Plates de Luxe: Rozsah modelu, Tipy na výber

Praktické, pohodlné, funkčné sporák – sen o každej milenke. Je žiaduce, aby bola technika ekonomická. A s dobrou opravou alebo nákupom nového bytu, musí byť kuchynský sporák tiež vizuálne veľkolepý. De Luxe ponúka široký výber dosiek, takže nie je veľmi ťažké vybrať si požadovaný model.

Zvláštnosť

Funkcie a charakteristiky Expresné vlastnosti platní DE LUXE. Ďalším dôležitým aspektom – pomer cien a kvality. Zvyčajne sa usudzuje, že drahá doska má najväčšiu funkčnú funkciu. Vysoká cena, niekedy, odôvodnená výnimočnou kvalitou slávnej značky. Častejšie v cene zahŕňa značkové značku pre slávu. Penza Produkcia domácich spotrebičov De Luxe je založená v našej krajine v roku 1946. Toto je bývalý eutt. ALE. REUDUNOVA.

Domáce spotrebiče pre domácich špecialistov spoločnosti sa začali angažovať v roku 1994. Toto je najväčší domáci výrobca s vlastnou značkou.

Domáce spotrebiče sa neustále zlepšujú odborníkmi, relevantné pre žiadosti koncového používateľa. Značka DE LUXE vyrába plyn, kombinované, elektrické kachle. Rozsah modelu zahŕňa aj moderné povrchy varenia, mosadzné skrine a celé súpravy. ElectronicsDeluxe – Linka vstavaného zariadenia v širokom rozsahu. Dosky poskytujú moderné technológie, ktoré prispievajú k nízkej spotrebe energie a vysokej tepelnej vodivosti.

Spoločnosť ponúka kupujúci ekonomický, bezpečný a ľahko udržiavací stroj. Kuchynské dosky modernej Eurodizain v rôznych farbách a štýlových riešeniach. Spoľahlivý a funkčný sporák bude stáť kupujúceho za 6 tisíc. rubľov a vyššie, varenie panel – od 7.000., a rúra – od 8 tisíc. rubľov. Dnes de luxe exportuje asi 25% technológie v zahraničí. Na realizácii podniku Certifikovaný systém kvality. A na výrobu výrobkov sa používa Jedinečné vybavenie.

Výhody a nevýhody

Každý typ dosky sa rozlišuje svojimi vlastnosťami, napríklad elektrické inštancie používajú svetelnú energiu. Preto nie je potrebné plynové komunikácie. Plynové kachle sa považujú za najlepšiu možnosť prípravy na „živý“ požiar profesionálnymi kuchármi. Medzi populáciou sú populárne v sklenených keramických možností, ktoré sa vyznačujú štýlom vzhľadu.

Nízka miera zahrievania elektrických kachlí zostala v minulosti. Moderné modely sú efektívne, majú automatické nastavenie. Elektrické kachle majú vysokú rýchlosť ohrevu. Požadovaná intenzita režim je ľahko zvoliteľná, pretože toto sú špeciálne možnosti. Okrem toho elektrické kachle majú automatické ovládanie, ktoré vám umožní optimálne určiť čas vykurovania potravín.

Moderné indukčné vykurovacie prvky sú pripravené na prevádzku súčasne s zahrnutím a prvky sú ihneď po vypnutí dosky. Nedostatok modelov pozostáva za vyššiu cenu. Výhody plynových kachlí hodnotili byty vlastníkov s hlavným modrými palivami. Predpokladá sa, že plyn je pohodlnejší pri príprave riadu a funkcia riadenia plynu v moderných jednotkách zabezpečuje bezpečnosť. Dodávajú sa moderné plynové povrchy Expresné horáky. V niektorých jednotkách sú poskytnuté podpery na vykurovacie riady s okrúhlym dnom (Kazaň, VOKI).

Prečítajte si viac  Dekoratívny kameň v kuchynskom interiéri

Príslušenstvo vo forme mriežky sú smaltované alebo liatiny. Prvý je charakterizovaný lacné, ale rýchlo ide a praskne. Druhý je považovaný za dlhšie, ale vyžaduje opatrnú obehu.

Ak je to detail na pokles, rozdelí sa na časti. Plynové kachle sa stále rozlišujú zvýšenými nákladmi, v porovnaní s elektrickými.

Odrody

Hlavné typy spoločných rozpočtových dosiek:

Plyn

Otvorený oheň je uprednostňovaný, pretože vytvára jednotné dobré vykurovanie, robiť pokrmy tašty, držať viac živín v nich. Zástupcovia plynových dosiek medzi linkou tovaru de Luxe:

 • De luxe 506040.03g Predaj | Cena od 13 tisíc. rubľov. Smalt, ktorý hrá úlohu povlaku varnej dosky. Ovládacie prvky sú dostupné rotačnými mechanickými spínačmi. Možnosť kontroly plynu chýba a doska sa vyznačuje minimálnou funkčnosťou.

 • De luxe 5040.41G – Klasický produkt so smaltovaným povrchom a štyrmi horákmi. Predchádzajúci sa vyznačuje prítomnosťou plynového ovládania horákov a pecí.

Elektrický

Elektrický sporák so skleneným keramickým povrchom – najobľúbenejšia možnosť okrem iného. Existujú prvky automatizácie a v mnohých modeloch je testovací časovač.

De luxe 506004.04 – štandardný sporák s povrchom sklenenej keramiky, balenie obsahuje jednu mriežku a dva bary. V predajniach na predaj za cenu 16 tisíc. rubľov. Modely s podobnými charakteristikami: 506004.04AS, 506003.04A.

Posledná možnosť sa vyznačuje moderným dizajnom, energeticky účinnou spotrebou.

Kombinovaný

Tieto možnosti sú optimálne, ak sú pozorované prerušenia a plyn a s elektrinou. Príklady modelov:

 • 506031.00GE Vybavené tromi vykurovacími prvkami na plyn a jeden elektrický horák. Sporák je vybavený ochranným vekom. Rúra na elektrinu s funkciou grilu.

 • 506022.04GE – Two plyn a dva elektrické horáky, rúra, aj z svetla, funkcia pľuvania chýba.

Okrem jednoduchých klasických dosiek, de Luxe uvoľňuje sériu vstavaných zariadení, ktoré tiež využíva dobrý dopyt od kupujúcich.

Modely a ich vlastnosti

Classic Plus

Toto je jeden z prvých elektrických dosiek De Luxe. Súlad z modelu obyčajného, ​​je tu kryt, nastavenie držadiel. Napriek pevnému veku je sporák úspešný s majiteľmi, a niekedy je zdedený v dobrom stave. 4-Killer Coat povrch dostatočne na prípravu početných jedál. Vnútorná sklenená rúra udržuje teplo. Majitelia dosiek niekedy čelia ťažkostiam. Je to obzvlášť ťažké, pre ktorých sa technika dostala bez pokynov a popisu technických charakteristík. Hlavným problémom je regulátor rúry. Ukazuje, že nie sú stupne, ale divízie od 1 do 11. Zodpovedajú indikátorom teploty:

 • 1 – 70;
 • 2 – 100;
 • 3 – 120;
 • 4 – 140;
 • 5 – 170;
 • 6 – 190;
 • 7 – 210;
 • 8 – 230;
 • 9 – 250;
 • 10 – 270;
 • 11 – 300 stupňov.
Prečítajte si viac  Hitachi vysávače: odrody a vlastnosti prevádzky

Premiéra

Táto séria obsahuje model 5422.01GE. Dva horáky tu sú plyn a dva ďalšie – liatinové elektrické elektrické. Najväčší elektrický horák sa vyznačuje kapacitou 2 kW. Plynové kruhy sú vybavené oceľou mriežkou, elektrickým likérom. Elektrická rúra, je tu termostat, osvetlenie, dvojité sklo. Ovládací panel Mechanické, Tam je časovač s pípnutím, skladacie dvierka sú vybavené dvojitým sklom.

Evolúcia

506004.04E – Model tejto série Elektrické, s liatinovými horákmi. Prvky sa vyznačujú priemerom a výkonom. Existujú dva kruhy 18 cm s kapacitou 1,5 kV a ďalších dvoch kruhov – pri 14,5 cm na 1 kW. Rúra pre model je tiež elektrický, s mechanickým regulátorom teploty, v súprave, ktorý prichádza jeden hlboký bastard a mriežku.

Sklenená keramika De Luxe je veľmi demokratická hodnota. Model 506004.02EA má dobrú tepelnú vodivosť. Pracovná plocha je rýchlo vyhrievaná a okamžite ochladzuje. Keramické kachle je vybavené štyrmi horákmi, líšia sa v oboch priemeroch a napájaní, takže môžete použiť nádrž vhodnej veľkosti. Energetická účinnosť zariadenia je maximálna, ktorá pomáha znížiť náklady na spotrebu elektriny.

Ako si vybrať?

Kuchynský sporák je pri výbere poctený veľkou pozornosťou. Medzi kvalitou a veľkosťou tohto domáceho spotrebiča, počet pripravených večere. Medzi zdrojmi je malý: plyn alebo elektrina. Je potrebné definovať, tlačiť z možnosti pripojenia k určitému zdroju. S charakteristikami kuchynských jednotiek, musíte zistiť dôkladné. Potravinové požiadavky sa líšia v každej rodine. Stravovanie obed alebo večere vyžadujú značný počet prvkov na povrchu varenia. Ak je domáce jedlo zriedkavé – dosť 1-2 vykurovacie telesá a prípadne rúra.

Jednotná pracovná kuchyňa má nasledujúce rozmery: výška – 85 cm, šírka – od 50 do 60 cm. Keramické možnosti sú zvyčajne užšie a varná doska 1-2 koní sa rovná 30 cm na šírku. Malé dosky sú vhodné pre malé apartmány. Často, jedlá potrebné na výber vhodných. Ak je kuchyňa dovoliť, je lepšie vybrať si štandardné kachle, ktoré nepotrebujú špeciálne jedlá.

Prečítajte si viac  Vyberte si dvojitý obvodový panel

Vstavané varené panely a pece sú vybrané, ak sú základné miesta v kuchynskej náhlavnej súprave. Jeden kuchynský panel je dosť na varenie, najmä ak nie je potrebná na rúru. Pri obmedzení v prostriedkoch, miesto pod šatníkom pece môže byť vykonaný technikom neskôr. Vložené vzorky sa vyznačujú pohodlím, hygienickými a vysoko kvalitnými materiálmi výroby.

Inštalácia vstavaných domácich spotrebičov je konjugát s niektorými ťažkosťami. Napríklad bezpečnostné vybavenie zahŕňa povinné dutiny v fanúšikoch. V opačnom prípade môžu nábytkové panely blikať z nadmerného vykurovania.

Ako použiť?

Mnoho hosteska obdivujú krásnu sklenenú keramickú dosku. Konzervativizmus, návyky, rôzne zmysly vedú k predsudkovi posudku o domácich spotrebičoch z tejto kategórie. Najdôležitejšie nepríjemnosti pri manipulácii s takýmitom sporákom – zvyškovú teplotu. Vykurovacie telesá musia byť zapnuté vopred, vypnúť – krátko pred koncom varenia.

Jedlá sa môžu ukázať ako lahodné a pri nízkych teplotách. V maximálnom režime majú riziko pálenia, takže je potrebné starostlivo sledovať polohu regulátora teploty.

Ak existuje elektrická rúra, potom pri pečení múk, odporúča sa predhriať. Pečené pokrmy sú lepšie inštalované v studenej rúre. Pečené mäso a ryby sú vhodné na varenie vo fólii. Vetranie vo vnútri zvýši množstvo tepla, ale môže to spôsobiť nadmerné suché jedlá. Pripojte režim s ventilátorom na začiatku varenia, ale musíte nezabudnúť vypnúť po dokončení. Po varení sa odporúča elektrické kachle, ktoré sa odpojia od siete. Rovnakú akciu sa odporúča pre všeobecné čistenie domácich spotrebičov.

Pokyny na používanie sprevádza všetky modely dosiek, najlepšie sa naučili pred použitím novej technológie.

Hodnotenia zákazníkov

Elektrické spomienky De Luxe na trhu, reagovať o technike rôznymi spôsobmi. Domáce spotrebiče domácich výroby odporúčame 64% používateľov. Medzi výhody modelov, vzhľad je obzvlášť zaznamenaný, kvalitná montáž. Spoľahlivosť a pohodlie odhadujú uspokojivé majitelia. Napríklad užívateľ z Nižného Tagil pripúšťa, že sporák tohto výrobcu raz chytil oheň. Uvádza však, že súčasne bolo zahrnutých niekoľko horákov. O požiarnom nebezpečnom doskách s liatinovými vykurovacími prvkami hovorí užívateľ z penzu.

Iní oslavujú nízke náklady na výrobky a s takou lacnosťou jednoducho si nevšimneme nedostatky. Ďalšou výhodou mnohých zváži objemovú pec. Stredné hodnotenie a kombinované dosky. Používatelia informujú o chudobnej sklenenej rúre, ktorá môže prasknúť zo silného vykurovania. Plynové kachle sa odporúčajú na nákup 50% vlastníkov, pričom si uvedomuje pohodlie a kvalitu modelov, posudzovanie uspokojivej spoľahlivosti a vzhľadu.

V ďalšom videu nájdete prehľad o plynových sporákoch De Luxe 5040-33.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: