Štýly veterných debríkov

Každý chce vidieť vlastnú kuchyňu štýlové, krásne a pohodlné. Aby ste dosiahli takýto účinok, mali by ste podporovať iba celkový štýl miestnosti. Toto pravidlo si zachováva harmonický vzťah medzi interiérom miestnosti a jeho nábytkom. Pece môžu byť vyradené z celkovej kompozície. To, že sa to nevyskytuje, mali by sa zvážiť existujúce štýly skriniek.

Klasický

Jedným z najbežnejších štýlov pecí je považovaný za mosadznú skriňu v klasickom štýle. Vďačí za svoju popularitu schopnosť harmonicky zmestia do akéhokoľvek interiéru. Vstavané zariadenie je zakúpené hlavne v takýchto farbách ako biela a čierna. Takáto farebná schéma je dosť schopná ísť do každej kuchyne. Okrem farebného riešenia existujú aj iné rozdiely klasického štýlu:

 • Uplatňovanie jasných línií;
 • Absolútna symetria;
 • Štruktúra prvkov je uvedená v správnej sekvencii.

Hosteska miluje také zariadenie na jeho jednoduchosť použitia, schopnosť vložiť rúru, šetriť miesto.

Pod starovekými

Štýl pod starožitným milovaným kupujúcim pre veľké množstvo možných funkcií. Gril obsahuje svoj zoznam a atramentovú výmenu tepla, existuje možnosť vetrania a zvýraznenia. Modely niektorých vložených vietorových skrine majú ďalšie funkcie. Zahŕňajú:

 • chladenie;
 • Purifikačný trajekt;
 • schopnosť určiť čas začiatku;
 • Udržiavanie riadu v horúcom.

Väčšina kupujúcich rúry za starých čias je spokojná s akvizíciou. Na trhoch je dopyt po tomto výrobku dosť veľký.

Retro

Spirit skriňa v retro štýle vybrať ľudí, ktorí majú záujem o starovek. Dajte mu svoje preferencie pre neobvyklé farebné riešenie. Faktom je, že pec môže byť dobre vykonaná pod „stromom“, a môže byť vykonaná zo štandardných farieb, ku ktorým sa pridáva lesk alebo mudrca. Ďalšou vlastnosťou retro štýlu je prvky dekoru veterných skrížení. Môžu byť vykonávané v najlepších tradíciách ruského sporáka a môžu byť vyjadrené prostredníctvom elegantných pastelových farieb.

Odvážne milenky najčastejšie pridávajú do farebného rozleja kuchynskej novej farby: červená, zelená. Bright gama je pozadie jasných vonkajších liniek, kde dominujú tradície. Retro štýl má niekoľko odrôd:

 • Viktorián;

 • Art deco;

 • „Sociálnej“;

 • „Päťdesiaty“.

Majú veľký počet funkcií a režimov, ktoré budú vyhovovať absolútne každému človeku. Ale na par s výhodami tejto rúry, existujú nevýhody. Nevýhody, ktoré si všimnú, že tieto otvorené dáta v retro štýle sú to Viac výrobcov nemá žiadne automatické čistenie.

Provence

Štýl Provence je charakterizovaný rustikálnymi motívmi. Je vhodný pre tých, ktorí chcú udržať pohodlie domáceho krbu v kuchyni, ktoré podporujú teplo rodinnej komunikácie. Tak, že vstavaná celková kabinetová vyzerá harmonicky na pozadí iných prvkov kuchyne, prírodných farieb a materiálov, ktoré účinne zdôrazňujú nečinnosť atmosféry, by mali prevládať v dizajne. Najobľúbenejšie značky rúry sú vyrábané v pastelových farbách s prvkami bronzových dekorov.

Napriek tomu, že štýl provence osobnosti opisuje staré dni, jej funkčnosť netrpelo: Modely sú neoddeliteľné funkciami a režimmi štandardných slovníkov.

Krajina

Slovo „Krajina“ je doslova preložená z angličtiny ako dediny. Toto je presne hlavným rysom rúry v tomto štýle. Takéto zariadenie sa zvyčajne používa v krajinách. Farebná výzdoba rúry je veľmi nezvyčajná. Vzhľadom k tomu, v starých dňoch, rustikálne domy boli postavené z kameňa alebo dreva, pec, resp., Môže byť zdobená pod stromom a pod kameňom. Rustikálny štýl sa tiež považuje za zlepšenie štýlu Provence.

Aby bola rúra harmonicky v kombinácii so všeobecným interiérom, odtiene burgundy alebo modrej by mali prevládať v ňom, ako aj rôzne typy hlinitých jedál, okrúhle hodiny.

Ak hovoríme o dizajne samotnej rúry, najčastejšie horná časť okna má sférický tvar a rukoväte sú vyrobené v liatinových alebo medených farbách.

High Tech

Elektrický high-tech luxusná šatníková skriňa líši materiály. Jeho meno samotné hovorí o niečom novému, modernému. Koniec koncov, dokonca aj zariadenie samotné obetuje senzorickú kontrolu a nerezová oceľ vyzerá štýlovo na pozadí skla. Takéto materiály sa používajú nielen pre krásu, ale aj pre bezpečnosť, pohodlie. Technika vyrobená prevažne zo skla, kovu alebo kameňa. Farebný roztok vložených pecí je určený studenými odtieňmi. Pre tento štýl je hladký prechod línií a neurčitosti nezvratný.

Existujú režimy, ktoré pomôžu rôznym podmienkom: Rodičia, ako je ochrana proti deťom; Ľudia vedúci moderný aktívny životný štýl – je tu „pizza“ režim a rýchle kúrenie.

Moderný

Moderný štýl sa objavil v XIX storočí, ale stále veľmi populárne. Jeho podstatou je jednoduchosť použitia, ako aj ekonomické rozdelenie obsadenej oblasti. Tento štýl netoleruje nadmernú dekoratívnosť a vstavané pece majú štandardné režimy a funkcie. Tiež väčšina z tohto štýlu Wind Windhrobes je inherentná LED zvýraznenie – kvôli tomu, že sa ľahko používajú, vyzerajú krásne a štýlové.

Vlastnosti skrine rúry

Okrem zrejmých rozdielov vo vzhľade veterných skríň, niektoré vnútorné funkcie a režimy, existujú aj podobnosti, ktoré sú určené prevádzkovými režimami. Absolútne všetky veterné skrinky majú nasledujúce režimy:

 • horné kúrenie;
 • Nižšie vykurovanie;
 • Horné a dolné vykurovanie.

Mnohé mosadzné skrine tiež zaručujú bezpečnosť pre deti a jednoduchosť použitia. Dial, napriek svojmu novému obrazu v každom štýle, je veľmi jednoduché pri porozumení a používaní. Ruky na veterné skrine majú nielen estetickú funkciu – jednoduchosť použitia v dôsledku pohodlných foriem, ako aj bezpečnosti, pretože prípad môže dosiahnuť tepelné popáleniny.

   Väčšina pecí má rôzne funkcie a režimy. Samozrejme, závisí od štýlu rúry a od jeho výrobcu. Súčasné domáce spotrebiče trhu umožňuje osobe získať potrebné výrobky vhodné pre všetky podmienky – od kvality k vzniku. Vždy si musíme pamätať, že žiadny prvok miestnosti by nemal byť vyradený z celkového obrazu. Inak sa stratí harmónia. Tiež nezabudnite, že pece sú elektrický a plyn.

   Tipy pre špecialistov vo výbere rúry pozri nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: