Všetko o Barn Loft Style

Bar Stojan – Popular Designer Riešenie. Takýto kus nábytku je v kombinácii s mestskými smermi, takže v kuchyni v štýle podkrovia, stojan bude vyzerať celkom vhodné a pomôže ušetriť priestor. Rôzne modely vám umožní vybrať si dokonalú možnosť pre akýkoľvek interiér.

Zvláštnosť

Hoci pôvodne barový stojan bol atribútom klubov a iných inštitúcií, rýchlo uviazla v moderných apartmánoch. To bolo uľahčené niekoľkými faktormi.

 • Malá veľkosť. Ak sa porovnáte s pravidelným stola, regál zaberá oveľa menej miesta, a pretože mnohí ľudia žijú v štúdiách alebo jednoizbových apartmánoch, problém úsporného priestoru je pre nich relevantný.
 • Estetika. Atmosféra atmosféry – dobrý nápad. V takom prostredí, relaxovať príjemné, a priatelia ocenia rozhodnutie využiť.
 • Pohodlie. Regály sú v dopyte nielen u mladých ľudí a milovníkov barových atribútov, ale aj od podnikateľov, ktorí trávia takmer po celú dobu v práci. Ak ste takmer schopní dom, potom veľký stôl.

Dizajn je predĺžený pult na podpery. V tomto prípade môže byť priestor pod stojanom použitý na inštaláciu kuchynských zariadení alebo skladovacích systémov. Niektoré modely už majú vstavané krabice. Často sú regály pomerne vysoké, takže budú potrebovať zodpovedajúce stoličky na dlhých nohách, aby bolo vhodné usadiť sa. Ak vo vašom apartmáne kombinovanej kuchynskej obývacej izbe, potom tabolka môže byť použitý ako zónovací nástroj, vizuálne rozdeliť pracovný priestor na varenie a odpočinok.

Podkrovie stojanový stojan zvyčajne znamená pomerne stručnú verziu, žiadny nadmerný dekor. Často používajú masívne a dokonca hrubé formy. Farbenie je lepšie vybrať v súlade s celkovým rozsahom interiéru.

Napriek všetkým výhodám tohto rozhodnutia stojí za to zvážiť, že nie je vhodný pre každého. Pullop je zvyčajne navrhnutý pre 2-3 ľudí, takže pre veľkú rodinu nie je najlepšou voľbou. Okrem toho sa regál nelíši mobilitou, takže sa v prípade potreby nemôže rýchlo presunúť na iné miesto.

Preskúmanie druhov

Existujú rôzne typy návrhov, ktoré vám umožní nájsť vhodný nábytok pre malú kuchyňu a pre priestrannú izbu. Možnosti sa líšia formou, spôsobom umiestnenia a konfigurácie.

 • Ostrovské regály. Sú umiestnené oddelene od headsetu a voľný priestor je uložený. Hoci tieto interiérové ​​položky sú oddelené, najčastejšie sa vykonávajú v rovnakom štýle ako iný kuchynský nábytok. To nám umožňuje dosiahnuť jednotu v dizajne. Táto možnosť je vhodná pre priestranné priestory. Formulár môže byť iný – existujú P-tvarované, m tvarované, obdĺžnikové alebo polkruhové modely.

 • Vstavané stojany. Sú pokračovaním kuchynskej headsetu, doska môže vykonávať v ľubovoľnom smere. Často používa neaktívnu zónu v blízkosti okna, čo umožňuje ergonomicky používať priestor a obdivovať pohľad počas raňajok.

 • Oddiely. Optimálne riešenie pre štúdiové apartmány alebo kombinované priestory. Takéto interiérové ​​položky umožňujú rozdeliť priestor výberom zóny na varenie a jedáleň. Pullop je často namontovaná priamo na stenu a nachádza sa rovnobežne so zvyškom nábytku. A tiež pre zoning môžete použiť uhlové verzie, ktoré sú pokračovaním kuchynskej headsetu.

 • Level Regály. Nie sú nezávislé objekty, ale sú inštalované na existujúcom povrchu. V skutočnosti je to dodatočná platforma na podporu, ktorá je nad pracoviskom. S týmto vedomím musíte zakúpiť stoličky na dlhé nohy zodpovedajúce výške.

 • Mini-stojan. Vhodné pre malé kuchyne, kde každý centimeter na účet. Často takéto modely sú skladaní alebo zatiahnuteľné, takže po obede môžete ich odstrániť tak, aby neinterferovali s pohybom. Dĺžka takýchto dosiek sa vypočíta pre 1-2 ľudí.

Materiál

Charakteristiky a náklady z rôznych modelov sa môžu znateľne líšiť. Nie je to posledná úloha v tomto prehrávaní materiálu vybraného pre tabuľku.

 • LEDP. Najprístupnejšia možnosť. Materiál je doska stlačiteľná z drevných triesok, osvetlená zhora. Takéto výrobky umožňujú stelesniť rôzne riešenia dizajnu, pretože povrch môže napodobniť drevo a kameň, je tiež možné aplikovať originálne výtlačky. Materiál LDSP je dosť odolný voči účinkom teploty a vlhkosti, ale nelíši sa vo vysokej pevnosti, takže nemá najdlhšiu životnosť.

 • Akrylový. Tento moderný materiál vám umožňuje vytvoriť nábytok s ozdobnými formami a ohybov, ako aj lesklý povrch. Ak si želáte, môžete vytvoriť platformu s imitáciou kameňa. Okrem toho sa akrylové výrobky ľahko čistia, odolať vysokej úrovni vlhkosti a dlhú dobu nestratí atraktívny výhľad.

 • Kameň. V interiéri bude vyzerať krásne, ale takéto rozhodnutie nie je lacné. Okrem toho je kamenný stojan pomerne ťažký, takže potrebuje silné kovové podpory. A povrch vyžaduje osobitnú starostlivosť, použitie určitých čistiacich prostriedkov.

 • Sklo. Moderné metódy výroby vám umožňujú získať menšie odrody tohto materiálu, takže sa nemôžete báť náhodného poškodenia. Povrch môže byť transparentný, farby alebo s výkresom. Treba mať na pamäti, že takáto pult bude musieť starostlivo utrieť, pretože rozvody na ňom sú obzvlášť viditeľné.

 • Drevo. Prírodné drevo dáva kuchyňu špeciálny komfort a stojan z pevného masívu bude skutočne originál. So správnym spracovaním bude tento materiál trvať veľmi dlho, je to trvanlivé a stabilné. Náklady na takéto akvizíciu však budú značné.

Dizajn

Loft štýl má určité funkcie, takže nábytok musí harmonicky zapadnúť do situácie. Interiér sa zvyčajne vykonáva priemyselnými priestormi – hrubé betónové alebo tehlové steny, otvorená komunikácia, veľké okná a vysoké stropy.

Existujú rôzne pobočky tohto štýlu, napríklad ekológ, kde prevládajú drevo a kameň, alebo futuristický podkrovie s high-tek poznámkami. Bar Rack dokonale zapadá do takejto interiéru, podporuje atmosféru kreatívnej nedbanlivosti.

Pokiaľ ide o realizáciu, musí byť všeobecná forma stručná. Prísne geometrické čiary sú vítané, nedostatok spojky. Môžete použiť umelo starnúce povrchy, v takomto štýle, ktoré budú vyzerať vhodné.

Je žiaduce, aby tabolka v textúre a farbe harmonizovala s kuchyňou. Aj keď si môžete vybrať iné kombinácie, napríklad si vybrať svetlý stojan na chladničku, alebo z neho urobiť samostatný prízvuk oddeľujúci priestor na strane. Samotný povrch môže byť drevený, sklenený alebo kameň, lesklé platformy sú povolené.

LOFT – Štýl kreatívnych ľudí, navrhuje určitú eklektickosť, takže nie je potrebné striktne dodržiavať pravidlá. Môžete experimentovať s textúrami a farbami, vybrať nezvyčajnú formu, pôvodne vydaný priestor.

Dieťa Nuances

Nábytok by mal byť nielen krásny, ale aj pohodlný. teda Pri výbere je potrebné správne vybrať veľkosti regálu:

 • Jedna osoba by mala mať najmenej 600 mm dĺžky, zvážiť, ak ste zvyknutí na večeru v spoločnosti;
 • Šírka stola – od 300 mm, optimálna možnosť je 500-600 mm, inak nebude fungovať s komfortom;
 • Výška môže byť odlišná, sú tu modely od 86 cm – to je úroveň štandardnej kuchynskej headsetu a klasický panel pre bar zvyčajne má parametre 110-130 cm.

A tiež by ste si mali vybrať vhodné stoličky. Rozdiel výšky medzi nimi a pultopotou by mal byť asi 30 cm. Ak chcete šetriť miesto, môžete použiť stolice bez zadnej strany – sú ľahko presunuté na plošinu a nezasahujú do pasáže.

Štýlové príklady v interiéri

 • Malý stojan s čiernym lesklým povrchom pomôže určiť hranicu medzi kuchyňou a obývacou izbou. Minimalistický dizajn je v kombinácii s interiérom štýlu Loft.

 • Osvetlenie – žiadny menší dôležitý dizajnový prvok. S tým môžete umiestniť aj akcenty a zvýrazniť zóny. Svietidlá cez pult baru okamžite priťahujú pozornosť. Môžete si vybrať originálne kovové modely, ktoré dobre zapadajú do situácie.

 • Stánok na drevo, v kombinácii s pracovným priestorom, je zaujímavá nájsť. Je to nielen pohodlné, ale aj originálne, textúra dreva sa stáva svetlý dôraz v miestnosti.

 • Stand-Partition – Dobrá možnosť pre územný priestor. Kombinácia tehlového muriva a dreva je úplne v duchu podkrovia. Napriek maximálnej jednoduchosti a dokonca aj hrubenosti dizajnu, vyzerá veľmi štýlový.

 • Island model vhodný pre priestrannú kuchyňu. Je dosť veľký, aby sa stal vhodnou alternatívou k obvyklej tabuľke. A môže byť použitý ako nepotrebný pracovný priestor počas varenia. Svietidlá zhora budú nielen pôvodný dekor, ale aj ďalšie osvetlenie.

 • Malý model sa zmestí aj v malej kuchyni alebo v apartmáne štúdia. Kovový rám v kombinácii s dreveným stolom. Napriek minimalizmu a jednoduchosti výrobku je miesto na skladovanie fliaš na víno a dva police.

Nasledujúce video rozpráva približne 9 chýb kuchyne s pultom barov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár