Hansa Kuchynské dosky: Vlastnosti a model

Kuchynské dosky sú nepostrádateľným atribútom akéhokoľvek domova, pretože sú spojené s teplom, pokojom a jedlom. Jedna z najznámejších spoločností, ktorá sa špecializuje na výrobu takýchto zariadení, je HANSA. Poľská značka v priebehu rokov práce na svetovom trhu sa založila ako spoľahlivý výrobca, ktorý dodáva na trh len vysokokvalitné a trvalé výrobky.

Informácie o výrobcovi

Poľská spoločnosť HANSA pracuje v oblasti výroby a predaja kuchynských kachlí na mnoho rokov. Veľká škála výrobkov umožňuje každému človeku vybrať si najvhodnejšiu možnosť pre svoje priestory. V katalógu poľského výrobcu môžete vidieť plynové aj elektrické modely.

Poľsko je krajina s nízkymi daňami, ktoré pozitívne ovplyvňujú konečné náklady na kuchynské vybavenie. Platne sú prezentované vo veľkom sortimente, vďaka ktorej si môžete vybrať možnosť, ktorá bude vynikajúcim riešením pre akýkoľvek interiér.

Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom ako samostatne a vstavané možnosti, ktoré uspokoja požiadavky akéhokoľvek náročného klienta.

Dnes, značka HANSA ponúka rôzne možnosti platní, medzi ktorými sú najobľúbenejšie sklenené keramiky a elektrické modely. Každá možnosť sa môže pochváliť celú sadu vyspelých technológií a funkcií, takže môžu byť inštalované aj na profesionálnych kuchyniach. Je možné dosiahnuť takýto výsledok vzhľadom na skutočnosť, že aj vo výrobnej fáze sa zohľadnia všetky potrebné bezpečnostné normy a uplatňujú sa iba vysoko kvalitné materiály. To všetko zaisťuje popularitu značky a trvanlivosť výrobkov, ktoré im ponúka.

Výhody a nevýhody

Kuchynské dosky z Hansa si vychutnávajú veľkú popularitu a dopyt z mnohých výhod, ktoré silno prideľujú produkty proti konkurentom. Medzi hlavné výhody možno poznamenať nasledovné.

 • Väčšina moderných modelov sa môže pochváliť skleneným keramickým panelom, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a odolnosťou voči mechanickej expozícii.
 • Vo všetkých modeloch sú nainštalované ohrievače pásky, ktoré poskytujú rýchle povrchové vykurovanie.
 • V procese vývoja sa používa inovatívna technológia „HOSTPEED“, vďaka ktorej sa horák môže zahriať na teplotu občas rýchlejšie a zahrieva oveľa silnejšie ako obyčajné dosky.
 • Rozšírené elektrické zapaľovanie, ktoré je založené na vypúšťaní. Na rozdiel od piezoelektrického prvku, táto metóda nevytvára obmedzenia počtu regiónov.
 • Prítomnosť systému kontroly plynu horákov určených na zabezpečenie maximálnej bezpečnosti počas prevádzky zariadenia.
 • Vo výrobnom procese sa používajú moderné tepelne izolačné materiály, ktoré neumožňujú bočné povrchy.
 • Vo veternej skrine sú inštalované pokročilé teleskopické vodiace lišty, ktoré poskytujú zadržiavanie antihíc.
 • Dostupné náhradné diely. Ak kachľa zlyhá, potom nájsť komponenty pre opravu nebude pracovať.

Hlavnou nevýhodou HANSA dosiek je vo svojich nákladoch – nie je cenovo dostupná pre každú osobu. Môže sa však pochváliť jedinečným pomerom cien a kvality. Ak strávite raz stráviť na takomto vybavení, môžete zabudnúť na problémy so zdravím hlavného asistenta v kuchyni na mnoho rokov.

Odrody a ich dizajnové funkcie

Hansa ponúka obrovskú škálu kuchynských kachlí, vďaka ktorej si každý človek môže vybrať najvhodnejšiu možnosť. V katalógu výrobcu nájdete plynové kachle s pecami, elektrickými doskami s rôznymi horákmi, kombinovanými, rovnako ako možnosti indukcie. Pred výberom určitého zariadenia je potrebné vziať do úvahy možnosti pripojenia sporák na zdroj energie v byte.

Plynové dosky z Hansa si vychutnávajú veľkú popularitu. Chváli sa, aby sa rýchlo hovorili, a tiež vám umožní používať takmer akékoľvek jedlá. Okrem toho sa takéto dosky vyznačujú cenovo dostupnou cenou, ak ich porovnáte s elektrickými možnosťami. S ohľadom na skutočnosť, že teplota otvárania do značnej miery prevyšuje teplotu, ktorá sa získa pomocou elektrického sporáka, rýchlosť varenia na plynové sporák.

S cieľom zvýšiť komfort používania takýchto modelov, HANSA ich vybavuje modernou funkčnosťou: riadenie plynu, automatickú reguláciu alebo vlastnú funkciu.

Elektrické dosky HANSA sú vo veľkom dopyte, ktoré pozostávajú z povrchu varenia a rúry.

Do dnešného dňa spoločnosť ponúka dosky z nasledujúcich materiálov.

 • Smalt, ktoré sa môžu líšiť v rôznych farbách.
 • Sklenená keramika – charakterizované štýlovým vzhľadom, rýchlo sa premyje. Jedinou nevýhodou takéhoto materiálu je, že rýchlo stráca atraktívny vzhľad. Povrch nebude ťažko poškriabaný, preto sa neustále sleduje použité jedlá a je elegantné.
 • Nehrdzavejúca oceľ – náklady viac ako smalt. Hlavnou výhodou používania hliníkovej zliatiny je, že nestratí svoju atraktívnosť a potrebuje minimálnu starostlivosť.

HANSA vyrába svoje modely pre snímač regulácie teploty, časovač a iné inovatívne funkcie určené na zjednodušenie používania elektrického sporáka. Medzi hlavné výhody Elektrických kachlí HANSA možno poznamenať prítomnosť pohodlnej rúry s množstvom pokročilých funkcií, ako aj bezpečnosť používania za predpokladu, že inštalácia je správne nainštalovaná.

Obrovská popularita dnes vychutnávajte dosky s indukčnými horákmi, ktoré dávajú schopnosť kontrolovať vykurovanie. Výrazným znakom takejto dosky je, že riad na sporáku sa zahrieva, ale horák je naďalej chladný. Na takýchto platniach môžete použiť akékoľvek jedlá, vrátane možností liatiny a skla.

Modely

Značka HANSA ponúka obrovskú škálu kuchynských kachlí, takže každý človek môže vyzdvihnúť najviac optimálnu možnosť pre svoje priestory. V posledných rokoch má značka veľká pozornosť výrobe a implementácii kombinovaných dosiek, medzi ktorými možno rozlíšiť niekoľko modelov.

 • HANSA FCMW 53020 – jeden z najobľúbenejších dosiek, ktorý je charakterizovaný mechanickým ovládaním a otočnými spínačmi. Zariadenie je vybavené štyrmi plynovými horákmi a tiež sa môže pochváliť funkciou rýchleho zahrievania. Pracovný povrch je vyrobený zo smaltu, ktorý zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

 • HANSA FCMW 68020 – Rozšírený model elektrózy v zabudovanej zásuvke pre riad. Prítomnosť štyroch plynových horákov vám umožňuje uspokojiť požiadavky akejkoľvek osoby bez problémov a funkcia rýchleho vykurovania umožňuje rýchlo pripraviť jedlo v prípade potreby. Rúra je vybavená skladacími dverami, čo výrazne zjednodušuje proces jeho používania.

Hansa Directory tiež vyrába obrovské množstvo varenia panelov. Medzi najobľúbenejšie modely, môžete si všimnúť nasledovné.

 • HANSA BHI68621 – Ultra-moderný model, ktorý sa nebojí rozliatej vody, mlieka alebo kávy. Výhodou dosky je prítomnosť skleneného keramického povrchu, ktorá sa ľahko čistí a je charakterizovaný odporom na mechanické účinky. Senzorická kontrola výrazne zjednodušuje proces aplikácie zariadenia.

 • Hansa BHGS65010 – povrch varenia plynu 60 cm široký z kovu, ktorý zabezpečuje jeho spoľahlivosť a trvanlivosť. Medzi výhody, ktoré môžete vybrať ergonomické výťahy, jedinečné štylizované riešenia a pohodlné ovládacie prvky.

Pre obzvlášť naliehavý a náročných klientov ponúka poľská značka oddelených dosiek.

 • HANSA FCCW53040. Medzi výhody je možné poznamenať, že jedinečná vykurovacia technika, prítomnosť klasických kontrol, ako aj použitie vysoko kvalitných materiálov vo výrobnom procese.

 • HANSA FCMW53044 – Gasoelektrická doska, charakterizovaná atraktívnym výskytom a elektrickým mosadzným skrinkou. Povlak povrchu varenia je vyrobený z trvanlivého kovu, vďaka ktorým je možné použiť najviac hrubé jedlá bez problémov a strachu. Ale povrch keramiky rúry, je ľahko čistený a schopný odolať vysokým teplotám.

Ako si vybrať?

Hansa je kuchynský sporák sa stanú základným prvkom v kuchyni, takže v procese jeho výberu musíte byť veľmi pozorný. V procese výberu kuchynskej dosky HANSA, musíte venovať pozornosť nasledujúcim bodom.

 • Typ vykurovania. V prvom rade je potrebné rozhodnúť, ktorý typ vykurovania je vhodný pre vašu izbu – elektrikár alebo plyn. Medzi výhody plynového sporáka možno zaznamenať vysokú úroveň efektívnosti, ako aj dostupné náklady. Ale z hľadiska účinnosti elektrickej skrine, ktorý pracuje na elektrikári, sa stane racionálnejším riešením. Ak si želáte, môžete si kúpiť kombinované možnosti, ktoré v posledných rokoch si vychutnali veľkú popularitu.

Veterné skrine v takýchto zariadeniach sa môžu pochváliť množstvom prevádzkových režimov a povrch na varenie je zvyčajne vybavený mriežkami ocele alebo liatiny.

 • Typ riadenia, Z ktorej závisí odolnosť zariadenia a pohodlie používania. Najčastejšie sa dnes považuje za mechanické, s ktorým sa niektorá osoba vyrovná. Okrem toho HANSA ponúka svojim klientom elektronickým mechanickým ovládacím štítkom, ktorý sa vykonáva pomocou špeciálnych spínačov a tlačidiel.

 • Funkčné funkcie. Všetko závisí od toho, koľko ďalších funkcií potrebujete. HANSA ponúka svojim zákazníkom inovatívnu výrobnú technológiu Antics s názvom „ProCook“, ktorý zaručuje vysoko kvalitné varenie. Okrem toho, pre maximálne pohodlie, mosadzné skrine sú vybavené teleskopickými sprievodcami, čo výrazne znižuje riziko popálenia.

Connoisseurs z mäsových jedál nevyhnutne oceňujú prítomnosť grilu, ktorého použitie umožňuje pripraviť ich s chrumkavnou kôrou. Môžete dosiahnuť najpôsobivejší výsledok s kombinovaným použitím grilu a pľuvať.

Používateľská príručka

Charakteristickým znakom Hansa kuchynských dosiek je ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Samozrejme, že na to, aby zariadenie plne plnilo povinnosti, ktoré mu boli priradené, musíte ho správne pripojiť a používať.

Pred prvým uvedením vybavenia, musíte sa zbaviť všetkých prvkov obalového materiálu, ako aj dobre opláchnite, takže neexistujú stopy z výroby. Zaradenie horákov závisí od ich odrody, takže najprv musíte starostlivo prečítať pokyny. Ak sa použije obvyklé HANSA ELEKTRICKÉ STOVERY, Bude to stačiť na použitie rukoväte na zapnutie horáka a posuvník je nainštalovaný pre indukčný model.

S plynovými doskami sú veci oveľa jednoduchšie, pretože pre ich zaradenie musíte použiť zápas alebo poloautomatický systém zapaľovania.

Proces začlenenia a používania rúry je rovnaký. Najprv musíte zistiť, aký druh režimu plánujete aplikovať rúru, po ktorej si môžete vybrať režim prevádzky a nastaviť požadovanú teplotu. HANSA vyrába svoje kuchynské kachle s dvoma kontrolkami: prvá informuje, že skrinka je zapnutá, a druhé svetlá len vtedy, keď teplota založená používateľom.

Proces používania a výberu určitých výstupných režimov závisí od jeho modelu, takže pred použitím musíte použiť oficiálny návod na obsluhu.

Počas používania kuchynských kachlí je potrebné vyčistiť povrch varenia a rúru. Pred začatím čistenia musíte vypnúť napájanie a uistite sa, že všetky dosky sú úplne ochladené. Na spracovanie je najlepšie využiť teplú vodu a jemné detergenty.

Ak sa musíte dostať na ťažké miesta, môžete odstrániť dvere rúry – táto príležitosť existuje vo všetkých modeloch HANSA.

Väčšina moderných modelov Hansa Plate sú vybavené vstavanými hodinami. Avšak, ak najprv pripojíte zariadenie alebo sa na nejaký čas vypne, potom ich budete musieť konfigurovať. Správny čas môžete nastaviť pomocou displeja a tlačidiel, ktoré sú umiestnené pod ním.

Ak počas prevádzky potrebujete odstrániť panel na varenie, potom ho môžete urobiť pomocou malého skrutkovača. Len narušite povrch a opatrne ho vyzdvihnite, keď ste predtým vypnú napájanie.

Hodnotenia zákazníkov

Hansa je kuchynské dosky sa považujú za jeden z najobľúbenejších a vyhľadávaných modelov na modernom trhu. Ak si myslíte, že recenzie, podobné kuchynské zariadenia sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a trvanlivosťou. So vhodnou inštaláciou a príslušnými použitie budú môcť slúžiť mnoho rokov. Okrem toho, vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, takéto dosky dokonale zapadajú do akýchkoľvek interiérov.

Tak, HANSA dosky môžu byť oprávnene nazývané najvyšší pomer ceny / kvality.

Tipy od špecialistu o tom, ako si vybrať sporák, pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: