Kuchynské rohy z dreveného poľa

  Kuchynský kút v rovnakom čase kompaktný a priestranný, je to funkčné a krásne. Ak je súbor nábytku vyrobený z drevného masívu, jedáleň získava špeciálnu teplú atmosféru a pohodlie domácnosti. V článku zvážte rohy v rôznych dizajnových verziách z veľkých výrobcov nábytku.

  Zvláštnosť

  Rohové nábytkové súpravy sa už dlho poznajú v našich kuchyniach. Zaberajú malé miesto v miestnosti, ale môžu zbierať veľkú rodinu v jednej tabuľke.

  Tento typ nábytku je produkt vyrobený vo forme písmena „g“ a obsahuje určitý počet sedadiel. Skladá sa priamo z bývania a sedadiel. Môže mať mäkké čalúnenie, zostať s tabuľkou. Nábytok sú vyrobené z rôznych materiálov, ale sady z poľa obzvlášť veľkolepé.

  Pozrime sa, čo nie je potrebné sa mýliť výberom rohu do jedálne. Pole sa nazýva pevný strom alebo veľké plátky dreva so skutočnými prírodnými vláknami. MDF listy, drevotrieskové dosky sú vytvorené z čipov a pilín, ktoré súvisia aj s drevom, ale náklady na ne sú oveľa nižšie.

  Pole je určené dvoma druhmi.

  • Jeden kus predstavuje veľký kus dreva, z ktorého je nábytok vyrobený. Náklady na to sú vysoké, nie preto, že v Rusku je málo stromov, ale preto, že nie je ľahké vybrať si dokonalé suroviny pre prácu. Dutiny, víry, stopy Koroedov a ďalšie chyby pokaziť vzhľad vzácneho materiálu. Keď ste vybrali slušné kúsky dreva, menšie fragmenty idú do výroby lepeného masívu.

  • Lepené produkty nepatria do jednodielnych možností, ale pozostávajú z vážnych prvkov stromu. Tento materiál je hodnotený lacnejší ako predchádzajúci, ale v praxi to vôbec nestratí. Fragmenty s najlepšou textúrou sú vybrané pre vonkajšiu vrstvu. Pri lepení kusov, priamy a priečne striedanie vlákien vlákien berie do úvahy. Tento spôsob spájania robí materiál neuveriteľne trvanlivý. Lepené pole je takmer náchylné na praskanie počas sušenia.

  Nevýhodou produktu je len jedna – prítomnosť lepidla, ktorá je jediným neuveriteľným prvkom dreva takejto kategórie.

  Náklady na hotový roh závisí nielen na veľkosti surovín, z ktorých vyrobila. Mnohé faktory sú položené v cene, jeden z nich – plemeno dreva. Drahšie zahŕňajú pevné stromy, ako napr Larch, dub, chytiť, buk, čerešňa, orech, popol. Nábytok od nich je ťažké poškodiť alebo poškriabať, ale aj na opravu nie je ľahké vďaka zvýšenej pevnosti materiálu.

  Najsilnejšie stromy na planéte rastú v tropickom prostredí. Všetci známe variácie rastlín podľa všeobecného mena „Žehlička“. Títo zástupcovia flóry sú tak ťažké, ktoré sa utopia vo vode. Výroba nábytku je exotické skaly Wenge, Merbau, Yatoba, Yarra, Iroko. V našej krajine sa takéto exotické nachádzajú len v exkluzívnych kuchynských sadach na objednávku.

  Mäkké plemená stromov zahŕňajú smrek, borovicový, Linden, Aspen. Rohy z nich sú lacnejšie ako dub. Sú zraniteľnejší, ale zároveň je lepšie zvládnuť. Z mäkkého dreva môžete vytvoriť krásny kučeravý nábytok.

  Pre tých, ktorí si stále myslia, či je roh potrebný v kuchyni, dáme v jeho prospech veľa argumentov:

  • Súprava vyzerá kompaktnú sadu tabuliek s stoličkami;
  • Štandardný roh sa môže ubytovať až osem hostí;
  • Umiestnite na mäkké sedadlá s chrbátmi pohodlnejšie ako na tabretes;
  • Roh môže obsahovať funkčné prísady vo forme boxov pod sedadlom alebo policami v uhlovej časti;
  • Možnosti skladania spanie si vychutnávajú tých, ktorí si užívali hostí;
  • V interiéri veľkej kuchyne, sada jedálenského nábytku zvýrazňuje jedálenský kút;
  • V rohu je jednoduché starostlivosť, pretože na jeho výrobe sa zúčastňujú silné umývateľné tkaniny alebo koženka.

  Nanešťastie, také súpravy sa nehodia na úzke dlhé kuchyne. Okrem toho nemôžu ubytovať viac ako 6-8 ľudí. Tieto vlastnosti sa však môžu ťažko nazvať nedostatky.

  Pred zakúpením rohu pre vašu kuchyňu musíte merať priestor pridelený na to. Veľkosť je stanovená nastavenie ďalších stoličiek, ktorým sa umiestni posteľ, voľnú vôľu pri stole.

  Malo by sa brať do úvahy, Robí poznámky nábytok nastavený na otvorenie vstupných dverí alebo chladničky, zakryje priechodnú zónu, prístup k doske, umývanie. Optimálne miesto na ubytovanie jedálenského nábytku bude rohom okna oproti pracovisku alebo diagonálne.

  Keď je všetko vypočítané a premýšľané, zostáva len pochopiť, ktorý roh je potrebný – ľavostranný alebo pravák, a potom ísť na nákup.

  Dizajn

  Dizajnéri sa snažili robiť kuchynské rohy čo najviac v dizajne, personálu, veľkostiach, materiáloch. Súpravy môžu byť s tabuľkou a bez stola, s pridanými stolicami alebo stoličkami, so všetkými druhmi políc a zásuviek.

  Pole umožňuje štrbinový vzor cez horný okraj chrbta, nainštalujte kučeravé balíky na podrúčkach. Rozmanité a textilné dizajn mäkkých typov uhlových pohoviek pre kuchyne.

  Ponúkame viac podrobností s návrhárskymi nápadmi v oblasti kuchynských rohov.

  • Súprava je vybavená boxmi umiestnenými pod sedadlami.

  • Malý kútik poľa s poličkou.

  • Priestranný P-v tvare nábytku „Feed“ pre veľkú spoločnosť.

  • Praktický model s miestom na spanie.

  • Lak. Ručná práca.

  • Krásny kontrastný model čokoládovej farby. Rám a tabuľku z poľa. Pristávacie miesta obývané koženkou. Pohodlná aplikácia sú vankúše.

  • Neobvyklý štýlový roh „adele“ pre jedálenský kút.

  • Sada s nízkym dubom s mäkkými pohodlnými vložkami a uhlovými policami. Doplnené stoličkami a tabuľkou.

  • ALDER CRAY s krásnym červeným odtieňom. Súprava obsahuje posuvný stôl a dva nástroje.

  Možnosti nábytku s čalúnením

  Praktická kuchyňa rohová pohovka, ak je rezaná s plnou a tkaninou, bude tiež pohodlný. Na takomto mieste bude len chcieť jesť, ale tiež sedieť s knihou alebo notebookom.

  Kuchyňa je jedným zo špecifických miest v byte, kde sú prítomné vlhkosť a otvorený oheň. Tučné striekajúce sa môžu spadnúť na nábytok, usadiť nájazd z plynu. V takýchto podmienkach musí byť čalúnenie dobre vyčistené, nebojí sa vody. Je nemožné, aby kuchynské výrobky vybrali horľavé tkaniny.

  Vzhľadom na špecifiká kuchyne, výrobcovia pre nábytkové rohy aplikujú nasledujúce materiály.

  Ekokent

  Materiál je ťažké rozlíšiť od pravej kože. Je to praktické, dobre čisté, vyzerá solídne. Je potrebné si vybrať kvalitný výrobok, ktorý by mohol odolať teplotným rozdielom, bez toho, aby na nich reagovali.

  Shenille

  Zmes syntetiky s bavlnou, na dotyk, ktorý sa zdá byť mäkká a zamatová. Mali by ste si vybrať možnosti s teflónom alebo s veľkým obsahom syntetiky, takmer neabsorbujú vodu a sú ľahšie sa o ne starať.

  Tapetizácia

  Vyrobené z prírodných vlákien, ekologický materiál. Kvôli špeciálnej hustote sa vzťahuje na tkanivá odolné voči opotrebeniu. Výrobok vyzerá bohatý, je to drahé, vhodné pre klasické a historické interiéry.

  Mikroverný

  Syntetický, má atraktívny vzhľad. Môže byť čistená štetcom, umývaním. Tkanina je elektrifikovaná, ktorá je jej nevýhodou.

  Preskúmať výrobcov

  V Rusku, viac ako 14 tisíc výrobcov nábytku produkuje kuchynské kúty. Tento produkt je dopyt našimi spotrebiteľmi. Ponúkame prehľad veľkých spoločností, ktoré sa osvedčili na trhu s nábytkom.

  MFA

  Factory Astakhova MFA pracuje v G. Kuznetsk od roku 2005. Sa stal slávnym pre vydanie rozpočtového nábytku, najmä kuchynské rohy.

  „Vitálny“

  Továreň na nábytok je v G. Rybinsk. Uvoľňuje rôzne série kuchynských rohov, ale seriál „Alenka“ je obzvlášť populárny.

  Napriek svojej zručnosti, vysoko kvalitný nábytok s moderným dizajnom.

  „PhilaToff“

  Továreň pracuje od roku 2007 v G. Artemovsky Sverdlovsk. Kuchynské kity produkujú v mäkkej a tvrdej verzii, sú ponúkané modulárne varianty a transformátory.

  „Borovichi-nábytok“

  Rohové kuchynské pohovky sú charakterizované veľkolepým vzhľadom a dobrou kvalitou. Nábytok je rôznorodý, vykonávaný podľa objednávky.

  „Art Master“

  Továreň produkuje ekonomický nábytok na ráme chrómu. Uvoľnenie jednoduchej lacnej série kuchynských rohov umožňuje uspokojiť potrebu širokých segmentov obyvateľstva.

  Tipy pre starostlivosť

  Drevený nábytok Starostlivosť nie je veľmi ťažká. Stačí sa s ním zaobchádzať. Ak je roh vybavený stôl, nemali by ste na ňu vložiť horúce hrnce bez tepelnej metódy a rozliata kvapalina je lepšia na čistenie včas.

  Vybrané miesto pre pohovku uhlovej kuchyne by nemala byť v blízkosti chladiča, krbu alebo ohrievača. Drevo v čase sa zahrieva a praskne.

  Starostlivosť o drevené výrobky, existujú rôzne pasty a spreje, ktoré môžu byť použité raz mesačne. Zvyšok je dosť na to, aby sa prach utrite mokrou vložkou. Mäkké rohy obsahujú čalúnenie z umývateľných tkanív alebo kožencov, ktoré môžu byť tiež utierané vložkou.

  Kuchynské sady z poľa inštalované nielen v tabuľkách. Sú to praktické a pohodlné na verande, v relaxačných miestnostiach zákaz, sauna, kde si môžete relaxovať s rodinou a priateľmi.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: