Umývačky riadu Candy

Candy umývačky riadu – nie najobľúbenejšie domáce spotrebiče na domácom trhu, väčšina spotrebiteľov uprednostňuje iné značky. Avšak, Candy má svoj vlastný kruh obdivovateľov kvôli dostupnosti cenovej dostupnosti a širokej škále. Aké sú výhody a nevýhody tejto značky a aký typ písania je lepšie použiť – povieme v našej recenzii.

Zvláštnosť

Candy – Svetová slávna značka registrovaná v Taliansku v roku 1945 ako výrobca domácich spotrebičov. Produkty spoločnosti možno pripísať kategórii strednej nákladov, spoločnosť je zameraná na výrobu dostupných produktov. Zároveň je zoznam sortimentov Candy celkom široký, takže každý spotrebiteľ so strednou úrovňou príjmu môže vždy vybrať pre seba optimálny model.

Candy Umývačky riadu sa vyznačujú vysokou výkonnosťou a nízkou energetickou intenzitou – takmer všetky modely majú triedu úspory energie A a vyššie.

Medzi hlavné technické a prevádzkové vlastnosti umývačky riadu tejto značky možno rozlíšiť.

 • Dokonalá rýchla zóna. Tento modul poskytuje efektívne čistenie aj veľmi znečistených jedál. Vďaka systému sa stroj ľahko zvládne s Nagarom a starom tuku.
 • Priamy sprej. Technológia zabezpečuje striekanie tekutiny pod pôsobením vysokého tlaku. Vzhľadom k tomu, preplachovanie nečistôt z najťažších oblastí.
 • Pohodlné koše. Vnútorný priestor Candy PPM je organizovaný ergonomicky, každá komora je vybavená tromi košmi – sú vyrobené zo silného kovu, odolné voči hrdzaveniu. Držiaky pre rozmerové jedlá sú umiestnené v dolnom bloku, tesne nižšie sú zásobník na umývanie média. Horné koše sa používajú na čistenie nožov, vidlíc, lyžičiek a iných príborov.
 • Oneskorené spustenie. Všetky modely umývačky riadu Candy sú vybavené odloženou možnosťou štartu. Vďaka tomu môže byť každý užívateľ schopný stiahnuť auto od večera a umývanie sa vykoná v noci.
 • Akvastop. Výrobca vybavený všetkými umývačkami riadu so špeciálnou únikovou ochrannou jednotkou. Poskytuje špeciálny dizajn bývania. V prípade úniku sa prietok vlhkosti automaticky zastaví a umývačka riadu sa okamžite odpojí od elektrickej siete.

Všetky modely PPM vyrábané cukrovinkami sú zastúpené v troch riešeniach.

 • Hmoty. Majú parametre 45x55x50 cm. Takéto stroje sa môžu umývať na jednorazový cyklus od 4 do 6 sád riadu. Optimálne pre malé priestory, zvyčajne umiestnené pod umývadlom alebo na tablete.

 • Vložený. Takéto agregáty sú inštalované v výkriku kuchynského nábytku, inštalácia oddelene od nej nie je poskytnutá. Portfólio sortimentu zahŕňa úzke a plné produkty, každý z nich môže byť organicky zmestil do kuchyne. Stroj je pokrytý fasádou, pretože nie je viditeľný zo strany. Takýto výrobok môže byť teda použitý v kuchyniach s akýmkoľvek dizajnom dizajnérov. Bonus takejto ubytovania sa stáva obrany proti deťom, ktoré nebudú môcť stlačiť tlačidlá počas prevádzky zariadenia.

 • Druhy takýchto PMM sú modely, Vstavaný. Funkčne sa nelíšia od hlavnej odrody. Rozdiel sa skladá len v tom, že dvere takýchto nevýhod nie sú pokryté vonku s dekoratívnymi fasádmi. Najčastejšie sa uvoľňujú v bielych alebo strieborných odtieňoch, takže tieto modely sú vhodné pre kuchyne v moderných štýloch – minimalizmus, podkrovie alebo scand.

V závislosti od veľkosti môže byť umývačka riadu Úzka a plná veľkosť. V prvom prípade je šírka puzdra 45-60 cm, výška je 85 cm. Pre každý premývací cyklus sú takéto vozidlá prane 6-9 súborov riadu. Najčastejšie sú nainštalované pod sporákom.

Parametre modelov s plnou veľkosťou zodpovedajú 60x60x85 m. Rozlišujú sa oveľa väčšia kapacita – 12-16 sady. Takýto písací stroj je dosť na to, aby riadil všetky jedlá akumulované v deň pre 4-6 ľudí.

Tí, ktorí oceňujú princípy ergonómie, výrobca pripravil multifunkčné auto candy trio. Zahŕňa kachľový povrch, rúra a umývadlo jedálňou jedálňou pre 6 sad. Toto je jedna z najdrahších modelov značky.

Kompaktné modely

Dajte nám prebývať na najbežnejších mini-models PMM z Candy.

CANDY CDCP 8 / E-S

Malá plocha veľkosti 55x 50×59,5 cm. Jedna príležitosť až 6 súborov riadu. Zároveň bude spotreba elektrickej energie 0,70 kW / h, voda – 8 litrov. Elektronický panel.

Existuje šesť režimov prády, vrátane špeciálnych režimov čistenia:

 • delikátny – pre krehké jedlá z kryštálu a porcelánu;
 • ekonomický – urýchľuje cyklus, optimálne pre slabo znečistené príbory.

Vnútorný povrch tejto umývačky riadu je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Indikátor soli a objem opláchnutí. Tam je snímač varovania, že čistiace prostriedky sú u konca.

CANDY CDP 4609

Samostatne stojaci úzka umývačka riadu 45x60x85. Kapacita je v súlade s 9 súbormi jedál. Spotreba vody – 13 litrov, za hodinu agregátu práce vyžaduje 0,61 kW energie. Elektronické ovládanie typu, žiadny displej.

Existuje výber z piatich režimov čistenia. Horný kôš je možné nastaviť na výšku, takže tu na panvici a hrnce tu vonia.

Existuje účinná možnosť ochrany z modulu prietoku a blokovania od detí. PMT panel a dvere sú poistené proti náhodnému kliknutiu.

Vstavané umývačky riadu

CDL 2L10473-07

Vysoko kvalitná a funkčná umývačka riadu, ktorá je umiestnená až 10 súborov jedál v jednom prístupe. Vnútorný blok je vyrobený z ocele, odolnej voči vzhľadu procesov korózie. Existuje elektronický riadiaci modul, takže operácia je čo najviac zjednodušená. Veľkosti 85x45x58 cm. Pre jedno cyklické umývanie riadu sa spotrebuje 9 litrov vody, spotreba energie je 0,75 kW / h.

K dispozícii je 6 režimov umývania riadu, vrátane expresného programu na pol hodiny. Po ukončení cyklu sa PMM automaticky vypne. Používatelia zdôrazňujú pohodlie košov a výnimočnej účinnosti sušenia. Z nevýhode možno poznamenať Nepohodlná hadica na pripojenie a nadhodnotenie zariadení.

CDI 1DS673

Táto jednotka je určená na jednorazové umytie 13 súborov riadu. Veľkosť 60x55x82 cm. Pre jeden cyklus čistenia, 12 litrov spotrebovania vody, spotreba energie je 1.08 kW / h. Existuje niekoľko režimov prania. Existuje možnosť odloženého na 23 hodín spustenia. Okrem toho používatelia poznamenávajú efektívne čistenie aj tie najsilnejšie znečistené jedlá.

Minusy, môžete si všimnúť vysoké náklady a hlučné prevádzku zariadenia.

CDI 1L949

Stredné veľkosti riadu. Má niekoľko režimov umývania riadu, vrátane jemných výrobkov z porcelánu a tenkého skla. Veľkosť 44,8x55x 81,5 cm. Pri jednej príležitosti 9 litrov vody spotrebuje, spotreba energie – 0,79 kW / h. Je možné odložiť začiatok v rozsahu od 3 do 12 hodín. Existujú sadzby expresného umývania a jemného čistenia. Polovičné zaťaženie nádrže, kondenzácia sušenia. Samostatné časti sú vyrobené z plastu, a to je hlavná nevýhoda takéhoto stroja.

CANDY CDI P96

Vstavaná umývačka riadu určená na simultánnu umývanie 9 súborov riadu. Spotreba vody zodpovedá 13 litrom, spotrebe elektriny – 0,8 kW / h. Toto je úzky stroj s šírkou puzdra len 45 cm.

Existuje 6 základných prevádzkových režimov. Panel s elektronickým monitorom umožňuje ovládať čas, kým sa nevyplní cyklus prania. Dvere po automatickom premytí sa zobrazia horúce páry s malými časťami a čerstvý vzduch začína v. Kvôli tomu sušenie riadu. Je možné regulovať horný kôš na výšku, je ochrana proti únikom.

Prehľad oddelených vozidiel

CDP 2L952

Tradičný model umývanie v bielom odtieni. Má jednoduchý displej a elektronický riadiaci systém. Maximálne zaťaženie – 9 riadu riadu. Optimálne pre používateľov, ktorí rýchlo hromadia špinavé príbory.

Rozmery 45x62x85 cm. 9 litrov vody, spotreba elektriny 0,69 kW spotrebuje. Štart je možné odložiť od 3 do 9 hodín. Používatelia Takýto stroj odstraňuje aj najsilnejšie znečistenie a vyznačuje sa vysokou účinnosťou sušenia.

Zo minesov môžete priradiť len dlhý pramkový cyklus – 205 minút.

CDP 2D1149

Úzka ppm, určený na servis veľkej rodiny. V rovnakej dobe, výdavky vody sú minimálne – len 8 litrov, čo vysvetľuje takúto popularitu agregátu. Veľkosti 45x62x85 cm. Okrem základného existuje niekoľko režimov, existuje možnosť ukladanie zdrojov.

Spotreba energie je 0,78 kW / h. Možné je kapacita až 11 súborov, je možné jemné a rýchle umývanie. Od nedostatkov, užívatelia si všimnú slabé sušenie riadu a nízkej účinnosti pri umývaní hrnca s Nagarom. Pochybnosti o kvalite zhromaždenia – niektorí kupujúci označujú prítomnosť trhlín na paneli.

CDCP 6 / E

Kompaktné zariadenie so súborom základných funkcií. Poskytuje simultánne čistenie na 6 súborov riadu. Spotreba kvapaliny je malá – iba 7 l, spotreba energie 0,6 kW / hod. Takáto vysoká energetická účinnosť robí model jedného z najvyhľadávanejších poradí. Veľkosť 44x55x50 cm. Riadiaci systém je jednoduchý a intuitívny. Poskytuje možnosť odloženého spustenia o 2, 4 a 8 hodín.

Má jemný postoj k jedlám, plánuje sa monitorovať parametre tuhosti vody.

CDP 4609

Silver pmm harmonicky zapadá do akéhokoľvek moderného kuchynského štýlu. Panel je vyrobený pod malým svahom, takže práca so strojom je mimoriadne zjednodušená. Všetky základné informácie o režimoch sú uvedené na predných dverách. Gabarites 85x45x58. Pre každý cyklus sa spotrebuje 10 litrov vody, spotreba energie zodpovedá 0,8 kW / h. Je možné si vybrať zo 6 základných pranie modulov. Doba trvania rýchleho režimu 24 minút. Ak si želáte, môžete zmeniť umiestnenie horného koša.

Prevádzkové tipy

Prvé spustenie umývačky riadu sa môže vykonať len po kontrole presnosti a správnosti inštalácie. Používateľská príručka predpisuje, pridajte soľ na príslušné priestory a vyplňte klimatizáciu. Pred zapnutím jednotiek by ste mali otvoriť batériu vodovodu a pripojiť napájací kábel do elektrickej siete cez výstup.

V závislosti od špecifických modelov a prevádzkových charakteristík zariadenia by ste mali vybrať optimálny režim vykurovania a nastaviť požadovaný program. Toto sa vykonáva stlačením tlačidiel s príslušnými ikonami, zvyčajne sa nachádzajú na dverách dvere.

Niektoré modely Candy Stroje poskytujú ovládanie pomocou spínačov – sú umiestnené na prednom paneli.

Po inštalácii a úlohách všetkých potrebných funkcií kliknite na tlačidlo „Štart“. Ihneď po tom, stroj spustí cyklus čistenia. Upozorňujeme na skutočnosť, že v cukríkových zariadeniach nie je možné zmeniť parametre zvoleného programu, keď je režim už aktivovaný.

V prípade poruchy a nesprávnej prevádzky je zariadenie vypnuté a na elektronickom displeji sa zobrazí kód chyby. Ich dekódovanie je nevyhnutne obsiahnuté v užívateľskej príručke.

Hlavné poruchy Candy PMM sa stáva:

 • Problémy s čerpadlom alebo zlomením cirkulačnej jednotky;
 • Nosenie plot alebo odtokovej hadice;
 • zničenie tesnenia;
 • Prerušenia v prevádzke elektroniky, dosiek a elektroinštalácie.

V prítomnosti zručností na prácu s domácimi spotrebičmi sa môžete vyrovnať s akoukoľvek poruchou. Vo všetkých ostatných prípadoch sa odporúča kontaktovať servisné stredisko.

Recenzie Recenzie

Recenzia pre Candy Umývačky riadu predovšetkým pozitívne. Majitelia si všimnú kvalitu čistenia v kombinácii s oceňovaním. Inštrukcie používateľa je intuitívne, takže tréning nezaberá veľa času. Väčšina modelov poskytuje odložený štart. Práca je nevhodná, kvalita umývania je vysoká, žiadny rozvod po čistení zostáva.

Taliansky výrobca ponúka širokú škálu agregátov. Porovnať ich s ťažkými, pretože majú rôzne rozmery a rôzne funkcie. Každé zariadenie je však vybavené vynikajúcou kvalitou budovy a najlepšie materiály.

Na iné výhody umývačky sladkosti zahŕňajú také.

 • Veľký sortiment – Tu sú plné, a miniatúrne a úzke modely. Môžu byť inštalované pod stolom alebo miesto samostatne.
 • Široký výber umývačiek riadu V rôznych nákladoch kategórií.
 • Vyberte režimy teploty a umývacie riadiace programy.
 • Zvýšená trieda energetickej účinnosti.
 • Zrozumiteľné rozhranie, Schopnosť zmeniť jazyk používateľa.
 • Systém Ochrana pred únikom.
 • Jednotka prevencie blokov V prípade poklesu napätia.
 • Dostupnosť ďalších možností (zrýchlený cyklus, turbo a starostlivé umývanie).

Z nevýhody PMM tejto značky môžete priradiť nasledovné.

 • Zvýšená, často nie vhodná spotreba vody.
 • Žiadne možnosti Turbosushki.
 • Žiadne snímače čistoty vody a voda.
 • Nie je vždy možné pripojiť agregát do systému teplej vody.
 • Majitelia rozpočtových modelov tiež poznamenajú nízku kvalitu montáže. Autá sú spravidla neprerušované krátko a po niekoľkých mesiacoch používania si vyžaduje opravu.

Osobitná pochvala bola udelená model Candy Trio. Obsahuje nasledujúce komponenty.

 • Plynové dlaždice – zabezpečuje rýchle vykurovanie. Kryt je vyrobený z tvrdeného skla, pri výrobe mriežky sa používa smaltovaná oceľ.
 • Rúra – Rúra je 39 litrov. Je vybavený grilom s parametrom napájania 1,6 kW. Tam je časovač a interné zvýraznenie.
 • Ppm – Priamo umývačka riadu, s kapacitou 6 sád riadu. Má 5 spôsobov použitia, vrátane zrýchleného prania za 30 minút.

   Spotreba vody je 9 litrov pre každý cyklus, v rovnakom čase 0,75 kW elektrickej energie. Elektronický riadiaci systém. Z nehrdzavejúcej ocele je odtokový filter a možnosť samočistiaceho. Toto je univerzálne zariadenie pre majiteľov, ktorí ocenia ergonómiu. TRUE, existujú podobné výrobky. Nie je to samotné – cenovka pre tento ppm začína od 60 tisíc. trieť.

   Zaviedli sme vám, aby sme si mohli skontrolovať najobľúbenejšie modely Candy Candy modely a recenzie spotrebiteľov. Naznačujú to Každý model má svoje výhody a nevýhody. Ale všeobecne Kvalita tejto značky je hodná a náklady sú k dispozícii. Všetky prezentované zariadenia sa líšia vo veľkosti, kapacite, súbor ďalších možností a spotreby zdrojov, takže každý si môže vybrať optimálny model, pričom sa zohľadní jeho potreby a rozpočtové možnosti.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: