Indesit Wind Skrine Prehľad

Moderná kuchyňa nemôže byť odoslaná bez domácich spotrebičov. Dekorácia a pýcha akúkoľvek hostesku bude vstavaná rúra. Vyberte zariadenie z sortimentu slávnej značky INDESIT. Modely vyrábané touto spoločnosťou už vzali hodné miesto na domácom trhu a získali srdcia miliónov kupujúcich.

Odrody

Plyn

Spoločnosť vyrába dva typy čelných svetiel: plyn a elektrické. Ak je plyn dodaný do vášho domova, môžete sa pozrieť na modely, ktoré pracujú na tomto palive. Pri nákupe plynovej rúry stojí za to zvážiť, že na zabezpečenie bezpečnej prevádzky je potrebná profesionálna inštalácia.

Výhody veterných skriniek s prípojkom plynu:

 • Inštalácia plynového spotrebiča chráni elektroinštaláciu obytnej miestnosti z prídavného zaťaženia;
 • Náklady na plyn je lacnejšia ako elektrická energia, znamená to, že táto možnosť je výhodnejšie;
 • Prevádzka zariadenia je možná v neprítomnosti elektriny;
 • Drvateľná vložená rúra je ľahko ovládateľná;
 • poruchy sú zriedkavé a rýchlo eliminujú;
 • Značkové plynové zariadenia sú vybavené všetkými potrebnými konštrukčnými prvkami (mriežky, lavice, neporiadky, ventilátor, gril, teplomer, teplotný senzor);
 • Existuje ďalšia funkcia samočistenia vnútorného povrchu;
 • Rýchle a rovnomerné vykurovacie pece prispievajú k vysoko kvalitnému vareniu.

Skrine značky Plyn majú dve režimy vykurovania: horné a nižšie. Prítomnosť dutých horákov je chránená pred umiestnením požiaru. Dôležitým bodom je prítomnosť elektricky vybavovania, ochranného odpojenia a kontroly plynu. Dvojité alebo trojité zasklenie odolné voči tepelne neumožňuje tepelné straty.

Mínus plynových pecí je nedostatok práce v automatickom režime. Bezvýznamný výber modelov je spojený s nízkym dopytom zákazníkov z dôvodu ťažkostí spojovacích a menej (v porovnaní s elektrickými skrinkami) funkcií.

Vysoké ceny ovplyvňujú aj dopyt nástrojov, hoci náklady a vyplácajú sa v procese ekonomickej prevádzky.

Elektrický

Ak si vyberiete elektrickú skrinku, potom nemôžete tiež zabudnúť na požadované profesionálne pripojenie. Na základe bezpečnostných dôvodov by vstavaná rúra mala konzumovať elektrickú energiu tak, aby elektroinštalácie a iné domáce elektrické spotrebiče neboli zranené. Na to, porovnajte celkovú a aktuálnu sieťovú energiu.

Prečítajte si viac  Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Celkový výkon všetkých pracovných zariadení musí byť menší. Tiež nevyhnutný bezpečnostný stav je uzemnený. Ak spojenie so spojením nepredstavuje problémy s ťažkosťami, stojí za to zvážiť výhody a nevýhody elektrických vstavaných kuchynských pomocníkov.

Výhody veterných skriniek s elektrickou energiou:

 • Zariadenia sú zostavené z vysoko kvalitných odolných materiálov;
 • Pri poruche je možná oprava, ktorá neposkytuje vysoké náklady;
 • Moderné technológie na čistenie povrchov uľahčujú starostlivosť o zariadenie;
 • Pri riadení vstavanej elektrickej rúry je jednoduché a zrozumiteľné;
 • Nainštalujte elektrickú skrinku môže byť inštalovaná na akomkoľvek úrovni;
 • Pri písaní základných funkcií je cena nízka, takže takáto technika je k dispozícii viac bežných zákazníkov.

Poskytuje vývojári a ďalšie príležitosti, ktorej prítomnosť zohráva pozitívnu úlohu pri výbere produktov spoločnosti. Možnosť ochranného odpojenia bude nezávisle zastaviť prevádzku elektrickej skrine, ak na neho zabudol hosteska. Malé obtiažnosti leží len v potrebe poznať čas varenia jedlo. K dispozícii je tiež chladiaci ventilátor. Výber typu kontroly (zmyslové alebo elektromechanické) závisí od osobných preferencií kupujúceho.

Jedným zo zaujímavých čŕt tohto výrobku je, že vložené skrine sú nezávislé. Zariadenie nebráni slobodnej organizácii kuchynského priestoru, ľahko sa zmestí do akéhokoľvek interiéru.

LineUp

Zvážte niektoré z rúrok Brenda prezentované na ruskom trhu. Modely sú k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach, majú rôzny objem a funkčnosť. Sortiment má možnosti pre kupujúcich s akýmikoľvek preferenciami a finančnými spôsobilosťami.

INDESIT IFW 6230 IX

Tento model spotreby energie sa vzťahuje na vysokú triedu. Veľkosť rúry – 71 litrov, štandardné rozmery. Zariadenie je vybavené grilom, tri režimy varenia. Rotačné spínače sú jednoduché a ľahko ovládateľné. Dvere s dvojitým zasklením Zachovávajte teplo počas celého času varenia. Starostlivosť o vnútorný povrch od smaltu je celkom jednoduchý. Menší mínus je nedostatok konvekcie.

Prečítajte si viac  Tipy pre výber panela na varenie pre 5 horákov

INDESIT IFW 3841 JH IX

Telo tejto mosadznej skrine, ktorá pôsobí z elektriny, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Tam je gril na výrobu mäsa. Konvekcia je určená na simultánne varenie viacerých jedál. Dvojité zasklenie pomáha znížiť čas varenia. Čistenie trajektom vnútorného smaltovaného povrchu z tuku a nečistôt je veľký plus tohto modelu. Nemá vstavanú rúru len funkcie dvojitého kotla.

INDESIT IFW 6530 IX

Táto elektrická rúra je vytvorená pre moderné ženy. Je to jednoduché a veľmi vhodné spravovať. Vstavaný časovač uloží od potreby neustále monitorovať prevádzku zariadenia. Varenie riadu trvá malé množstvo času kvôli novým možnostiam, ktoré sú vybavené rúrou. Šesť automatických programov prispôsobí kulinársky proces. Vďaka otočným spínačom sú poruchy nepravdepodobné, skriňa bude trvať dlho. Dobrá kapacita za nízku cenu robí nákup a ziskový.

Dvere pre tento model sú vyrobené z dvojvrstvového skla, ktoré je malý mínus, pretože sa zahrieva.

INDESIT IGW 620 WH

Tento model plynovej skrinky je zastúpený v bielych a strieborných farbách. Riadenie vykonáva spoľahlivé rotačné mechanizmy. To prispieva k dlhodobému používaniu rúry bez problémov. V prípade silného grilu s plynovou skriňou môžete ľahko pripraviť nejaké lahodné mäso alebo rybie jedlo. Pozitívnym bodom je prítomnosť časovača a ventilátora. Aj táto rúra je vybavená opozíciou a mrežou. Pokiaľ ide o mínusy, neexistujú žiadne konvekcie a blokovanie detí. Nie je tiež poskytnutá pre prítomnosť pľuvania, hodín a displeja.

INDESIT IGW 620 BL

Táto plynová rúra je možné zakúpiť v čiernej alebo striebornej farbe. Má najjednoduchšiu čistiacu formu, ale dopĺňa sa 1800 W a ventilátorom s grilom. Spravovaný model. Sklenené dvere sú dvojvrstvou. Tam sú bary a mriežka. Podobne ako predchádzajúca verzia, tento plynový šatník nemá hodiny, zobrazenie a pľuvanie.

INDESIT IGW 324 IX

Nasledujúca možnosť si zaslúži osobitnú pozornosť. V objeme a plnenie je lepší ako predchádzajúce modely. Rúra je reprezentovaná v striebornej farbe. K dispozícii je podsvietenie kamery, čo je veľmi pohodlná voľba, ktorá vám umožní monitorovať proces varenia. Prítomnosť časovača zvuku pomáha kontrolovať čas. Spravuje zariadenie s otočnými spínačmi. Ďalšou výhodou týchto vložených pecí je elektrický gril, rozširuje možnosti technológie.

Prečítajte si viac  Všetko o auta vysávače KARCHER

Odporúčania pre prevádzku a starostlivosť

Akákoľvek vstavaná rúra je komplexný domáci spotrebič. Bez ohľadu na to, aký druh rúry bol zakúpený, je potrebné starostlivo prečítať pokyny a dodržiavať pravidlá bezpečnej prevádzky.

Za vonkajším a vnútorným povrchom zariadenia sa musí pravidelne starať. Čistenie nástroje odporúčajú špeciálne prostriedky. Osobitná pozornosť sa venuje povrchu smaltu. Kyseliny nie sú povolené. Odnímateľné rukoväte sú vyčistené oddelene, čo značne uľahčuje starostlivosť.

V ďalšom videu nájdete prehľad elektrickej rúry INDESIT 7FIM 20 K.Ix.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: