Dvojdverové elektrické dosky: Vlastnosti a výber

Prakticky, každý z nás je skôr alebo neskôr, je potrebné sa zaoberať otázkou nákupu dobrej dosky. Jedna vec, keď existuje mnoho miest, pretože si môžete kúpiť akýkoľvek model, zažívate, koľko to robí voľné miesto. Avšak, v podmienkach malého priestoru, situácia je iná: tu potrebujete sporák, ktorý nebude mať veľa miesta, zatiaľ čo nestratí funkčnosť. V tomto prípade bude úspešná voľba elektrických dosiek dvojitého obvodu.

Zvláštnosť

Kľúčovým znakom elektrických dosiek 2 Korphing je ich šírka. Pracujú z elektrickej siete, majú hladký povrch varenia, na ktorom sú panvica a panvice stabilné. V tomto prípade môže byť dizajn úzkych modelov najrozmanitejším.

Takéto výrobky nevyžadujú pobočku výrobkov spaľovania. Bez ohľadu na to, či je tuk buď vôňa, recirkulačný extrakt sa s tým vyrovnať.

Na rozdiel od analógov plynu, elektrické kachle nepotrebujú vzduchový kanál cez kuchyňu, čím sa nezhorší vzhľad miestnosti. S takýmito komunikačnými doskami môžete zamaskovať v montážnych skrinkách alebo falošných výklenkoch. Niektoré dosky elektrického typu zabezpečujú vykurovanie len vtedy, ak sú na ne vybavení jedlá. Je to veľmi pohodlné, pretože s jeho neprítomnosťou žiadna z domácností neobsahuje ruky s náhodným dotykom na pracovný povrch dosky.

Samotné horáky sa líšia: môžu byť vyjadrené buď zatvorené špeciálne varenie panelov. Hranice horákov sú súčasne načrtnuté alebo nie. Napríklad v iných odrodách je jednoduchá zóna, v ktorej je poloha vyhrievaných jedál nezáleží. Modifikácie môžu mať okrem toho mosadzné skrine, majú vlastnú gradáciu podľa typu inštalácie.

V porovnaní s analógmi na 4 horákoch, 2-korfické dosky v podstate šetria priestor v kuchyni. Zaberajú ho dvakrát tak menšie a takéto dosky môžu byť inštalované paralelne, ako aj kolmé na plochu. Takáto manévrovateľnosť je nielen vhodná v malých kuchyniach, ale tiež vám umožňuje diverzifikovať prístup k kompilácii interiérového zloženia v obmedzenom priestore.

Produkty tohto typu sa často kupujú ako extra tanier na už existujúcim analógom plynu. Kvôli nim je možné výrazne zvýšiť výkon varenia, keď v dome žije veľká rodina. Okrem toho, v niektorých prípadoch sa tieto produkty používajú v tzv. Domino systémoch, v ktorých je varná zóna vytvorená z varenia panelov rôznych typov.

Výhody a nevýhody

Dvojdverové elektrické dosky majú veľa výhod.

 • V sortimente obchodov sú prezentované v širokej škále. Veľký výber vám umožňuje nájsť najlepšiu možnosť aj pre najnáročnejší kupujúci.
 • V porovnaní s analógmi plynu sú bezpečnejšie, pretože neexistuje riziko úniku plynu, dosky nepatria kyslík.
 • V takýchto modeloch nie je žiadna šanca na zapálenie z otvoreného ohňa.
 • Modifikácie poskytujú viacúrovňové nastavenie zahrievania horákov, vďaka čomu je možné nastaviť proces varenia.
 • Princíp kontroly sporák môže byť iný, vďaka ktorým môže každý spotrebiteľ vybrať najvhodnejšiu možnosť pre seba.
 • Vzhľadom na variabilitu vzhľadu si môžete kúpiť produkt s inou inštaláciou, vrátane mobilných modifikácií na poskytovanie.
 • Tieto dosky sa vyznačujú kapacitou a dizajnom, môžu byť zakúpené na dizajn kuchyne v rôznych smeroch štýlového dizajnu.
 • Produkty sú neoddeliteľné vo vysoko kvalitnej montáži a spoľahlivosti: s náležitým používaním, budú slúžiť svojim majiteľom už dlhú dobu.
 • Takéto výrobky sú ľahšie umývané, sú neprimeranejšie pri starostlivosti v porovnaní s analógmi plynov.
Prečítajte si viac  Prenosné plynové dosky: funkcie, výber a použitie Tipy

Okrem toho, elektrické kachle s dvoma horákmi. Varenie na nich môže byť odlišné v stupni obtiažnosti. Sú neškodné pre zdravie, nepotrebujete trvalé vzduchové vetranie v kuchyni. Vzhľadom na nedostatok plynu nie je potreba nepotrebného silného extraktu. Avšak, rovnako ako každý domáci spotrebič, elektrické kachle majú chyby.

 • V procese varenia na takýchto varených paneloch je často potrebné použiť špeciálne riady, spodná časť by mala byť plochá a hrubá. Potreby s nerovnými dna zvyšujú čas varenia, preto spotrebu elektriny.
 • Keď je elektrina vypnutá na sporáku, nie je možné variť čokoľvek alebo zahriať. V tomto ohľade sú analógy plynu viac nezávislé.
 • Kompletná inštalácia môže byť nevhodná na ružicu s vysokou zástrčkou, a preto v niektorých prípadoch nefunguje bez pomoci špecialistu zo strany.
 • Takéto výrobky sú drahšie ako analógy na plyn, a keď neustále používanie vyrastá platbu.

Odrody

Klasifikovať 2-Konformer Elektrické kachle môžu byť iné.

Typ inštalácie

Môžu byť plocha a vonku. Produkty prvého typu sa vyznačujú mobilitou a nízkou hmotnosťou. Často sa užívajú v lete v lete, kvôli tomu, ktoré otázky sú riešené rýchlym varením. Druhé modifikácie sú inštalované na podlahe. Zároveň môžu byť integrálnym prvkom kuchynského headsetu a nezávislého kuchynského rohu nachádzajúceho sa v samostatnej oblasti kuchyne.

Bez ohľadu na typ inštalácie môžu mať modely odvážny kabinet, ktorým môžete zdokonaliť svoje kulinárske schopnosti. Modely s peciskou plochou podobnou mikrovlnnej rúre. Sú kompaktné, nezaberajú veľa priestoru. Produkty bez mosadznej skrinky sú varenie panelov.

V závislosti od funkcií dizajnu môžu byť nezávislým produktom alebo časťou vstavaného zariadenia na pracovnej ploche pracovnej plochy.

Podľa materiálu

Povrchy kotlov elektrického sporáka sú smaltované, sklenená a nerezová oceľ. Možnosti nerezovej ocele sú dosť trvanlivé, hoci musia byť opatrní. Na takomto povrchu sa na takomto povrchu objavia škrabance a stopy čistiacich prostriedkov. Všeobecne platí, že materiál vyzerá esteticky atraktívne, a preto takéto dosky vyzerajú krásne v rôznych interiérových dizajnoch. Analógy so smaltovaným povrchom sa tiež vykonávajú z ocele, ale pokrývajú sklovinu zhora, ktorej farba môže byť najrozmanitejšia. Takýto elektrický sporák je pomerne trvanlivý a vysokokvalitný. Ale nevydrží základné mechanické poškodenie, a preto je búchanie. V miestach, kde je produkt často čistený, smalt.

Prečítajte si viac  Vlastnosti používania dlaždíc v štýle Provence pre kuchyňu

Elektrický sporák skla na dvoch horákoch požitia vzhľad varnej zóny. Spravidla sa sklo-keramika nebojí tuku, takýto varný panel je ľahko starostlivý, hoci musí byť opatrný a nevydrží mechanické poškodenie.

Keramické horáky trpia silným nárazom (trhliny alebo dokonca čipy sa môžu objaviť na povrchu). Okrem toho, takáto technika je náročná na výber jedál, na ktorých je potraviny pripravené.

Kontrola a typ horákov

Typom riadiacej dosky môže byť tlačidlo, zmyslové alebo vybavené rotačnými lôžkami. Druhé odrody sú vybavené malým displejom, tieto produkty sú drahšie ako ich analógy. Možnosti otočenia majú manuálne nastavenie typu, dnes nie sú tak populárne. Modifikácie tlačidla znamenajú tlak na požadované tlačidlo.

Manažment môže byť kombinovaný, ktorý poskytuje kombináciu bežných a dotykových tlačidiel, snímačov a otočných spínačov. Pokiaľ ide o typ horákov, môžu byť liatinové, halogén, indukciu a takzvané svetlo HI.

Odolné železo, odolné voči opotrebeniu, hoci vyhrievané dlhé. Halogén nie je nič iné ako špirála. Napriek tomu, že sú veľmi rýchlo zahrievaní, spolu s tým konzumujú viac energie.

Indukčné horáky sú charakterizované nízkou spotrebou elektriny. Sú bezpečné, ich práca sa vykonáva podľa princípu magnetických vĺn, a preto takéto odrody sú náročné na výber riadu. Posledné varianty sú vyrobené z opálenia vo forme vlnitej.

Tieto horáky sú náročné na priemer riadu: nemalo by byť menšie ako samotný vykurovací disk.

Populárne modely

K dnešnému dňu, z bohato zoznamu 2-korphických elektrických kachlí prezentovaných na domácom trhu, Môžete zvoliť viacero populárnych modelov.

 • DARINA SEM521 404W – doska s mosadznou skrinkou a liatinovými horákmi. Rozpočtová verzia s podsvietenou rúrou, zásuvkou pre riad, v protiklade a mriežke.

 • „Dream 15m“ – Model na vysokých nohách s rúrou, vyrobený v bielej farbe. Vyznačuje sa smaltovaným povrchovým povlakom, vyznačuje sa rýchlym ohrevom totožnej dosky, vysoko kvalitnej montáže a kompaktnosti.

 • HANSA BHCS38120030 – výrobok, kombinované vysoko kvalitné charakteristiky a štýlový dizajn. Povrch modelu je vyrobený zo skla keramiky, puzdro je vhodné na vloženie panelu do pracovnej dosky, existuje možnosť vykurovania.
Prečítajte si viac  Kuchyňa Béžová farba

 • Kitfort KT-105 – Double-Circuit Touch Plate, optimálne kompaktný a mobilný. Má rýchle vykurovanie a varenie, ľahko sa starať, má zámok ovládacieho panela, ako aj ochranné vypnutie.

 • Iplate yz-c20 – Desktop kuchynský sporák s vysokou energetickou účinnosťou. Elektronicky elektronicky cez zmyslové spínače. Má indukčné vykurovacie zdroje vybavené časovačom a displejom, uzamykací ovládací panel a indikátor zvyškového tepla.

Odporúčania na výber

Ak chcete kúpiť, skutočne, užitočná a vysoko kvalitná 2-obličková doska pre kuchyňu, stojí za to zvážiť niekoľko hlavných kritérií výberu. Kľúčovým faktorom je napríklad funkčná kuchynská doska: pozri produkt, ktorý má takéto možnosti, ako napríklad:

 • Nastavenia času nastavenia časovača, teplota;
 • Automatické napájanie, ktoré umožňujú po určenom čase nezávisle vypnúť dosku bez pomoci osoby;
 • Pozastavenie, ktoré určuje spôsob udržiavania špecifickej teploty;
 • Rozpoznávanie riadu na senzorickej doske, ako aj vykurovací zámok pri prechode panvice zo stredu;
 • Automatické varenie, znižovanie vykurovacieho výkonu, dvojstrannú škálu horákov;
 • Zvyšný indikátor tepla v súčasnosti označujúci teplotu;
 • Blokovanie ovládacieho panela, ktorý v dome existujú malé deti.

Je dôležité venovať pozornosť rozmery: ak sa výrobok plánuje používať v letnom období v krajine, je lepšie kúpiť mobilnú verziu s rúrou alebo bez nej. Keď potrebujete vstúpiť do taniera v už vybavenej kuchyni, pozrite sa na výšku: kachle by mali byť umiestnené na rovnakej úrovni s kuchynským náhlavným stolom Tabletop. Typická výška vonkajších možností je 85 cm. Šírka modifikácií v priemere 40 cm.

Ak hosteska miluje variť v rúre, povinným kritériom voľby bude vlastnosťami rúry. Produkty sa líšia v kapacite, teplote režimu, ako aj informačných panelov. Ak nie sú potrebné nejaké možnosti a kupujúci má dostatok základných funkcií, nemá zmysel pre preplatok pre nich. Ak by sporák nebol potrebný na nepretržité použitie, môžete si kúpiť lacnú možnosť.

Aby ste nemali minúť navyše peniaze na elektrickú energiu, musíte vybrať možnosti tak, aby sa priemer horáka zhodoval s priemerom dna panvice a panvou. Pri výbere nie je možné zabudnúť na potreby a veľkosti samotnej kuchyne.

Ak je v ňom dosť miesta, dáva zmysel vybrať si vonkajšiu možnosť. Keď sú prakticky žiadne miesto pre nábytok, môžete premýšľať o kúpe pracovnej plochy.

V nasledujúcom videu budete čakať na prehľad elektrického povrchu varenia Monship MKFC 301.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: