Vertikálne Karcher vysávače: funkcie a najlepšie modely

Využívanie moderných domácich spotrebičov spôsobilo proces čistenia jednoduchým a potešením. Domácnosť Vertikálne Karcher vysávače sú považované za výkonné a spoľahlivé jednotky, ktoré sú populárne medzi populáciou.

Charakteristika

Vertikálne vysávače sú najlepšími pomocníkmi pri čistení prachu, nečistôt, čistenia, prania, dezinfekcie miestnosti. Táto nepostrádateľná jednotka vo veľkej miere presahuje svojich predchodcov, ktorí majú veľké rozmery a hmotnosť. Domáce spotrebiče na čistenie KARCHER – Toto je mobilný, pohodlný a ľahký upínací prípravok požadovaný pri každej milenke.

Vertikálny vysávač je charakterizovaný manévrovateľnosťou a kompaktnosťou. Je jednoducho nepostrádateľný v dennom miestnom upratovaní apartmánu. Takéto agregáty sa týkajú ďalších, pomáhajú pri neustálej údržbe čistoty miestnosti. Tento typ techniky ukázal dobre pri čistení nasledujúcich povrchov:

 • Koberec, ktorý má nízku alebo strednú hromadu;
 • laminát;
 • koberec;
 • parkety a linoleum.

Výhody a nevýhody

Agregáty domácností KARCHER sú charakterizované prírastkom hmotnosti, ktorých hlavným prírastkom môže byť nazývaná nízka hmotnosť a kompaktnosť, ktorú nemôžete povedať o horizontálnych variantoch vysávača. Vertikálnosť situácie techniky prispieva k pohodlii pri ich používaní. Zariadenie tiež nemá hadicu, ktorá môže spôsobiť nepríjemnosti pri práci.

Tento typ zariadenia nepotrebuje ďalšie zariadenia na zber, v sade niektorých modelov je už špeciálny turbokový hárok, ktorý je schopný dokonale bránil koberec pri otáčaní. Napriek jeho miniatúrnemu, ľahkom a malým výkonovým vertikálnym vysávačom s ľahkosťou vykonáva úlohy nastavené pred ním.

Nevýhodou tohto zariadenia zahŕňajú nasledovné:

 • Časté recharné bezdrôtové modely;
 • Malá kapacita nádoby na zber prachu, takže technika potrebuje svoju častú výmenu.

Názory

Karcher predáva veľký počet domácich vysávačov. Hlavné odrody vertikálnych jednotiek.

 • Káblový. Technika je charakterizovaná kapacitou až 300 W, ale stačí to odstrániť prach z koberca s hustou hromadu. Káblové modely ľahšie sa vyrovnať s ich úlohami, pretože nevyžadujú konštantné dobíjanie. Prítomnosť drôtu a napájania z elektrickej siete tiež neobmedzuje čas používania agregátu. Vzhľadom na nedostatok batérií má táto technika nízka hmotnosť, ale zároveň silnejší motor a priestranný nádrž na odber odpadu.

 • Bezdrôtový. Tento typ zvislých vysávačov je charakterizovaný autonómiou, kompaktnosťou, prijateľnou hmotnosťou, flexibilitou pri aplikácii a rýchlosť práce. Aj jednotka bez drôtov je bezpečnejšia, ktorá je obzvlášť dôležitá v dome, kde sú malé deti a zvieratá. Tento typ technológie má plastový ohňovzdorný kryt, gumy na kefách, ktoré zabraňuje tvorbe škrabancov na povrchu. Vertikálna bezdrôtová jednotka je vybavená ergonomickým manuálnym a zvýšeným systémom stability.

Populárny k dnešnému dňu sú messenger vysávače, ako aj odznaky. Ten sú vybavené autonómnymi držadlami pre pohodlie ich používania. Typ technológie Ranger zistil svoju aplikáciu v miestach, kde sa ďalší vysávač nezapáči, napríklad v autobuse alebo na schodisku, v kine. Takýto agregát neustále podporuje chrbát, preto prispieva k dlhodobej práci bez únavy.

Populárne modely

Technika KARCHER neustále zlepšuje modely vyrobených zariadení na domáce použitie. Prehľad nových a už milovaných vysávačov nám umožňuje uzavrieť širokú škálu produktov tohto druhu. Najobľúbenejšie a vyhľadávané modely vertikálnych vysávačov dnes môžu byť nazývané nasledujúce.

 • „Karcher VC 5 Premium“ – Toto je vertikálna jednotka, ktorá je určená na suché čistenie a má výkon 500 W. Vysávač je Mesmer, nemá výkonový regulátor, vybavený 3 stupňami filtra. Aj v jednotke je jemný filter a teleskopická sacia trubica. V konfigurácii sa nachádza vonkajšia štrbina, ako aj pre čalúnený nábytok. Výhody tohto modelu zahŕňajú kompaktné rozmery, dobrá funkčnosť a nízky hluk. Z nevýhod, užívatelia prideľujú nízko kvalitný kábel, ktorý je zranený ručne, ako aj malé množstvo kapacity na zber prachu.

 • „Premium VC 5 biela“. Tento model je kompaktný a výkonný, vyznačuje sa dobrým výkonom s kompaktnými rozmermi. Vzhľadom k predstieranej trojitej teleskopickej rukoväti, môžete vykonávať vertikálne nastavenie jednotky a zároveň ju uskladniť v malej miestnosti. Technika je charakterizovaná malú spotrebu energie, ale je to dosť produktívne, má pevnú konštrukciu. Bezfarebné filtrovanie, ako aj vstavaný čistiaci filter prispievajú k ľahko eliminácii odstraňovania a nerešpektu v neustálom výmene vakov. Tento model je vybavený dodatočným príslušenstvom, ktoré pomáha pri čistení v úzkych a ťažkostných miestach.

 • „KARCHER VC 5 ANTRYLESS“ odkazuje na vertikálne vysávače batérií, ktoré nemajú tašky. Jeho hmotnosť je nižšia ako 3 kilogramy, ale môže to fungovať bez dobíjania asi 40 minút. Hlavným účelom vysávača je suché čistenie. Užívateľ má možnosť ovládať výkon pomocou rukoväte. Technika je vybavená jemným čistiacim filtrom a nemá vrecko na odvoz odpadu. V konfigurácii k produktu nájdete teleskopickú trubicu nasávania, ako aj dýz na prácu s podlahou a nábytkom.

 • „KARCHER VC 5 COOKIE MONSTER“. Vertikálna jednotka má optimálne výkony, kompaktné rozmery a technológia zberu prachu. Tento model nepotrebuje pripraviť sa na pracovnú silu, trvá minimálne miesto, keď je uskladnené, čistenie v ťažkostných miestach miestnosti. Vysávač sa vyznačuje jednoduchým systémom čistenia zásobníka pre zber prachu, tento proces sa vykonáva rýchlo a hygienický. Technika je charakterizovaná dobrou manévrovateľnosťou a zároveň vážiť viac ako 3, 5 kg. Vďaka deviatim metrovým káblom je možné využitie vozidla veľkou plochou bytu.

Ak si želáte zmeniť trysku, užívateľ bude môcť ľahko. KARCHER VC 5 COOKIE MONSTER ZOBRAZUJE POUŽÍVAŤ POUŽÍVANIE POUŽÍVAŤ V ČISTÍCH OBCHODNÝCH PRIESTOROV A NEBEZPEČENSTVO.

 • „Karcher FC 5 Yellow“ Vzťahuje sa na vertikálne vysávače, je potrebné udržiavať čistoty v interiéri so suchým a mokrým čistením. Jednotka je vybavená kontajnerom na zber odberu prachu a detergentu. Ak chcete uložiť vybavenie, aby boli pohodlné, v konfigurácii s tovarom je parkovacia stanica. Tento model beží z elektrickej siete, a preto podporuje dlhý čas upratovania. Vysávač našiel svoju aplikáciu pri čistení laminátu, parkety, linolea, kameňa.

Ako si vybrať?

Ak potrebujete kúpiť vysávač pre dom, stojí za to zvážiť jeho výber. Nákup agregátu pre mokré a suché čistenie, stojí za to zaplatiť pozornosť nasledujúcim ukazovateľom.

 • Nasávanie výkonu. Z výkonu motora závisí stupeň zvlákňovania elektrického ventilátora, ktorý sa nachádza v tovare. Vysávač s vysokým výkonom do zberača prachu Malé častice odpadu a nečistôt. Indikátor zvierat zariadenia je 800 W. Ale na predaj sú často možnosti s kapacitou 150 – 600 W.
 • Hmotnosť agregátu je dôležitým parametrom, keď je vybraný. Vertikálne vysávače sa často objavili a držia v rukách, takže užívateľ by nemal byť ťažký pri práci. Ľahké modely neprinášajú nepríjemnosti a pohodlnejšie.
 • Rozmery zberača prachu. Napriek tomu, že pre domáce upratovanie nie je potrebné veľa miesta v zberači prachu, mali by ste uprednostniť modely s kapacitou 3000-4000 mililitrov. Existujú možnosti s kontajnery alebo vrecia na odpadky, ktoré majú objem 500 ml.
 • Vlastnosti filtrov. Tieto príslušenstvo môžu byť vyrobené z penovej gumy, vlákien, aby boli elektrostatické alebo uhlie. Najefektívnejšia je možné pripísať nehra-filtrom, ktoré sú schopné oddialiť nekontrolujúce prachové častice. Drahšie modely sú vybavené najefektívnejšími filtrami, ktorého náklady sú úplne odôvodnené v krátkom čase.
 • Hluku agregátu. Vertikálny vysávač sa vzťahuje na kategóriu hlučných zariadení, ale prostredníctvom použitia najnovších technológií sa tento indikátor neustále zlepšuje. Aby sa technika nevytvorila nepohodlie, ak sa použije, stojí za to venovať pozornosť hladine hluku.
 • Trvanie autonómneho pracovného režimu. Ak si prajete dlhé použitie batériového vysávača, stojí za to preferencie modelu, ktorý funguje dlhú dobu bez dobíjania. Optimálnou možnosťou bude jednotka s batériou a trvanie čistenia bez nabíjania pol hodiny. Zvyčajne stačí tento čas na čistenie veľkého koberca alebo čistenia auta.
 • Funkcie konfigurácie. Zahrnuté s vertikálnym vysávačom, majiteľ dostane kefu na koberec a podlahu. Niektoré modely sú doplnené dýzami, kefy na prach, turbo.

Vysávač je ten, ktorý nie je kúpil jeden rok, takže jeho výber musí byť premyslený. Tiež výber domáceho vysávača, mali by ste si zapamätať takéto momenty:

 • Agregáty, ktoré sú vybavené prachovými vreckami, strácajú svoju silu pri plnení druhé;
 • Modely, ktoré majú cyklónový kontajner, sú charakterizované vysokým šumom;
 • Prednosť prednostne je lepšia ako silnejšia možnosť, ale používať ju v malej energii, než aby sa vyčistilo nadmerné zaťaženie slabého motora.

Prevádzkové pravidlá

Vysoko kvalitné upratovanie priestorov poskytuje nielen správnu voľbu vertikálne vysávačov, ale aj jeho prevádzku podľa možností technológie. K týmto agregátom by sa malo zaobchádzať opatrne, nie operáciou pri práci. Len týmto spôsobom sa môžete spoľahnúť na dlhú životnosť vysávača. Technika KARCHER našiel svoje použitie pri zbere kobercov a bohatého znečistenia pet vlny. Aby ste na vysávače vysávačovali dlhé obdobie, potrebujete pre nich osobitnú starostlivosť. Na konci operačného procesu musí každý užívateľ vykonať tieto činnosti:

 • Vypnite jednotku z napájania, ak existuje;
 • Odstráňte nádoby a filtre, odstráňte kefy, valce;
 • Umyte a vyčistite prvky vysávača;
 • Vykonajte sušenie každej zo odstránených položiek;
 • Zbierajte agregát v pôvodnom vzhľade.

Na zlepšenie kvality čistenia sa výrobcovia odporúčajú zvýšiť množstvo detergentov, ktoré môžu byť pridané do niektorých techník KARCHER. Čistenie pomocou detergentov bude efektívnejšie, ak pridáte teplú vodu.

Hodnotenia zákazníkov

Mnohí obyvatelia Ruska a ďalších krajín používajú karcherovú techniku. Takáto popularita tovaru je zabezpečená spoľahlivosťou vysoko kvalitných vertikálnych vysávačov tohto výrobcu. V recenzii týchto jednotiek sú informácie o ich všestrannosti, vysokej saciemu výkonu. Tieto výrobky sa stali dobrými asistentmi pre mnohých majiteľov. Spotrebitelia oslavujú, že vysávače sú dobre zvládnuté živočíšnou vlnou.

Mnohí kupujúci hodnotili nízku hmotnosť a pohodlie pri používaní vertikálnych jednotiek. Domáce vákuové čističe KARCHER s jednoduchosťou čistenia kobercov, podlahy a čalúneného nábytku. Často sú zberatelia prachu dosť na strávenie úplne plne byt, čo je dôležité, keď sa používa. Odporúčania sa vysledovali aj v recenzie pre budúce vysávače tejto značky, pokiaľ ide o to, čo stojí za to dodržiavať návod na obsluhu a starostlivo odkazovať na techniku.

Vertikálne vysávače KARCHER sú dobrí pomocníci, ktorí sú navrhnuté tak, aby uľahčili a rýchlejší proces čistenia. Výber tohto zariadenia musí byť plne informovaný. Po kúpaní tohto typu technológie si môžete poskytnúť čistotu a sviežosť v interiéri po mnoho rokov.

Ako si vybrať KARCHER vertikálny vysávač, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár