Svietidlo „AROMA-1“: funkčnosť

Je vždy príjemné tráviť čas na prírodu v teplom období roka. Môžete sa spojiť malú spoločnosť v blízkosti požiaru a smažených voňavých kebabs. Zlý poveternostný stav a zmenené okolnosti však vykonávajú zmeny v plánovanom odpočinku. V tomto prípade pomôže elektrický bunda „AROMA-1“. S týmto malým zariadením si môžete vychutnať chutný Kebab v útulnom domácom zariadení.

Zvláštnosť

ElectroShelnik „AROMA-1“ je univerzálne zariadenie, ktoré vám umožní pripraviť kebab z mäsa, ryby, krevety, kuracie a zeleniny. Varenie sa vyskytuje na princípe infračerveného grilu. Automatická rotácia špízov prispieva k jednotnému pečeniu mäsa, ktoré nehorí z dôvodu konštantného pohybu vo vnútri zariadenia. „AROMA-1“ Vyrobené v Rusku v továrni Lighthouse. Tento model je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a hliníka. Má zvýšenú pevnosť a trvanlivosť.

Grilovanie má formu valec, ktorý obsahuje misky na tečúcu tuku a päť odnímateľných špízov. Každý z nich môže ubytovať až sedem kusov mäsa. Otočia sa automaticky, sedí v blízkosti infračerveného vysielania. Rotácia poskytuje jednotnú pečivo mäsa a nedáva ho napáliť kvôli absencii otvoreného zdroja požiaru. Šepér sa pripravuje veľmi rýchlo, za to len 15-20 minút, mäso získava pikantnú šťavu, hornú pokrývajúcu chrumkavú kôru. Vykurovacie telesá zariadenia majú vysoký výkon až 1000 W.

Výhody

V porovnaní s používaním tradičných mangálov je Kebabs v elektrickom grilovaní vynikajúce, dokonca aj nováčikovia. Pre prípravu lahodnej misky, stačí si vybrať dobré mäso a marinádu a ako pre „Aroma-1“, to určite zlyhá pri príprave šťavnaté a chutné mäso.

Hlavné výhody elektrického spotrebiča môžu byť označené nasledovne:

 • jednoduchosť použitia;
 • nízke náklady;
 • ľahko umyť;

 • Rýchle varenie;
 • malá veľkosť;
 • Nezávislosť od poveternostných podmienok;
 • Automatická rotácia špízov a jednotnú pečivo mäsa;
 • Malá spotreba elektriny.

Chybne

Okrem výhod má tiež významné nevýhody „AROMA-1“.

 • Malé zaťaženie mäsa do 1 kg. Vďaka tomuto modelu nie je vhodný na pečenie kebabov vo veľkej spoločnosti.
 • Malý šampón. Na trhu domácich aj zahraničných výrobcov existujú zariadenia, ktoré majú až 10 špíš, zatiaľ čo špíz „AROMA-1“ má minimálnu sadu 5 špízov, čo vám nedovoľuje pripraviť mnoho kebabov naraz.

 • Žiadny časovač. Displej, ktorý je možné zistiť v Kebab iných značiek, pomáha nastaviť čas varenia a nastaviť automatické vypnutie zariadenia po pripravení misky.
 • Žiadny zápach ohňa. Tento faktor je snáď jedna z najvýznamnejších mínusov elektrických špízov. Mäso je chutné a šťavnaté, ale neexistuje žiadny známy dymový zápach ohňa. Spravidla, vôňa hádky vychádzajúca z kebabov varených na razenie vonku, prebudí chuť do jedla a dáva ohromujúci chuť.

Bezpečnostná technika

Pri práci so zariadením je potrebné dodržiavať základné bezpečnostné pravidlá, ako napríklad:

 • Je zakázané ponechať elektrický barel bez dozoru;
 • Všetky práce na opravách alebo čistení zariadenia sa musia vykonať pri odpojení od napájania;
 • Po varení kebabov musí byť zariadenie odpojené od napájania;
 • Počas prevádzky zariadenia nie je možné dotknúť sa jeho povrchu, aby sa zabránilo popáleniu.

Recenzie

  Všeobecne platí, že spotrebiteľské recenzie o elektrickom špajle „AROMA-1“ pozitívne. Spotrebitelia oslavujú vysoko kvalitný nástroj a ľahkosť. Nemenej dôležitou výhodou elektroshalchain je jeho kompaktnosť v porovnaní s objemnými mangami. S týmto zariadením môžete variť v akomkoľvek pohodlnom čase doma a dokonca aj v najkrajšom počte. Elektroshalliblitsa pripravuje mäso a zeleninu pomocou špeciálnych vykurovacích prvkov, ktoré poskytujú plnohodnotné výrobky z praženia. Vzhľadom na kvalitatívne charakteristické vlastnosti, ktoré sú obsiahnuté v tomto modeli, Kebabs s hmotnosťou do 1 kg môžu byť vykonané len za 15 minút.

  Kupujúci uvádza, že životnosť zariadenia je asi desať rokov. V prípade poruchy vykurovacieho prvku alebo rozbitia špízov, môžu byť ľahko nahradené novými detailmi. Najčastejšie sú tieto problémy a stať sa hlavnými dôvodmi kontaktovania služby. Aby ste sa vyhli opravy, mali by ste starostlivo spracovať prístroj. Kusy mäsa by mali byť malé, takže neublížia vykurovacie telesá a voľne sa otáčať na špízy. „AROMA-1“ pomôže realizovať mnoho kulinárskych fantázie a získať skutočné potešenie z varených jedál, ktoré môžu potešiť ich domácnosti aspoň každý deň. Okrem toho, elektroshalchain sa môže stať neoddeliteľnou súčasťou v kuchyni, pretože jeho atraktívny dizajn a kompaktné rozmery pomáhajú dokonale zapadnúť do vlastností akéhokoľvek interiéru.

  Aké sú funkčné schopnosti fragrance-1 elektrochlorid funkčnosti, pozrite si nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: