Všetko o Gefest var

Vstavané varenie panelov sú skutočné nájsť pre tých, ktorí milujú vysoko kvalitné, moderné a ergonomické techniky. Varenie panely sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, ako aj sú dokonale kombinované s akýmkoľvek stolom. GEFEST panely sa môžu páčiť mnohí zákazníci, ktorí majú záujem o vysoko kvalitné vybavenie za prijateľné ceny. Ďalšie podrobnosti, Zvážte rozsah varných povrchov od značky, naučíme sa ich hlavné charakteristiky a prevádzkové tipy.

O značke

Gefest vyrába moderné domáce spotrebiče pre kuchyňu, ktorá spĺňa všetky európske kritériá kvality. Hlavné smerovanie v činnosti – výroba plynu, elektrických kachlí a vstavaných zariadení. Značka každoročne dodáva nové a vylepšené technické výrobky do svojho sortimentu, ktoré sú nielen trvanlivé, ale aj veľmi pohodlné v prevádzke.

Všetky vstavané výrobky zo značky majú svoje vlastné značkové prvky štýlu, ktoré je jedinečné. Cenový segment je určený pre priemerného kupujúceho.

LineUp

V sortimente GEFEST si môžete nájsť širokú škálu varných dosiek, ktoré určite prídu o chuť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zvážte hlavné kategórie navrhovaných zariadení, ako aj najnaliehavejšie modely, ktoré sú v dopyte. V sortimente môžu byť zistené nasledujúce panely:

 • plyn;
 • elektrické;
 • indukcia.

Pracovný povrch môže byť od:

 • tvrdené sklo;
 • nehrdzavejúcej ocele;
 • Sklenená keramika;
 • Svarujúca oceľ.

Kontrola:

 • Mechanický – na plyn;
 • Zmyslový – na indukciu a elektrické.

Ak chcete začať, zvážte varné panely postavené v pracovnej doske. Plynové panely budú v priemere od 5,5 do 15,5 tis. rubľov v závislosti od modelu a jeho funkčného.

 • „SG SVN 2230 K11“ – Toto je 4-zabíjací kotol s temperovaným sklom v bielej farbe, ktorý môže prekročiť akúkoľvek modernú kuchyňu. Šírka je 60 cm, čo je najlepšie riešenie pre mnoho kuchyne. Vybavené pohodlnými liatinovými mriežkami, reguláciou plynu a elektrickým zapaľovaním. Prijateľná cena a dizajn v štýle minimalizmus, aby tento panel veľmi populárny.

 • „CH 2340 K12“ – Toto je 5-Killer varenie panel, a to môže byť tiež vynikajúcou možnosťou na nákup bytu alebo súkromného domu. Má sklenený povrch, elektrický uzáver, kontrolu plynu z horákov a pevnú polohu plameňa.

 • Nemenej zaujímavé a zároveň je kompaktný model považovaný za plynový panel „SG CH 2120“ S 3 horákmi v čiernom dizajne. Tento panel je vybavený kontrolou horákov, liatinových lodí a elektrickým vozidlom zabudovaným do držadiel. Takýto panel je k dispozícii v bielej farbe a obrazom pre tých, ktorí nemajú radi banály.
Prečítajte si viac  Vlastnosti a možnosti dizajnu kuchyne s čiernym stolom

 • Ziskové pre nákup môže byť skleneným varením „PVG 2341“. Jeho šírka je 80 cm, čo je plus pre tých, ktorí chcú inštalovať veľký panel na priestrannú kuchyňu. Tento model je vybavený všetkými potrebnými prvkami pre najpohodlnejšiu prácu.

Zoznámte sa s populárnym elektrickým hojom senzorickým ovládacím panelom. Model „CH 4232 K1“ má všetky potrebné prvky pohodlia, menovite:

 • Automatické vypnutie v akýchkoľvek núdzových situáciách;
 • Automatické ochranné vypnutie;
 • Zapnutie a vypnutie indikátora, ako aj indikátor tepla.

Tento panel je tiež vybavený potrebným na varenie časovača a zrýchlené zahriatie. Šírka panelu je 60 cm a hmotnosť je 6,5 kg. Priemerná cena tohto modelu je 19,5 tis. rubľov.

Zvážte indukčné panely GEFEST, ktoré možno nájsť aj v sortimente značky.

 • Indukčný varenie panel v jasnej farbe trvanlivého skla-keramiky „ES v CH 4232 K12“ S 4 horákmi budete pravdepodobne musieť ochutnať tých, ktorí vybavujú kuchyňu v modernom štýle. Tento panel obsahuje absolútne všetko, čo je nevyhnutné pre najpohodlnejšiu prácu v kuchyni, vrátane automatického ochranného vypnutia, časovača a rezíduí tepla. Avšak, blokovanie ovládacích tlačidiel nie je, že pre mnohých sa môže stať mínus, najmä ak sú deti v dome.

 • Pre tých, ktorí hľadajú kompaktnú možnosť indukčných platní, odporúčame vám pozrieť sa na model „PVI 4000“. Vyzerá veľmi moderné, v ňom nie je nič zbytočné. Vybavený indikátorom údržby / odpojenia potrebného na prevádzku, ako aj indikátor zvyškového tepla. Dotykový ovládač, má tiež časovač.

 • Indukčný senzorický varenie „PVI 4323“ S 6 horákov dokonale zapadá do akejkoľvek veľkej kuchyne. Dokonca aj profesionálni kuchári si ju vyberú pre domáce nákupy. Vybavené všetkými potrebnými senzormi a indikátormi, sa zrýchlilo.

 • Podobný predchádzajúci model so 6 horákmi je panel „PVI 4322“ so šírkou takmer 80 cm. Vybavené všetkými potrebnými prvkami pre pohodlné varenie v kuchyni.

 • Tí, ktorí uprednostňujú minimalizmus, odporúčame sa oboznámiť s dvoma malými varenia panelmi „PVI 4001 K12“ a „PVI 4001“ (v čiernej). Obe ergonomické panely majú senzorickú kontrolu, vyrobené zo skla keramiky. Vybavené pípnutím, časovačom, blokovaním ovládacích tlačidiel a mnohými ďalšími zaujímavými funkciami. Panelové údaje ako dokonale príbuzní s cenou.

Indukčné panely na vkladanie do tableta je možné zakúpiť od 16 do 70 tisíc. rubľov. Najdrahšie sú možnosti so šiestimi zmyslovými horákmi. Liatinové varné panely sú tiež populárne pre ich dlhodobý servis v kuchyni. Odporúčame pozrieť sa na nasledujúce relevantné modely.

 • „3210 K55“. Tento béžový mechanický ovládací panel je vybavený dvoma expresnými horákmi a indikátorom zapnutia / vypnutia. Šírka je takmer 60 cm, pracovný povrch je vyrobený zo smaltovanej ocele.
Prečítajte si viac  Biela zástera pre kuchyňu: výhody, nevýhody a možnosti dizajnu

 • „SVN 3210 K17“. Samostatný varenie panel tohto modelu je vyrobený v hnedej. Vybavené indikátorom zaradenia / vypnutia a má expresný horák s najvyšším zahrievaním. Šírka – 60 cm. Podobne ako tento panel model „SVN 3210“ vyrobený v bielej farbe.

Všetky liatinové panely od značky si môžete kúpiť za veľmi demokratické ceny – od 6,5 do 8 tisíc. rubľov. Samozrejme, nie všetky modely vstavaných panelov, ktoré nie sú popísané. Najmodernejšie a nové panely, ktoré sa vyrábajú takmer každoročne, by mali byť vždy sledované na oficiálnych stránkach značky a oficiálnych dodávateľov v licencovaných predajniach.

Farebné spektrum

Nedávno sa mnohí zákazníci neobmedzujú pri výbere kuchynských hláv a dosiek, uprednostňujú originálne farby a textúry. Preto mnohí výrobcovia, okrem klasických čiernych a bielych cookies, začali vyrábať možnosti s neštandardným dizajnom. Značka Gefest ponúka béžové odtiene varených povrchov, hnedé, biele s hnedou alebo modrou kresbou, s vzorom dreva, pod mramorom, s obrazom hodín, ako aj strieborných a zelených kópií. Aby ste vyzdvihli povrch varenia medzi takýmto sortimentom, dokonca aj najviac arogantný kupujúci bude môcť.

Serety voľby

Pred zakúpením povrchu varenia, Odporúčame zvážiť určité kritériá pre jeho výber, ako aj špecializované poradenstvo.

 • Ak jazdíte medzi plynovým a elektrickým sporákom, potom je všetko veľmi jednoduché. Ak súkromný alebo apartmánový dom znamená použitie iba plynu, plynový panel bude môcť ušetriť elektrinu. Ale tu môžete ešte uprednostniť elektrickú verziu. Je to spôsobené tým, že aktuálne povrchy varenia (zmyslové) sú pohodlnejšie a modernejšie ako plyn.
 • Pri nákupe je veľmi dôležité vziať do úvahy materiál, z ktorého je panel vyrobený. Smanené panely, keramické, vyrobené zo skla keramiky, ako aj možnosti z temperovaného skla sa považujú za najstabilnejšie a trvanlivé. Stojí však za zmienku, že sklokeramika bude musieť starostlivo starostlivosť, tento materiál je neuveriteľne krehký.
 • Pri výbere modelov plynu stojí za to zaplatiť osobitnú pozornosť a mriežky. Takže sú liahliží a oceľ, mnohí odborníci súhlasia s tým, že je liatina, ktorá slúži dlhšie ako. Mriežka môže byť tiež pevná alebo pozostávať z 2 dielov. Tu je voľba už závisí od osobných preferencií.
 • Na veľkosti záleží. Pre malé kuchynské priestory nemá zmysel získať objemné modely povrchu varenia, ktoré tvoria 80 alebo 90 cm. Je to celkom výhodné a modely do 60 cm s 2 horákmi. Vyzerajú veľmi opatrne a neobsahujú nepotrebný priestor.
 • Dôverujte inštaláciu povrchu varenia, ktorú najlepšie zo všetkých odborníkov. Napriek tomu, že firma vždy poskytuje starostlivo písomnú inštrukciu a pas pre panel, zverte takúto prácu potrebnú pre tých, ktorí sa pravidelne zaoberajú. Správna inštalácia v tabuľke sa okrem toho zabráni viacerým chybám a neplánovaným zlomením počas prevádzky tohto druhu technológie.
 • Výber varného panelu z jednej značky, je najlepšie ho okamžite kúpiť v súprave rúry. Aby bolo možné ušetriť priestor, môže byť umiestnený pod panelom alebo je izolovaný v samostatnej kuchynskej skrini, pretože zahŕňa moderné interiéry kuchyne.
 • S uprednostňovanými indukčnými panelmi stojí za to pochopiť, že na ne by mali ísť špeciálne jedlá. Konvenčné výrobky pre plyn alebo elektrický sporák po zahriatí na indukčné zariadenie môžu jednoducho zlyhať.
 • Je veľmi dôležité čistiť akýkoľvek vstavaný povrch varenia s neagresívnymi čistiacimi prostriedkami pomocou samostatnej špongie a tkaniny.
Prečítajte si viac  Veľkosti varnej dosky

Súčet, možno povedať, že povrchy varenia z značky GEFEST dostávajú mnohé schvaľovanie reakcií od zákazníkov a špecialistov nie prvý rok. Skutočne spĺňajú všetky deklarované vlastnosti, neporušujú sa časom, a tiež veľmi prospešné podľa ceny. Malé minesy s viac, než sa vzťahuje plusy. Napríklad, ako je nedostatok, je potrebné poznamenať, že v niektorých modeloch rúra nerovnomerne prorocí jedlá, a tiež niekoľko rokov používania, problémy vznikajú s otáčaním kobercov horákov. Toto sú však jednotné negatívne reakcie, Väčšinou produkty tejto značky preferuje mnoho ľudí.

O tom, ako si vybrať GEFEST varenie panela, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: