Hood Gefest: Prehľad modelu a inštalácia

Gefest Hoody vyrábajú bieloruský výrobca a vyhrali si zaslúženú popularitu na ruskom trhu ako vysoko kvalitné zariadenia, ktoré sa líšia v nízkych nákladoch. Podľa recenzií zákazníka majú jednotky spoľahlivé zhromaždenie, ktoré priamo ovplyvňuje účinnosť ich práce. Samotný výrobný proces súčasne neznamená prítomnosť drahých dovážaných zložiek a technické vlastnosti sú minimálne.

Zvláštnosť

Po prvé, Gefest sa odlišuje od analógov za prijateľnú cenu. Takéto nástroje si môžu dovoliť väčšinu Rusov. Priemerné náklady sa líšia v oblasti 100 dolárov. Vzhľad zariadení nemá žiadne potešenie, sa vyznačuje jednoduchosťou a eleganciou.

Väčšina modelov je podobná, rozdiel je široký farebný rozsah. Pomáha kupujúcim vybrať model, ktorý sa priblíži ku každému špecifickému dizajnu interiéru. Okrem toho časť extraktov nemá nielen mastnú, ale aj uhoľný filter. Pomáha zabezpečiť recykláciu vzduchu.

Zariadenia nemajú vysoký výkon, maximálna oblasť, na ktorej budú účinne fungovať jednotlivé modely, je 15 m2. Pre malé izby je širší výber produktov, ktoré majú mierne nižší. Svietidlá, ktoré sú vybavené kapucňou, nie sú príliš svetlé, ale plne schopné zvýrazniť povrchu varenia.

Výhody a nevýhody

Medzi výhody výfukov spoločnosti Gefest, okrem nízkych cien, spotrebitelia si poznajú jednoduchosť riadenia a údržby. A tiež rozsah modelov je pomerne široký, čo vám umožňuje vybrať agregátu, pričom sa zohľadní individuálne potreby a želania kupujúceho.

Nevýhody výrobku sú trochu, ale napriek tomu by sa mali brať do úvahy. Pomerne často a vo veľkom počte modelov je hlučná práca, ktorá môže zasahovať do každodenného života. Výkon práce je okrem toho nízka, kapucňa sa nelíšia v bohatom funkčnom.

Ako si vybrať?

Okrem orientácie na náklady, výkon a úroveň hluku existuje mnoho ďalších bodov, ktoré by sa mali zaplatiť pri výbere kapoty pre kuchyňu. Napríklad tu odkazuje na kontrolu. Moderné modely môžu byť vybavené elektronickou, mechanickou a senzorickou kontrolou. Neexistuje žiadny významný rozdiel, ale je potrebné pripomenúť, že modely s mechanikou majú väčšiu odolnosť voči poruchám a napätia skoky.

Čo sa týka osvetlenia, v modeloch GEFEST sa používajú 2 druhy – halogénové a žiarovky. Žiarovky nemôžu zaručiť prirodzenú reprodukciu farieb na rozdiel od halogénu a tiež nemajú veľmi veľké jas.

Pokiaľ ide o filtre, sú rozdelené do uhlia a tuku. Docela veľké množstvo GEFEST HOUPSTORY ZARIADENIE ZOBRAZUJÚCEHO PRVKY, KTORÉ JE POTREBNÉ POHYBY.

Rozdiel filtrov v nasledujúcom texte:

  • Tuk čistí vzduch z častíc stúpajúcich s horúcim vzduchom, je ľahké čistiť a umývať;
  • Uhlie prispieva k odstráneniu nepotrebných vôní, vzduchu pri ich aplikovaní sa rozosiela, vracia sa do miestnosti.

LineUp

Gefest Hoody sú prezentované v širokej škále modelov. Môžu mať rozdiely vo farbe, najobľúbenejšia biela, strieborná, čierna a hnedá, a tiež prichádzajú so sklom a bez, s rôznymi typmi filtrov. Na trhu sú ponúkané tak pozastavené a krbové zariadenia. Zvážiť najviac v dopyte.

GEFEST IN-1603 K12

To je jeden z najjednoduchších modelov, ktoré majú kopupravovitý a vyrobený v striebornej farbe. Skromný a elegantný vzhľad vám umožní vložiť extrakt v každej kuchyni, nepoškodiť dizajn miestnosti. Šírka pracovnej oblasti – 60 centimetrov. To stačí na štandardné dosky s 4 horákmi.

S malým výkonom motora v 135 W, priepustnosť je 600 m3 vzduchu za 1 hodinu. Odborníci Upozorňujeme, že takýto výkon je vhodný len pre malé priestory, čo najviac v 10 m2. Okrem toho sú tieto extrakty dosť hlučné. Medzi výhody zariadenia, možno poznamenať, že môže byť položená a recyklovať vzduch, to je zabezpečené prítomnosťou uhoľného filtra. Tento filter však potrebuje pravidelnú náhradu, ktorá bude mať za následok dodatočné náklady.

Hood má mechanickú kontrolu, zatiaľ čo krádeže kvapiek napätia. 2 Jasné halogénové žiarovky sú zabudované do neho. Okrem toho, medzi výhodami je možné zaznamenať nízku cenu a jednoduchosť údržby.

GEFEST IN-11 K45

Tento embedded model je tiež DOME. Má atraktívny vzhľad a vyznačuje sa nízkou cenou. Jednotka je vyrobená z bielej, prípad je vyrobený z kovu. Šírka pracovného priestoru je 50 centimetrov, takže môžu existovať problémy s úplným povlakom dosky, čo ovplyvní efektívnu prevádzku zariadenia. Výkon motora 110 W, šírka pásma – 310 m3 za hodinu, znamená to, že výfuk môže byť inštalovaný v miestnostiach na nie viac ako 7 m2.

Zariadenie má mechanické riadenie a odolné voči tolerovať kvapky napätia. Model je vybavený uhoľným filtrom, ktorý pomáha zbaviť sa nepríjemných pachov, aj bez odvzdušnenia kuchyne. 2 Jasné halogénové žiarovky sú zabudované do neho. Okrem toho je extrakcia GEFEST IN-11 K45 je čo najjednoduchšia v starostlivosti a údržbe. Hlavnou nevýhodou je skutočnosť, že zariadenie funguje celkom hlučné.

GEFEST IN-2601

Tento model VISOR má bielu farbu a jednoduchý dizajn. Má uhlíkový filter, ktorý je zodpovedný za režim recirkulácie vzduchu, pričom sa eliminuje extra pachy v kuchyni. Je však potrebné vziať do úvahy, že takéto filtre sa musia pomerne zmeniť. Treba poznamenať, že špeciálne adaptéry idú do výfukového plynu. S ich pomocou je zvlnenie spojené odstraňovaním vzduchu.

Šírka pracovnej oblasti – 60 cmšak, šírka pásma je len 310 m3 za hodinu. To znamená, že použitie takýchto extraktorov v kuchyni s rozlohou viac ako 7 m2 je nežiaduce. Okrem toho GEFEST IN-2601, ako aj predchádzajúce modely, sa vyznačuje skôr hlučnou prácou.

Riadenie jednotky mechanické, takže možnosť porúch v jeho práci je minimálna. Hood má 2 lampy, ktoré sa musia pravidelne zmeniť, pretože rýchlo vyhoreli. Medzi výhody by sa mali zaznamenať nízka cena zariadenia a jednoduchosť údržby.

GEFEST BB-2

Je klasický model kreslenia v kupole. Dizajn je celkom jednoduchý, prípad je vyrobený v bielej, ktorý pomáha jednotke, aby sa ponáhľali do očí, keď je kompetentný. Pracovná plocha má šírku 50 centimetrov, ktorá nie je vhodná pre každý varenie panel. Kapacita agregátu je výlučne malý a je len 180 m3 za hodinu. To znamená, že takéto extrakty môžu byť inštalované v miestnostiach nie viac ako 6 m2 na zabezpečenie dobrej kvality ich práce.

Model má ovládacie prvky na tlačidlá, odolné voči poklesom napätia a je veľmi jednoduché. Pracuje len v režime odstraňovania, takže nemá filter uhlia. Súprava obsahuje aj 2 žiarovky, ktoré poskytujú povrch varenia s minimálnym osvetlením.

Medzi výhody modelu možno poznamenať jeho nízku cenu, jednoduchosť údržby a dosť tichej práce.

GEFEST IN-1504

Podobne ako predchádzajúce modely, tento výfuk sa vyznačuje nízkymi nákladmi na trhu. Má klasický tvar a vyrobený z bielych, ktorý umožňuje použitie jednotky v akejkoľvek konštrukčnej miestnosti. Pracovisko je 50 centimetrov. Vzhľadom na skutočnosť, že štandardné veľkosti dosky – 60 centimetrov, tento model nie je vhodný vo všetkých prípadoch.

Šírka pásma je 600 m3 za hodinu, ktorá bude stačiť na miestnosti s plochou až 10 m2. Zároveň jednotka funguje celkom nahlas. Má 2 režimy – recyklácia a odstraňovanie vzduchu, ktorý zaisťuje prítomnosť uhoľného filtra.

Hood má elektronickú kontrolu, ktorá ju nemôže chrániť čo najviac od kvapiek zlyhania a napätia. Zároveň môžete nastaviť iba rýchlosť otáčania ventilátora. Okrem toho je model ľahko udržiavať.

Ako nainštalovať?

Proces montážnej kuchynskej kuchyne GEFEST nespôsobuje ťažkosti, jeho obrat závisí od želaní a schopností kupujúceho. Môžete pozvať špecialistov, ktorí v krátkom čase a bude profesionálne vyrovnať sa s touto úlohou, ale môžete ho tiež nainštalovať a urobiť sami, hlavnou vecou je preskúmať základné pravidlá.

Keď sa nemusí pripojiť k vetrací systém, stačí jednoducho pripojiť kapucňu k stene. Potom sú filtre inštalované v zariadení. Povinná podmienka je správne umiestnenie zariadenia v tesnej blízkosti ventilačného kanálu. Pre inštalačné práce je potrebné pripraviť vŕtačku a skrutkovač. Ruleta, úroveň, gombík a ceruzka budú slúžiť ako pomocné nástroje.

V prvom rade je potrebné vypočítať výšku, na ktorej bude extrakt nainštalovaný. Výška od sporáku by mala byť najmenej 75 centimetrov, ale môže byť viac, ale treba mať na pamäti, že zariadenie musí byť silnejšie.

Ak chcete začať, je potrebné, aby sa označili, úroveň a ruleta pomôže. Ceruzky označené body upevňovacích prvkov, v ktorých sa vykonávajú otvory pre upevňovacie prvky, je nainštalovaná vlnitá, ktorá bude poskytovať extraktor. Môžu byť použité plastové rúrky a vetracie boxy. Treba sa vyhnúť návrhom a ostrým rohom.

Vrecia jednej strany je pripojená k výfuku a druhá na vetranie so špeciálnymi svorkami. Potom sa zariadenie pripája na elektrinu. V prípade, že sa ventilačný systém nachádza ďaleko od zariadenia, môže byť potrebné špeciálne rozšírenie.

GEFEST BB-2 Kuchynský kapucňový prehľad Pozrite sa na nasledujúce.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: