Všetko o Clever & Čisté vysávače

Clever & Čisté vysávače produkované jedným z dobre známych značiek sa aplikujú na zber obydlí a kancelárií, majú zlepšené možnosti, nízke náklady, jedinečný vzhľad. Rozmanitosť modelov je pomerne široká.

Zvláštnosť

Clever & Clean vysávač – to je najjednoduchšie zo všetkých miniatúrnych vysávačov. Model má obdĺžnikový tvar. Je vybavený minimálnym súborom funkcií, komponentov a parametrov. Recenzia pre tento produkt sú väčšinou pozitívne z viacerých hlavných charakteristík.

Vzhľad

Clever & Clean vysávač má šikmé hrany a zaoblené rohy. Prípadový materiál je plast. Samotný trup je pokrytý mäkkým nárazníkom, ktorý chráni nábytok počas náhodného kolízie s vysávačom.

Dno

Dno je vybavené nasledujúcimi prvkami:

 • Dve kolesá a kefy pre domácnosť;
 • diera, kde sa vstrebáva odpad;
 • Otočné koleso vpredu;
 • Kryt, ktorým je priehradka s napájaním;
 • Niekoľko výškových snímačov.

Funkcie

Clever & Clean vysávač má dva spôsoby prevádzky.

 • Zariadenie sa spustí stlačením tlačidla Štart a spustí svoje aktivity. Ak na spôsob, akým sa robot-vysávač nastavuje nábytok, potom sa na nej odstraňuje niekoľko minút. Potom opäť odstraňuje na otvorených povrchoch, až kým sa batéria úplne nevybíja.
 • Druhý režim sa aktivuje po dvojitom kliknutí na tlačidlo Power. Ak sa na ceste vznikajú objekty nábytku, potom sa vysávač cvičí štvrtinu hodiny. Na konci tejto akcie je zahrnuté upozornenie zvuku, čo umožňuje robiť so špeciálnymi senzormi. Definujú moment, keď výrobok spadne pod nábytok. Snímače umiestnené na dne a bokoch na bokoch určujú vzdialenosť k stenám.

Zberač prachu

Nachádza sa vo vnútri zariadenia a ľahko sa odstráni. Potrebujete len stlačiť tlačidlo priehradky.

Výhody a nevýhody

Hlavné výhody Clever & Čisté vysávače sú nasledovné:

 • Pracovná doba, nie nabitá batéria, je až 1,5 hodiny;
 • Obdobie nabíjania batérie – 1 hodina 30 minút;
 • Čistiaci povrch – 50 m²;
 • Intenzita odsávania – 30 W;
 • Na sklade dva režimy;
 • Hmotnosť – menej ako 1 kilogram;
 • jemný prípad;
 • Jednoduchosť a jednoduchosť prevádzky;
 • Rýchle čistenie zberača prachu.
Prečítajte si viac  Vlastnosti Tefal Parné vysávače

Nevýhody zahŕňajú nasledovné:

 • malý zberač prachu, ktorý je potrebné neustále vyčistiť;
 • malý súbor detailov, ktoré nezahŕňajú zariadenia diaľkového a starostlivosti;
 • Nie je vhodný pre čistenie kobercov s dlhou hromadu a veľkým odpadom.

Odrody

Clever & Clean ponúka široký výber vysávačov. Stojí za to zvážiť najviac vyhľadávané modely čítať viac.

 • Aqua-Series Biele farby používané na čistenie prachu. S ním môžete urobiť suché aj vlhké čistenie. Má špeciálny senzor, ktorý môže automaticky zvýšiť svoju intenzitu prevádzky v súlade s typom podlahy. Tento model nielen odstraňuje rôzne typy nečistôt, ale môže držať mikroskopické prachové častice, čo robí čistenie ešte efektívnejšie. Model má hlasové menu, ktoré sprevádza každý platný pre určité informácie. Filtre a plavidlo na zber bahna sa musí po čistení opláchnuť pod tečúcou vodou.

Clever & Clean Technology umožňuje tomuto výrobku voľne pohybovať sa okolo miestnosti, jedno miesto niekoľkokrát, čo robí čistenie efektívnejšie. Jednotka funguje bez nabíjania jedného a pol hodiny.

 • 002 M-Series Obsahuje všetky podrobnosti potrebné na čistenie. Obsahuje batériu, nabíjanie, obrúsky na starostlivosť o puzdro, filter a dve bočné kefy. Vyrába sa v dvoch farbách: zelená a modrá. Bývanie môže byť strieborné a horná časť – farba. Spustenie produktu sa vykoná stlačením tlačidla vpredu. Dopredu je umiestnená a odpadková priehradka, ktorá sa ľahko otáča kliknutím na panel. Na obvode sú LED diódy, ktoré sa zapnú, keď zariadenie funguje alebo vypúšťa. Na boku je mäkký nárazník, ktorý chráni nábytok pred poškodením, keď je kolízia so zariadením. Na spodnej strane sú kolesá, ktoré umožňujú vysávač pohybovať sa po miestnosti. V strede dna je diera, odpadky sa pohybujú.

 • Slim-Series VRPRO 01 Používa sa na čisté čistenie. Životnosť batérie – 1 hodina, dobíjanie zo zdroja energie, potrebuje 4 hodiny. Diaľkové ovládanie môžete nastaviť niekoľko pokynov: Zvyčajné, pozdĺž steny, chaotickej a cikzag. Tento model sa pohybuje dobre v priestore. Má funkciu signálu v dôsledku nebezpečenstva, keď uviazol. K dispozícii je cyklónový filter, ktorý zhromažďuje odpadky do nádoby. Pravidelne je potrebné vyčistiť.

Keďže zariadenie je pomerne miniatúrne, môže preniknúť v ťažkostných miestach.

 • HV-100 – Toto je výrobok, ktorý robí čistenie v kuchyni av celom apartmáne. Toto je manuálny bezdrôtový vysávač, ktorý zbiera nielen odpadky a prach z povrchov, ale aj rozliate tekutinu. Existujúca kefa na pranie systému Windows vám umožní rýchlo a jednoducho čistiť sklenené povrchy. Stačí použiť sklo čistiace prostriedok a potom toto nádherné zariadenie zbierať nečistoty a tekuté. Čistenie pevných miestach nie je taký problém. Existujúca kefka vám umožňuje vyrovnať sa s ním pomerne rýchlo.
Prečítajte si viac  Tabuľka pre kuchyňu na jednej nohe: Druhy, výhody a nevýhody

 • Z-Series má k dispozícii funkcie, ktoré sú populárne u užívateľov. Jeho hlavnou črtou je prítomnosť ultrafialového dezinfekčného žiarenia. S týmto vysávačom, suché a mokré čistenie, okrem toho dezinfikuje podlahu. Má špecializovaný senzor, ktorý reaguje na vertikálny povrch, ktorý neumožňuje čeliť objektom nábytku. Prítomnosť bočných kefiek prispieva k tomu, že čistenie sa vykonáva opatrnejšie. Batéria vám umožní pracovať bez toho, aby ste sa nabíjali takmer 2 hodiny.

 • V-série Používa sa na vykonávanie suchého čistenia. Tu je pokročilejšia štruktúra zberača prachu, navyše, pokročilejšie funkčné schopnosti. Kompletná konštrukcia je absolútne normálna, vrátane všetkých potrebných komponentov. To znamená, že samotný dizajn, ako aj napájací kábel, batéria, stanica na dobíjanie, bočné kefy, filtre. Farba zariadenia alebo čierna alebo biela. Skladacia rukoväť na prenos prístroja sa odstráni na prednej strane panelu. V strede je vybranie pre konzolu. Pomocou magnetických svoriek je diaľkový ovládač pripojený k produktu. Existujú rôzne senzory, ktoré dávajú vysávačom, aby videli všetky položky v ich ceste. Zo spodnej strany môžete odhaliť dve kolesá a čo odlišuje tento model od iných – kefy v tvare V.

Zvláštnosť tohto typu vysávača je rozdeliť odpadky počas čistenia. V akcii bočných kefiek je odpad z montáže a poslaný do tvaru V v tvare V, a potom v zberači prachu.

V nasledujúcom videu nájdete prehľad o Clever & Clean M-Series 002 Vysávač Robot.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: