Prehľad Simfer Kuchynská platňa

História výroby Simfer začal v roku 1977., Potom sa otvoril uvoľňovanie plynu, elektrických a kombinovaných dosiek. To je dôvod, prečo tento typ domácich spotrebičov je tak populárny, a tiež prezentovaný v pomerne širokom rozsahu podľa jednej značky. Výrobca Krajina – Turecko. Simfer je spoločnosť, ktorá vyrába len vysoko kvalitné výrobky atraktívneho dizajnu v optimálnych cenách, plne reagovať na požiadavky moderných spotrebiteľov.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad populárnych plynových dosiek

T 6400 PGRW

Tabuľka T 6400 PGRW Ukazuje štyri plynové horáky. Tento model s takýmto množstvom horákov je považovaný za lacný a zároveň celkom funkčný. Dizajn s technickými vlastnosťami vhodnými, t.j. najviac laconicky. Šírka tohto modelu plynu je 57 cm, to znamená, že takýto model je vhodný na inštaláciu v 60-centimeter štandardného kuchynského modulu. Model 10 cm vysoká, 51-centimeterová hĺbková doska.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Ovládací panel sa nachádza na prednom povrchu, ktorý je 4 spínače spolu s indikátormi. Takéto perá sa zdajú byť zastarané a väčšina používateľov ich považuje za pohodlnú, spoľahlivú, pretože vďaka takémuto dizajnu môžete jasne opraviť pozíciu. Okrem toho sa teplota funkčného horáka nezmení, ak dôjde k náhodnému lisu, ako v prípade citlivého dotykového panelu.

V tomto prípade môže byť takýto spínač vždy nastavený mokrými alebo olejovými.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

F 3401 BRGW

Plynový sporák F 3401 BGRW tiež odkazuje na rozpočtové modely, ale zároveň sa považuje za plnú, pretože vybavený vonkajším dizajnom vybaveným mosadznou kabinetou. Tento typ dosky je zvyknutý na väčšinu krajanov. Lietadlo smaltované biele telo, je tiež vybavené čiernou oceľovou mriežkou. Výška plynového sporák – 85 cm, hĺbka a šírka 50 centimetra. Tento sporák je dobre umiestnený v kuchynských zariadeniach ruského plánovania.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Rúra je pohodlné sklopné dvere s dvojitým tmavým sklom. Môže sa čistiť tradičnou metódou, to znamená so špeciálnou špongiou s detergentom. Existujú 4 horáky, nie je k dispozícii samostatný vystužený horák. Na prednej strane ovládacieho panelu plynového kachle priamo nad dverami tepelnej skrinky – 5 otočných spínačov. S pomocou štyroch prepínačov môžete ľahko ovládať a nastaviť požadovanú teplotu na každom horáku, zatiaľ čo s pomocou pätiny môžete ovládať oheň v rúre.

Súprava, t.j. základná sada príslušenstva na takýto sporák, otočí na mriežke s opakom.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Simfer 6402 ng

Plynový sporák známky SIMFER 6402 NG sa vyznačuje obvyklými formami, má oceľové puzdro, ktoré je natreté v striebornej farbe. Mimochodom, bývanie dosky sa môže pochváliť zlepšeným a pokročilým technickým schopnostiam. Model štandardných rozmerov: Hĺbka – 60 cm, šírka – 60 cm, vo výške sporáku – 85 cm. Vonkajšie parametre, mimochodom, sa líšia v originalite – 4 horáky, kde je jeden horák na rýchle zahriatie. Model rúry so zloženými pohodlnými dverami a samostatným oknom s dvojitým sklom.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Nad dverí rúry je ovládací panel, ktorý je obdarený 6 špeciálnymi otočnými spínačmi. Z nich 4 prepínač ovládajte výkon požiaru na každom príslušnom horáku, ďalšie dva sú potrebné na ovládanie mosadznej skrinky, to znamená, že vyberiete teplotu a určitý režim.

Čistenie v takejto rúre bude musieť robiť ručne.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad populárnych elektrických sporákov

SIMFER M 3640

Model Simfer M 3640 sa považuje za rozpočet, môžete si ho kúpiť v pomerne príjemnej nízkej cene. Tento elektrický sporák neberie veľa miesta. Malý elektrický sporák vo veľkosti porovnateľný so strednou mikrovlnnou rúrou. Súčasne je modelom plnohodnotným zariadením s dvoma klasickými horákmi. Okrem toho má elektrický sporák rúru s pohodlnými skladacími dverami, tepelným skriňom pre 36 litrov.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Vonkajšie dvere Výrobca vykonával z tmavého skla a telo elektrického sporáka klasického bieleho tieňa. Na prednej ploche dosky 4 vertikálne umiestnené otočné spínače. Váži zariadenie – 13 kg, Preto môže byť táto doska užívať s vami, napríklad na ceste.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Simfer F 4042 Zerw

Nasledujúci model značky SIMFER F 4042 ZERW STANDARDNY ROZMERY: výška 85 cm, šírka 50 cm a hĺbka je 55 cm. Elektrický sporák vybavený 4 horákmi. Dva z nich väčší priemer a zvyšné 2 menšie. Rotačné spínače v množstve 6 kusov pomáhajú urobiť sporák kontroly pomerne svetlo. Napríklad môžete znížiť silu ohňa mokré ruky, v prípade zmyslového riešenia tejto vôle nebude fungovať, v tomto neprekonečnom plus akejkoľvek mechaniky.

Puzdro elektrického chvosta je vyrobené v klasickej bielej farbe, tam je skladacie otváracie dvere s čiernym lesklým povrchom a oknom volebisku.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

SIMFER F 5042 ZEDW

Moderný elektrický model Simfer F 5042 ZEDW má povrchu varenia sklenenej keramiky. Dosky Rozmery Normy: Výška – 85 cm, šírka – 50 cm a 60-centimeterová hĺbka. Tento model dokonale zapadá do štandardného typu rámového nábytku. Biely elektrický sporák sa vyznačuje konštrukciou zodpovedajúcou rozpočtovým modelom domácich spotrebičov. Má vyblednuté dvere rúry, vybavené dvojitým žiaruvzdorným čiernym sklom. Až 6 otočných prepínačov umožňuje nastaviť najpohodlnejšie a jednoduché.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Okrem elektrických a plynových dosiek sú kombinované možnosti. Takáto turecké modely sú považované za najpohodlnejšie.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Koniec koncov, počas prerušenia elektriny na varenie, je možné použiť plyn, a keď prívod plynu, naopak, používajte elektrický sporák.

Funkcie prevádzky

Bez preháňania môžeme povedať, že sporák v kuchyni sú najdôležitejšie zo všetkých zariadení. Spolu s týmto, kuchynský sporák vyzerá takmer bez povšimnutia, zvyčajného a obyčajného. A napriek tomu, že každý dokonale vie o potenciálnom nebezpečenstve, že takéto zariadenie nesie. Samozrejme, v praxi incidenty s doskami trochu.

A ešte vyhnúť sa prejaveniu akýchkoľvek problémov, mali by ste venovať pozornosť existencii takéhoto dôležitého dokumentu ako osvedčenie o zhode kvality.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Všetky originálne výrobky vyrobené SIMFER, ako aj náhradné diely pre dosky, majú takéto povinné osvedčenie. Rovnako ako každý domáci spotrebič, elektrické kachle majú určité funkcie v prevádzke. Po prečítaní týchto pravidiel používania môžete výrazne ušetriť čas pri varení. Tu sú hlavné kritériá pre správnu prevádzku SIMFER:

 • cvičenie vysokej kvality a včasné čistenie;
 • Používajte iba správne riady;
 • Dodržujte funkcie, ktoré sú obsiahnuté v používaní horákov.

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

Prehľad Simfer Kuchynská platňa

  Výrobca označuje určitú dobu používania elektrického alebo plynového modelu. So správnou manipuláciou s domácim spotrebičom a dodržiavaním návodu na obsluhu sa tento čas môže výrazne zvýšiť.

  Prehľad Simfer Kuchynská platňa

  Prehľad Simfer Kuchynská platňa

  Prehľad Simfer Kuchynská platňa

  SIMFER F96GGW52001 Prehľad dosiek Pozrite sa na video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár