SOTECO TORNADO Vysávače Review

Vysávač dobrej kvality je takmer 100% záruka úplného čistenia kobercov a umývacích podláh. To platí najmä v prípade potreby profesionálneho čistenia. Je to presne taká rada modelov a má výrobky Soteco Tornado. Prečítajte si viac o najznámejších produktoch tejto spoločnosti, čítať v tomto článku.

O značke

Výrobca Soteco je značka špecializujúca sa na výrobu profesionálnych vysávačov. Uvoľňuje rôzne modely – pre mokré čistenie, na suché. Výroba detergentných vysávačov pre hlboké čistenie kobercov.

Spoločnosť bola založená v roku 1975 v Taliansku, teraz je súčasťou Holdingu IPC. Má distribučnú sieť, ktorá sa nachádza vo viac ako 70 rôznych krajinách, ale reprezentatívne kancelárie sa nachádzajú len v Taliansku, Francúzsku, Belgicku a Španielsku.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

O SOTECO TURBO 200

Tento najznámejší model je určený na čistenie kobercov, nábytku, strojov. Aktívne používané pri umývaní automobilov, čistiacich spoločností, hotelov, menej často – na sklad súkromných domoch a chaty.

Hmotnostný model – 14 kg, objem nádrže – 22 litrov. Nádrž je nárazová a odolná voči agresívnym chemikáliám. Objem nádrže pre špinavú vodu je 12 litrov, pre čisté – 6,2 litre.

Výkon čerpadla Rozmanité kvapaliny – 0,8 l / min. Okrem toho je vysávač vybavený dvojstupňovým sacím turbínom.

V priemere sa cena môže líšiť od 20 do 22 tisíc. rubľov. Hladina hluku – 70 dB.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

Modely pre suché čistenie

Funkcia takýchto modelov je, že sú dobre zvládnuté čistením prachu. Komplexný filtračný systém vám umožňuje čistiť upravený povrch a vzduch absorbovaný do vysávača. Vysávač je vybavený aqua filtrom, ktorý oneskoruje najmenšie častice špiny.

Používajú sa na miestach veľkého akumulácie malých odpadkov: vo vzdelávacích inštitúciách, v materských školách, nemocniciach, hoteloch. Niekedy sa používa na vyčistenie automobilových salónov av súkromných domoch. Takéto modely sú označené tornádskom titule a kombinovať do jedného riadku. Uveďte príklady niektorých modelov.

  • Soteco Tornado YP1400 / 6. Výkon na absorbovateľný objem vzduchu – 210 metrov kubických / hod. Kapacita nádrže – 10 litrov, hmotnosť – 3,7 kg. Existuje záruka 50 tisíc inklúzií. Spolu so súborom na to idú: 1,5 m dlhá hadica, tri hliníkové rúrky, filtra a kefka. Cena – asi 5 tisíc. rubľov.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

  • Soteco Tornado Fox. Napájanie je rovnaké ako Soteco Tornado YP1400 / 6. Kapacita nádrže – 6 l, hmotnosť – 3 kg. Jeho vlastnosť je prítomnosť fúzy remeňa, ktorý robí s ním oveľa jednoduchšie. Balenie obsahuje: Sacia hadica 1 metrov dlhá, štrbina tryska a dýza s hromadu, 5 metrov dlhý elektrický kruhový. Náklady na takýto model je asi 6 tisíc. rubľov.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

  • Z tejto série stojí za zmienku nasledujúcich modelov: Soteco Tornado YP1400 / 20, charakterizované nízkym šumom a Soteco tornádo yvo mokré, majú malé rozmery. Tieto agregáty sa čistia pohodlné aj v ťažkostných miestach.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

Detergentné modely

Charakteristickým znakom umývacích vysávačov je, že sú vybavené čerpadlom, ktoré podávajú vodu pod vysokým tlakom, ktorý spolu s čistiacim prostriedkom, korozívne nečistoty. Motory takéto agregáty sú spoľahlivo chránené pred vlhkosťou. Najčastejšie používané čistiacimi spoločnosťami a umývanie automobilov v dôsledku schopnosti vykonávať vysoko kvalitné čistenie salónu automobilov (suchým čistejším účinkom).

Riadok detergentných modelov obsahuje nasledujúce vysávače:

  • Vyššie uvedené vyššie Soteco Tornádo 200;
  • Soteco Tornado 200Dr – vysoký výkon suchého čistenia vysávač;
  • Soteco Tornado 300 Inox, vybavené krytom z nehrdzavejúcej ocele;
  • Soteco Tornado 700 Inox, charakterizované vysokou pevnosťou a jednoduchosťou pohybu.

Cenové rozpätie týchto modelov sa líši od 30 do 75 tisíc. rubľov.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

O modeloch pre suché a mokré čistenie

Takéto vysávače sú schopné nasávania kvapalín, prachových častíc, cementovej drviny a vyčistiť uzavreté povrchy. Séria podobných vysávačov zahŕňa:

  • Soteco Tornado 215 Inox, určené na čistenie malých území;
  • Soteco Tornado 503 Inox, Podobne ako predchádzajúci model, ale s mierne veľkým objemom nádrže;
  • Soteco Tornado 423 Inox – vysávač na čistenie skladov.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

Samostatne je potrebné poznamenať, že konštrukcia Vysoko výkonný robot vysávač SOTECO TORNADO 600 MARK NX 3 FLOW INOX, vybavený tromi turbínami. Dopredajne so stavebným odpadkom.

SOTECO TORNADO Vysávače Review

SOTECO TORNADO Vysávače Review

Všeobecne platí, že produkty SOTECO dostane pozitívnu spätnú väzbu. K dispozícii je bohaté vybavenie a vysoká produktivita vysávačov. Spotrebitelia tvrdia, že tieto modely znižujú čas upratovania a majú aj mnoho ďalších funkcií. A niektoré modely – univerzálny cyklónový filter. Jednou z týchto funkcií je fúkané odpadky, ktoré sa stáva veľmi pohodlné pri fúkaní z interiérového stroja alebo z lodžice.

SOTECO TURBO Určenie vyskytujúceho vysávača Prehľad.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár