Malé možnosti dizajnu kuchyne s balkónom

Malá kuchyňa s balkónom môže byť veľmi funkčná. Rôzne riešenia dizajnu pomôžu poraziť malý priestor a využívať každý milimeter s výhodou.

Plánovanie

Po prvé, stojí za to rozhodnúť o rozlíšení balkóna z lodžive, pretože je dôležité v otázke distribúcie nákladu.

Balkón je tanier, ktorý je určený na jednom konci. LOGGIA je dizajn založený na základe. LOGGIA teda má väčšiu nosnosť a otvára široké možnosti na zabezpečenie územia.

Prenos do balkóna Pracovná plocha alebo jedáleň, aj keď miesto umožňuje, nestojí za to, pretože nie je určený pre takéto preťaženia, a výsledok sa môže stať poľutovaniahodným.

Nie je potrebné okamžite uchýliť k kardinálnym opatreniam – demolácie steny oddeľujúcej kuchyňu z balkóna, pre takéto rozhodujúce opatrenia si vyžaduje koordináciu príslušných inštancií.

Môžete jednoducho izolovať balkón a zariadiť v správnom štýle a výstup na to je krásne poraziť. Záclony prídu na záchranu.

Záclony v kuchynskom interiéri s balkónom

Moderné valcované alebo rímske záclony sa v interiéri hodia. Aby sme nevyžadovali a bez obmedzeného priestoru, je lepšie uprednostniť možnosti prenášajúce svetlo. Môžu byť monofónne svetlo, sotva viditeľné. Biela alebo béžová univerzálna a ľahko sa zmestia do interiéru takmer akejkoľvek kuchyne.

Svetlé, v tóne fasád kuchynskej headsetu alebo jeho kontrastovanie, zdôrazňujú individuálny dizajn kuchyne.

Okrem monofonických možností sú záclony široko zastúpené – kvetinové výtlačky alebo texturálne.

Jedným z kritérií na výber závesu do kuchyne – kvalita materiálu, z ktorej sú vyrobené. Zvýšené požiadavky sú prezentované kuchynským materiálom, pretože je tu vysoká vlhkosť a postriekanie tuku. Tkanina by nemala absorbovať zápaky a buď by sa mal ľahko uplynúť a odolať opakovaným čistením.

Nestrácajte relevantnosť plastových žalúzií, prírodné drevené prírodovednosti získavajú popularitu. Ďalšia možnosť – valcované bambusové záclony. Pre takéto materiály sa dá ľahko starať, môžu byť opakovane utrite a umyté. Strom vyzerá zaujímavé v interiéri, ale nie je vhodný pre žiadny dizajn.

Pre jasnú lesklú kuchyňu sú plastové žalúzie lepšie. Môžu to byť horizontálne aj vertikálne.

V klasickej verzii sofistikovanosti pomôže interiér poskytnúť Tlule a Porter. Použitie pripojeného lambrequin a dokončí. Ak chcete vizuálne neznižovať kuchyňu a výšku stropov, je lepšie uprednostniť menej masívne možnosti.

V kuchyni sa môže lambrequin použiť aj bez záclonov, ktoré môžu rušiť. Je krásne pohybovať okno a prístup k balkónom.

Nápady na používanie územia

Napriek jeho malým veľkostiam je balkón veľmi funkčnou súčasťou bytu: Tu si môžete uložiť nástroje, sezónne veci, uhorky a len dostať von, aby ste dýchali čerstvý vzduch. Pripojenie balkóna do kuchyne, môžete stratiť tieto vybavenie, ak je jediný v dome. V tomto prípade je lepšie vykonať poruchu balkóna, ale zachovať jeho funkčnosť.

Vlastnosti kuchyne s balkónom

  • Veľká úloha pri navrhovaní malej kuchyne s balkónom hrajúcimi záclony. Rýchla, rímska alebo štandardná tkanina – to všetko závisí od zvoleného projektu.
  • V kuchyni s balkónom môže prejsť. Tak, aby nedokázali, aby domácnosti stáli dobrý balkón. Balkónové dvere a okno musia zatvoriť.
  • Swing dverí vyžaduje miesto na otvorenie. Jeho náhrada za posunu, ak vám konštrukcia otvoru umožňuje uložiť priestor kuchyne. Pre takéto dvere nepotrebujete miesto na otvorenie, len sa posúva na stranu.

  • Ak chcete vytvoriť zmysel pre jeden priestor, nie je nutné zbúrať steny. Stačí na usporiadanie balkóna v rovnakom štýle ako kuchyňa. A transparentné dvere vymažú prekážku a pridávajú svetlo v kuchyni. Táto možnosť je vhodná, ak je v kuchyni veľké okno na balkón.
  • Izolovaný balkón možno použiť ako miesto na ukladanie uhlíkov a džemu. Môžete uložiť nástroje a dokonca vybaviť mini workshop. A môžete umiestniť kvety a byt bude vaša malá záhrada.

Balkón pre odpočinok

Balkón môže byť samostatnou oblasťou odpočinku z domáceho rozruchu. Ak chcete zariadiť zónu na relaxáciu a rekreáciu, môžete si zariadiť útulnú stoličku na balkón, zavesiť sconium alebo dať podlahu. Užitočné budú regály s knihami alebo malým TV. Pre milovníkov vyšívania môže byť balkón miestom pre kreativitu. V útulnej stoličke pod obľúbenou sériou môžete pletené ponožky.

Ak balkón nie je izolovaný, v lete môže byť použitý ako terasa pre pitie čaju a v chladnom období, je možné vybaviť pobrežné miesta na ňom.

Dielňa

Pre hostiteľa rodiny môže byť balkón vybavený ako mini workshop. Na policiach umiestnia nástroje, skrutky a karafiáty. Na pracovnom stole bude vhodné, aby sa veci potrebovali pre domácnosť. A hosteska nebude tak osamelý variť večeru, keď manželka urobí niečo vedľa okna.

Takže balkón vyzeral dobre, lepšie, ak sú police zatvorené. Aby bol workshop dobre, aby sa zmestili do interiéru kuchyne, je potrebné vydať fasády skriniek v jednom štýle.

Zelený roh

Pre milovníkov felísu sa môže zahrievaný balkón premeniť na zimnú záhradu. Vedľa farieb je možné umiestniť užitočné rastliny: bylinky, zelené a dokonca zeleniny. Môžete pestovať cherry paradajky a malé uhorky. Ak je loggia priestranná, môžete vybaviť zónu na pitie čaju medzi rastlinami. Dojem bude vytvorený, že raňajky sa koná v záhrade. Chystáte sa v letnom večeri na balkón, je príjemné vychutnať si šálku lahodného čaju, vône kvetov a teplých vetiev vánok.

Racionálny balkón

Zimná záhrada alebo rekreačná oblasť je lákavá a krásne, ale nemusí byť racionálne v malom byte, kde každý centimeter na účte. V tomto prípade môže balkón slúžiť ako dodatočné miesto skladovania. A aby sa zabránilo odhaleniu, mali by ste jednoducho vybaviť police. Pre malé veci je lepšie používať krásne boxy. Môžete uložiť niečo: jedlé prázdne miesta, domáce spotrebiče, nástroje. Takže všetko vyzeralo opatrne, môžete urobiť uzavreté skrinky, a tak, aby nestratili malý priestor, dvere sú lepšie, aby sa vyrezával.

Celkový

Ak chcete, aby ste neboli ľahko použiteľné balkón, ako je špajza alebo zimná záhrada a zvýšiť užitočnú oblasť kuchyne, potom, ktorí dostali povolenie, demontujte stenu.

Jednou z možností je odstrániť okno a kombinovať ho s dverami. Windowsill je vypracovaný v jednom štýle s kuchyňou. Možnosti pre dizajn a použitie sa môžu líšiť:

  • Dodatočné pracovisko, môžete vykonať pracovný priestor v tvare P;
  • Barový stojan;
  • večera.

Na lodžii môžete umiestniť chladničku a niekoľko políc pre domáce spotrebiče. Kardinálna možnosť – úplne zbúrať stenu, kombinovať kuchyňu s lodžou do jedného priestoru. Na lodži si môžete dohodnúť jedálenský kút. Nie je to najlepší nápad vydržať pracovný priestor na lodžiu: Budete musieť redo systém komunikácie. Bude významne podrobný a komplikovať projekt.

Dekoračný štýl

Je to dôležité, v akom štýle sa kuchyňa a balkón bude zarámovaný.

Orientálne štýly sa zmestia na relaxáciu alebo čaju. Balkón s poznámkami na východe je v kombinácii s kuchyňou v klasickom štýle alebo modernom štýle. Východ je malé pohovky, ako pravidlo, svetlé farby a množstvom vankúšov. Vankúš sami zdobené národnými ornamentmi.

Čínsky štýl je malá pohovka, bambusový nábytok a červené lucerny. Pre úspešnú kombináciu v kuchyni môžu byť červené motívy, ako napríklad fasády kuchynskej headsetu.

Pokojný štýl Stredomorie Obce pomôžu vytvoriť prútený nábytok a modré odtiene v interiéri. Tento dizajn vám umožní cítiť sa na pobreží.

Tak, blížiaci sa k inteligencii na usporiadanie a dizajn priestoru, dokonca aj na malej oblasti, môžete umiestniť všetko, čo potrebujete a vytvoriť útulný roh. Nie je vždy potrebné okamžite sa uchýliť k základným opatreniam, niekedy stačí použiť niekoľko techník dizajnu.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: