Karcher vysávače: Popis a najlepšie modely

Karcher dnes je popredným svetovým dodávateľom efektívnych systémov na ukladanie zdrojov. Vysávače výrobcov sa vyznačujú vysokou kvalitou montáže a cenovo dostupné náklady. Existuje profesionálne vybavenie a pre domáce použitie.

Charakteristika

Vysávače z Karcher kombinovať funkčnosť, premyslený dizajn, používanie najnovších technológií. Viac ako 1 300 patentov prijatých pre všetky výkony spoločnosti. Vývojári KARCHER vykazujú vynaliezavosť a inovatívne zručnosti v ich práci. Neustále sa snažia dosiahnuť lepšie možné riešenie.

Vysávače výrobcov sú charakterizované vysokým výkonom, dobrým výkonom a bohatou funkčnosťou. Každý detail v dizajne je premyslený a je určený na to, aby najlepšie vyhovovali potrebám moderného spotrebiteľa. Ročne sa aktualizuje sortiment s novým vývojom a modelom.

Industrial a Commercial Karcher vysávače zahŕňajú pevné a čistiace zariadenia. Toto je optimálne, moderné riešenie, ktoré zaujme vysoká kvalita a spoľahlivosť, inovatívna technológia filtrovania a komfortu. Akýkoľvek model v tejto kategórii tovaru ľahko zvládňuje bahno a prach, jeho výrobná kapacita je určená pre komplexné prevádzkové podmienky.

Vysávače sú vybavené patentovaným systémom pre nepretržité použitie s konštantným vysokým sacím výkonom aj pri práci s veľkými objemmi a plytkým prachom. Takáto technika spĺňa najvyššie požiadavky používateľov na stavbách a v workshopoch. Trvanlivé bývanie a nízka hmotnosť – nie jediným rozlíšením vlastností profesionálnych automobilov od spoločnosti.

Modely domácností sú ideálne pre každodenné použitie, majú potrebnú produktivitu, rýchlo a ľahko sa vyrovnať s odpadmi. Na predaj Sú agregáty s funkciou mokrého čistenia, ktoré sú jednoducho nepostrádateľné v domoch s jedál na podlahách alebo lamináte. V závislosti od našich vlastných potrieb môže užívateľ vybrať zariadenie s požadovanou nádobou na odpadky a ďalšou funkčnosťou.

Zariadenie a princíp prevádzky

Všetky zariadenia KARCHER má vysoko kvalitné komponenty. Princíp prevádzky vysávačov je veľmi jednoduchý, ale môže sa líšiť v závislosti od toho, či sa model používa s možnosťou mokrého čistenia alebo len suché. V dizajne môže byť k dispozícii nádoba na odvoz odpadu, opakovane použiteľný alebo jednorazový tašku. Čistiace jednotky musia byť nalievajúce vodu a špecializovaný detergent v špeciálne vyhradenom oddelení.

Ak je nečistoty na povrchu solárne, potom sa čistiaci prostriedok naleje najprv na mieste, potom počkajte 10 minút a spracujte povrch. Môžete stráviť mokré čistenie niekoľkokrát, zatiaľ čo teplota vody by mala byť od + 40 stupňov.

Väčšina modelov je vhodná pre vlhké aj suché čistenie. V druhom prípade je vzduch absorbovaný hadicou poháňaný cez vrecko nainštalované v dizajne, potom filter. Veľký odpad sa oneskorí vo veľkom zberači prachu, na filtri sa usadí malý prach. S mokrým čistením sa na povrchu nastrieka a posiela sa do nádrže. Spoločnosť ponúka svoje čistiace prostriedky, ktoré sa vyznačujú nízkym pH, pretože neexistuje žiadny chlór.

Vysávače sú široko používané na čistenie nielen kobercov, ale aj iných povrchov, vrátane čalúneného nábytku a dokonca aj interiéru automobilov. Výkonnejšie modely môžete urobiť suché čistenie. Použitie špecializovanej chémie vám umožní dosiahnuť lepší účinok, pretože kompozícia, prenikajúca po povlaku, odstraňuje špinu.

Užívateľ má možnosť aktivovať požadovaný režim, berúc do úvahy vlastnosti miestnosti alebo povlaku. Čisté vody a čistiace prostriedky sú dodávané z rôznych oddelení, teda po úplnom vyrobení čistenia, podlaha alebo iného povrchu sa ukáže, že je dobre premytá bez prítomnosti práškových zvyškov. V čase čistenia sa vzduch vyčistí, v tomto poradí, to má priaznivo ovplyvňuje zdravie domácností.

Vysávače KARCHER zriedka vyžadujú opravu, pretože sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou. Tu je hlavnou vecou dodržiavať pokyn výrobcu. Objem nádrže je až dva litre stačí na čistenie miestnosti malého bytu, profesionálne vybavenie pre veľké plochy.

Názory

Pre mnoho rokov práce spoločnosť urobila veľa technológií, medzi ktorými cyklón, poradové a manuálne modely. Všetky predpokladané vysávače môžu byť klasifikované nasledovne:

 • vertikálne;
 • s taškou alebo bez neho;
 • s aqua filtrom;
 • Preslaspilla;
 • Parný čistič;
 • Robot vysávač;
 • univerzálny;
 • budovanie;
 • Pre popol.

Vertikálne modely sa používajú na rýchle čistenie, majú kompaktné rozmery, môžu sa ľahko zapadnúť do stroja v zloženom stave. Táto technika je úžasne vyrovnať sa s vedením objednávky v byte, je ľahké zvládnuť. Vertikálne vysávače sú jednoducho nepostrádateľné v domoch, kde sú malé deti, pretože sa rýchlo rozkladajú, poháňané. Odstráňte omrvinky, zem z padlého hrnca, vlny pre zvieratá za päť minút pomocou takéhoto modelu z Karcher.

Zo strany zariadenia vyzerá ako mini vysávač, viac pripomínajúce veľkú panvu. Jeho konštrukcia je zabudovaná do banky na odber odpadu. Nabíjateľná batéria je prítomná ako hlavný zdroj napájania. Otváracie hodiny po úplnom nábore – asi dvadsať minút, ale existujú produktívnejšie zástupcovia tejto triedy vysávačov. Telo je dobre premyslené a prispôsobené čo najviac pod užívateľom, aby bolo pre to výhodnejšie.

Hmotnosť malá a dosiahne o niečo viac kilogramov, takže aj dieťa môže použiť techniku. Na nových modeloch môžete splniť riadiacu jednotku, systém filtrovania je zabudovaný do konštrukcie sacieho potrubia, ale ako motor.

Vysávače KARCHER môžete nájsť zo siete, v ktorej je taška alebo kontajner vyrobený z plastu. Výhodou druhej možnosti je, že náklady na spotrebný materiál sú znížené, je vhodnejšie na uvoľnenie koša, nemusíte triasť zberača prachu. V opačnom prípade neexistujú žiadne rozdiely medzi modelmi, princíp prevádzky zostáva jednou vecou: vzduch prechádza cez filtre, veľký odpad sa usadí v kontajneri. Po vyčistení sa plastová nádoba vymaže a mäkká taška je častejšie vyhodená a nahradená novým.

Vo drahších modeloch je nainštalovaný aqua filter, ktorý vám umožní ešte lepšie čistiť vzduch. Prechádzanie takýmto systémom, prachové častice, dokonca aj najmenšie, zostávajú vo vode, takže vzduch indoors sa stávajú obzvlášť čistou. V takýchto systémoch je dodatočne stojí za nefiltr, ktorý môže dokonca zachytiť mikroskopický prach. Špinavá voda potom len naliata.

Výhodou použitia takéhoto vysávača nie je len v dokonalej čistote. V interiéri sa stávajú viacmým vzduchom.

Univerzálne modely môžu byť použité takmer všade, s akýmikoľvek typmi znečistenia. Táto technika je stále populárna, na trhu je reprezentovaná širokou škálou foriem a veľkostí.

Pre mokré čistenie, KARCHER poskytuje čistiace vysávače na trh. Vo svojich konštrukciách, dva kontajnery – pre čistú a špinavú vodu, je tu filtračný systém a výkonný motor. Vlhkosť sa nastrieka pod väčším tlakom a po čistiacom prostriedku je miesto a nečistoty, vlhkosť zbiera.

Kombinované vysávače sa používajú s rovnakým úspechom pre vlhké aj suché čistenie.

Samostatný typ technológie – parné čističe, ktoré reprezentujú rovnaký umývací vysávač, len v dizajne, je tu para, ktorá podáva povrch nie mikroskopický kvapky vody a parou. Veľká teplota pomáha rýchlo a efektívne odstrániť dokonca kované škvrny z čalúnenia, kuchynského povrchu, dlaždice a okien. Takéto agregáty majú kompaktnosť, paru je netoxická, naopak, takýto druh čistenia je vhodný pre domy, kde žijú alergie. Všetky modely sú univerzálne a vhodné pre čisté čistenie.

Karcherové dodávky a budovanie vysávačov, ktoré sa používajú na zber veľkých odpadkov, cementový prach. Jednoduchá jednotka nie je schopná vyrovnať sa s úlohou a stavebné zariadenie má dostatočnú kapacitu a výkon. Ako dodatočná funkčnosť môžu byť takéto vysávače pripojené k inému zariadeniu. Rôzne vysávače a veľký objem kontajnera, vysoká sacia kapacita, impozantná hmotnosť a rozmery.

Ide o univerzálnu techniku, ktorá je vhodná pre obe mokré čistenie, pretože motor vnútri je v hermetickom priestore.

Je komerčný od Karcher a Špeciálne vysávače pre kolekciu popola. Ich dizajn poskytuje rýchlu zbierku materiálu, ktorý je ľahko rozptýlený s dokonca malým úderom vetra. Použite takúto techniku ​​pre krby. Vysoký výkon, vstavané ďalšie filtre, malé rozmery a malá hmotnosť – hlavné charakteristické znaky takýchto agregátov. Počas zberu nie je vaša ruka v kontakte s popolom, ktorá je veľmi pohodlná.

Najnovší moderný model od výrobcu – Robot vysávač. To stojí dosť drahé, ale má nepopierateľné výhody. Táto technika po stanovenom programe bude nezávisle vyčistiť miestnosť, nie je potrebná žiadna následná ľudská intervencia. Z časti týchto vysávačov sú podobné pravidelnému disku na kolesách, všetky ovládacie tlačidlá sú umiestnené na vrchole.

Robot pracuje na rovnom povrchu, nemôže prekonať veľké prahy, a v tejto chybne. Okrem toho nie je schopný sať veľký odpad a jeho objem jej nádoby je malý. Takýto model je však dokonale vyrovnať sa s udržiavaním čistoty v byte a šetrí voľný čas. Základňa je pripojená k štandardnej elektrickej sieti, robot sa k nej vráti po absolvovaní úlohy.

Prekážky podobné vybavenie bypass vďaka vstavaným senzorom, ak sa uviazol, robot sa začne písať. Z schodiska nebude vysávač klesať, pretože schopný rozpoznať výškový rozdiel.

Populárne modely

Medzi najvyhľadávanejšie modely od spoločnosti, môžu byť rozlíšené nasledujúce vysávače.

 • Karcher WD 3 Premium. Multifunkčná technika, Super Power, ktorý rýchlo a ľahko umožňuje čistiť miestnosť. Filter v dizajne vysávače mokré a suché nečistoty. Vysávače sú v konštrukcii ergonomickej rukoväte na prenášanie a prídavné zariadenie a pomocné zariadenia. Výrobca poskytol nárazovú plastovú nádobu.

Odnímateľná rukoväť vám umožňuje pripojiť ďalšie vybavenie na saciu hadicu.

 • KARCHER FC 5. Toto je vysávač, pričom dizajn je poskytovaný priestor na zber špinavej vody len jeden priechod. Má vynikajúce napájanie a vstavané automatické čistenie valcov. Vysávač sa pohybuje dopredu, takže sú jednoduché a ľahko ovládateľné. Môžete vyrábať vysoko kvalitné čistenie pod pohovkami a stolmi, bohaté rohy.

 • KARCHER CW 50. Agregát s hmotnosťou deviatich kilogramov, ktoré sa široko používajú na mokré čistenie. Model je spustený zo siete, dĺžka kábla je až 12 metrov. Kapacita nádoby na odber odpadu – 5,5 litrov. Vysávač sa dodáva s kobercou tryskou, čalúneným nábytkom a štrbinou.

 • KARCHER NT 30/1. Používa na rýchle a efektívne čisté vozidlá, obchody a staveniská. Zariadenie je vhodné pre mokré a suché čistenie. Toto je všestranný profesionál pre profesionálne použitie. Kompaktná jednotka má automatický systém čistenia filtra a vodný prázdny pes filter na odstránenie veľkého množstva prachu. Nečistoty a kvapalina je možné zbierať v 30 litrovej nádobe. Pre komponenty v dizajne existujú špeciálne oddelenie.

 • Karcher 25l. Veľmi silný univerzálny vysávač. Má plastový kontajner a plochý skladaný filter v dizajne. Môže byť rýchlo a pohodlne nahradený bez kontaktu s bahnom. To tiež umožňuje vákuum suché a mokré nečistoty. Vďaka integrovanej funkcii čistenia môžete rýchlo a efektívne viesť techniku ​​v správnej pripravenosti pre novú prácu. Model sa vyznačuje vysokou sacou a odstrániteľnou rukoväťou s elektrostatickou ochranou. K dispozícii je funkcia ventilátora, káblové úložné priestory a pomocné zariadenia.

 • KARCHER 20L. Elegantný univerzálny vysávač strednej triedy s nárazom odolný 20-litrový plastový kontajner a novou technológiou odstraňovania filtra. Super Power a Energy Savtná jednotka s vysokou sacou sieťou. Výrobca premýšľal v dizajne, prítomnosť komory a komponentov kábla. Užívateľ nemôže, ale prosím, ergonomická rukoväť.

 • Karcher 1000 W na 12 litrov. Vysávač pre mokré a suché čistenie, ktoré obsahuje pohodlný adaptér. Táto technika môže byť oprávnene nazývaná univerzálna. Model je kompaktný, má malú hmotnosť, môže byť použitý na čistenie vo vozidle.

Pre prácu je potrebné malé množstvo vody.

 • KARCHER WD 1. Multifunkčný vysávač pre 15 litrov, ideálne na čistenie doma a vonkajších priestorov, ako aj auto, zbierať malé množstvo vody. Zahŕňa tvarovanú rukoväť na prenášanie, odtiaľto a jednoduchosť použitia. Plastový kontajner SHOUPOOP. Vákuový čistič váži trochu, môžete použiť ako dúchadlo. Výrobca vymyslel kompaktný dizajn, takýto asistent je schopný ľahko preniknúť v ťažkostných miestach. V dizajne sa nachádza papierový vak na suché čistenie, na puzdre je háčik pre sieťový kábel.

Čo si môžete vybrať, čo je lepšie?

Pri výbere vysávača stojí za to zvážiť mnoho momentov, vrátane:

 • Vlastnosti podláh;
 • Veľkosť miestnosti;
 • Zložitosť úlohy;
 • Potrebujete dodatočnú funkčnosť.

Dom, kde na podlahových dlaždiach alebo lamináte, stále potrebuje čistenie, v tomto prípade môže byť pranie alebo univerzálny vysávač najlepší roztok. Keď sú alergie, potom by ste sa mali pozrieť na model s Aqua filter, ktorý pomôže čistiť vzduch. Nové modely bezlepšie nie sú viazané na sieť. Ich nevýhodou je životnosť batérie, pretože sú aktívne len niekoľko minút, ale to je dosť na to, aby rýchlo zbierali špinu.

Urobiť nákup, užívateľ by mal venovať pozornosť nasledujúcim bodom:

 • Možný rozpočet;
 • Ďalšie trysky – dobre, ak sú uložené na zariadení;
 • Je lepšie, ak je dizajn je filter HEPA, ktorý vám umožní čistiť nielen podlahu a nábytok, ale aj vzduch, je schopný udržať malé častice prachu do 3 mikrónov;
 • Kábel musí byť dostatočne dlhý, takže nemusíte prepnúť z miestnosti do miestnosti;
 • Výrobca poskytol viacúrovňový filtračný systém, ak nie je Filter HEPA;
 • Jednorazové odpadkové kontajnery vychádzajú z módy, je lepšie kúpiť model s plastickou hermetickou nádobou;
 • Vysávač by mal ľahko manévrovať na povrchu.

Okrem toho musí mať vysávač potrebnú výšku rukoväte, takže užívateľ môže stáť s rovnými ramenami počas čistenia, pretože zaťaženie chrbta sa znižuje. Napájací kábel a prepínače musia byť v rámci prístupu. Odporúča sa vziať do úvahy hmotnosť jednotky, ak je impozantná, znamená to, že kolesá sú potrebné na inštaláciu na bývanie.

No, ak technika prichádza s turbo, ktorá je nastaviteľná na výšku a smer hromady, takže v čase zberu nie je vytvorená prebytočná odolnosť.

Parné vysávače sú ideálne pre starostlivé čistenie kobercov (koberce) a nábytku čalúnenia. Charakteristickým znakom robotov-vysávačov je čistiaci podlahy bez osoby. Hoci sú menej účinné ako iné typy zariadení tejto triedy, ale pomáhajú udržiavať určitú úroveň čistoty, ak nie je čas na dôkladné čistenie.

Ak potrebujete vybrať vysávač pre suché čistenie, univerzálna možnosť – skvelý výber.

Toto sú najobľúbenejšie agregáty dodávané za rozumnú cenu. Ľahko sa používajú, nezaberajú veľa miesta počas skladovania, práce zo siete. Priemerná hmotnosť modelu – 5-7 kg.

Vysávače použité na mokré čistenie majú zložitejší mechanizmus, takže ich údržba je drahšia. Samostatný priestor je naplnený vodou so špeciálnym čistiacim prostriedkom, vodou sa pohybuje pozdĺž vákuovej hadice a je rovnomerne nastriekaný po celom povrchu pod vysokým tlakom. Špinavá voda je nasávaná dýzou a ide do samostatnej nádrže. Množstvo krmiva tekutiny je možné nastaviť.

Takéto modely sú najvhodnejšie na čistenie kobercov, ktoré majú tenký latexový základ, ako aj kachľové alebo spevnené pohlavie a steny. Mokré čistenie sa neodporúča pre parkety, prírodné koberce juty, povlaky na báze peny, ako aj nejaký nábytok. Takýto agregát je oveľa efektívnejší ako podobné zariadenie pre suché čistenie.

Prečo stojí za to vybrať mokrý vysávač:

 • Môže tiež čistiť čistenie;
 • Čistenie mokra;
 • umývanie podlahov;
 • čistenie skórovaného inštalatérstva;
 • deodorizácia miestnosti;
 • Umývanie okien;
 • Zber veľký odpad.

Cena takýchto modelov je omnoho vyššia, nie každý kus nábytku je možné čistiť vodou. Technika tohto typu Big a objemné. Po každom čistení bude musieť zariadenie rozobrať, umývať a vysušiť, čo môže byť tiež únavné. Spotreba elektriny tohto modelu vysoko. Toto je jedna z hlavných nevýhod týchto vysávačov.

Pri výbere techniky stojí za to platiť pozornosť filtrom. Na dosiahnutie vysokej úrovne efektívnosti a čistenia musia byť všetky vysávače vybavené najlepšími filtrami. Certifikované filtračné vysávače sa nazývajú hypoalergénne. Bohavno vyčistite priestor, ale zvyšujú cenu vybavenia, takže nie vždy k dispozícii.

Sací výkon – parameter, ktorý je kľúčový pri porovnávaní vysávačov. Samozrejme, že je lepšie vybrať si tento vysávač, ktorého indikátor je viac.

Nakoniec hovoria o kvalitnej práci, preto sa priestory budú čistiť rýchlejšie. Nie je možné zamieňať silu nasávania s úrovňou spotreby elektrickej energie, ktorá je zvyčajne indikovaná na štítku na vysávač vo wattoch. Sacia sila je napísaná s malým písmom alebo nie je zapísaná vôbec. V dôsledku toho bude potrebné hľadať v technickej príručke zariadenia, kde sú všetky potrebné informácie.

Problém spočíva v tom, že neexistuje norma, ktorá by opísal meranie sacieho výkonu. Zvyčajne výrobcovia definujú 2 parametre pre neho: maximálne a nominálne. Maximálny výkon je možné pozorovať počas prvých minút po aktivácii techniky, nominálna môže byť sledovaná po 5-10 minútach použitia. Ak je indikátor v rozsahu 300-350 W, technika sa môže vyrovnať s dlaždicou, linoleum a krátkodobému povlaku.

Majitelia veľkých domácich zvierat alebo kobercových podláh by mali venovať pozornosť technike s indikátorom od 350 do 500 W.

V konštrukcii vysávača hrá sacie potrubie dôležitú úlohu. Mnohé modely s plastovými rúrkami v minulosti si nezaslúžili dôveru, takže ich výrobcovia začali robiť z kovu. Štruktúrne potrubie môže byť fixované alebo odnímateľné spojené od dvoch častí, ktoré sú vložené jeden k druhému. Často nájdete teleskopickú trubicu, ktorú je ľahké predĺžiť vôľu, vzhľadom na rast osoby, ktorá je veľmi vhodná.

Používateľská príručka

Aby táto technika slúžila dlhšie, používateľ by mal vedieť niekoľko kľúčových bodov, ktoré zvýšia životnosť vysávača:

 • Suché čistenie sa vykonáva len touto technikou v pokynoch, pre ktoré je táto príležitosť opísaná;
 • Technika je prevádzkovaná len v horizontálnej polohe – ak je to umývací model, potom musí byť voda v nádobe;
 • V čase jednotky by nemalo byť mnohé iné prevádzkové elektrické spotrebiče;
 • Ak model, v dizajne, ktorý je Aqua filter, počas prevádzky má nezávisle vypnuté, potom sa vyskytla prehriatie alebo filter bol upchatý;
 • Je zakázané odstrániť veľa práškových nečistôt naraz.

Recenzie

Medzi recenzentmi kupujúcich majú veľa pozitívnych a oveľa menej negatívnych. Užívatelia oslavujú vysokokvalitný montáž Karcher. So vhodným používaním nebude oprava čoskoro potrebná, ale všetky časti a príslušenstvo sa ľahko dostanú na trh. Umývacie vysávače sú dokonale vyrovnávanie s nastavením úloh, v kombinácii so špecializovaným čistejším, škvrny sú jednoduché.

Univerzálne modely kombinujú požadovanú funkčnosť a cenovo dostupné náklady. Nádrž nádrže postačuje na čistenie malej oblasti miestnosti, pre priemyselné váhy na trhu existuje mnoho ďalších, silnejších modelov.

Zo mínov môžete vybrať časté výmenu filtrov. Lacné modely neabsorbujú malý prach, zdvihnite len do vzduchu. Odstráňte nečistoty, ktoré je uviaznuté vo vláknach, je nemožné, pretože sila jednotky nemusí stačiť.

Karchérový vysávač Review – v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: