Veľkosť plynového chvosta

Otázka veľkosti plynových platní sa stáva obzvlášť dôležitou pre majiteľov malých kuchýň. Naozaj, ako umiestniť rodinu všetky kuchynské náradie na 4 metrov štvorcových v tom istom Khrushchev, keď potrebujete skrinky a police pod riadu, kuchynské uteráky atď? Tak často sa riadi pri nákupe plynového sporáka nie je vašimi preferenciami v konkrétnej firme, ale predovšetkým pozornosť na rozmery techniky.

Zvláštnosť

Funkcia veľkosti plynových platní je, že vo všeobecnosti môžu byť nazývané rovnaký typ: Výška je asi 87 centimetrov, hĺbka sa líši v blízkosti obrázku 52 cm, štandardná šírka sa líši od 50 do 60 centimetrov. Zaznamenané ukazovatele sú spôsobené normami súvisiacimi s plánovaním bytov a kuchýň. Oblasť izby na jedlá vo výškových budovách malo určité malé štandardy. V tomto ohľade, široké plynové dosky rovnako ako vysoko, boli jednoducho tvrdené. V spravodlivosti treba poznamenať, vývojári stále poskytli modely umožňujúce výšku dosiek v prípade potreby. Dôraz sa zdôraznil na nastaviteľných nohách, ktoré boli tiež ochotné v prípadoch s nerovnými podlahami.

V súčasnosti kvôli rýchlej výstavbe nových obytných budov, kde je kuchynská oblasť môže byť 9 m2 a 13, a ešte viac, dopyt po širších modeloch plynových dosiek. Dnes sa ich šírka môže pohybovať od 30 do 90 cm, v závislosti od počtu horákov. Štandard je však šírka 50 až 60 cm, ktorá zahŕňa prítomnosť 4 horákov. Niektorí domáci výrobcovia plynových dosiek umožňujú výrobu produktov veľkosti zákazníkov. Je pravda, že toto potešenie bude drahé.

Najširšie modely získavajú prevažne veľké rodiny, rovnako ako na širokých doskách, môžete súčasne umiestniť niekoľko veľkých hrncov, ktoré znížia čas varenia. Pokiaľ ide o hĺbku výrobku, nemalo by prekročiť hĺbku kuchynských skriniek, čo nie je viac ako 52 centimetrov.

Štandardné rozmery

Hovoriť o štandardných veľkostiach plynových kachlí, treba poznamenať, že dodatočné vybavenie priamo závisí od rozmerov. Čím viac rozmerov je napríklad k dispozícii ďalšie dimenzie (sme o grile, spit a iných moderných zariadeniach). Ovplyvnenie témy rozmerov, teraz hovoríme o hĺbke a šírke povrchu varenia.

Výška, ako je uvedené vyššie, nesmie prekročiť prípustnú výšku kuchynského nábytku. Tento indikátor teda neberie do úvahy, keď sa konverzácia prichádza do konfigurácie.

Výška

Výška je teda typická ako plyn a elektrický sporák, nepresahuje 82 centimetrov (uvedené dôvody sú uvedené vyššie). Keďže tento indikátor nemá vplyv na nič (prevádzka a úplnosť), nevyskytuje sa o výrobe vyšších dosiek. V prípade osobitnej potreby Vyššie uvedené nastaviteľné nohy vám umožňujú nastaviť výšku až +/- 5 centimetrov.

Hĺbka

Keďže nedávno je preferencia daná na výrobu nábytku na objednávku, pri nákupe sporák je potrebné zvážiť hĺbku zakúpeného zariadenia z hĺbky kuchynskej headsetu, presnejšie, s pracovnou doskou, v blízkosti, ktorý bude sporák byť umiestnený. Najmä pre to musíte venovať pozornosť majiteľom malých kuchýň, vyriešiť, aby sa ušetril priestor v dôsledku výroby nočných stolov s úzkym stolom. V tomto prípade Štandard je od 50 do 60 cm.

Šírka

Pokiaľ ide o šírku, s prihliadnutím na hĺbku má niekoľko funkčných významných variácií. 30-centimeter dvojvrstvové dosky sa považujú za úzke, čo pre zrejmé dôvody sú s najväčšou pravdepodobnosťou pre slobodných ľudí alebo mladých rodín. Keď potrebujete niečo praktickejšie, ale kompaktné (ako úzke modely nie sú určené pre veľké jedlá), Odporúča sa venovať pozornosť doskám 50×50 cm, Pretože majú praktický povrchu varenia a pomerne pokojnú rúru. No, spoločné rozmery, berúc do úvahy nastaviteľné nohy 50x50x85 cm, budú ľahko zadané model uvedený v ktoromkoľvek interiéri.

Ak potrebujete dobrý sporák s rúrou pre veľkú rodinu, odporúčame venovať pozornosť modelom, s rozmermi 50×60 cm. Menej často môžete splniť dosky 60×60 cm. A exkluzívne sú modely so šírkou varnej dosky 80 centimetrov. Platná šírka vyrobených modelov na objednávku môže dosiahnuť 100 centimetrov. Vo slove je šírka úzkych dosiek od 30 do 45 centimetrov a štandard zahŕňa modely so šírkouOd 50 (menej často 54 cm) do 60 cm.

Pri nákupe plynových dosiek sa mnohí dobre založená osobitná pozornosť venuje prítomnosti liatiny železnej mriežky. Faktom je, že kúpou úzkej dosky s mriežkou smaltu alebo nehrdzavejúcej ocele, časom je možné poznamenať, že sa deformuje z konštantného žiarovky v kombinácii s účinkami gravitácie (výroba mriežok je povolená len z liatiny, oceľ, nerezový kov).

A štandardné modely, obdary, spravidla, liatinová mriežka bude slúžiť mnoho rokov, pretože liatina je odolná, odolná voči materiálu s vysokým teplotou.

Rozmery vložených modelov

Nedávno sa vstavané plynové dosky používajú so širokým dopytom, čo umožňuje racionálne použiť každý centimeter kuchynskej oblasti. Výhodou týchto modelov je, že sú ľahko zapustené do akéhokoľvek povrchu. Ak je to žiaduce, môže byť rúra dokonca namontovaná v namontovanom skrini, ktorá v kompetentnom prístupe ušetrí priestor.

Funkcia týchto modelov je S hmatateľnou kompaktnosťou majú dostatočne pohodlný povrch varenia, kde sú 4 horáky ubytovaní pre pomerne veľké jedlá. Štandardná šírka dát modelov predstavuje 50-60 centimetrov. Hĺbka môže byť 45-55 cm a výška od 3 do 10 cm. Tento typ sa tiež neobmedzuje na štandardné ukazovatele a výrobcovia sú tiež poskytnuté pre jednotlivé veľkosti.

Ako si vybrať povrch varenia?

Kupujúci, ktorí vysadili interiér kuchyne a urobili výber v prospech vstavaných modelov platní by mali venovať pozornosť povrchu varenia, ktorý môže byť vyrobený na keramickom alebo kovovom základe. Keramika, samozrejme, v tomto prípade nie je čisté sklo, ale je kov-keramická zliatina, ktorá vám umožní odolať zaťaženiam len viac ako 2 kilogramy, ktoré nie sú veľmi vhodné pre veľké rodiny.

Aj keď na rozdiel od čisto kovových povrchov, Keramické rovnomerne a rýchlo prosili, udržiavajú sa horné. Ale napriek všetkým relevantným výhodám majú výraznejšie nevýhody. Po prvé, taký povrch, ako akékoľvek sklo, zraniteľné, aby dokonca menšie šoky. Po druhé, drsné teplotné rozdiely (potom, čo horúce hrnce okamžite vložte studené), môže spôsobiť trhliny. Po tretie, opravy bude stáť časovo drahšie opravy bežných platní.

Povrch kovu v prevádzke sa nelíši od kovového povrchu obvyklého žiarenia. Jednoduché použitie leží Sila materiálu s odhodlaním a ostrými kvapkami teploty a ťažkých jedál. Okrem toho, tradične konvexné formy horákov zabraňujú šíreniu tekutiny cez celé sporáky v prípadoch, keď voda „vyčerpá“ na povrchu varenia.

Pokiaľ ide o parametre, je oveľa jednoduchšie vybrať model, v ideálnom prípade v interiéri. Možnosti sú úzke a široké. Úzke, spravidla, sú reprezentované dva alebo tri horáky. Ich hĺbka je od 40 do 45 cm a šírka – od 48 do 55 centimetrov. Ale na stohových regáloch, môžete nájsť 4, a 5 a 6-Korphické série, ktorých šírka môže dosiahnuť 90 cm, a hĺbku – 50 cm. Ten sa však týkajú vzácnych modelov, v 2- a 4-korficiach sa považujú za štandard.

Výber povrchu varenia sa musí spustiť s definíciou miesta v headsete, kde bude vložený. Neposielajte ho v blízkosti umývadla, pretože počas umývania sa riadia ruky neustále horia. Je nežiaduce a blízke okolie zlyhania s chladničkou, ktorá povedie k predčasnému rozpadu.

Odporúčaná vzdialenosť medzi nimi by mala byť asi 25 centimetrov (zvyčajne sťažuje určitú skrinku).

Viac informácií o veľkosti plynových dosiek nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: