Potrebuje umývačka riadu pre 2 osoby a ako si ho vybrať?

V poslednej dobe, viac a častejšie nastane otázka: či si kúpiť umývačku v dome? V prípade veľkej rodiny, aby ste sa veľmi ľahko vyriešili. Je ťažšie získavanie takejto agregácie vzhľadom na rodinu pozostávajúcu z 2 ľudí. Stojí za pochopenie, prečo v byte umývačka riadu a ako si vybrať zariadenie.

Je to ziskové kúpiť auto?

Moderný svet – Svet technológií zameraných na zlepšenie života ľudí. Hlavnou úlohou umývačky riadu je uľahčiť život a poskytovanie príležitostí vlastníkov bytu na riešenie svojich záležitostí.

Funkcia umývačky riadu je, že sa ubytuje pomerne veľa jedál, čo vám umožní zabudnúť, čo je to v blízkosti plášťa. Zároveň jednotka nezávisle:

 • Zobuďte pokrmy;
 • Čistí ho, aby svieti;
 • Pokrm.

Okrem toho sa väčšina moderných modelov automaticky odpojí po dokončení cyklu. Samozrejme, rodina 2 za deň spotrebuje toľko jedál, takže príde na získanie umývačky riadu.

Avšak, dobrá voľba bude nákup malého zariadenia schopného automatizovať postup pre umývanie riadov a ušetriť čas.

Vhodné druhy

Dnes výrobcovia produkujú obrovské množstvo umývačiek riadu. Trh týchto zariadení sa každý rok stáva čoraz väčší. Spoločnosti pravidelne zlepšujú existujúce zariadenia a produkujú nové modely.

Stojí za to zvážiť populárne klasifikácie umývačiek riadu.

Podľa typu produktu

Všetky umývačky riadu môžu byť rozdelené do niekoľkých skupín.

 • Plne vložené. Ideálna možnosť pre takmer akýkoľvek interiér. Technics môže byť ľahko skrytý za dekoratívnym nábytkovým panelom, ktorý si zachová príťažlivosť dizajnu miestnosti. Ovládací panel stroja sa nachádza v hornej časti dverí. V moderných modeloch sa menu premieta na vonkajší náter.

 • Čiastočne vstavaný. Rozdiel od prvej skupiny v umiestnení ovládacieho panela, ktorý sa nachádza na fasáde dverí.

 • Samostatne. Takéto stroje nebudú môcť skryť, ale zariadenie môže byť inštalované v každom rohu kuchyne, čo bude fungovať pohodlné. Je dôležité len predbežné postavenie, že jednotka zapadá do vybraného interiéru.

 • Desktop. Možnosť pre malé kuchyne. Takéto stroje sa vyznačujú kompaktnými veľkosťami, takže vhodné aj pre rodinu 2 osoby.

Umývačka riadu – Užitočné zariadenie, ak sú správne priblížiť jeho výber.

Na veľkosť

Ak rozdeľujeme umývanie riadu v rozmeroch, potom môžete vytvoriť niekoľko skupín.

 1. Štandardný. Zariadenia na plnej veľkosti, ktorých rozmery sú 60x60x85 cm. Maximálny počet súborov riadu, ktorý môže stroj umyť naraz, dosiahne 12-14 kusov. Dobrá možnosť pre veľké rodiny.
 2. Úzky. Vytvorené pre inštaláciu v malých kuchyniach, kde je takmer každý meter štvorcový priestoru. Výška zariadení je štandardná, ale šírka je 45 cm. Nie je ťažké hádať, že počet súborov na umývanie klesá o 1,5 krát. Takéto modely sú vhodné pre rodiny s jedným dieťaťom.
 3. Hmoty. Rozmery takýchto zariadení sú 45x55x45 cm. Ideálne riešenie pre rodinu 2 osoby. Kapacita Compact Machine – 4-6 sady riadu.

Pred zakúpením umývačky riadu je potrebné určiť, koľko jedál sa používa na deň, a tiež predbežné miesto inštalácie zariadenia.

Najlepšie modely

Trh pre umývačky riadu je bohatý na rozsah zariadení rôznych výkonov. A často je ťažké rýchlo urobiť požadovanú voľbu. Aby ste uľahčili vyhľadávanie spoľahlivých zariadení, stojí za to zvážiť hodnotenie populárnych umývačiek riadu slávnych značiek.

 • Bosch Silence SMS24AW01R. Model má štandardné rozmery, obsahuje až 12 súborov riadu. Výrobca poskytuje ochranu únikov, hornú výšku výškovej výšky, ekonomickú spotrebu vody. Umývačka riadu vráti čistotu spálenej panvice, dokonale sa vyrovná s umývadlom krehkých výrobkov.

 • ELECTROLUX ESF9552LOX. Maximálna kapacita zariadenia – 13 súborov. Model má špeciálny režim na umývanie tenkého skla a porcelánu. Ochrana proti únikom. Užívateľ môže spustiť auto pred odchodom z domu a jednotka sa vypne nezávisle.

 • INDESIT DFP 58T94 CA NX EU. Motor meniča je zodpovedný za prevádzku zariadenia, čo znižuje hladinu hluku a poskytuje vysoko kvalitné jedlá. V programoch typu 8, maximálna kapacita – 14 sady. Ovládací panel sa nachádza v hornej časti jednotky.

 • Gorenje GS54110W. Úzka umývačka riadu s 5 funkciami, medzi ktorými je zvýraznený intenzívny pranie. Pochybnosti o umývačke riadu, keď je tento režim zapnutý, nebude viac ako 20 minút.

 • Bosch Activewater Smart SK41E11RU. Kompaktný model, ktorý je ideálny pre rodinu 2 osoby. Najznámejší počet súborov na umývanie – 6 kusov. Stroj je vybavený motorom meničom, má 4 režimy prevádzky, má nízku úroveň hluku. Distribúcia riadu v rovnomerne pomáhajú snímačom zaťaženia riadu.

Je to len malá časť vysoko kvalitných, spoľahlivých a odolných umývačiek riadu, ktoré sa dokonale vyrovnávajú s úlohou.

Dieťa Nuances

Nákup umývačky riadu – proces, na ktorý stojí za to opatrne. Výber spoľahlivého zariadenia závisí od mnohých faktorov.

 1. Typ stroja. Je potrebné premýšľať o tom, čo potrebuje stroj: úzky, štandardný alebo kompaktný.
 2. Organizácia vnútorného priestoru. Tu sú rozlíšené autá s klasickou a modernou dekoráciou. Výber požadovanej voľby závisí od preferencií vlastníkov domu, bytov, ako aj z pohodlia prevádzky.
 3. Kvalita a typ horného postrekovača. Preferencie stojí za to, aby sa dýzol. Milovníci moderných zariadení si môžete vybrať viac pokročilých produktov.
 4. Funkčný. Niekto má dôležitú rýchlosť, s ktorou jednotka umýva riad, iní oceňujú schopnosť automaticky vypnúť zariadenie. V tomto prípade stojí za to venovať pozornosť funkčnosti modelu predpísaného v charakteristikách.
 5. Typ filtra. Ak v rodinných lenivých ľuďoch, potom pre nich existuje výber umývačky riadu s samočistiacim filtrom. Táto možnosť zvýši životnosť zariadenia a zabráni nezávislej výmene zložiek jednotiek.
 6. Spotreba. Rôzne modely majú rôznu spotrebu vody, elektrinu. Dobré riešenie bude nákup moderného stroja schopného pripojiť sa k teplej vode. To zníži náklady na elektrinu.
 7. Kontrola. Z toho, aké pohodlné a jednoducho ovládanie zariadenia závisí od jednoduchosti prevádzky zariadenia. Ak sa ovládací panel ukáže, že je nezrozumiteľný alebo nepohodlný, potom bude písací stroj pravdepodobne zabudnúť.
 8. Moderné modely umývačiek riadu sa vyznačujú malými hladinami hluku. Zariadenia preto nebudú zasahovať do obyvateľov počas prevádzky. Predvoľby by sa mali podávať agregáty s hladinou hluku do 4 dB.

Kúpiť jedno auto pre dvoch nemôže robiť. Bude potrebné dodatočne zakúpiť komponenty schopné zabrániť rýchlym nosným prvkom dizajnu umývačky riadu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár