Čiastočne vložené umývačky riadu

Užívatelia zriedka dávajú pozor na to, koľko času ide na umývanie riadu, tento proces sa stal rutinou. Podľa štatistík, asi 5 ton riadu musí byť blokované ročne, stráviť asi 2 hodiny týždenne. Výrazne zmierniť túto prácu vstavanú úplne alebo čiastočne umývačku riadu.

Čo to je?

Takáto inštalácia – obyčajné vybavenie pre domácnosť medzi moderným dizajnom kuchyne. Nie je toľko priestoru, veľmi funkčný a pekný vzhľad. Dizajn je vybratý individuálne, vzhľadom na celkový interiér celej miestnosti.

Takýto konkrétny názov zariadenia je vysvetlený svojou lokalizáciou, to znamená, že len prípad zariadenia je plne vložené, a ovládací panel, ktorý je na fasáde, opustiť.

Teraz je čiastočne zabudované umývačky riadu len rastie. Viac užívateľov si vyberie podobný dizajn. Toto je primárne pohodlie – taká technika sa dokonale zapadá do interiéru, trvá trochu miesta, umývanie riadu budú vyžadovať menej ako hodinu.

Je to trochu odlišné od plne postavenej umývačky riadu. Hlavným rozdielom je, že plne vstavaný stroj je úplne ponorený do výklenku kuchynskej headsetu. Z vyššie uvedených zatvára Tabletop a materiál rovnakého nábytku, ktorý je zdobený celým dizajnom kuchyne na jeho dverách. To znamená, že na prvý pohľad a nerozumiete, kde sa jednotka nachádza.

Čo sa stane?

Tam je niekoľko variácií, ako je táto technika:

  • plné;

  • kompaktný (desktop);

  • úzky.

Ako aj umývačky riadu môžu byť rozdelené na druhy, tlačiť svoju kapacitu. Hĺbka zvyčajne nedosahujú viac ako 55 cm.

Najobľúbenejší 45 cm široký, pretože je kompaktný, úzky, neobsahuje veľa miesta, obsahuje priemerný počet jedál (9-12 súprav), ktorý je vhodný pre priemernú rodinu 2-4 ľudí. Takéto auto je jednoduché a bez problémov môže byť umiestnená medzi kuchynským skrinkám štandardných veľkostí.

Malé umývačky riadu sú na priemernej šírke 45-55 cm, 45-60 cm vysoká a hĺbka 50 cm. Tam sú tiež úzke modely, budú vyššie (približne 80-82 cm), ale súčasne v ostatných parametroch žiadny rozdiel.

Plnohodnotné stroje majú viac veľkostí a kuchyňa je potrebná na ich umiestnenie, inak to bude úplne nepohodlné. Podobné zariadenia vo výške dosahu, ako aj úzke, 82 cm, šitie – 60 cm, hlboko do 55 cm.

Prehľad najlepších modelov

Umývačka riadu vám umožňuje oslobodiť svojho používateľa z čiastočnej kuchynskej rutiny. Bude schopný umyť nejaké jedlá, napriek najpretrvanejšiemu znečisťovaniu, a tiež šetrí vodu a ľudský čas.

Niekedy je veľmi ťažké rozhodnúť o výbere modelu. Koniec koncov, je žiaduce, aby sa zmestila do kvality a financií, ale tiež nesklamela.

Ponúkame hodnotenie niekoľkých najlepších možností pre čiastočne vstavané umývačky riadu.

BOSCH SERIE 2 SPV25DX10R

Úzky kompaktný stroj, ktorý sa zmestí aj na najmenšej kuchyni. Má 5 úrovní distribúcie vody, ktorá poskytuje vynikajúci výsledok po umytí. Pre rodinu s malým dieťaťom je to všeobecne perfektná možnosť, pretože existuje funkcia blokovania od detí, umožňuje zatvoriť prístup k spoločnému panelu, a to je oveľa ťažšie otvoriť svoje dvere.

A výhodou je pomerne nízka cena zariadenia, ktorú si môže dovoliť každá pracovná osoba.

ELECTROLUX ESL 94585 RO

Malé 45 cm široké, čo je vhodné pre priemernú rodinu. V tomto modeli sa prvá funkcia objavila na trhu – pomocný postrekovač, zahŕňa pokrytie každého rohu a predmetu, bez toho, aby ste odchádzali kdekoľvek. Stroj má maximálne zaťaženie v 9 sériách, bude sa rýchlo vyčistiť, a pretože sa vzťahuje na modely triedy úspory energie A ++, neočakáva sa veľké náklady. A môžete tiež ponoriť okuliare a iné prvky z krehkého pohára bez strachu.

CI 55 Havana P5

Ak je kuchynský dizajn zdobený v tmavých odtieňoch, potom táto umývačka riadu je presne to, čo potrebujete. Štýlový kovový model čiernej farby bude rád ochutnať každú osobu. Má odloženú štart funkciu, ktorá vám umožňuje spustiť umývanie, napríklad, keď nie je nikto doma, takže riad nie je vo vnútri zariadenia. A medzi vlastnosťami nízkej spotreby vody existuje 6 režimov prevádzky a elektronického riadiaceho typu. Celkom kompaktné, 55 cm široké a tiché.

BOSCH SMU46AI015

Optimálne riešenie pre priestrannú modernú kuchyňu. Je pomerne široký (60 cm), obsahuje 12 sad káblov. Má krásnu farbu nehrdzavejúcej ocele, ktorá definuje svetlý biely odtieň. Ľahko vyrovnať sa s akýmkoľvek znečistením. Pre pohodlie môžete použiť aj detergenty 3 v 1 a nie hľadať špeciálne. Stroj vstupuje do úsporu energie A ++, takže je zaručená optimálna spotreba energie.

Funkcie voľby

Pri výbere akejkoľvek techniky, v prvom rade, mali by ste venovať pozornosť nie je krásny obraz, ale na „plnenie“ dizajnu. Najdôležitejším kritériom pre výber, najmä ak je v dome malé dieťa, je hluk, ktorý stroj vydáva počas prevádzky. Optimálny rozsah by sa mal pohybovať od 38 do 55 dB, ale najpohodlnejšia maximálna úroveň, ktorá nebude zasahovať do normálneho spánku, je uvažovaná 45 dB.

Nákup zariadenia, musíte si uvedomiť, že existujú 2 typy riadenia: mechanický a softvér (alebo elektronický). To je nevyhnutné pre človeka si vybrať, čo je vhodnejší, a to osobne bude užívateľ pohodlný.

Mechanická kontrola je jednoduchšia a obvyklá, ale aj v elektronickej oblasti, existuje aj mnoho výhod: stroje, ktoré sú vybavené softvérom, sú považované za moderné a funkčné.

A tiež predávajúci nebude objasnený, ktorý je mechanizmus sušenia zabudovaný do techniky. Teraz sú stále stroje na trhu, ktoré sú vybavené takzvaným turbistrict (vnútri bunkra v kruhu, teplý vzduch sa pohybuje špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje misku suché prirodzeným spôsobom).

Mnohí pri výbere umývačky riadu, predovšetkým pozrite na cenu. Je však dôležité si uvedomiť, že len pokročilejšie návrhy majú režim „jemný umývadlo“. Je určený pre jedlá krehkého skla (napríklad okuliare). Preto, nákup lacného modelu, neodporúča sa v ňom umyť podobné prvky, ohrozuje ich poškodením alebo vôbec ničenie, ktoré môžu neskôr poškodiť samotnú techniku.

Dôležitým kritériom na nákup vozidla je schopnosť čiastočného (pol) na stiahnutie. Táto funkcia vám umožňuje spustiť zariadenie s malým množstvom riadu bez hromadenia celého bunca špinavých zariadení.

Inštalácia a pripojenie

Pre začiatok je vozidlo umiestnené na špeciálnom mieste v kuchynskej skrinke, ktorá upevňuje jeho upevňovacie prvky. Potom pripojte kanalizáciu, prívod vody a napájanie.

V prvom rade sa začína spojiť zariadenia na kanalizáciu. Odvodnenie z odtoku stroja je spojené v obvyklom sifóne premytí s blokovacím žeriavom. Musí sa vykonať takým spôsobom, že zásoby zo škrupiny boli úplne vylúčené, ako aj oddelenie rôznych vôní. Každé pripojenie musí byť vykonané kvalitatívne, aby sa nestanilo únik vody.

Potom by mala byť technika pripojená k systému zásobovania vodou. Odporúča sa pripojiť k studenej vode, pretože horúce trochu horšie v kvalite. Okrem toho je obmedzenie spojovacích potrubí + 70 stupňov, a ak nie je žiadna úplná dôvera, že teplota prichádzajúcej vody neprekročí minimum, potom je lepšie riskujú. Treba pripomenúť, že hadice nemajú mať ohyby a svorky, ako aj prejsť v blízkosti vykurovacích prvkov. V prípade inštalácie umývačky riadu v súkromnom dome, kde sú možné zamrznutia, sa odporúča vypustiť vodu v chladnom období pred nízkymi teplotami a opustiť systém v suchu.

A poslednou fázou inštalácie je pripojenie k elektrine. Zásuvka by mala byť európskym typom, je tiež potrebné vykonať uzemnenie. Odporúčaná pevnosť 16 A.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: