Kuchyňa Design Možnosti s Black Tabletop

Dnes je kuchyňa s čiernou farbou (a naozaj s tmavou) doskou – jedným z trendov v interiéri. Nezáleží na tom, aký druh štýlu uprednostňujete, ktorý forma bude mať vašu budúcu kuchynskú súpravu – určuje farebná kombinácia. Klasická kuchyňa v interiéri môže byť takmer akákoľvek farba: sivá, červená, zelená, hnedá, biela, burgundsko. Modernejšie smery umožňujú dizajn kuchyne v žltej, oranžovej, fialovej farbe Lilac.

Väčšina z týchto palety, aj keď s rezerváciami, ale dokonale spojené s čiernymi doskami. Hlavnou vecou je opraviť dôraz na dizajn, brať do úvahy recenzie, výhody a nevýhody takejto kombinácie.

Zvláštnosť

Tmavé, a najmä čierna, pult – pekne odvážny dizajnér. Najčastejšie je v duete na čiernu, je zvolená jasná možnosť, resp. Kontrast je veľmi expresívny. Je nepravdepodobné, že takéto rozhodnutie bude musieť robiť fanúšikov kanonických a teplých súborov. Hlavným rysom čiernej tabuľky – jeho spôsobenie viditeľnosti. Avšak, ak správne vyzdvihnete a rozširujete dôraz, čierna doska môže byť použitá na organicky vstupujú takmer nikoho, nie príliš tmavá kuchyňa.

Ak je pár na pracovný povrch tejto farby vybrať jasné fasády – je vytvorená ilúzia zvýšeného priestoru. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou je schopnosť nastaviť tón na celý dizajn miestnosti, aby bol jej hlavným atribútom. Okrem toho otvára obrovské príležitosti na výber materiálu: čierny mramor a iné druhy prírodného a umelého kameňa.

Výhody

Z nich určite vedie univerzálnosť, schopnosť umiestniť takmer v interiéri. Štýl tu nemá veľký význam, hlavnou vecou je zvážiť všeobecnú koncepciu a detaily, ktoré nie sú v rozpore s a zdôrazňujúc chytľavý prízvuk. Schopnosť pridať dekoratívne prvky rôznych farieb – ďalšie plus. Čierna farba sa dokonale dostane okolo akejkoľvek farby. Môžete bezpečne zapnúť čiernu pracovnú plochu v štýle Škandinávia, Art Deco, minimalizmus, Provence, Non-Control.

Výhody môžu tiež obsahovať optické zvýšenie priestoru vďaka beztiažnosti, ktorý dáva kontrast svetlých odtieňov s čiernym pracovným povrchom. Ak lesklý typ tabuľky top, to výrazne odráža svetlo, ktoré tiež vytvorí vizuálny dojem expanzie. V ideálnom prípade by ste mali steny

Okrem toho, čierna pracovná plocha je veľmi odvážne riešenie, takýto dizajn je postavený na kontraste, na expresivitu, takže okamžite priťahuje pozornosť, je tu príležitosť vytvoriť dosky akejkoľvek formy: uhlové, p-tvarované, rovno.

Chybne

Medzi nimi v avantgardnej neprakticite. Čierny povlak, najmä matný, okamžite zobrazuje všetko, čo spadne na to: kvapky, striekajúce, prach, drobky, škvrny, tuk. Druhý mínus je viac relatívny – taká kuchyňa nebude mať rád všetko. Pred týmto krokom by sme mali vážiť všetko pre a myslieť, uistite sa, že nechce teplejšie a útulné dizajnérske riešenie.

Odporúčania kuchyne

S cieľom riadne usporiadať kuchyňu, držať sa jednoduchých tipov.

  • Pamätajte na rovnováhu. Príliš veľa čiernej robí opačný efekt – priestor je zúžený, bude to malé svetlo. Treba poznamenať, že viac ako 40% tmavých častí nie je povolené. Skúste zriediť interiér so svetlými odtieňmi.

  • Vyberte si kameň. Umelé alebo prirodzené – nezáleží na tom, v žiadnom prípade má originálny výkres, nehomogénne povlak, chaotické intersticiácie, na ktorých rozvod nebude príliš viditeľný. Je lepšie zvážiť strom a LSDP – sú v starostlivosti a krátkodobé.

  • Premýšľať o kombinácii s zásterou. Musia sa vykonávať buď v jednom alebo v blízkosti palety. Avšak, zástera môže byť vybraná a pod farbou stien alebo kombinovať odtiene záster, dosky a headset v mozaike a iných verziách. Dobre vyzerá zrkadlové povlak.

  • Lesklý ako zamat. Preto si vyberiete typ tabuľky, venujte si to. Je ľahšie umývať, vyzerajú lepšie v malých priestoroch. Okrem toho lesk dokonale odráža svetlo. Matte povrch robí najmenšie znečistenie, je ťažšie, ale nie je viditeľné pre malé škody.

  • Malé veci sú veľmi dôležité. Takže buďte opatrní s množstvom príliš jasného dekor. Ale tabule z Griffelu, stoličky čalúnené čiernym materiálom vyzerajú dokonale s čiernym pracovným povrchom. Dokonale sa dostanete na takýchto kuchyňoch.

Šedá kuchyňa

Čierna pracovná plocha zahŕňa kombináciu s najviac ľahkými, neutrálnymi odtieňmi sivých studených a teplých tónov. Výber chladných sivých odtieňov v tandeme s čiernou, zvážiť, že táto možnosť dizajnu môže byť nepohodlná a dokonca zanedbateľná. Je potrebné zahrnúť do interiéru viac teplých jamiek.

Najlepšia verzia šedej čiernej kuchyne je kontrast, nažive, energický, v ktorom sú teplé prvky prepletené s chladným.

Skvelé riešenie pre šedej čierneho headsetu – zástera v čiernobiele dlaždice, ktorý sa nachádza vo forme šachovnice. Čierny pracovný povrch vyzerá skvele s kombináciou čiernych a oceľových farieb. Detaily chrómu dokonale dopĺňajú tento interiér. Chytľavé, ale organické čierne „škvrny“ akcenty sa nachádza v celej miestnosti.

Červená kuchyňa

Čierna a červená kuchyňa – možnosť pre odvážnych ľudí, ktorí sa snažia „vystúpiť“ z každodenného života aj v každodennom živote. Pre takúto registráciu je potrebný známy podiel sebavedomia. Po prvé, mali by ste si vybrať ten správny odtieň červenej. On samo o sebe je veľmi veľkolepý a dramatický a čierny pracovný povrch zdôrazní jeho originalitu. Absolútne voliteľne celý interiér obmedziť tieto dve farby, inak riskujete príliš agresívnu miestnosť. Tretí odtieň je potrebný na prepnutie pozornosti z čierno-červenej DUEET DUEET, vyváženie celkového dojmu.

Najlepšie zo všetkého, svetlo gama bude vykonávať v tejto úlohe, ktorá opticky zvýši priestor, odstráni ďalšie napätie. Vyberte si svetlú podlahu, strop a steny – miestnosť sa okamžite stane pozitívnou. V ideálnom prípade zapadá do takejto dizajnu teplých tónov smotany, slonoviny, čajových ruží, béžov, perly.

Dokonale v kombinácii s týmto rozsahom svetlom sivej, ale treba sa vyhnúť snehobielu – interiér bude oficiálny a nepohodlný.

Zelená kuchyňa

Zelená súprava – jeden z najobľúbenejších interiérových riešení. Má veľa života, svetlo, energie. Okrem toho Gamma Erezeta je veľmi rôznorodá: si môžete vybrať obe kladné bylinné odtiene a prísny smaragd. Tmavý stôl je dokonale vhodný pre takmer akýkoľvek tón zelene. Čierna pult nebude vytvárať ponurú náladu, pretože veselé zelené hladiny akékoľvek negatívne. Stačí si vybrať príslušenstvo v tóne pracovného povrchu, aby sa headset expresívnejšie.

V takej kuchyni bude vhodná podlaha temnej farby a dekoratívne prvky vo forme živých rastlín, riadu na otvorených policiach, korenia v veľkolepých mlynoch, záclony poskytnú pohodlie kuchyne. Zástera v takejto kuchyni môže byť vybraná ako pod pracovnou plochou, fasád a pod stenami. Optimálna farba steny – biela, béžová piesočná, olivová.

Biela kuchyňa

Snow-White Radiance vždy zaujme slušnosť, stav. Má mnoho výhod, najmä – zvýšenie priestoru, v takej kuchyni veľa svetla. Biela dokonale „dostane okolo“ s takmer akýmkoľvek tieňom. Čierna pracovná plocha – ideálne riešenie pre biele fasády. Tento duet vyzerá dobre biela zástera bielych dlaždice, mozaikovej kombinácie čiernych a bielych a sivých kvetov. Mozaika môže byť vybraná ako v kontrastných odtieňoch a hladkým prechodom. Veľmi zaujímavé riešenie – čierna zástera na stolovú dosku.

Čierna a biela kuchyňa je dobrá v akomkoľvek štýle: Stredomorská, High Tech, Modern, Classic. Podlaha môže byť biela s čiernymi prvkami buď svetlosivá, studená béžová. Pokiaľ ide o steny, perla a biele tóny, sivá, modrá bude tu veľmi vhodná. Záclony z Motley alebo Monochromatické tkaniny. Ak sa rozhodnete na biele záclony, uistite sa, že ste si premýšľali o dekoratívnych akcentách iných farieb. Bez nich bude kuchyňa nepohodlná. Ak je miestnosť veľmi svetlá, tmavé šnúry sa dostanú úplne do neho.

Hnedá kuchyňa

Kombinácia hnedých fasád a čiernej pracovnej plochy môže byť príliš ponuré, takže je dôležité si vybrať zaujímavejší a veselý odtieň hnedej palety pre fasády. Luxusne sledovať čierny stôl z prírodného stromu alebo kameňa s fasádami ľahkého kávy-farebné, čerešňa, Alder. Všeobecne platí, že farby prírodného stromu sú vhodnejšie, oživujú a dávajú pohodlie.

Samozrejme, steny, pohlavie a strop v žiadnom prípade by nemali byť tmavé, béžové, piesku, mlieko – najlepšie možnosti registrácie. Zástera je tiež lepšia, aby sa vytvorila stolová doska alebo fasády, ak sú tmavé. Dlaždice, mozaika, pevná látka z priečinka bude vhodná v rovnakých odtieňoch ako steny. Brown-Black Headset by mal byť najviac tmavé miesto v miestnosti – toto je hlavné tavenie. Záclony, náčinie, dekor potreba vyzdvihnúť teplú a optimistickú farbu.

Light Brown Headsety s čiernou pultou v loftovom štýle vyzerajú zaujímavé. V tomto prípade vylúčiť lesk, všetky povrchy musia byť stlmené matné. Táto možnosť je však dobrá len pre veľké miestnosti.

Bordická kuchyňa

Wine-Berry Gamma Bordeaux je veľmi populárne v poslednej dobe pri vytváraní kuchynských interiérov. Táto farba ako dominantná môže byť príliš únavná, najmä v kombinácii s čiernou pracovnou doskou, takže je potrebné dodržiavať rovnaké odporúčania, ktoré v kombinácii s červenou a čiernou. Vyberte si tretí vyrovnávací odtieň, svetlo a veselé, na pozadí, z ktorých taký headset bude vyzerať veľkolepé, ale nie únavné.

Ako zástera bude mozaiková kompozícia ušľachtivá, v ktorej bude prezentovaná burgundsko a čierna a tretí zvolený tón bude dominantný. Tiež dobrý aprlinovaný z kalenoy sklo v ranoch vína, belosť s nezvyčajnou tlačou.

Design Bordeaux s tmavou zátkou je uvedený na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: