Vertikálne elektrické bundy „Caucasus“: Vlastnosti a charakteristiky

Špíz – skôr populárne jedlo v našej krajine. Ale nie vždy, počasie vám to umožňuje variť vonku, na uhlia. Vynikajúca výmena Mangalu doma bude elektrický panel Kaukazu. Poďme na to, že predstavuje, aké funkcie a charakteristiky tohto nástroja.

O výrobcovi

Elektrický kostol Kaukazus vyrába hydraulickú jednotku, ktorá sa nachádza v regióne Rostov. Táto obchodná značka vyrába najmä produkty pre záhradu a záhradu, ako aj vybavenie potrebné pre domácnosť. Všetky tovary sa vyznačujú vysokou kvalitou, pretože kontrola výroby v podniku je pomerne vysoká.

Zvláštnosť

KAUCAL Skeley je elektrické zariadenie. Šamuristi v nej sú umiestnené vertikálne okolo opálenia a počas prevádzky sa otáčajú okolo svojej osi. To umožňuje nielen rovnomerne prosím produkty, ale aj odstrániť taveninový tuk z nich.

Hlavným rozlišovacím znakom všetkých modelov elektrických Culbov kaukazu je, že misy na zber tuku a šťavy tečúcej z produktov v procese varenia sú umiestnené pod každým tvarom. To umožňuje maximalizovať samotné zariadenie pred znečistením.

Všetky elektrické panely majú puzdro, ktoré chráni povrch stola, ako aj osoba od striekajúcej tuku počas varenia.

Výhody a nevýhody

Elektrický cirkev Kaukazu má množstvo výhod.

 • S vyprážaním vo výrobkoch, karcinogény nie sú tvorené, jedlo je užitočnejšie ako varené na vrde.
 • Môžete urobiť kebabu z akýchkoľvek výrobkov a vytvoriť riad, ktorý zvyčajne varte na grile, napríklad zelenina, mäso, ryby, huby.
 • Zariadenie obsahuje aspoň päť špízov, čo vám umožňuje pripraviť jedlo pre niekoľko osôb v rovnakom čase.
 • Elektrosalchain neobsahuje veľa miesta, je možné ho umiestniť aj na malú kuchyňu.

 • Niektoré modely kaukazských špízov sú vybavené časovačom, ktorý pomôže presne nastaviť čas varenia a vyhnúť sa prehriatiu zariadenia alebo peashingových produktov.
 • Vykurovací prvok je uzavretý ochrannou sklenenou trubicou, ktorá ho uľahčuje vyčistenie pred znečistením.
 • Je možné vybrať modely, ktoré sa líšia v šikmých, ako aj ich počet, výkon a niektoré funkčné.
 • Súčasťou všetkých modelov elektrických panelov je recepty na knihy.

Nevýhody zahŕňajú neprítomnosť vône dymu, ktorý je inherentný v miske s originálnym varením v ohni.

Puzdro modelov vyrobených z hliníka je silne ohrievaný počas prevádzky prístroja, môže sa o ňom spáliť.

Modely a ich hlavné charakteristiky

Na trhu, caukazs elektrický zbor predstavuje niekoľko modelov, ktoré sú mierne odlišné vlastnosti.

 • „Caucasus-1“. Tento model je vyrobený z potravinového hliníka a v jeho konfigurácii obsahuje 5 23 cm dlhé špíz. Puzdro je odstránené. Sila zariadenia zodpovedá 1000 W, čo vám umožňuje pripraviť kebab z mäsa pri plnom zaťažení na 20 minút. Maximálne vykurovanie Tan je 250 stupňov. Náklady na zariadenie sú približne 2000 rubľov.
 • „Caucasus-2“. Tento model z predchádzajúceho sa rozlišuje len prítomnosťou pogumovaných nôh, ktoré nedávajú nástroj „skákania“ na stole počas prevádzky. Náklady na zariadenie sú približne 2300 rubľov.

 • „Caucasus-3“. Tento model je vybavený tlačidlom vypnutia, ktorý vám umožňuje nevytiahnuť zástrčku zo zásuvky pri každom zastavení procesu. Tiež sa líši od predchádzajúceho puzdra, ktorý má dvere a odstráni horizontálne. Náklady na zariadenie sú približne 2300 rubľov.
 • „Caucasus-4“. Toto zariadenie má tiež kapacitu 1000 W, vybavená piatimi špajdmi. Ale vyznačuje sa prítomnosťou časovača. A špajdle majú zvýšenú veľkosť, ktorá je 32,7 cm. Teplota vykurovania Tan je už rovná 385 stupňam, čo znižuje dobu prípravku do 15 minút. Náklady na zariadenie sú približne 2300 rubľov.

 • „Caucasus-5“. Charakteristickým znakom tohto nástroja je, že je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Tento materiál je menej vyhrievaný, čo znamená, že nie je možné spáliť o ochrannom puzdre. V balení má 6 špíz s dĺžkou 18 cm. Vybavené časovačom vypnutia. Náklady na model je približne 2000 rubľov.
 • Caucasus-XXL. Sila tohto zariadenia je 1800 W. Vybavené ôsmimi špajdmi, ktorých dĺžka je 35 cm. Je navrhnutý tak, aby pripravil 2 kg mäsa a 0,5 kg zeleniny súčasne. Gril je tiež vybavený časovačom vypnutia po 30 minútach. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov má to veľmi pôsobivé rozmery. Náklady na zariadenie sú približne 2600 rubľov.

Hodnotenia zákazníkov

Recenzie kaukazských elektrochitcí sú celkom dobré. Mnohé výrazné jednoduchosť prevádzky a starostlivosti, schopnosť variť kebabs doma. Hovorte tiež o vysokej kvalite zariadenia, ktorá neuspeje počas používania.

Medzi nevýhodami, je potrebné poznamenať, že často nie sú ostré špíz. Tento nedostatok je však ľahko odstránený.

Ako variť ryby KEBABS NA KAUKUSUS ELEKTRICKÉ ŠIPSER, ZÍSKAJTE Z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: