Červená a biela kuchyňa v dizajne interiéru

Aby ste riadne usporiadali dizajn interiéru kuchyne, stojí za to kompetentne vyrábať farebné riešenia. Červená je dosť komplikovaná, takže stojí za to používať pri zdobenie kuchyne s opatrnosťou. Malo by sa používať v tandeme s inými farbami, ktoré vám umožnia znížiť „agresiu“. Vynikajúci dodatok je biely. Takáto kombinácia sa často používa na konštrukciu kuchynských chodcov. Vyzerajú skvele v rôznych smeroch štýlu. Stojí za to zvážiť vlastnosti červenej a bielej kuchyne v interiéri, ako aj jemnosti voľby a štýlových príkladov.

Zvláštnosť

Červená a biela kuchyňa je pomerne zaujímavé riešenie, aj keď takýto tandem, na prvý pohľad, ako trochu. Biela farba je charakterizovaná pokojom, takže vám umožňuje vyvážiť červenú. Okrem toho biela dáva červenú intenzitu a jas. Zvyčajne, s dekoráciou kuchyne, jeden z odtieňov prevláda, pričom nastavenie všeobecného pozadia a druhá sa používa na stelesnenie akcentov.

Akú farbu bude dominantná, každý sa už rozhoduje. Môžete zastaviť svoju voľbu na bielej kuchyni, kde len fasády Niza alebo vrchol bude červený odtieň alebo naopak, aby ste uprednostnili červené tóny a biela sa stane optimálnym prídavkom.

Takáto kuchyňa má nasledujúce výhody:

 • Takýto nábytok vám umožňuje realizovať štýlový ultra-moderný interiér do reality, vyzerá veľmi krásne, hovorí dekorácie miestnosti;
 • Dnes je v takýchto farbách široká škála kuchýň, ktorá umožňuje každému vybrať si optimálnu možnosť, vzhľadom na osobné preferencie;
 • Červená farba zaobchádza v teple, takže takýto nábytok dokonale zvyšuje náladu, dáva dôveru a je tiež optimálnym riešením pre hypotonics, pretože vyvoláva tlak;
 • Takáto kombinácia tónov je vhodná pre malé kuchyne, pretože takýto tandem vám umožní vizuálne zvýšiť miestnosť.

Dôležitý! Ak chcete riadne vytvoriť rovnováhu farieb, je potrebné zvážiť nielen proporcie a rozmery kuchyne, ale aj iné faktory.

Kuchyňa červená a biela má také nevýhody:

 • Je potrebné dodržiavať vyváženie farieb, pretože prítomnosť veľkého počtu červených prvkov nemusí byť najlepším spôsobom, ako ovplyvniť všeobecný stav osoby, spôsobuje podráždenie a čoskoro sa nemusí nudiť;
 • Ak v kuchyni prevláda veľké množstvo bielej, hosteska bude musieť starostlivo starať o produkt, pretože biela je nepraktická voľba.
Prečítajte si viac  Elektrické kachle: Vlastnosti, Typy a tipy na výber

Štýly

Exquisite dekorácie mnohých smerov štýlu môže byť kuchyňa v bielych červených odtieňoch. Stojí za to zvážiť najúspešnejšie riešenia.

 • Klasický, japonský alebo ekosel. Na stelesnenie dizajnu kuchyne v týchto smeroch štýlu stojí za to zaplatiť preferencie matného nábytku, zatiaľ čo by to malo byť neurop. Červené tóny povolené na použitie pre kuchynské fasády, a tiež musia byť použité v akcentách – čalúnenie stoličiek, jedál, zásteru alebo dlaždice na stene. Biele odtiene sa stanú vynikajúcou voľbou pre navrhovanie pracovníkov, stropu a stien, ako aj záclony.

 • Moderný. Ak chcete vytvoriť módny dizajn v tomto smere, musíte prevládať červenú. Lesk sa stane optimálnou voľbou. Napríklad fasády kuchynských skriniek, ako aj záclony a rôzne dekoratívne prvky môžu byť zastúpené v Burgundsku. Sklenené lampy sú vhodné v úlohe akcentov. Dokonca aj použitie burgundových stien, ale v tomto prípade by mala byť biela farba použitá na fasádach kuchynskej headsetu.

Na inkarnáciu moderného štýlu by sa mali použiť drahé materiály.

 • Provence. Mnoho presne tento štýl je spojený s pokojom a pohodlím. White-Red Kitchen je tiež skvelým riešením pre stelesnenie štýlu Provence. Je lepšie okamžite odmietnuť fialové odtiene, ideálnu voľbu je biela. Pri výbere kuchynských riadov, záclonov a obrusov na stole môže byť preferovaný na červené odtiene.

Výjazdová výzdoba interiéru v štýle Provence bude veľká lampa, doplnená červeným svetlom. Môžete urobiť zásteru bielej v polka dot šarlat.

 • High-tech a minimalizmus. Tieto štýly sú považované skôr prísne, ale môžete použiť kontrasty. Dôraz by sa mal klásť na nábytok v inovatívnom vízii a lepšie, ak je vyrobený z bezologických materiálov. Výborný výber je kov, nepotrebný, plastový a sklenený.

Hlavná úloha by mala byť pridelená na bielu farbu, zatiaľ čo jeho „spoločník“ umožní dôrazu dôrazom. Napríklad štýlový doplnok bude technikou šarlátovej techniky.

 • Krajina. Kuchyňa v červených a bielych farbách je najlepšia voľba. V trende, prirodzenosti, dobrej voľbe, vykonáva nábytok z prírodného dreva alebo aspoň jeho imitácia. Kuchynská súprava sa najlepšie robí v bielom, aj keď je možné aplikovať prírodný tieň, ktorý má kresbu dreva. Je potrebné uprednostniť biely strop a steny. Ale červená je ideálna pre textilné elementy, napríklad záclony, obrus, koberec v blízkosti stola. Môžete použiť riad a iné kuchynské potreby burgundy alebo šarlát.
Prečítajte si viac  Šedá a biela Kuchyňa: výber štýlov a dizajnu nápady

Výberu

Takže červená a biela kuchyňa sa stane zdobenie interiéru, stojí za to správne pristupovať k pomerom farieb, a tiež dôraz kladie. Stojí za to zvážiť možné možnosti.

 • Červená spodná a biela hore. Ak použijete červené dno kuchyne, potom je možné pridať ho s podlahovým povrchom vybraným v tón. Táto možnosť vyzerá skvele v štýle hi-tech alebo moderného. Krásne kombinované červené lesk a matná biela farba.

Ak chcete dať kuchynskú headsetu luxusu a vysokých nákladov, stojí za to uplatniť burgundsko, ale je lepšie vzdať sa z jasných tónov.

 • Červené horné a snehové biele dno. Takýto tandem je vhodný výlučne pre veľkú miestnosť s vysokým stropom, pretože červená farba je ohraničená a biela funkcia zdôrazňuje len.

Rovnako ako v predchádzajúcej verzii stojí za to zvoliť tlmené odtiene. Matte fasády sú dokonale vhodné, ale z leskneho je lepšie odmietnuť.

 • Biela headset so šarlátou zásterou. Takéto farebné prevedenie bude dokonale hľadá v rôznych smeroch štýlu. Docela účinne vyzerá ako mozaiková záves jasného odtieňa alebo ako šachovnica. Hoci monofónne povlak tiež vyzerá štýlové a krásne.

 • Snow-White Headset s kontrastnou pultovou doskou. Táto kombinácia je ideálna pre navrhovanie miestnosti v high-tech, AR deco, minimalizme alebo modernom. Pri výbere materiálu Tabletop by ste mali uprednostniť plastové, kamenné alebo temperované sklo.

 • Snow-Biela kuchyňa, rozbitá zónmi pomocou červenej. Takáto voľba sa často používa pri kombinácii pracovného a jedálenského priestoru. V tomto prípade sa môže použiť na územný burgundsky alebo hliníkový stojan alebo niekoľko úrovní zaveseného stropu. Uistite sa, že predstavte svetlé prvky dekorov.

Záclony

Textilný dizajn kuchyne vždy hrá jednu z hlavných rolí. Ak správne urobíte výber záclon, miestnosť bude výrazne transformovaná, bude to útulné a štýlové. Výber závesu by mal závisieť od spustenia farieb kuchynskej headsetu. Ak má kuchyňa veľké množstvo červenej, potom textil je lepšie vybrať si biely. Z jasných závesov je lepšie odmietnuť pri dekubácii malej miestnosti, pretože biele žalúzie umožnia vizuálne rozšíriť miestnosť, aby bol ľahší.

Ak používate Scarlet textílie na oknách, potom na tón, mal by vyzdvihnúť rôzne dekoratívne prvky, obrus, čalúnenie stoličiek, kuchynské uteráky.

Tapeta

Selektívna pozornosť si zaslúži výber tapety v prítomnosti bielej červenej kuchyne headsetu. Samozrejme, červené steny sa nedajú zapadnúť do každej miestnosti. Tu stojí za to zohľadniť štýl priestorov a iných faktorov. Napríklad je lepšie byť z červenej tapety, ak má miestnosť malé rozmery. Stojí za to, aby ste mali steny v snow-white farbe, ale detaily dekor môže použiť šarlátový odtieň. Tapety červených odtieňov sú ideálne pre inkarnáciu interiéru v štýle krajiny alebo high-tech. Hlavným pravidlom je veľký priestor.

Pre kuchyňu zastúpenú v štýle krajiny, ideálna voľba bude tapety, zdobené vzorom, a pre ostatných – monochromatické tapety. Pre dekor monofónnych stien sú hodinky ideálne, rôzne obrázky a ďalšie prvky.

Stropné a podlahové krytiny

Dizajnéri neodporúčajú aplikovať strop pre kuchyňu výlučne v červenom vykonávaní. Malo by sa vytvoriť viacúrovňový strop, kde je možné zastúpenie viacerých úrovní v burgundskom tieni. Ale stále stojí za to venovať pozornosť veľkosti miestnosti, pretože táto možnosť je možná výlučne pre priestranné kuchyne. Pre malé izby je lepšie urobiť burgundovú podlahu a nechať strop biely.

Pre uskutočnenie podlahy môžete použiť rôzne podlahové krytiny – drevo, keramické dlaždice, laminát a ďalšie. Ak chcete odstrániť „agresiu“, odporúča sa použiť farbu Bordeaux.

Krásne príklady

Biela a červená kuchyňa headset vyzerá nádherne v interiéri. Biely lesklý vrch je dokonale kombinovaný s červeným dnom. Luxusný doplnok k spodnej časti kuchyne. Farby pokračuje v interiérových detailoch – biele lampy, stôl, stoličky a steny, luxusná podložka s červenou potlačou.

Prečítajte si viac  Ako a čo robíte zásteru do kuchyne s vlastnými rukami?

Nasledujúci príklad je optimálnym riešením pre kombináciu pracovného priestoru a jedálňou. Červené a biele odtiene sa používajú pre NIZA a TOP Headset. Jasný červený stôl vyzerá skvele v tandeme so snehovými stoličkami. Keďže nábytok je predovšetkým reprezentovaný červeným odtieňom, steny, strop a podlaha sú vyrobené z bielej. Kompetentná kombinácia farieb vytvára pohodlie a harmóniu.

Lesklá burgundská kuchyňa vyzerá úžasne vo veľkej miestnosti. Je doplnená snehobličnou pult na zriedenie jasu fasád. Veľký doplnok pôsobí metalické farby. Tapeta s jasným ornamentom dáva miesto originality v tandeme s krátkymi záclonami, vybrané v tóne na tapetu.

Preskúmanie červenej a bielej kuchyne nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: