Rozmery vstavaných elektrických skriniek čelného skla

Pri vypracovaní kuchynského projektu je veľkosť domácich spotrebičov, a často hosteska zvážiť presne vložené modely. Neštandardné veľkosti, štýlový a moderný dizajn vám umožní doplniť akúkoľvek kuchyňu. Preto sú vložené modely vo veľkom dopyte medzi kupujúcimi. Medzi takýmto technológiou, najobľúbenejšie, snáď, rúra. V tomto článku vám povieme, ako si vybrať elektrické skrine, berúc do úvahy ich veľkosť a funkcie.

Zvláštnosť

Obmedzený priestor v kuchyni by nemal byť spôsobený opustením z takéhoto potrebného vybavenia ako rúry. Môže byť pripravený na pečenie a nezvyčajné jedlá pre slávnostnú tabuľku.

Moderní výrobcovia ponúkajú širokú škálu rôznych modelov, ktoré môžu byť umiestnené v ktorejkoľvek, dokonca aj v malej kuchyni.

Výhody vložených veterných skríň.

 • Nainštalujte vstavanú elektrickú rúru môže byť na ktorejkoľvek úrovni. Najpohodlnejšia možnosť zostáva na úrovni očí pre lepšiu viditeľnosť varenia. Je tiež obzvlášť dôležité pre rodiny s deťmi, pretože riziko je vylúčené náhodou spáliť o horúcich dverách rúry. Okrem toho je vhodnejšie čistiť rúru, nie príliš nízku.
 • Sada rúry a povrchu varenia môže mať jeden riadiaci systém umiestnený na stole.
 • Vstavané modely majú veľký počet rôznych režimov a ďalšie funkcie na varenie: gril, ventilátor, pamäť, časovač, rozmrazovanie, automatické programy.
 • Vstavané elektrické pece majú rôzne rozmerové riadky. Ak je pod valným panelom umiestnený malá rúra, potom zostane voľné oddelenie na skladovanie kuchynského vybavenia.
 • Richový model s rôznymi veľkosťami vám umožňuje vybrať techniku ​​na predtým navrhnutý interiér.

Rozmery

Rozmery vietorových skrížení sú možno prvá vec, ktorú venujete hostesku. Technika musí byť dokonale zapadajú do interiéru a dizajnu kuchyne, ako aj vykonávať hlavné funkcie vysokej kvality. Preto výber kuchynských spotrebičov priamo závisí od kulinárskych preferencií rodiny. V tomto prípade sú výrobcovia domácich spotrebičov pripravení ponúknuť zákazníkom širokú škálu rôznych veľkostí.

Ak sa rúra používa asi raz mesačne, je múdrejší vybrať si kompaktnejší model. Treba však zvážiť, tým menej objemu rúry, čím menej funkčnosti má, a na prípravu jedál v takejto peci bude vyžadovať viac času. Rôzne modely pecí sú odlišné na šírku, hĺbku a výšku zvonku aj zvnútra. A z zvolenej veľkosti závisí interné možnosti a ďalšie parametre.

Šírka

Štandardná šírka rúry, ako je kuchyňa headset – 60 cm. Modely s veľkosťou ponúkajú všetky kuchynské výrobcovia. Veľké šírky rúry vám umožňujú variť riad menej. A ak užijete príklad pečenia, potom v jednom období môžete variť viac porcií. Úzke Rúra na šírku 40-50 cm sú ľahko namontované v malých výklenkoch A umožní vám výrazne ušetriť priestor, stáť lacnejšie viac ťažkopádnych analógov.

Modely s neštandardnou šírkou 56 cm, aby zistili, nebudú ľahké, takéto rozmery nepoužívajú všetkých výrobcov. Napríklad, fuch skrinka z Kuppersbusch bude stáť viac ako 70 tisíc. rubľov.

Hĺbka

Optimálny model je rúra s hĺbkou 60 cm. Toto je primárne kvôli pohodliu použitia, pretože štandardná šírka tabliet je 60 cm. Na takomto povrchu môžete umiestniť všetky potrebné zložky na varenie riadu. Preto sú kuchynské slúchadlá zvyčajne vyrábať štandardné veľkosti. Takéto pece sú organicky prispôsobené klasickým ubytovaním pod pracovnou doskou a vo vertikálnom treste.

Ale pre obmedzený priestor si môžete vybrať model s hĺbkou 50-55 cm. Napríklad rúra WEISSGUUFF EOA 991 PDB S malou hĺbkou 52 cm kombinuje všetky potrebné funkcie: elektrický gril, konvekcia, 57 litrový objem a časovač zvuku s otvorom. A viac kompaktných modelov môžu mať hĺbku 45 cm, je to najlepšia voľba pre malé kuchyne.

Výška

Univerzálna výška pre väčšinu rúrok – 60 cm. V závislosti od preferencií a schopností môžete tiež vybrať väčšie modely, napríklad 70 alebo 90 cm. V tomto prípade môže mať rúra jedno veľké pečenie alebo dve oddelené menšie veľkosti.

Takéto modely sa odporúčajú vybrať pre oblasť kuchyne najmenej 9 m2. Pre menšie priestory ponúkajú výrobcovia technológie sú kompaktnejšie mosadzné skrine.

Neštandardné modely

Každá kuchyňa je individuálna, tento dôležitý moment sa musí brať do úvahy pri výbere zariadenia. Rozmery neštandardných pecí sa môžu líšiť ako vo veľkom aj menšom. Majitelia starej fondy Apartmány alebo moderné štúdiá si môžu vybrať viac kompaktných modelov, A pre priestranné kuchyne a veľké rodiny budú pece veľkej veľkosti perfektné.

Niektoré modely môžu mať malú výšku a obsahovať mikrovlnnú funkciu. Ktorý vám umožní výrazne šetriť priestor, kombinovať dve domáce spotrebiče v jednom. Rozmery takýchto veterných skriniek sa môžu líšiť od 33 cm do 55 cm.

Okrem toho, ak pečenie alebo jedlá varené v rúre, vzácny hosť na stole, potom hmatateľná nepríjemná kompaktná rúra nebude dodať.

Výrobcovia ponúkajú modely, aby sa vložili do výšky 90 cm. Takáto rúra má dve oddelenia na varenie. Zvršok, spravidla vykonávať pomocnú úlohu, vybavenú základnou sadou funkcií a má menšie veľkosti. A na ďalšej nižšej vrstve, je tu druhá mosadzná komora väčšej veľkosti a s ďalšími režimami varenia.

Neštandardné modely sa často líšia na šírku, ale súčasne majú univerzálnu hĺbku a výšku. Kompaktné modely môžu mať šírku len 45 cm, Takáto pec v porovnaní s normou vám umožní uložiť 15 cm priestor. Takáto model môžete integrovať v úzkom tresku na úrovni pracovného povrchu.

Je však dôležité pochopiť, že v peci 45 cm pečieme veľká husa alebo chuťový gombík nebude schopný. A gurmánov s neobmedzeným priestorom v kuchyni si môžu vybrať viac celkových veterných debrík s dvoma oddeleniami.

Ako si vybrať?

Hlavnou modernou tendenciou v interiére je pohodlie a štýl. A žiadne prísne obmedzenia, kde na inštaláciu rúry a ktorá veľkosť stojí za to. Ale na základných odporúčaniach, ktoré musia byť zohľadnené pri nákupe zariadenia, stojí za to venovať pozornosť.

Základné kritériá na výber mosadznej skrinky.

 • Vyberte si nábytok pod rúrou je jednoduchší ako nábytok pre vybavenie. Aj keď aj pri výmene starých zariadení v špeciálnych prípadoch, môžete nastaviť existujúci nábytok na vhodné veľkosti. Ale nemali by ste komplikovať úlohy a vymyslieť rôzne hádanky. Preto sa dizajnéri odporúčajú pri vypracúvaní budúceho plánu kuchyne, aby sa zvážila predovšetkým veľkosti a miesta na inštaláciu vybavenia a potom sa presunuli na výber fasády kuchynskej headsetu.
 • Je dôležité venovať pozornosť miesta inštalácie zásuvky pre rúru. Mal by byť skrytý pod stolom na vrchole kuchynskej headsetu, ale prístup k výstupu musí zostať v prípade potreby zadarmo.
 • Miesto umiestnenia mosadznej skrinky priamo závisí od jeho veľkosti. Úzke modely môžu byť inštalované vo vertikálnom ventilátore na úrovni pracovného povrchu, potom kuchynský headset nebude vyzerať objemné.
 • Aj miesto inštalácie rúry je vybrané na základe kuchynskej oblasti. V malej miestnosti je múdrejší umiestniť rúru pod pracovný povrch, čo vám umožní nepreťažovať priestor a vizuálne rozšíriť miestnosť.
 • Pri výmene starej rúry na nový, nie je potrebné zvoliť modely tých istých veľkostí. Voľba môže byť zastavená na užšom alebo nízkom modeli. A voľné miesto nahrádzajú dodatočnú políčko.
 • Vzhľad pecí je trochu iný. Výrobcovia ponúkajú spravidla podobné modely dizajnu, ktoré sa líšia v systéme riadenia farieb a dizajnu.
 • Niekedy jeho funkčnosť závisí od veľkosti rúry. Čím viac rozmerov môže viac možností zapnúť rúru. A preto vyššie vyššie náklady na technológiu. Ale moderní výrobcovia zariadenia ponúkajú optimálnu kombináciu rozmerov a funkcií, ktoré nebudú zasiahnuť peňaženku. Dokonca aj plytká pece môže mať gril, rozmrazovanie, mikrovlnnú rúru a časovač. Preto je veľmi dôležité zohľadniť nielen rozmery rúry, ale aj špecifikácie.
 • Zdvihnite rúru vhodnú pre veľkosť dnes nespôsobuje špeciálne problémy, ale nemali by ste si vybrať prvý model tkaniny. Pred nákupom sa naučte recenzie zákazníkov a porovnajte podobné modely domácej produkcie podľa technických špecifikácií.

Od nákupu modernej rúry s neštandardnými rozmermi a veľkou funkčnosťou už nebude, a stojí za to chrániť sa pred nepríjemnými nuansami, ktoré budú musieť čeliť počas prevádzky.

O tom, ako si vybrať vloženú rúru, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: