Umývačky riadu Beko

Umývačky riadu umožnili výrazne zlepšiť životy moderných domácich zvierat. Značka BEKO sa stala v dopyte z dôvodu mnohých inovačných technológií a kvality montáže. O modeloch tohto výrobcu a ísť ďalej reč.

Zvláštnosť

BEKO Umývačky riadu patria k triede energetickej účinnosti a +++. Potreba úsporu energie nikdy nebola taká dôležitá. Model predložený výrobcom je vybavený účinným systémom sušenia. Je patentovaný a pomáha dosiahnuť maximálnu účinnosť a zároveň zlepšiť výkon sušenia.

Krajina výroby – Turecko. S takou technikou je úspora elektriny zrejmá od prvého mesiaca používania. Smart umývačky riadu Beko sú schopné ušetriť vodu. Spolu s dvojitým filtračným systémom konzumujú 6 litrov vody na jeden spustenie.

Z hlavných funkcií – niekoľko užitočných funkcií.

 • Alutech. Je to jedinečná izolácia hliníka, ktorá udržuje teplo vnútri. Pomocou „dvojitého filtrovacieho systému“ sa voda čistí a uskladňuje v skrytej nádrži, ktorá sa zahrieva počas práce techniky. Nižšia spotreba energie v kombinácii s maximálnou účinnosťou – to je to, čo užívateľ dostane.
 • Sklo. Sklenené výrobky strácajú rýchlo vonkajšiu atraktívnosť, vďaka častým umývacím riadom. SMART BEKO Umývačky riadu s technológiou GlassHield chráni sklenené jedlá, berúc do úvahy úroveň tvrdosti vody a stabilizovať ho na optimálnej úrovni. Životnosť je teda predĺžená na 20-krát.
 • Everclean Filter. Technika Beku je vybavená evercleanovým filtrom, má špeciálne čerpadlo, ktoré vstrekovalo vodu pod tlakom v systéme filtrácie. Samočistiaci filter eliminuje potrebu manuálneho čistenia, zvyšuje účinnosť a uľahčuje údržbu umývačky riadu.
 • Produktivita „A ++“. BekoOn s energetickými charakteristikami A ++, umožňuje dosiahnuť najlepšie výsledky čistenia a sušenia pri použití minimálneho množstva energie.

 • Raz. Kvôli motora s premenlivou rýchlosťou a drenážnym ventilom model s umývaním @ raz poskytuje efektívne a jemné umývanie súčasne. Táto technológia reguluje tlak vody v dolnom a hornom koši, poskytuje vynikajúce výsledky prania a sušenie pre všetky typy jedál, dokonca plast. Vysoko znečistený v dolnom koši sa podrobí vyšším tlakom vody o 60%, zatiaľ čo mierne kontaminované predmety, ako je sklo, sa čistí pri nižšom tlaku v rovnakom čase.
 • Tiché práce. Bek Smart Silent-Tech ™ Model práce v plnom prúde. Môžete slobodne hovoriť s priateľmi, keď je technika aktívna, alebo položte dieťa spať. Superdichy umývačka riadu pracuje na zvukovej úrovni 39 dBA, ktorý človek nevníma.
 • SteamGlosstm. SteamGlosstm vám umožňuje vysušiť riad bez straty jej lesku. Vaše sklenené predmety budú svietiť o 30% lepšie vďaka technológii parnej.
 • Dvojitý systém riadenia vody. Bekoone sa dodáva s dvojitým bezpečnostným systémom z úniku vody.

Okrem hlavného systému, ktorý prekrýva vstup, WatersAfe + poskytuje dodatočnú údržbu domu, automaticky vypne sa, ak hadica začne unikať. Dom bude teda chránený pred prípadnými netesnosťami.

 • Inteligentná technológia so senzormi. Inteligentné senzory analyzujú situáciu a ponúkajú optimálne riešenie pre možný pranie. Pri navrhovaní všetkých ich vstavaných 11, kde 3 senzory fungujú ako vedúci inovatívne prvky. Medzi nimi, kontaminačný senzor rozhodne, koľko farbenie jedál a vyberie najvhodnejší program WASH. Snímač zaťaženia určuje veľkosť riadu do stroja a požadované množstvo vody. Snímač tuhosti vody určuje úroveň tuhosti a reguluje ho. Po ukončení analýzy BEKOONE zvolí najvhodnejší z 5 rôznych variantov programu na základe stupňa znečistenia a počtu jedál.
 • Efektívny systém sušenia (EDS). Patentovaný systém pomáha dosiahnuť energetickú účinnosť +++ s maximálnym zvýšením výkonu. Pomocou tohto špeciálneho programu sa počas cyklu sušenia zníži úroveň vlhkosti vzduchu v oblasti vlhkosti vzduchu v umývačke riadu. Okrem toho systém poskytuje účinné sušenie pri nižšej teplote oplachovania. Dizajn používa ventilátor, vďaka ktorým sa cirkulácia vzduchu zvyšuje.
 • Umývanie tabletou. Tabletované detergenty sú kompaktné a ľahko sa používajú, ale niekedy demonštrujú niektoré nevýhody, ako napríklad neuspokojivé výsledky sušenia alebo nenasýtených zvyškov v písacom stroji.

Ako riešenie problému sú umývačky riadu Beko vybavené špeciálnym tlačidlom, ktoré vám umožní odstrániť opísané problémy.

 • Sharchmotion. Posuvný pohyb košov v umývačke riadu niekedy vedie k tomu, že dosky navzájom zasiahnu, čo môže viesť k prasklostiam. Beko ponúka inteligentné vyhladzovanie. Nový železničný systém s guľôčkovým ložiskom vám umožní hladšie a bezpečne presunúť košík.
 • Interiérové ​​osvetlenie. Vnútri techniky je premyslené osvetlenie, čo dáva jasnú predstavu o tom, čo je vo vnútri.
 • Automatické otváranie dverí. Uzavreté dvere môžu spôsobiť nežiaduci zápach v umývačke riadu v dôsledku nadmerného množstva vlhkosti. Funkcia automatického otvoru dverí stanovila koniec tohto problému. Beko Technika je vybavená inteligentným programom, otvára dvere, keď je umývací cyklus končí, a uvoľní mokrý vzduch smerom von.
 • Kapacita XL. XL kapacita poskytuje viac priestoru pre veľké rodiny alebo pre tých, ktorí milujú prijímať hostí. Tieto modely s nastavením sa uskutočňujú o 25% viac v porovnaní s normou. Takýto zväčšený detergent poskytuje významné výhody.
 • Stiahnuť polovicu. Nie je potrebné čakať, kým sa obidva stojany úplne načítavajú. Flexibilná voľba polovičného zaťaženia vám umožňuje naplniť horné, spodné alebo obe regály spolu podľa potreby pre jednoduché a ekonomické umývanie.

 • Rýchle a čisté. Unikátny program zaručuje výnimočný výkon čistoty triedy A nielen pre mierne kontaminované objekty, ale aj pre silnú špinavú hrniec a panvice. Tento cyklus vymaže len 58 minút.
 • Xpress 20. Ďalší jedinečný program, umýva len 20 minút.
 • Program BabyProtect. Zabezpečuje, že riad pre deti bliká čistoty a neobsahujú mikróby. Kombinuje intenzívny cyklus s ďalším horúcim oplachovaním. Príslušenstvo pre detskú fľašu nainštalovanú na spodnom koši je dizajnérske riešenie, ktoré zaručuje pohodlie, efektívne a bezpečné čistenie.
 • LCD obrazovka. Obrazovka tekutých kryštálov umožňuje ovládať rôzne funkcie na jednom kompaktnom displeji. Ponúka dočasné oneskorenie do 24 hodín, zobrazí niekoľko výstražných ukazovateľov.

Môžete si tiež vybrať polovičné načítanie a voliteľné možnosti sušenia.

LineUp

Výrobca sa snažil diverzifikovať svoj modelový rozsah čo najviac. Tak sa objavil na trhu strojov, ľahko sa postaví do kuchynskej sady. Môžete si vybrať úzku alebo veľkú techniku, so zabudovaným displejom.

45 cm Šírka

Ideálnym riešením pre malé apartmány sú samostatne hodnotné stroje 45 cm.

 • Model DIS25842 má tri rôzne možnosti nastavenia výšky. Zdvihnite výšku horného koša, aby ste si umyli veľké dosky nadol, alebo znížiť ho umiestniť vysoké okuliare. Vnútorný priestor nehrdzavejúcej ocele nie je len stabilná pevná voda, ale aj korózia. Tento materiál je trvanlivejší, poskytuje väčšiu redukciu hluku a udržiava vysokú teplotu.

 • DIS25841 – nielen pripravený na intenzívne vykorisťovanie, ale záruku aj vysokokvalitné umývanie špinavých jedál. Dizajn je pokročilý menič meniča, ktorý pracuje dvakrát tichšími motormi, šetrí vodu a energiu.

Šírka 60 cm

Všetky modely majú maximálnu popularitu s používateľmi. Charakteristika sa môže líšiť ako náklady na techniku.

 • Dobre zdobené, z hľadiska dizajnéra, zástupca tejto triedy – model DDT39432CF. Úroveň hluku 39dba. Problémové riadu s technológiou Aquaindense budú hovorené po skončení čistiaceho programu.

Kvôli intenzívnemu tlaku vody a inovatívnym otáčaním 180 ° sprejovej páky s 360 ° hlavu, technika ukazuje až päťkrát lepší výkon.

 • DDT38530X – iná, žiadna menej požadovaná možnosť. Taká umývačka riadu Beko môže byť taká tichá, že neviete okamžite, je zapnuté alebo nie. Indikátor červeného svetla na podlahe na základni je jasné, že technika funguje.

Inštalácia a pripojenie

Prvé spustenie je veľmi dôležité, čo je dôvod, prečo je potrebné, aby to tak, aby to bolo v súlade s pokynmi výrobcu. Pripojenie novej umývačky riadu vyžaduje tri zlúčeniny:

 • napájací kábel;
 • dodávka vody;
 • Odtoková čiara.

Pripojenie k elektrickej sieti môže byť najťažšie, najmä ak nie sú skúsenosti s elektrickým vedením. Najčastejšie používal štandardný kábel elektrického spotrebiča, ktorý sa pripája k sieťovej zásuvke. Dodávka vody sa vykonáva cez spojenie jedného konca prútenej oceľovej prívodnej trubice do nasávaného ventilu vody na umývačke riadu a druhý – do uzatváracieho ventilu na prívodnej rúrke teplej vody. Pripojenie potrubia kohútika do umývačky riadu zvyčajne vyžaduje upevnenie špeciálnej mosadznej montáže. Zvyčajne je súčasťou súpravy, ktorá tiež obsahuje tkanú oceľovú prívodnú trubicu. Pripojenie odtokovej hadice – rovnako jednoduchá práca. Spojuje sa s drenážou pod umývadlom.

Na prácu sa bude vyžadovať nasledujúce vybavenie:

 • skrutkovače;
 • Kliešte na upevnenie kanálov alebo nastaviteľného kľúča;
 • Drill a lopatu žľabu (v prípade potreby).

Potrebné materiály:

 • súbor konektorov pre umývačku riadu;
 • Zlúčenina pripojenia rúry;
 • kábel elektrického spotrebiča;
 • Drôtové konektory (drôtené matice).

Pripojenie vody vyzerá takto.

 • Nájdite vstup na solenoidový ventil. Aplikujte trochu zlúčeniny, aby ste pripojili rúrku na montážnu nite, potom sa dotiahnite ďalšiu 1/4 obratu s kliešťami alebo nastaviteľným kľúčom.
 • Konektor obsahuje prútenú oceľovú trubicu pre prívod vody. Upokojte maticu podávača na montáži umývačky riadu a utiahnite kliešte s kanálovým zámkom alebo nastaviteľným kľúčom. Toto je kompresná montáž, ktorá nevyžaduje prípojky potrubia. Dávajte pozor, aby ste nebrali, pretože to môže viesť k poruche.
 • Teraz musíte dať techniku ​​za miesto pridelené pre to a bezpečné.
 • Ak je to vložený model, otvorte svoje dvere a nájdite montážne konzoly. Pomocou dodaných skrutiek pripojte ich do rámu skrinky.
 • Pripojte druhý koniec potrubia kohútika do šokového ventilu vodného prívodu pod kuchynským umývadlom. S novou inštaláciou budete musieť urobiť tento uzatvárací ventil na rúrke teplej vody.
 • Zapnite ventil a skontrolujte, či sú netesnosti. Pozrite sa aj pod umývačkou riadu, aby ste skontrolovali dostupnosť únikov na druhom konci prívodnej trubice, kde sa pripája s montážou.

Odtoková hadica je zvyčajne pripojená k technike, musí ho stiahnuť len do kanalizácie. Ak sa takáto práca zdá byť ťažké, je lepšie zavolať špecialistu, ktorý sa vyrovná s úlohou na hodinu.

Prvé spustenie umývačky riadu je lepšie urobiť vystrašený. Musí byť zahrnutý do vývodu, skontrolovať kvalitu iných pripojení, nájsť program rýchleho prania a aktivovať techniku.

Používateľská príručka

Servisnosť akejkoľvek technológie závisí od toho, ako je používateľ oboznámený s návodom na obsluhu. Pokiaľ ide o špecificky umývačku riadu, musí byť správne načítaný, spustite režim a ak potrebujete reštartovať. Veľkosť košíka je navrhnutá takým spôsobom, že ak preťažíme techniku, môže sa starať. To je jasne uvedené v príručke pre umývačku riadu.

Ak chcete získať najlepší výsledok, stojí za to používať špeciálne prostriedky. Iba teplota 140 ° C poskytuje dokonalé čistenie z baktérií. Vo drahších modeloch sú špeciálne indikátory, pomáhajú užívateľovi automaticky vybrať vhodný program. S nedostatočným počtom vedomostí vám umožňuje použitie tejto možnosti, aby ste sa vyhli vážnemu zlomeniu.

Umývacie jedlá s rezíduami potravín je zakázané. Pred položením dosiek, lyžičiek a okuliarov je potrebné odstrániť zvyšky výrobkov, vypustite kvapalinu.

Recenzie Recenzie

Na internete nájdete mnoho pozitívnej spätnej väzby od kupujúcich a vlastníkov, ktorí používajú značku na mnoho rokov. Okrem kvalitnej montáže, široký zoznam užitočných funkcií. Napríklad je populárny s časovým oneskorením hostiteľa. V tomto prípade môže byť pranie cyklus odložený o tri, šesť alebo deväť hodín (až 24 hodín na digitálnych modeloch), čo vám umožňuje plánovať čas pomocou výhod znížených taríf elektrickej energie. Ak potrebujete, môžete aktivovať rýchle umývanie. Technológia Brushless DC motora umožnila implementovať funkciu, ktorá znižuje trvanie umývadla do programu umývačky riadu.

Technika zvyšuje teplotu, ale zároveň znižuje spotrebu vody a nastaví tlak na zníženie trvania cyklu na 50%. Veľa pozitívnej spätnej väzby a tých, ktorí majú malé deti v dome. Funkcia uzamknutia zabraňuje všetkým zmenám zvoleného programu. Nie je možné nehovoriť o systéme WatersAfe. Pracuje, keď sa voda stane príliš veľa vo vnútri, odreže prúd vstupu do stroja. Vynikajúce nové riešenie, ktoré je k dispozícii na niektorých modeloch, je tretí zatiahnuteľný košík. Pohodlný spôsob, ako umývať príbory, drobné predmety a poháre pre espresso. Mnohí používatelia poznamenali možnosť sťahovania dosiek pre pizzu a dlhé okuliare. Výška horného koša je nastaviteľná až 31 cm.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár