Platne Hotpoint Ariston: Popular modely

Hotpoint Ariston Plates sú konzistentne vysoký dopyt medzi ruskými hostiteľmi. To nie je prekvapujúce, pretože v tejto značke nájdete veľký výber širokej škály modelov – plyn, elektrické a indukčné. Všetky prezentované produkty sa vyznačujú štýlovým dizajnom, ergonomickým a extrémne vysokou kvalitou.

Vlastnosti a druhy

Domáci spotrebitelia nie sú oboznámení s nádobami Ariston – na ruskom trhu, táto značka je pomerne impozantný výklenok niekoľko rokov a dopyt zostáva pomerne vysoký.

Dôvodom je vysoká spoľahlivosť, trvanlivosť, široká škála voliteľných funkcií a štýlových dizajnových dosiek.

Obchodná značka Hotpoint Ariston patrí medzi Svetovo preslávené držanie spoločnosti Taliansko Indesit Company, ktorá sa špecializuje na výrobu domácich spotrebičov. Spoločnosť začala svoju históriu späť v minulom storočí za posledné storočie, potom bol otvorený malý obchod na výrobu obchodných váh. Spoločnosť pre svoje takmer storočia spoločnosť neúnavne zvýšila svoju výrobnú kapacitu a zaviedla nové pozície sortimentu, ktoré umožnilo značku, aby sa tretie miesto z hľadiska predaja na celom svete.

Domácnosť Dnes zahŕňa 14 podnikov nachádzajúcich sa v rôznych krajinách, v Rusku pôsobia aj 2 rastliny. Hotpoint Ariston Business Card je veľmi štýlový a originálny dizajn modelov, a dosky sú k dispozícii v niekoľkých sériách, ktoré sú tak veľmi externe odlišné od seba, ktoré môžu zapôsobiť, že máme výrobky rôznych výrobcov.

Ale každý hostesky si môže vždy vyzdvihnúť model, ktorý bude optimálne zapadovať do svojho interiéru a kombinovať s kuchyňou Headcard.

Ďalšou výhodou technológie je pomerne miestková rúra, ktorej objem dosiahne 62 litrov – to umožňuje pripraviť sa v ňom širokú škálu mäsových a rybích riadu. Pri príprave pečenia, používatelia tiež nevznikajú žiadne ťažkosti, pretože každý plynový sporák je vybavený automatickými možnosťami zapaľovania, ako aj „riadenie plynu“, zatiaľ čo proces pečenia výrobkov je možné pozorovať cez priehľadné ochranné sklo a jasné vnútorné osvetlenie umožňuje zvážiť jedlo.

Povrch varenia všetkých kožných dosiek Ariston je vybavený niekoľkými typmi horákov: silné pre prevádzkové vykurovanie, pár média a jedného slabého (môže byť použitý na zasiahnutie oleja alebo tomnation).

Všetky kuchynské dosky Ariston majú štandardný balík, v ktorom:

 • povrchu varenia;
 • Mriežka na umiestnenie hrnca, panvíc a kotlov;
 • Ovládací panel;
 • priestranná pec s funkciou grilu;
 • oddelenie na uskladnenie riadu;
 • Ochrana funkcie detí;
 • Nastaviteľné nohy;
 • Okrem toho môžu byť dosky vybavené pľuvaním.
 • Elektrický

Hotpoint Ariston Elektrické kachle sa vyznačujú hodným súborom funkčnosti, ako aj ľahké riadenie, kvôli tomu, že aj užívatelia seniorovej vekovej skupiny a detí budú arte. Niektoré modely majú časovač a hodiny, čo ďalej zjednodušuje prácu.

Je dôležité, aby sa povrch varenia vykonáva zo sklenenej keramiky a je vybavený hi-ľahkými horákmi, ktoré opäť opäť potvrdzuje kvalitu elektrického sporáka tohto výrobcu.

VÝHODY ELEKTRICKÉHO STUPE HOTPOINT ARISTONUJEKUJÚ:

 • Kvalitná montáž a komponenty;
 • prítomnosť všetkých užitočných režimov prevádzky;
 • Priestranná rúra.

Rovnako ako u iných elektrických kachlí, nedostatok tu je len jeden – v prípade prerušení s dodávkou elektriny, nie je možné pripraviť jedlo.

Prečítajte si viac  Kuchynská oválna posuvná tabuľka: Vlastnosti a výber

Plyn

Plynové dosky Ariston majú tiež svoje výhody:

 • Moderný vzhľad;
 • Vysoká kvalita budovania;
 • Zariadenia s elektrorojigom a systémom riadenia plynu.

Plynové kachle nezávisia od dodávky elektriny, pretože aj v neprítomnosti svetla môžete vždy variť potrebné pokrmy pre seba a tvojich blízkych.

Kombinovaný

Samostatná čiara dosiek je kombinovaná modely, ktoré kombinujú schopnosť pripraviť sa na plyn a elektrinu. Takéto dosky sú obzvlášť dôležité v nových budovách a od regionálnych centier osád, kde sú často prerušenia s dodávkou plynu, potom s napájaním – v akejkoľvek situácii bude hosteska schopná poskytnúť svoje siedmich raňajok, obed a večere.

Kombinované dosky sú považované za najobľúbenejšie. Spravidla majú povrch varenia plynu, doplnený elektrickým práškom. Plynový sporák sa považuje za ekonomický, ale elektrická rúra má veľa výhod – môže byť udržiavaná v presnej teplote, je doplnená rôznymi užitočnými vlastnosťami (sušenie, rozmrazovanie, oddelené zahrnutie dolných a horných fazule), kombinované dosky sú považované za ekonomickejšie, funkčné a bezpečné.

Vložený

Vstavané sporáky Hotpoint Ariston sú prezentované hlavne varenými povrchmi. Ich hlavnou výhodou v porovnaní s analógmi iných značiek je sklenený keramický povlak a pohodlné rozhranie. Takéto dosky sa vyrovnávajú so všetkými zodpovednosťami, ktoré im boli priradené – varia, smažiť a teplé.Zo nedostatkov si môžete všimnúť vysoké náklady, ako aj potrebu používať špeciálne indukčné jedlá, ktoré by sa mali zakúpiť samostatne, a na pomerne pôsobivú cenu.

Hodnotenie najlepšie modely

Najzaujímavejšie platne Hotoint Ariston obsahuje nasledujúce modely.

HOTPOINT-ARISTON H5GGG1C (X)

Toto je dosť drahá tanier, ktorá je priemerná cena, ktorá je 20,5 tisíc rubľov. Povrch varenia je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, mriežky – z liatiny. Pracovné rozmery sú 50x60x85 mm, hmotnosť – 45 kg. Farebný striebro. K dispozícii sú 4 horáky: štandard 2×1.9 kW, ekonomika – 1×1 kW, ako aj rýchle kúrenie – 1×3 kW, je k dispozícii možnosť elektrickej energie. Štandardný systém riadenia, časovač. Rúra sa vypočíta na 57 litrov, maximálna možná teplota je 250 stupňov, poskytuje sa vnútorné osvetlenie. Sporák sa vyznačuje veľkolepým dizajnom, výnimočnou kvalitou, praktickosťou a trvanlivosťou.

HOTPOINT-ARISTON H5GG5F (W)

Doska, priemerná kontrola, ktorá je 23 tisíc rubľov. Variaci povlak je vyrobený z bielej, existujú 4 horáky rôzneho výkonu, doplnené funkciami zobrazenia, dotykového časovača a hodín. K dispozícii je elektromobilný horák a mosadzná skriňa v automatickom režime. Rozmery Štandardné dosky, hmotnosť je 43,2 kg. Volumetrické rúry – 62 litrov, grilované, rovnako ako pľuvať. Tento model je vyrábaný v Poľsku, sa líši v multifunkčnosti, poskytuje veľkú zásuvku na riad. Zo minesov stojí za zmienku len absenciu zámku ovládacieho panela.

HOTPOINT-ARISTON HT5GG3FC (A)

Náklady na dosku od 25 tisíc rubľov. Povlak je vyrobený zo smaltiny, liatinovej mriežky. Existuje časovač, vstavané hodinky, ako aj možnosť elektrického oleja. Omnský šatník – o 62 litrov, doplnené grilom. Na bezpečné používanie funguje funkcia riadenia plynu, ktorá vypína prívod plynu v prípade útlmu požiaru. SLAB ponúka štýlový dizajn v tmavých farbách, umiestnenie ergonomického horáka, časovač vám umožňuje nastaviť čas na 120 minút. Nedostatočná ochrana pred deťmi.

Ako si vybrať správne?

K dnešnému dňu sú aristonové dosky prezentované vo veľkom množstve modelov s najrôznejšími technickými a prevádzkovými vlastnosťami. Zostať podrobnejšie v bodoch, ktoré by sa mali zohľadniť pri výbere optimálneho modelu.

Prečítajte si viac  Rohové lavičky pre kuchyňu: funkcie a tipy na výber

Kontrola

Všetky kachle tejto značky majú mechanickú kontrolu, ktorá sa vykonáva pomocou malých otočných spínačov upevnených na prednom paneli. Spravidla sa vysiela na vonkajšej strane agregátu. Spínače sú vyrobené z kompozitného materiálu charakterizovaného zvýšenou silou.Niektoré modely sú navyše vybavené časovačom zobrazujúcim prácou produktu. Najmodernejšie platne majú zmyslovú kontrolu.

Počet Konfork

Tradične je pracovný povrch vybavený tradičnými horákmi, ktoré sa medzi sebou líšia len veľkosťou dýzy, to spôsobí variabilný výkon. Všetky modely sporák Hotoint Ariston sú doplnené elektrickým zariadením, ako aj efektívny systém kontroly plynu, ktorý výrazne zlepšuje bezpečnostné parametre jednotky. Preto je pravdepodobnosť horenia, keď sa horáky zapnú minimálne.

Bezpečnosť

Všetky modely HOTPOINT ARISTON poskytujú takúto užitočnú funkciu ako Riadenie plynu. Princíp jej je celkom jednoduchý – Ak, v dôsledku prevádzky návrhu alebo poklesu vody, požiar za jeden alebo iné dôvody zhasne, potom je plyn zavesený v rovnakom momente. Táto funkcia sa stala možnou z dôvodu inštalácie špeciálnych snímačov v horákoch, tiež v rúre – sledujú a regulujú úroveň plameňa v horáku.

Najdrahšie modely majú funkciu ochrany pred zásahom detí.

Tu sú rotačné spínače usporiadané tak, že na spustenie zapaľovania sa musia hlbne utopiť a držať na chvíľu – to nie je pod silou malých detí, a teda aj tie najzraniteľnejšie deti sú chránené pred náhlym vzhľadu požiaru alebo uvoľnenia plynu. Niektoré modely tiež poskytujú systém riadiaceho systému, odomknúť, ktorý nie je tak jednoduchý, takže môžete voľne odísť v blízkosti dosky detí, ako aj osoby v stave demencie bez dozoru.

Funkcie rúry

Ako je uvedené, Hotpoint Ariston dosky sú väčšie ako pri analógoch konkurenčných značiek – sa líši od 57 do 62 litrov. To je dosť dosť pre všetky rodiny.

V sporákoch sú spravidla poskytnuté nasledujúce spôsoby prevádzky.

 • Horné / Nižšie tepelné krmivo Zahŕňa súčasné práce spodnej, rovnako ako hornej časti opálenia, takže vnútri skrine zabezpečuje rovnomerné vykurovanie a ročník sa získa čo najpĺňa.
 • Spodný teplo – Toto je možnosť inherentnou pre všetky dosky. V tomto prípade sa teplo aplikuje len zdola. Táto možnosť je vhodná na prípravu najjednoduchších jedál, napríklad na pečenie koláčov a cupcakes.
 • Grilovať – V tomto prípade je dutina rúry namontovaná desať, ktorá je zodpovedná za vykurovanie priamo výrobkov, vďaka ktorým dostanú chutnú chrumkavú kôru.
 • Konvekcia Poskytuje nútený pohyb vzduchových hmotností. Vzhľadom na takúto možnosť je zabezpečená jednotná supresia výrobkov.
 • Ďalšie funkcie

Ideálna pozornosť by sa mala venovať prítomnosti niektorých ďalších možností.

 • Elektrická obrna – V tomto prípade je na ovládacom paneli špeciálne tlačidlo, s ktorým môžete urobiť najbezpečnejší bezpečný pre horák zapaľovania používateľa. Najdrahšie modely kombinujú takúto automatizáciu s prepínačmi rotačného typu. Takýto systém má len jeden mínus – nekoná v prípade prerušenia elektrickej energie.
 • Časovač – V modeloch Hotpoint Ariston sú mechanické časovače poskytnuté alebo elektronické, vybavené zvukovými signálmi. Majiteľ taniera je dosť len na vytvorenie správneho času na koniec varenia miska a ísť do svojich domovských obchodov. Keď uplynie čas, zariadenie o nej hlasno oznámi zariadenie.

Pri nákupe dosky stojí za to zostať na pravej strane mriežky. Zvyčajne sú vyrobené z liatiny alebo ocele a prvá možnosť sa považuje za výhodnejšie, pretože liatina je charakterizovaná väčšou tepelnou odolnosťou, ako aj odolnosť voči zaťaženiam a deformáciám v dôsledku vysokej hmotnosti kuchynského riadu.

Oceľ je krehká, ale s dlhodobou expozíciou a požiarom začína prasknúť, takže takéto možnosti sú inštalované len v doskách rozpočtového segmentu. Samozrejme, samozrejme, osobitná pozornosť by sa mala venovať dimenziám a farbe dosky – existuje veľký výber v obchodoch – od klasickej bielej až tmavohnedého a dokonca čiernej. Strieborné produkty sú obzvlášť veľkolepé.

Prečítajte si viac  Vyberte si dvojitý obvodový panel

Prevádzkové tipy

Sporák je vždy zdrojom zvýšeného nebezpečenstva, takže keď sa používa, je potrebné pozorovať návod na obsluhu, ktorý sa mení na plynové a elektrické konštrukcie.

Plyn

Pravdepodobne každý vie, že používanie plynu je spojené so zvýšeným rizikom požiarov a výbuchov. V prípade neopatrného obehu sa môže vyskytnúť tragédia, ľudia sú zničení a ľudia sú zničení, a akýkoľvek únik plynu môže vyvolať udusenie a otravu v priestoroch ľudí. To je dôvod, prečo pri nákupe dosky, jeho inštalácia a pripojenie by mali vykonávať certifikovaní špecialisti na plynárenskú spoločnosť. Ako používate, musíte neustále monitorovať čistotu horákov a udržiavať dobrý technický stav zariadenia, ktorý zahŕňa systematické overenie stavu rúrok, ventilov a valcov.

Bohužiaľ, menší únik plynu je veľmi ľahký, aby si to nevšimol, takže je potrebné, aby bol v miestnosti inštalovaný vysoko kvalitný ventilačný systém, ktorý s najodsilie s najodspatnou najznámejšou presahujúcou koncentráciu zemného plynu, nad povolenou úrovňou môže naštartovať Nebezpečný Prebytok. Počas prevádzky dosky nebola nebezpečenstvo útlmu požiaru vylúčené, keď sa objaví návrh a výskyt požiaru, takže nie je možné nechať dosku bez dozoru.

Ak máte pocit, že vôňa plynu, potom musíte okamžite prekrývať ventil, otvorte okná a obráťte sa na dispečer pohotovostného servisu. Majte na pamäti, v takejto situácii, akúkoľvek iskru, dokonca vytvorená, keď je svetlo zapnuté, môže viesť k silnému výbuchu, takže buďte extrémne opatrní, a ak je to možné, opustiť miestnosť.

Elektrický

Elektrické sporák nie je nič menej nebezpečenstvo ako plyn, pretože nesprávna inštalácia a použitie môže viesť k nebezpečnému šoku. Inštalácia dosky by mala vykonávať len špecialista. Majte na pamäti, že na pripojenie takýchto zariadení nie sú vhodné štandardné konektory domácnosti, existujú špeciálne inštalácie určené pre takéto vybavenie. Nevyhnutným podmienkam montážnych dosiek je prítomnosť chráneného vedenia, ako aj uzemnenia.

Pri práci takejto tanier si musíte pamätať na to, že jeho povrch počas prevádzky sa zahrieva a dotýka sa rukami na varenie povlak môže spôsobiť popáleninu.

Podobne ako akékoľvek iné elektrické spotrebiče by sa doska nemala ponechať bez dozoru a udržiavať normálne z technického hľadiska štátu, je dôležité pravidelne vykonávať kontrolu a kontrolovať všetky mechanizmy pod kontrolou. V prípade akéhokoľvek členenia by mala byť vypnutá zo siete a obráťte sa na servisné stredisko.

Prehľad a prevádzka Plates Hotoint Ariston H5GG5F Pozrite si ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: