Kortingové dosky

Moderné varenie panely sú high-tech riešenia, ktoré kombinujú nielen atraktívny dizajn, ale aj hodnú funkčnosť. Teplé panely z slávnej značky Korting testované podľa času. Sú vysoko kvalitné, ergonomické, spoľahlivé a cenovo dostupné na akvizíciu mnohých kupujúcich. Okrem toho môžu byť panely z Kortingu zvolené pod absolútne akejkoľvek modernej alebo klasickej miestnosti kuchynskej miestnosti. Avšak pred nákupom takýchto zariadení o tom je veľmi dôležité učiť sa niektoré dôležité momenty.

Kortingové dosky

Zvláštnosť

Nemecká značka Korting má viac ako storočnú starú príbeh spojenú s výrobou priamych domácich spotrebičov. Ale hovoríme o aktuálnom stave, to stojí za zmienku, že značka je s časom, Predstavujeme vysoko kvalitné domáce spotrebiče pre pohodlné použitie doma.

 • V najširšom sortimente značky môžete nájsť moderné povrchy varenia, veterné skrine, kapucne, chladničky a oveľa viac, čo môže umožniť vytvorenie jedinečného dizajnu v kuchyni. Každý kupujúci môže nájsť samotný model, ktorý bude vyhovovať vo všetkých ohľadoch, vrátane potrebnej farby a funkčnosti.
 • Ročne sortiment Korting rozširuje. Značkové špecialisti produkujú nové a vylepšené technické modely, ktoré spĺňajú všetky kritériá pre európsku kvalitu. Všetky výrobky sú licencované.

Značka vytvára jedinečné veci prispôsobené v modernom svete. S kotlami zo značky môžete byť istí v zdravých raňajkách, chutnej večere a sýtosti večera.

Kortingové dosky

LineUp

Značka Korting Ponúka nasledujúce typy varenia panelov:

 • plyn;
 • Plyn na sklo;
 • indukcia;
 • Elektrický.

Začať, porovnateľné niekoľko modelov plynu, ako aj ich špecifikácie. Všetky z nich majú kontrolu plynu a elektrické zariadenia.

 • HG 697 CTX z Crystal Collection. Model so 4 horákmi a šírkou 60 cm má liatiny držiaky liatiny, vybavené špeciálnym horákom WOK pre jednotné kuchynské jedlá. Možno zakúpiť v troch farbách: čierna, svetlo a oceľ. K dispozícii sú ďalšie príslušenstvo, ktoré sú súčasťou typu adaptéra pre kávový hrniec.

Kortingové dosky

 • Miniatúrny plynový varný panel 30 cm – HG 365 CTX najdôležitejšie pre malé priestory kuchyne. K dispozícii v farbe z nehrdzavejúcej ocele, má 2 horáky s rôznym vykurovacím výkonom, a tiež vybavené superprirodzenými liatinovými mriežkami.

Kortingové dosky

 • Plynové panely 45 cm Súčasný sortiment predstavuje tri modely. Zvážte model HG 465 CTRN z kolekcie Calabria v čiernom matnom s tromi horákmi. Tento model je ideálny pre retroalterrier, pretože samotný je vyrobený v tomto štýle. Pracovná plocha je vyrobená z vysoko kvalitných smaltovaných kovov, liatinových mriežkov, regulátorov potiahnutých bronzov, tam je wok-horák.

Kortingové dosky

 • Panel môže byť dobrým riešením na nákup Korting HG 630 CTSI.

Kortingové dosky

 • Niekedy môže byť potrebný na interiér a Povrch farby medi. Takýto panel má Korting. Má šírku 70 cm, 5 horákov, z ktorých jedna je ťažká služba.

Najväčšie plynové panely sú reprezentované v množstve 90 cm s 5 horákmi. Môžu byť nájdené v rôznych farbách a dokonca aj v starovekej bielej farbe.

Kortingové dosky

Plyn na bielom a čiernom skle je reprezentovaný rôznymi modelmi, Zvážte najväčšiu veľkosť 90 cm:

 • HGG 985 CTW.
 • HGG 985 CTN.

Oba modely sú vhodné pre prírodný a skvapalnený plyn. Majú 5 horákov. Vybavené držiakom liatiny, riadiacim a elektrickými zariadeniami. Plne bezpečné pri riadení. A tiež v sortimente nájdete a model s béžovým sklom.

Kortingové dosky

Kortingové dosky

V súčasnom sortimente Korting nie viac ako 15 indukčných modelov povrchu varenia. Sú však považované za jeden z najvyhľadávanejších, hoci vyžadujú použitie špeciálnych jedál.

 • Modely HI 32003 B A HI 32003 BW Vyrobené z vysoko kvalitných sklenených keramiky v čiernych a bielych farbách. Na šírku existuje len 30 cm a obsahuje iba 2 horáky. Majú citlivé ovládanie dotykov. Vybavený indikátorom tepla, automatickým vypnutím a blokovaním zvoleného režimu.

Kortingové dosky

 • HI 42031 B, HI 42031 BW V šírke sú 45 cm, existujú 3 horáky a skosené hrany. V čiernych a bielych farbách. Vybavené všetkým funkčným pre bezpečné varenie v kuchyni.

Kortingové dosky

 • Najjednoduchšie sú 60 cm panely. Sú v sortimente Korting dosť veľa. Zvážte varný panel v šampanskom Champagne HI 6450 BCH. Tento model má celý súbor zaujímavých funkcií, vrátane ochrany pred deťmi, tepelnou podporou, uzamknutím režimu a potrebných ukazovateľov. Displej je určený pre každú vykurovaciu zónu.

Kortingové dosky

 • Vynikajúci vstavaný panel pre akvizíciu sa môže stať HI 64021 B z čiernej sklenenej keramiky. Tento model je vyrobený v modernom štýle, má celú potrebnú funkciu pre najpohodlnejšie varenie riadu akejkoľvek kuchyne.

Kortingové dosky

Elektrické panely v rozsahu značiek asi 20 kusov so šírkou 30 až 90 cm. Zvážte niektoré zaujímavé možnosti. Všetky modely sú vybavené špeciálnym hi-svetlometačným systémom.

 • Elektrický varenie panel HK 32033 BW Z bielej sklenenej keramiky s dvoma kone 30 cm na šírku. Vybavené všetkým potrebným pre vysokokvalitné práce v kuchyni, ako aj blokujúce panely od detí.

Kortingové dosky

 • Elektrofanel 45 cm s tromi HOK 42031 B Z čiernej sklenenej keramiky. Má jednu pokročilú zónu na vykurovanie, všetky potrebné funkcie a indikátor zvyškového tepla. Dokonale sa bude pozrieť na akúkoľvek jasnú dosku v matnom alebo lesklom výkone.

Kortingové dosky

 • Elektrický panel HK 60001 BW vyrobené z bielej sklenenej keramiky. Má senzorickú kontrolu, časovač, funkciu ochrany detí a zvyškový indikátor tepla. Tento panel je skutočný nájsť pre tých, ktorí si chcú kúpiť stredne veľký panel pre svoju modernú kuchyňu.

Summovanie, stojí za zmienku, že napriek veľkej škále panelov zo značky, nové modely vyjdú ročne. Preto je prítomnosť určitých možností vždy lepšie sledovanie od úradných dodávateľov.

Pokiaľ ide o inštaláciu, je najlepšie dôverovať profesionálom vášho podnikania.

Kortingové dosky

Recenzie

Väčšina klientov je spokojná so svojimi panelmi z značky Korting. Kupujúci si poznamenali, že aj počas dlhých prevádzkových panelov zostávajú tak vysoko kvalitné, vhodné na použitie, praktické pri čistení a výkonnom, pretože boli v prvých dňoch po nákupe. Nemôžete sa radovať a široká voľba medzi farbami. Takže v rozsahu značiek nájdete ako červené varenie panely a klasické biele a sivé, rovnako ako farby slonoviny.

Keď hovoríme o verziách plynu, niektorí kupujúci veria, že majú príliš dlhú auto chatu, ale nie sú žiadne iné veci. A tiež kupujúci si poznajú vynikajúci dizajn rôznych varných povrchov, najmä zmyslových. Pozerajú sa na miernu prísne, moderné a efektívne. Dokonca aj na prvý pohľad je jasné, že každý panel odôvodňuje svoju dosť vysokú cenu.

Kortingové dosky

Pokiaľ na výber varného panelu nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár