Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu zo slávnej značky Bosch sú vo veľkej dopyte. Vysoko kvalitné a praktické kuchynské spotrebiče z tohto výrobcu sa vyznačujú vysokou funkčnosťou a spoľahlivosťou. Článok bude hovoriť o moderných kompaktných umývačky riadu BOSCH.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Klady a zápory

V súčasnosti veľa ľudí čelí problému nedostatku voľného miesta v domácnosti. Zvlášť často trpia majitelia mestských bytov. V mnohých prípadoch je v podmienkach takejto obytnej plochy veľmi malá kuchyňa. Z tohto dôvodu je potrebné, aby bolo potrebné najmä starostlivo vybrať príslušné domáce spotrebiče, ktoré by mali byť funkčné a kompaktné.

V prípade malých kuchyne bude kompaktná umývačka riadu BOSCH vynikajúcim riešením. Svetový svetový výrobca uvoľňuje takéto domácnosť vo veľkom sortimente, takže si môžete vybrať vhodnú možnosť pre každú chuť a farbu.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Zvážte výhody takýchto pohodlných a praktických zariadení.

 • Hlavná plus posudzovaná spotrebiče pre domácnosť je Vo svojich malých veľkostiach. Kompaktné umývačky riadu môžu výrazne ušetriť voľné miesto v malej kuchyni.

 • Slávna značka vyrába mnoho modelov vysoko kvalitných umývačiek riadu. Bosch ponúka výber od kupujúcich nielen štandardné stacionárne, ale aj vstavané alebo desktopové zariadenia.

 • Domáce spotrebiče Bosch je iný Veľmi ekonomická spotreba vody a elektriny.

 • Vyrobené značky Umývačky riadu z najspoľahlivejších a praktických materiálov, ktorí slúžia mnoho rokov bez straty externého odvolania.

 • Kvalitné domáce spotrebiče z Bosch sa môžu pochváliť Veľmi dlhá životnosť. Ak správne používate podobné zariadenia, nemusia neustále opraviť alebo zmeniť na nové. Komperaktívne vybrané prístroje je schopné slúžiť mnoho rokov.

 • V mnohých modeloch umývačiek riadu z Bosch sa predpokladá Hlavné dvere voľby. Vďaka tomu je technika úplne chránená pred vplyvmi detí.

 • BOSCH vyrába Priestranné umývačky riadu, ktoré sú veľmi malé rozmery. Pre 1 cyklus je takáto technika schopná dôkladne umyť 6-8 súborov riadu.

 • Súčasné kuchynské vybavenie BOSCH priťahuje kupujúcich Funkčnosť vysokej úrovne. Zariadenia môžu pracovať v niekoľkých režimoch, vybavené informatívnymi displejmi a dokonale sa vyrovnali s ich povinnosťami.

 • Použite umývačky riadu BOSCH je veľmi pohodlné a jednoduché. Každý kupujúci môže ľahko pochopiť správne riadenie takýchto zariadení.

 • Kompaktné umývačky riadu Bosch vyzerať elegantné a estetické. Ľahko sa zmestia do takmer všetkých interiérov kuchyne.

 • O pôvodných domácich spotrebičoch od spoločnosti Bosch platí Záruka na vznik prierezových koróznych formácií. Termín tejto záruky je až 10 rokov.

 • Umývačky riadu BOSCH spoľahlivo chránené pred možnými únikmi. Nie je to len o problémoch, ktoré vznikajú vo vnútornej časti dizajnu, ale aj o možnom poškodení hadice. Zvlášť atraktívne je, že takáto ochrana sa poskytuje 24 hodín.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Napriek tomu, že umývačky riadu malých veľkostí z Bosch majú veľa výhod, nie sú tiež zbavené nevýhody.

Zoznam nedostatkov je veľmi malý.

 • Mnoho kompaktných modelov značkových umývačiek riadu Je to veľmi drahé. Okrem toho náhradné diely pre takéto vybavenie tiež stojí v okrúhlej sume. Často je ľahšie kúpiť novú umývačku riadu, než opraviť, nahradenie poškodených položiek na nové a servisné.

 • Kvalitné umývačky riadu BOSCH pre 1 cyklus Schopný umývať príliš veľa jedál. Táto funkcia je ťažké pomenovať vážnu nevýhodu, pretože je kvôli veľkostiam parametrom úzkych strojov.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Populárne modely

Slávna značka Bosch produkuje kvalitné a praktické diskkvencie kompaktného dizajnu V širokom sortimente. Ak je naplánovaný nákup takýchto kuchynských zariadení, stojí za to vidieť niektoré populárne modely. Získame sa bližšie k ich technickým charakteristikám.

Rozpočet

Rozpočtové modely umývačky riadu z Bosch sú veľmi populárne. Vysoko kvalitné zariadenia týkajúce sa tejto cenovej kategórie sú vstavané a oddelene stojí za to. Zvážte niekoľko kópií.

 • Séria 4 (SPV4HKX1DR). Vstavaný model so šírkou 45 cm. Táto umývačka riadu poskytuje modernú technológiu Domov Connect Support Yandex Alice. Technológia diaľkovej kontroly. Použité a ďalšie zaujímavé technológie – hygiena suchá, duo výkon. Existuje užitočný systém aqua zastavenia, chráni umývačku riadu z možných únikov z akéhokoľvek dôvodu. Zariadenie môže byť ľahko zmenené aj vo veľmi malých kuchynkach.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

 • Séria 2 (SPV2IKX1BR). Úzka umývačka riadu vložená typu. Má atraktívny, ale nezmyslový dizajn, ktorý najintenzívne zapadne do akéhokoľvek interiéru malej kuchyne. Tu tiež poskytuje technológiu Domov Connect, ako aj Dávkové Assist, Duo Power, Ecosilence Drive. Zariadenie funguje veľmi ticho, demonštruje efektívnu prevádzku. Dizajn má špeciálny kontajner určený na rýchle a plné rozpúšťanie špeciálnych tabliet v priebehu bežeckého pracieho cyklu.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

 • Séria 2 (SPS2IKW1BR). Relatívne lacná úzka umývačka riadu samostatne. V dizajne tohto prístroja je dvojitý horný rocker, ktorý poskytuje najlepšie výsledky umývacieho riadu doslova prvýkrát. Technika funguje nielen efektívne, ale aj veľmi tiché, preto sa neobťažuje domácnostiam. Riadenie umývačky riadu môže byť vzdialene. Stroj je vybavený všetkými potrebnými LED indikátormi, existuje trojzložkový čistiaci filter.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

 • Séria 2 (SPS2IKW1CR). Veľmi obľúbená 40 cm široká umývačka riadu. K dispozícii je tiež dvojitý horný rocker. Zariadenie funguje efektívne, ale nevytvára extra hluk. Puzdro stroja je vyrobené v stručnej bielej farbe, je tu kruhová ochrana proti netesnosti v zariadení a v prípade deformácie / poškodenia plniacej hadice.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Prémiová trieda

Rozsah značky Bosch má veľa vysoko kvalitných mini-strojov na umývanie riadu patriacich k prémiovej triede. Podobná technika, ktorá má malé veľkosti, je drahšie, ale tiež obdarený bohatším funkčným. Zoznámujeme sa s parametrami niektorých Bosch Premium.

 • Serie 8 (SPD8ZMX1MR). Vynikajúci úzky stroj, ktorého šírka dosiahne len 45 cm. Kompaktné zariadenie poskytuje vstavanú inštaláciu, pracuje v súlade s modernými technológiami. Jazda Tento prémiový stroj môže byť vzdialene. Po umytí v tomto zariadení zostávajú riad úplne čistý a suchý. K dispozícii je vysoko kvalitný invertorový ekologický motor, ktorý funguje veľmi ticho a efektívne, je možné inštalovať rôzne nastavenia prostredníctvom aplikácie na smartfóne.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

 • Séria 6 (SPV6HMX5MR). Ďalší model úzkeho vloženého stroja na umývanie riadu od spoločnosti BOSCH. Táto inštancia vám umožňuje vysušiť riad ako hygienicky, ako je to možné v uzavretých dverách. Súpravy riadu po spracovaní v tomto zariadení sú dokonale vyčistené prvýkrát. Vysoko kvalitné domáce spotrebiče Serie 6 (SPV6HMX5MR) počas dňa spoľahlivo chráni pred pravdepodobnými únikami. Model má atraktívny snehovo biely prípad, ktorý vyzerá svieži a elegantne.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

 • Séria 6 (SPV6HMX4MR). Úzka Trieda umývačky riadu, poskytuje len 5 úrovní distribúcie vody, vďaka ktorej je zaručený nádherný výsledok prania. Vysoko kvalitné vybavenie vám umožňuje hygienickému pokrmu v uzavretých dverách.

Toto zariadenie šíri proprietárnu záruku od spoločnosti Bosch 10 rokov od prierezovej korózie.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

 • Séria 6 (SPV6HMX3MR). Vstavaný model, ktorý má kompaktné rozmery. Tento 45 cm široký stroj môže byť ľahko inštalovaný pod umývadlom v kuchyni. Zariadenie je vybavené dvojitým horným rockerom. Sušenie riadu sú možné na pozadí uzavretých dverí. Táto umývačka riadu prémiovej triedy je atraktívna v tom, že funguje tak ticho, čo je to možné, ekonomicky konzumuje voda a detergenty, má tretiu úroveň nakladania. Domáce spotrebiče vyrobené v klasickej bielej farbe.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Používateľská príručka

Rôzne modely umývačky riadu Bosch musia byť použité odlišne. Všetko závisí od počtu možností a funkcií, ktoré je vykonaná špecifická umývačka riadu. Preto je veľmi dôležité zoznámiť sa so všetkými bodmi v návode na použitie pre takéto domáce spotrebiče.

Napriek tomu, že pravidlá prevádzky môžu vážne absolvovať, existuje niekoľko všeobecných pravidiel, ktoré treba dodržiavať.

Zoznámte sa s niektorými bodmi inštrukcií, ktoré sa vzťahujú na všetky modely kompaktných značkových umývačiek riadu.

 • V prvom rade je umývačka riadu potrebná na správne inštaláciu. VČas inštalácie je veľmi dôležitý, aby sa zabezpečilo, že zariadenie je odpojené od elektrickej siete.

 • Je potrebné, aby ste sa uistili Uzemňovací systém v domácom zapojení je inštalovaný v súlade so všetkými príslušnými predpismi.

 • Ak sa poznamenalo, že zariadenie sieťového kábla má poškodenie, Musí byť nahradený iným špeciálnym káblom.

 • Umývačka riadu Je zakázané stanoviť v bezprostrednej blízkosti akýchkoľvek tepelných zdrojov.

 • Ak je zariadenie určené na vloženú alebo dolnú montáž, potom Je možné vytvoriť výlučne pod tabuľkou s pevným typom, pevne naskrutkované do skriniek.

 • Dvere umývačky riadu Bosch Je potrebné otvoriť a odísť v takomto stave len v prípade potreby. V konštantnom režime musí byť táto položka uzavretá, aby sa zabránilo možným zraneniam domácností.

 • Nože a ďalší kuchynský riad s ostrými koncami musia byť umiestnené Vo vhodných priestoroch koša špicatých prvkov dole.

 • Ak sa na kuchynskom kompaktnom ústredni domáceho spotrebiča nachádza nejaká škoda, alebo je porušená funkcia dverí, Prevádzkujte zariadenie prísne zakázané.

 • Na otvorených dverách stroja Nemôžete stúpať alebo sadnúť, Keďže táto položka nie je určená na takéto zaťaženia.

 • Je potrebné zabezpečiť, aby Koše pre jednoposchodové zariadenia nikdy preťažené, Odvtedy sa môže prístroj obrátiť.

 • Ak má umývačka riadu funkciu blokovania detí, Odporúča sa vždy spustiť.

 • Umývačky riadu BOSCH Je zakázané vychutnať si malé deti a ľudí, Z akéhokoľvek dôvodu sa s nimi nedá vyrovnať.

 • V domácich spotrebičoch na umývanie riadu od BOSCH Je zakázané používať rozpúšťadlá, Ako môžu vyvolať výbuch.

 • Tvárou v tvár vykonávaní určitého nainštalovaného programu by sa dvere dverí mali otvoriť maximálnou opatrnosťou. Táto požiadavka je spôsobená tým, že hrozí nebezpečenstvo ostrého striekajúceho silne predhriatej tekutiny za prístrojom.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Aj keď sa správa zariadenia zdá mimoriadne jednoduché a zrozumiteľné, stále sa odporúča prevádzkovať len po oboznámení s príručkou použitia. Uloží umývačku riadu z možného poškodenia a poruchy vykonaných inEpt užívateľmi.

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Kompaktné umývačky riadu Bosch

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár