Kuppersberg Hoody: Model Review a prevádzkové tipy

  Kuchyňa sa často používa nielen na varenie, ale aj ako útulnú miestnosť, v ktorej môžete komunikovať s domácnosťami. Príjemná konverzácia môže zabrániť rôznym zápachom, ktoré zostávajú po varení. Tento problém úspešne rieši kuchynské kapucne, čistenie vzduchu. Dnes existuje veľký počet výrobcov, ktorí ponúkajú bohatý sortiment, vrátane výpisov rôznych tvarov a dizajnu. Ľahko sa zmestia do akéhokoľvek interiéru a niekedy sa dokonca stanú skutočnou výzdobou kuchyne, kombinuje krásu a funkčnosť.

  Docela populárne sú vložené kapucne. Sú to kompaktné zariadenia, ktoré môžu byť skryté na nábytok. Sú schopní efektívne a rýchlo chytiť z vzduchu malé častice dymu, tuku a sadzí. Takéto produktívne a spoľahlivé produkty za prijateľné ceny ponúka výrobcu Kuppersberg. Toto zariadenie zaručuje vysoko kvalitné čistenie vzduchu, má niekoľko rýchlostí a nie je horšie ako stropné a stenové výrobky.

  Výhody značkových produktov

  Modely spoločnosti sú vybavené trvanlivými a spoľahlivými hliníkovými filtrami, ktoré umožňujú poskytnúť mimoriadne účinné a rýchle odstránenie prachu, tuku a iných stopových prvkov. Tiež zariadenia eliminujú miestnosť pred spaľovaním a nepríjemnými pachmi. Zároveň Kuppersberg ponúka kupujúcim nielen najlepší asistent v každodennom živote, ale aj originálny dizajn prvok, ktorý je schopný urobiť interiér harmonickejší a elegantný.

  Výrobky spoločnosti z Nemecka majú mnoho pozitívnych vlastností:

  • Filtre môžu zaručiť efektívne čistenie miestnosti;
  • Môžu byť ľahko odstránené a ručne premyté, sú tiež umiestnené bez problémov v umývačke riadu;
  • Produkty majú spoľahlivé zvukotesné panely, ktoré šetria ľudí z nepohodlia spojené s prácou výkonného a vysokorýchlostného motora;
  • Dizajn sa nemôže rozbiť ani pokaziť kvôli prehriatiu, pretože obsahuje špeciálne ochranné bloky a materiály, z ktorých sú extrakty vyrobené, nie sú schopné zapáliť;
  • Kryty majú hladkú reguláciu výkonu, čo zlepšuje pohodlie ich používania;
  • Rozsah modelu obsahuje rôzne možnosti, medzi ktorými existujú modely s veľkým počtom voliteľných vlastností (niektoré majú jasné podsvietenie a schopnosť ušetriť elektrinu);
  • Výrobca ponúka veľa možností (môžete si kúpiť krb, ostrov, bytový alebo kopcový kapucňou);
  • Všetky produkty majú štýlovú dekoráciu a harmonicky zmestili do akéhokoľvek moderného interiéru.
  • Produkty majú inú hodnotu v závislosti od charakteristík, takže každý môže presne získať, čo potrebuje.

  LineUp

  Aby ste si vybrali príslušnú možnosť, musíte venovať pozornosť najobľúbenejším modelom a podrobne zvážte ich vlastnosti.

  Kuppersberg Slimlux 60 XG

  Tento model musí byť zakotvený v pozastavených kuchynských skrinkách. Vzduchový kanál je ukrytý vo vnútri a stáva sa úplne nepostrehnuteľným. Majiteľ môže vidieť iba dolnú časť zariadenia, kde sa nachádza plochá zasúvateľná obrazovka. Tento dizajn umožňuje výfuku stať sa zaujímavým a funkčným prvkom interiéru miestnosti. Zariadenie má zasúvateľný panel, ktorý vám umožní zvýšiť prívod vzduchu a ovládať zariadenie.

  Pri predĺžení jednotky sa automaticky zapne. Ak ju vrátite do východiskovej polohy, vypne sa. Kapacita zariadenia – 550 metrov kubických. Zariadenie je schopné čistiť vzduch aj v priestrannej miestnosti. Hood má niekoľko prác motora a 3 možnosti rýchlosti. Prepínanie prevádzkových režimov na tlačidlá.

  Model je veľmi efektívne vyrovnať s jeho funkciami, nevytvára silný hluk, neruší pokoj domácností. Podsvietenie má dve lampy a osvetľuje dosku a vytvorí aj príjemnú a teplú atmosféru.

  Kuppersberg Slimlux II 60 XFG

  Vložený model je ľahko pripojený k zavesenej skrinke cez povrchu varenia. Má dva spôsoby prevádzky a 3 rýchlosti. Poskytujú dobrý výkon a kapacitu 550 metrov kubických. Jednotka dokonale sa zvláda s spaľovacími produktmi, ktoré sa objavujú v procese varenia, je schopný poskytnúť normálnu mikroklímu. Upravte činnosť tohto modelu je potrebná prostredníctvom mechanického riadenia. Ak chcete nastaviť určitú rýchlosť, musíte kliknúť na tlačidlo.

  Táto možnosť je veľmi pohodlná. Pracovná plocha osvetľuje dve halogénové žiarovky. Praktické a spoľahlivé zariadenie tvoria dva motory a kovový tukový filter. Vysoká produktivita zariadenia vám umožňuje ušetriť elektrinu znížením trvania práce. Aj výrobca nezabudol na konštrukciu zariadenia. Kombinuje 2 štýlové farby: čierne a kovové. Hood vyzerá moderne a efektívne.

  Kuppersberg Slimlux 60 SG

  Vstavaná jednotka je ukrytá v pozastavenej skrinke v neohranom stave a je predĺžená len vtedy, keď sa sporák zapne. Power – 550 kubických metrov. Zariadenie má 3-dopredu nastavenie výkonu a niekoľkých režimov prevádzky (cirkulácia vzduchu, odstránenie). V režime „Odstránenie“ zariadenie eliminuje kuchyňu zo vzduchu pracovného priestoru, absorbuje ho a hádzanie do ventilačného systému. Potom sa zobrazí „špinavý“ vzduch. Recyklačný režim znamená čistenie kontaminovaného vzduchu pomocou mazačného filtra z kovu, ako aj uhoľného filtra. Potom sa vzduch uvoľní v miestnosti.

  Tento model je extrémne produktívny a tichý. Je schopný dokonale čistiť vzduch a urobiť pracovný priestor čerstvý. Dve halogénové žiarovky jednotne osvetľujú pracovnú plochu, ktorá sa používa na varenie. Jednotka sa vyznačuje vysokým výkonom, pohodlím kontroly a praktickosti. Trvá minimálny počet priestorov a má univerzálny dizajn vhodný pre každý interiér.

  Nastavenia pri výbere a inštalácii

  Nákup Hood je potrebné si pozorne prečítať niektoré parametre, Kto pomôže vybrať slušný model.

  • Je potrebné zabezpečiť, aby hladina hluku neprekročila 60 dB. Ak nevenujete pozornosť tomuto parametrovi, jednotka môže pracovať extrémne hlasná a vytvárať nepohodlie.
  • Je dôležité si uvedomiť, že veľkosť modelu musí zodpovedať veľkosti dosky.
  • Pracovná plocha kuchyne musí mať dobré osvetlenie, takže si musíte zakúpiť kapucňu s výkonným a silným podsvietením. Ideálna možnosť je LED svetelné zdroje, pretože sú ekonomické a trvanlivé. Ak je možné nastaviť jas osvetlenia.
  • Je potrebné rozhodnúť, ktorá kontrola bude pre vás vhodnejšia. Existuje mnoho možností: Tlačidlá, posuvníky, senzory. Dotykové panely sú najlepšie, ale majú vyššie náklady.
  • Existujú modely s ďalšími funkciami. Je lepšie zvoliť zariadenie s intervalovým / zvyškovým behom.

  Aby ste vytvorili agregátu a dosiahli svoju správnu prácu, musíte pripraviť vzduchový kanál na ventilačný kanál. Aby ste to urobili, budete potrebovať vlnitú hliníkovú trubicu alebo krabicu kolektívnych plastových prvkov. Krabica má estetický vzhľad a nezabráni hnutiu vzduchu.

  Pre rýchlu inštaláciu sa vyžaduje elektrolovka. Potrebujete odstrániť skriňu z steny, otočte ho hore nohami a umiestnite miesto, kde bude diera. Potom musíte znížiť otvor. Ďalej musíte vŕtať mini-dier, kde sa zariadenie pripojí skrutkami. Hodnota spojená so spodnou časťou skrine. Je dôležité uistiť sa, že jednotka je spoľahlivo fixovaná. Zariadenie potom visí na stene s skrinkou. Vzduchový kanál je pripojený a namontovaný (uzamknutý na vetranie).

  Nezabudnite na návod na obsluhu. Nesprávna manipulácia s výrobkom počas inštalácie môže byť spôsobená jeho členením v budúcnosti.

  Recenzie

  Na internete môžete vidieť veľký počet pozitívnych spätnej väzby na tovar tejto značky. Mnohí ľudia píšu, že výrobky sú trvanlivé, zaručujú čistý vzduch v interiéri a pracuje bez nadbytku. Vo svojom stanovisku sú vysoko kvalitné agregáty schopní urobiť život oveľa lepšie a príjemnejšie.

  Väčšina držiteľov kapucni poznamenávajú, že modely majú originálny, ale nenápadný dizajn, ktorý príde na akýkoľvek moderný interiér. Zariadenia ľahko použiteľné, zatiaľ čo môžete zvoliť veľkú jednotku a kompaktné zariadenie. Takmer každý, kto získal výfuku tohto výrobcu, boli spokojní s ich výberom.

  Preskúmanie videa na vstavanej kapucni „Kuppersberg Slimlux II60C“ Pozri v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: