnohí výrobcovia univerzálnych tablietových látok tvrdia, že použitie iba ich produktov vám umožňuje zabezpečiť plnohodnotnú starostlivosť o umývačku riadu a nie je potrebné používať soľ.

Experti však hovoria, že aplikovanie regeneračnej soli je nevyhnutne, ak chcete predĺžiť životnosť umývačky riadu.

Recenzie Recenzie

Spotrebitelia vysoko ohodnotení. Poznamenávajú, že použitie takejto látky umožňuje nielen udržiavať komponenty umývačky riadu, ale tiež neumožňuje rozvody z tvrdej vody na jedlá. Mnohí ľudia píšu, že táto soľ je dosť dlhá doba, ktorá bude mimoriadne dôležitá, ak sa pozriete na pomer kvality a nákladov.

Pravda, V rade recenzií je trochu nadhodnotená cena dokončenia. Zároveň sa však uvádza, že je podstatne lepšie zvládnuť svoje povinnosti, skôr než podobné látky iných značiek.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár