Inštalácia umývačky riadu Electrolux

Electrolux umývačky riadu sú vo veľkom dopyte z viacerých dôvodov. A ak sa chystáte kúpiť jeden z modelov tejto značky, mali by ste sa oboznámiť s pokynmi na inštaláciu a pravidlá prevádzky, takže PMM bude slúžiť oveľa dlhšie. Vaša pozornosť je ponúknutá odporúčania na umiestnenie umývačiek riadu, fázy pripojenia k elektrickej sieti, prívodu vody a kanalizácie.

Kde post?

Vykonávanie inštalácie a inštalácia umývačky riadu Electrolux môže byť nezávisle bez pomoci, ak budete postupovať podľa odporúčaní. Táto technika sa dokonale zapadá do interiéru, pretože väčšina modelov je vložená pod stolom.

Ak chcete začať, je dôležité zistiť, kde bude stroj zohľadnený, zatiaľ čo parametre kuchyne, voľné miesto a prístup k zariadeniu. Odborníci odporúčajú inštaláciu umývačky riadu vo vzdialenosti nie viac ako jednu a pol metrov od kanalizačnej slivky. Takáto vzdialenosť musí byť pozorovaná, aby sa zabránilo zlomeniu, ako aj pre stabilitu pred zaťažením. Pred inštaláciou môžete vytvoriť projekt a vypočítať všetky parametre tak, aby auto zmestili do vesmíru. Samozrejme, PMM by nemali byť ďaleko od výstupe, často vstavané modely sú namontované v kuchyni.

Je dôležité dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy pri pripájaní k napájaniu.

Ako sa pripojiť k výstupu?

Hlavné pravidlo výrobcov umývačiek riadu vzhľadom na spojenie s vlastnými rukami je použiť správne zariadenia. Nemali by ste používať predlžovacie káble alebo sieťové filtre, to isté platí pre odpaliská. Takéto sprostredkovatelia často nie sú schopní odolávať zaťaženiu a čoskoro sa roztaviť, čo povedie k zapáleniu. Ak chcete pripojiť, budete potrebovať samostatnú zásuvku, ktorá má zem. V takmer každom dome sa spojovacia skrinka nachádza na vrchole, takže je potrebné vykonať v káblovom kanáli. Ako už bolo uvedené vyššie, vzdialenosť od auta do výstupu by nemala byť tiež viac ako jedna a pol metrov, okrem kábla často len taká dĺžka.

V čase výroby elektrických inštalačných prác musia byť všetky prvky generujúce prúdu odvodené, takže pred inštaláciou vypnite stroj.

Pripojenie k vodovaniu a kanalizácii

Budete užitočný na usmernenie, s ktorým môžete zvládnuť oveľa rýchlejšie. Vypúšťajte ventil vodovodného potrubia. Pripravte si TEE s trojcestnými rohovými žeriavom, ktorý bude inštalovaný v mieste pripojenia vodného sprisahania. Akonáhle je inštalácia vyrobená, môžete otvoriť ventil a nainštalovať plniacu hadicu umývačky riadu. Niekedy sa závit tee nezhoduje s hadicou, použite adaptér a problém bude vyriešený. Ak byt používa tvrdé potrubia, budete potrebovať filter pre drsné čistenie vody, ktoré by malo byť pred žeriavom, rozšíri život stroja. Ale ak môžete vymeniť potrubie na flexibilnej hadici, ktorá zjednoduší proces.

Ďalšia možnosť spojenia spočíva v priamom pripojení hadice a mixéra, ale počas umývacích riadov nebude možné použiť vodu a druh bude bezrozteľnosť.

Stojí to za zmienku Umývačka riadu by mala byť pripojená len k dodávke studenej vody, pretože každý model Electrolux je vybavený radom programov, ktorá nezávisle teplá voda na požadovanú teplotu.

Ale na záchranu spotreby energie, môžete sa obísť toto pravidlo a okamžite sa pripojiť k horúcemu.

Ďalším krokom je pripojenie k kanalizácii, a to je posledná etapa. Odvodnenie musí byť vykonaná vysoká kvalita, hadica je spoľahlivo inštalovaná tak, že keď pracujete, nemohol odtrhnúť. Využite tee len vtedy, keď neexistujú žiadne iné možnosti. Ak je technika inštalovaná mimo prania, a hadica nie je nemožná predĺžiť, potom budete musieť znížiť tee BRAZA v rúre v maximálnej blízkosti techniky.

Tesniaca manžeta vyrobená z kaučuku je vložená do tee, ktorá je navrhnutá tak, aby zabezpečila utesnenie, okrem toho zabráni nepríjemným pachom do kuchyne. Potom je nainštalovaná odtoková hadica. Uistite sa, že v spoľahlivej fixácii, aby ste sa vyhli úniku pri práci PMM. Niektorí sa sťažujú na nepríjemné pachy v komore umývačky riadu. Tento problém môže byť vyriešený tým, že sa ohýbanie z hadice tak, aby jeho časť bola pod tee.

Existuje ďalšia možnosť, že majstri považujú viac spoľahlivé, okrem toho je oveľa jednoduchšie. Bude to jednoduchý sifón s extra potrubím. Pripojte priamu hadicu (tu nebude potrebný) a pripojenie na scéne upevnite scénu. Teraz je všetko pripravené, môžete urobiť prvé spustenie umývačky riadu.

Ďalšie odporúčania

Ak ste si zakúpili vstavaný model, ako už bolo spomenuté, najlepšie riešenie bude vývoj projektu umiestniť všetko s maximálnym komfortom a dostupnosťou. Ak hovoríme o samostatnej umývačke riadu, nebudú žiadne problémy s týmto problémom – stačí nájsť voľný priestor v blízkosti vodovodu, kanalizácie a výstupu.

Existuje niekoľko jemností, ktoré pomôžu rýchlejšie vyrovnať sa s prácou. Ak chcete nainštalovať umývačku riadu v skrini, uistite sa, že jeho rozmery sú plne v súlade s technikou. Často v pokynoch výrobcu av dokumentoch existuje plán plánu, ktorý pomôže pri inštalácii. Niekedy sú ďalšie komponenty zahrnuté do súpravy PMM, napríklad doska pre amplifikáciu alebo film na ochranu pred parou – musia byť použité.

Ak sa kryt stroja nie je namontovaný na úrovni, môžete použiť nohy na nastavenie zariadenia. Bočné puzdro sa musí aplikovať, ak ide do súpravy. Prípad sa musí fixovať pomocou vlastných vzoriek. Odporúča sa nainštalovať PMM od dosky a ďalších zariadení, ktoré sa zahrieva: vzdialenosť by mala byť najmenej 40 cm. Nemôžete vložiť umývačku s práčkou, tieto môžu produkovať vibrácie, ktoré môžu poškodiť obsah, najmä ak ste načítali krehké jedlá.

Konštrukcia každého modelu môže mať malé rozdiely, ale väčšinou je štruktúra rovnaká, takže proces inštalácie je štandardný. Opatrne preskúmajte pokyny od výrobcu, postupujte podľa odporúčaní a nemôžete predĺžiť životnosť umývačky riadu, ale aj na jeho inštaláciu, pripojiť a spustiť. Úspech!

Ako nainštalovať Electrolux umývačka riadu, môžete sa naučiť z videa nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: