Prvé spustenie umývačky riadu Electrolux

Akvizícia a prvé spustenie umývačky riadu je skutočná dovolenka pre každú hostesku, pretože odteraz sa zbaviť takých nudných každodenných tried, ako je umývanie riadu ručne. Umývačka riadu odkazuje na kategóriu komplexných domácich spotrebičov, takže predtým, ako ho plne využite, je lepšie dôkladne študovať pokyny a vykonať spustenie testu.

Čo je potrebné venovať pozornosť?

Po dodaní a vybalení umývačky riadu Electrolux, chcem ho okamžite začať, nie je potrebné ho vyskúšať, že však nie je potrebné ponáhľať sa, pretože máte skúšobný režim v pohotovostnom režime bez nakladania riadu. Testovací režim umývačky riadu je užitočný v tom, že:

 • Vyčistí nové zariadenie z továrenského malom odpadu, mazacích komponentov, prípravy techník pre každodenné použitie;
 • Kontroluje funkčnosť – spustenie skúšok umožňuje identifikovať možné chyby technológie, ktoré môžu byť továrne alebo sa objavujú v dôsledku neprenosnej dopravy;
 • monitoruje správnosť spojenia zariadenia na komunikáciu – prívod vody, slivky a elektrickej siete;
 • Vykonáva kontrolu ohrievača, všetkých nastavení.

Okrem toho skúšobný cyklus poskytne príležitosť prispôsobiť sa na výber programov a prispôsobiť požadovaný režim. Pred začiatkom skúšky musíte venovať pozornosť správnemu otáčaniu postrekovača a integrity filtra, na nastavenie tuhosti vody, potom pridajte soľ, prací prostriedok, opláchnutie, nastavenú vysokú teplotu a spustite jednotku.

Prvé spustenie umývačky riadu Electrolux s prevzatým košom je spustený 20-30 minút po dokončení skúšobného cyklu, pretože fotoaparát musí vyschnúť.

Ako si vybrať nástroj?

Zakúpením modulu umývačky riadu, musíte sa okamžite starať o nákup špeciálnych detergentov, z ktorých je kvalita umývacích riadu priamo závisí. Pre plnú prevádzku zariadenia, prací prostriedok na riad, navrhnutý vo forme prášku, gélu, tabliet a opláchnutiu, soli a absorbéra Sencilu (osviežovač).

Ak chcete vyzdvihnúť optimálnu kvalitu a bezpečný čistiaci prostriedok, mali by ste sa zamerať na niekoľko kritérií.

 • Typ finančných prostriedkov a jednoduchosť použitia. Musíte sa rozhodnúť, aký typ čistiaceho prostriedku je pohodlnejšie pracovať – ​​s objemom, tabletovaným alebo gélom.
 • Ochranná známka. Odporúča sa preskúmať výrobcovia ponúkajúce detergenty.
 • Zmes. Nástroje na umývanie riadu môžu pozostávať z niekoľkých komponentov alebo môžu byť multicomponent, obsahujú chute, ktoré sú kontraindikované ľuďom, ktorí trpia alergickými prejavmi. Najúčinnejšie sú prostriedky s enzýmami a bielidlámi v kompozícii, ktoré dokonale vyrovná s najdôležitejším znečistením a prácou aj pri nízkych teplotných režimoch.

Okrem toho pri výbere správneho média pre umývačky riadu pomáhajú recenziam hostiteľov, ktorí majú skúsenosti s nákupom a používaním práškov a gélov, ako aj rôzne ratingy vypracované podľa názoru kupujúcich.

K dnešnému dňu, najlepšie detergenty pre umývačky riadu Electrolux obsahuje:

 • Prášok Claro;
 • Frosch Soda a Dokončiť kvantové tablety;
 • Gél kalgonit.

Pokiaľ ide o pomoc, potom si musíte vybrať opláchnutie, ktorý vykonáva estetickú funkciu, eliminuje bicie a dáva riadu. Ak chcete bojovať proti nepríjemnému zápachu v aute, bude dokonalý špeciálny osviežovač pôsobiaci ako antiseptický. Ak sa používajú prostriedky 3 v 1, potom môže byť opláchnutý dodatočne v priestore, pretože je ako súčasť tablety.

Pre ľudí s alergiami a rodinami s malými deťmi ponúkajú mnohí výrobcovia Ecasery fondov, kde nie sú žiadne farbivá, vône a chemické komponenty. Tam sú tiež oddelené detské linky.

Ak chcete rozšíriť životnosť jednotky, nezabudnite na starostlivosť, ktorá tiež znamená použitie špeciálnych fondov.

Ako začať?

Pred prvým, keď sa zapnete novú umývačku s prevzatým košom, mnohí hostitelia sa objavujú malý strach a zmätok. Hoci v skutočnosti, ak dôkladne preskúmate pokyny a dodržiavate postupnosť, nie je nič ťažké pri spustení a každodennom používaní zariadenia na umývanie riadu.

Takže zahrnutie nového modulu umývačky riadu, predbežné testované, pozostáva z nasledujúcich krokov.

 • Plnenie oddelenia s detergentmi (prášok, opláchnutie, soľ). Špeciálne oddelenia musia byť vyplnené finančnými prostriedkami. Detergent zaspáva pred každým cyklom a opláchnutím a soľou – ako to spotrebuje.
 • Načítanie riadu. Uvedenie objektov riadu potrebujú tak, že neinterferuje s otáčaním postrekovačov a objavu buniek detergentom. Mali by ste začať nakladať zo spodného koša, kde sú nastavené najťažšie a veľké predmety, potom môžete umiestniť taniere, šálky a príbory (pre nich sú špeciálne zásobníky). Predtým z jedla odstrániť zvyšky potravín.
 • Výber programu. Program je vytvorený v závislosti od stupňa znečistenia riadu. Väčšina umývačky riadu Electrolux sú vybavené základnými a pomocnými režimami – „ECO“, „intenzívny“, „pred namáčaním“, „30 minút“, „jemné“, „šetrné pre sklo“, „normálne“, „ekonomika“ a t.D.
 • Spustený. Stlačte tlačidlo „Štart“ alebo „Štart“. Po ukončení cyklu, prístroj určite bude varovaný pomocou signálu, otváranie dverí alebo „Bump na podlahe“ (v závislosti od funkčnosti modelu).

Naučte sa, ako používať stroj na správne (Umiestnite riad v košoch a zásobníkoch, vyberte vysoko kvalitné detergenty a nastavte optimálny režim umývadla), použite zariadenie len v radosti.

Prvé spustenie Umývačka riadu Electrolux Pozri viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: