Ray na podlahe v umývačke riadu

Každoročne výrobcovia ponúkajú zákazníkom všetky nové a nové modely umývačiek riadu s pokročilou funkčnosťou a viacerými inováciami, vďaka ktorým sa prevádzka domáceho spotrebiča stáva ešte pohodlnejším a efektívnejším. Niektoré funkcie sú zbytočné a používajú sa ako reklamný krok, ale sú tu tie, ktoré zlepšujú kvalitu umývanie riadu, ako aj prevádzku modulu umývačky riadu čo najpohodlnejšie. Takéto užitočné možnosti označujú „Bump na podlahe“. Ak chcete pochopiť, koľko je to potrebné a efektívne, musíte zistiť, čo inovácia „Bump na podlahe“ funguje.

Čo to je a prečo potrebujú?

„Bump na podlahe“ v umývačke riadu je vstavaná aplikácia / možnosť, na úkor, z ktorých existuje projekcia svetelného bodu na podlahu. Svetlý laserový indikátor sa vyskytuje na podlahe a upozorní dokončenie domáceho spotrebiča. Dodávka takéhoto signálu sa môže uskutočniť rôznymi spôsobmi.

 • Vzhľad svetelného lúča ihneď po ukončení cyklu.
 • Zmiznutie indikátora laserom po ukončení procesu umývacieho riadu.
 • Zmeniť farebný indikátor. Napríklad v procese umývania indikátora na podlahe bola červená a stala sa modrou. To znamená, že umývanie riadu skončilo.
 • Premietanie celého displeja na podlahe, kde sa čas zobrazí, kým sa udalosť cyklu zobrazí. Takáto nová technológia má najnovšie modely umývačky riadu Bosch a Siemens. Okrem toho, v niektorých modeloch môžete nastaviť veľkosť obrázka.

V praktickom prospechu tejto funkcie sa môžete uistiť, či zvážite všetky výhody a nevýhody možnosti.

Klady a zápory

Inovatívna technológia „Light na podlahe“ nie je veľmi pôsobivý od pokazených kupujúcich umývačiek riadu, pretože táto dodatočná funkcia musí zaplatiť, pretože náklady na takéto domáce spotrebiče sú vyššie. Čítanie výhod, užívatelia hovoria neuveriteľný prospech.

Výhody technológie by mali obsahovať nasledujúce faktory.

 • Schopnosť kontrolovať proces umývania. V prvom rade sa týka vstavaných umývačiek riadu ukrytých za fasádou nábytku. Teraz nemusíte otvárať dvere skrinky, aby ste zistili, či cyklus skončil.
 • Na rozdiel od zvukového upozornenia, ktoré nemožno počuť kvôli hlučným hrám detí alebo zamestnania, indikátor laserom uvedie na dokončenie procesu.
 • Komfort pre sluchu postihnutých ľudí, ktorí nemusia počuť pípnutie, ale určite vidia indikátor na podlahe.

Ak hovoríme o minerách, potom sú však v porovnaní s výhodami také významné.

 • Postupom času sa môže znížiť jas laserového lúča. Okrem toho, na podlahe s farebným vzorom môže byť svetelný indikátor zlý viditeľný.
 • Zlyhanie žiarovky zodpovedných za žiara. Ak sa lamas fúka, potom sa nezobrazí žiadny displej indikátora na podlahe.

Okrem toho, vysoké náklady na moduly umývačky riadu vybavené touto technológiou je tiež druh nevýhody.

Preskúmanie modelov s funkciou

Inovácia „Bump na podlahe“ nájdete v plne vstavaných moduloch, ako aj v dizajnoch s čiastočným vložením. Zvážte najžiadanejšie modely s ľahkým lúčom.

 • Whirlpool ADG. Toto je vstavaná umývačka riadu, vyznačujúca sa značnou kapacitou (až 10 súborov riadu), kompaktnosť (šírka 45 cm), široká funkčnosť – spolu so základnými programami je polovičná nakladanie, ochrana proti toku, „Bump na podlaha „.

 • BOSCH SERIE 6 SPV66MX10R. Plne vložený úzky model s priestranným bunkerom pre 10 sád, čo má jednoduchú elektronickú kontrolu, 6 základných programov, vysoká trieda energetickej účinnosti. Medzi pomocné možnosti stojí za to zdôrazniť systém Aquastop, snímač čistoty vody a laserový lúč na podlahe.

 • ELECTROLUX ESL94510LO. Úzke modul s bunkrom na 9 sériách riadu. Stroj 5 Základné režimy, ekonomická spotreba vody a ľahká, absolútna sakrateľnosť práce, plná ochrana proti tokom, ako aj inovácia „laskant na podlahe“.

 • Korting KDI45175. Toto je úzka (šírka 45 cm) vložená konštrukcia na 13 štandardných súpravách, čo je charakterizované nízkou spotrebou zdrojov, pohodlnú kontrolu, prítomnosť mini-displej a osvetlenia nádrže. Auto je tiché, úplne chránené pred netesnosťami, má dobrý súbor základných programov, ako aj niekoľko ďalších funkcií, medzi ktorými „podlahový laser“.

Medzi umývačky riadu s plnou veľkosťou vybavených inováciou laserového lúča, môžete vybrať moduly Premium:

 • Korting KDI60165;
 • De Dietrich DVH1120J;
 • Kuppersburg Igve.

Okrem vyššie uvedených modelov, stroje s touto funkciou výrobcov, ako sú Siemens, Gorenje, Miele, ktoré majú prijateľné náklady, sa objavujú na trhu.

Umývačka riadu s technológiou „Light-on-Floor“ je nepostrádateľným moderným domácim spotrebičom s maximálnou účinnosťou.

O tom, ako správne vybrať umývačku riadu, môžete sa naučiť z videa nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár