Preskúmanie miešačiek Shredder a tajomstvo podľa ich výberu

To, čo je potrebné v kuchynskej zmesi-drviče, čo možno urobiť s ich pomocou? Je to veľa otázok o mladých majiteľoch, len začiatočníkov, ktorí pochopili varenie AZA. Toto zariadenie pre domácnosť sa spočiatku môže zdať zložité v prevádzke a potreba ostria nože je vôbec schopná dať do slepého konca. Avšak, všetky tieto malé veci nezasahujú do stacionárnych zmesí s veľkou miskou a ponornými modelmi pre brúsenie malých častí výrobkov na získanie popularity a nahradiť objemnú kuchyňu.

Čo je to a za to, čo potrebujete?

BLENDER-SHREDDER – Nevyhnutné zariadenie pre kuchyňu, s ktorým mnohé kulinárske operácie sa oveľa jednoduchšie vykonávať. To má rotujúce nože schopné rýchlo nakrájať mäso na mletie alebo urobiť zeleninové pyré. Vymeniteľné trysky ľahko konvertujú elektrický spotrebič do multifunkčných zariadení, s ktorými môžete:

 • brúsne výrobky;
 • Beat Cocktail;
 • Urobte homogénny pyré.

Niektoré mixéry môžu dokonca vyrovnať s ľadovými krúžkami alebo hnetením cesta. Na brúsenie tuhých výrobkov, surového alebo vareného mäsa musí byť výkon zariadenia dostatočne vysoká – od 600 W.

Ale aj najúčinnejšie elektrické spotrebiče sa nedotýkajú príliš tvrdým výrobkom.

Popis druhov

Všetky mixéry Shredder môžu byť rozdelené do kategórií podľa ich funkčnosti, technického vybavenia alebo typu dizajnu. Najobľúbenejšie možnosti by sa mali zvážiť podrobnejšie.

 • Ponorný. V návrhu tohto typu sa zohráva hlavná úloha s integrovaným elektromotorom, ku ktorému sú spojené rôzne dýzy. Keď zapnete prístroj otáča reznú časť alebo šľahačku, čím sa zabezpečí vykonanie jeho funkcií.

 • Stacionárny. Mixér-chopper s veľkou miskou na stojane má stacionárnu platformu v jeho konštrukcii a odnímateľnej vrchu s rukoväťou a vekom. Priehľadné steny majú často dodatočnú meraciu stupnicu na povrchu.

 • Mini Blender. Tento typ zariadenia môže nahradiť domáce orechy chopper alebo kávovar. Najčastejšie má stacionárny typ stavby, misa s nízkou kapacitou.

 • Professional s Grater, drvenie, funkcia rezania kockami. Takéto modely majú špeciálny kryt s vymeniteľnými tryskami, vyrobenými výlučne v ponornej verzii.

 • Dva v jednom s brúskou mäsa. Špeciálny vrtuľník na mäso vám umožňuje meniť typ mletého mäsa, dosiahnuť homogénnu konzistenciu.

 • Pre kokteily. Tu najčastejšie používa 1 litrovú alebo 2 litrovú misku, maximálny výkon pre 1000 W je nastavený. Takéto modely majú stacionárny typ konštrukcie, vysokorýchlostné otáčanie, ľahko uhryznúť ľad, bič z kokteilov.

Mixedlá s drvičmi so všetkými potrebnými funkciami sa nachádzajú medzi ponornými modelmi av mnohých stacionárnych možnostiach. Verzie so sklenenou miskou sa tu prakticky nenachádzajú v dôsledku krehkosti takýchto riešení.

Populárne modely

Mimoriadky Shredder sú prezentované v predaji pomerne široké. Medzi najobľúbenejšie modely možno vyznačovať päť najlepších, vynaložil uznanie kupujúcich a expertov.

 • BOSCH MSM66155. Ponorný mixér so širokou škálou komponentov. Model je vybavený značkovými nožmi na brúsenie najviac diskontinuálnych výrobkov, spínacích rýchlostí a režimov dostupných vo veľkom rozsahu možností. Power 600 W Grabs na prácu s mäsom a inými výrobkami s hustou konzistenciou. Prítomnosť dlhého kábla poskytuje dostatočnú manévrovateľnosť technológie a mechanické ovládanie nedáva zlyhania.

 • Redmond RHB-M2900. Stacionárny mixér so širokým súborom trysiek na rôzne účely – od varenia koktailov a smoothies na ľadové krúžky. Tento model je kompaktný, vybavený mechanickým riadiacim systémom. Výkon sa líši od 350 do 800 W, v závislosti od výberu režimu. Štýlový dizajn vám umožňuje harmonicky vstúpiť do zariadenia v interiéri aj najmodernejšiu kuchyňu.

 • SCARLETT SC-HB42F34. Multifunkčný ponorný mixér so širokou škálou funkcií s kapacitou 650 W a veľmi ostré nože. Zariadenie ľahko zvládne aj s drvením orechov a rezacieho mäsa, má pomerne veľkú kapacitu 600 ml na brúsenie výrobkov. Zariadenie tiež zahŕňa šľahač, trysku na výrobu zemiakov.

 • BOSCH MSM66150RU. Ďalší ponorný mixér zo slávneho európskeho výrobcu. Ide o rozpočtový model s oveľa skromnejšou funkčnosťou. Kompaktné veľkosti je nevyhnutné na použitie v malej kuchyni. Technika má štýlový dizajn, ergonomickú pogumovanú rukoväť, súprava obsahuje nádobu vrtuľníka pri 450 ml a meracie sklo.

 • Redmond RCR-3801. Minimalistický stacionárny mixér s kompaktnými veľkosťami a 1 šálkou na 250 ml. Funguje výlučne ako vrtuľník, ľahko sa zvládne s tuhými produktmi. Napájanie v 170-350 W je dosť na splnenie väčšiny každodenných úloh.

Lídri na trhu ponúkajú optimálne vybavenie, silu a spoľahlivosť ich technológie. Zároveň nie je potrebné stráviť veľa peňazí na nákup elektrického spotrebiča. Rozpočtové modely mixérov drviča stojí o niečo viac ako 2000 rubľov, ale život každej domácnosti bude výrazne uľahčovať.

Dieťa Nuances

Riešenie toho, čo je mixér-Shredder je lepšie vybrať si, stojí za to venovať pozornosť hlavným parametrom takýchto zariadení, priamo ovplyvňujúcich jeho funkčnosť. Medzi najdôležitejšie kritériá, môžete takto prideliť.

 1. Moc. Priamo ovplyvňuje to, čo môže technika vyrovnať. Najvýkonnejšia možnosť bude mať ukazovatele od 600 do 1000 W. Takéto modely sa ľahko vyrovnávajú s brúsnym mäsom, nahradením kuchynského spracovateľa, aby sa strúhacie sily, grind greens.
 2. Vybavenie. Čím viac trysiek na mixére Shredder, tým ľahšie je zvládnuť rôzne úlohy s ním. Napríklad zväzok v súprave pomôže poraziť kokteilu alebo omeletu, bude to užitočné pri výrobe tekutého cesta. Ponorná tryska bude poskytovať mierne vytvorenie pyré z varenej zeleniny. Miska s rotujúcim nožom bude dobrým riešením pri brúsení mäsa.
 3. Kvalita výroby. Je dôležité, aby zariadenie spĺňal nielen bezpečnostné požiadavky, ale aj dlhú dobu. Ostré nože so spontánnou funkciou nevyžadujú pravidelnú údržbu. Kvalitný odolný plast umožní umývanie prvkov dizajnu mixéra v umývačke riadu. Všetky položky by sa mali pevne zapadajú na seba bez medzier, nevychutnatých.
 4. Typ výstavby. Ponorné mixéry sú považované za viac funkční, umožňujú meniť stupeň brúsenia, aby bolo možné použiť zariadenie aj bez štandardnej misy alebo okuliarov. Stacionárne modely naznačujú výnimočne pracovať v určitom režime. Skontrolujte konzistenciu, kým neukončí ukončenie brúsenia.
 5. Veľkosti a ukladanie pohodlia. Stacionárne prístrojové modely sú dostatočne objemné, zaberajú významnú časť pracovného povrchu v kuchyni, vyžadujú výber oblastí na skladovanie. Drviče mixéra s vymeniteľnými tryskami vyžadujú oveľa menej miesta. Príslušenstvo môže byť kompaktne uložené v období, keď sa nepoužívajú, ak je to potrebné.
 6. Materiál. Optimálne, ak kov bude nielen rezané prvky, ale aj základné časti prípadu. Najlepší materiál – nerezová oceľ. Držiaky a rukoväte musia byť pogumované, nekĺzavé.
 7. Objem misky. Tu, stacionárne mixéry jasne vyhrajú pri ponornom. Sú vybavené kontajnermi, ktoré sú ubytovaní až 2 litre výrobkov. Kompaktné modely sú najčastejšie vybavené menej priestrannou rezervou pri 400-800 ml.

Všetky tieto momenty sú dôležité pri výbere zariadenia na brúsenie výrobkov. Okrem toho stojí za to venovať pozornosť počtu rýchlostí, prítomnosti režimu rýchleho otáčania, nastavenie iných parametrov.

Funkcia samočinného upratovania môže byť užitočná, pretože zvyšky potravín, ktoré padli do mechanizmu, môžu pri skladovaní a prevádzke stroja spôsobiť vážne problémy.

Prevádzkové tipy

Použite mixérové ​​drviče pre cieľ pomerne jednoduchý. V priloženej kapacite sú výrobky položiť malé kocky, potom je nastavený požadovaný režim prevádzky, zariadenie je zahrnuté v sieti. Starostlivosť o neho tiež nespôsobí hádka. Len po použití opláchnite všetky prvky, opatrne umyte veko, podporné nože čisté.

Je dôležité vyplniť misku pri práci viac ako 2/3 hlasitosti. Trvanie nepretržitého používania zariadenia je tiež obmedzené – je uvedené v pokynoch. Zostrihnite nôž, ktorý sa počas aplikácie upevní, je to dosť ťažké. S výrazným zhoršením zariadenia, je ľahšie získať novú vymeniteľnú časť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: